• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Sac ja myslela ze jsi vykoupala a ted ti bude spinkat...treba do pulnoci..
29. říj 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já efi koupu podle toho jak je malá vzhůru a stejně s tím plaváním..když se probudí a má hlad tak by se ve vodě uřvala a po jídle by zase všechno ublinkala takže když je odpolko nějak vzhůru tak toho využiju..uvidím jak bude spinkat ale asi ji dám eště najíst
29. říj 2009 v 18:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nam ted Davidek krasne spinka a v postylce TUK TUK TUK :slight_smile: po pul 8 ho jdu uspat a pak se budi mezi pulnoci a druhou na jidlo a pak zase spi az tak do sedmi...takze uz je to parada jen aby mu to zustalo..a taky kdyz ho uspavam tak u neho sedim aby me nevidel a davam mu plinku na muchlani nebo dudlika kdyz mu vypadne a pak prave i pri tomhle vycitky ze ho nehladim a tak jenze on by mi jinak neusnul :frowning2:
29. říj 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět z kurzíku, dnes jsme probírali šestinedělí:slight_smile:a porodku a sestřičky a co s sebou a pak dýchání:slight_smile:)
A 13.11.(pátek) jdeme na exkurzi do porodky, se těším:slight_smile:))půjdou i manžové:slight_smile:)

Sac teda jsem se nasmála jak umíš přebalovat na 3x:slight_smile:)))
Prostějka tu byla ve svém volníčku:slight_smile:)gratulace k 1. vyvalenému bříšku:slight_smile:))
Holky jdu hajat a relaxovat, dnes byl bussy day, zítra velké ouřadování:slight_smile:)
...a pak víkendíček, jupííííí:slight_smile:))
29. říj 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a on je to typickej chlap...on se ani moc mazlit nechce...kdyz se s nim chci mazlit a tulim se k nemu,tak kruci a vzteka se :grinning:
29. říj 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi my chodíme spát podle toho jak po výjde s jídlem mezi 20-22h.usíná a pak se budí kolem 2-3tí ráno a pak mezi 5-6h.a vstáváme kolem 8h.Ale večer usíná krásně..přečtu ji pohádku a u toho ji hladím po hlavičce a pak dám pusinku a řeknu dobrou noc beruško.. zhasnu..pustím kolotoč a jdu pryč..vrátím se akorát se podívat jak usnula nebo dát dudlík když vypadne ale usne brzoučko.-.ťuk,ťuk takže paráda :wink:
29. říj 2009 v 18:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to janička je mazel :dizzy_face:
29. říj 2009 v 18:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj PRVUŠKY

Tak jsem se vrátila z NT screeningu a obě miminka jsou v pořádku. Obě jsou o trošku větší než na termín, jsou zdravé a bouchá jim srdíčko jako blázen. Prý to vypadá, že nebudou mít žádné vady, projasnění je 1,2 Oddechla jsem si, co vám mám povídat. Uffff... byl tam se mnou manža a byl normálka naměkko! Moc se mu líbilo, jak se mimísci mrskali, to jedno dokonce musel doktor budit, žďouchal mi do břicha, aby se probudilo. No a tak jsme usoudili, že to bude určo kluk - lenoch po manžovi
:grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to moooc gratuluji..
29. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCIK: moc děkujuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu od vcerejska nova a tak jen tak koukam po radach a tak... pac se nedari a nedari... :frowning2: ale ono to jednou prijit musi :grinning: ted planumeme svatbu na leto ale jeste pred bych uz chtela zacit aspon nejake vitaminky a tak podobne...
29. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi moc vám gratuluju, moc moc moc :dizzy_face:

Svoji no já od toho 36. týdne čekala a ono až ve 39+0..takže byla jen o chloupek dřív :grinning: ale nevytírala jsem, neluxovala, nechala jsem to jen na Vendulce

Sac..separačku jsem teda nezapomněla, ale taky občas zapomenu na svrchňáčky :grinning: když ty plínky jsou tak hezký :sunglasses:

Efi já třeba Vendulku chovám a přistihnu se že zírám do blba..nebo na ní jen koukám, už třeba nemám sílu na ní mluvit..je to náročný
a večer jsem krkavčí máma, zabalím jí do zavinovačky a zastrkávám dudlíka..nechovám, to jen když moc řve :pensive:
29. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se nejvíc líbí toto
http://www.rodina.cz/clanek7141.htm
29. říj 2009 ve 21:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,nestiham docitat..copak noveho?
29. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG takze jsi to cekala driv? dr ti rikali, ze to bude driv?

ZUZIII tak to je super!!!! blahopreju!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem to rikala, vy uz ted budete jen a jen stastni!
29. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee zuzi,gratulace velika,ohromna,mega...tak at se dal mimca pekne cini a at pekne rostou :wink:
29. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj svoji
29. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj car...tak co mate novyho pro holcicku???? uz je jiste jmeno???
29. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji ete neni,jen to spis vypada na Sifinku..ale sama nevim,ma to rozhodnout manzilek,jen vcera to vyplynulo kdyz jsme to resili..jinak mam zatim jen sukynku s laclikem krasnou :wink: a cekam ete do toho nemecka na nakupy,pak chci neco z nextu a ete mi ma poslat balicek holcina z londyna..maj tam krasny disney veci po euru(je to sklad se zbozim z kramu ktery zkrachovali)

joo a zitra by snad mela prijit postylka a komoda,uz to predali prepravni sluzbe
a jak se mate vy s Barunkou?
29. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :dizzy_face:

ty jo, tak monci nepsala, to už asi máme další miminko na světě :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Splnila jsem si velke prani!!! Mame chlupatou bundicku s kapuckou a ouskama. Je naprosto kouzelna a nunu a ja se s ni mazlim. Miluju ji! Mekoucka, heboucka...mnam mnam:slight_smile:

CAR tyyyjo, tak to budou vecicky krasny...

AMAL hoooj Amalky....taky na ne myslim, na holky:slight_smile:
29. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a kdepak jsi ji koupila?a ruzovou?a mas ji v albumu?

holky,Monci uz rodi???
29. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, je takova kremova, kremovo-bila...aby se hodila ke vsemu. V albu jeste neni, pridam zitra. Je z Cherokee, zlevnena z 390 na 195!!!...ale to bylo vedlejsi, ja jsem si ji strasne prala...at to stoji co to stoji:slight_smile:
29. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem blbec ne Sifinku ale Sofinku-uz neumim psat :grinning:
29. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
neni to takovy spis kabatek?
29. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no takova bundicka chlupata
29. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ma to na takovy velky ovalny knoflicky(nebo jak to nazvat)..jsem na to dnes koukala a meli jen vetsi a posl.dve
29. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
knoflicky jsou takovy trojuhelnikovy jako vetsi
29. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je mozny ze trojuhelnikovy :grinning: rikam sem na to dnes taky koukala..chlupaty,ouska ,ale meli jen veliky :frowning2:
29. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja uz si na nej brousila zuby dyl:slight_smile: a videla jsi takovou soupravicku taky chlupatou-ruzovou nebo modrou meli a meli mikinku, katatka, decku, cepicku, rukavicky a tapicky...?
29. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek