• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
tak malej je vzhuru,takze razime pa holky
29. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER tak kup nejaky mensi baleni a zkus to...ale na zacatek bych to asi vyprala radej v te lovele...ja to taky tak planuju...
BLAHU ahoj, hezkej den!
Holky já zase letím:slight_smile: jsem poletucha, ja vim:slight_smile:)
Ver máš nás, my tě nedáme!!
Svoji taky se těšim na mimíska až budeme jeden na druhym závislácky závislí:slight_smile:)hlavně ať mám dost mlíčka a ať nemá prdíky:slight_smile:))

Holky večer se ukážu, po kurzu,budu referovat
Zatím oapapa
29. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:no uvidíme.........nechci aby se zbytečně rozmazlil.-))))
blahu:měj se
cat.já vim že jste holky zlatý.-)....měj se pěkně.-)
29. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co ty kremy, ktery sezerou chlupy....jako OPILCA treba a tak...myslim v tehu...ano nebo ne? Na ruce...
29. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji:podle mě můžeš však to žere jenom chlupy...
29. říj 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad....ja na to byla zvykla, ale v tehu jsem prestala...a jsem volaka zarostla:slight_smile:
29. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky :dizzy_face:
29. říj 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na vás jukám ze zasloužené dovolené :grinning: jak je na tom MONCI????? už rodí??? :wink:
29. říj 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já včera fotila břuchoňa za 22. týden, kdo chce juknout.... :wink: a máme zase o cenťák víc..... hold jedeme si svůj klasickej průměr :grinning:
jinak se máme fajn, včera nám dorazily věcičky od babičce z Moravy, košík pro mimi do obýváku, je úžasnej, ani jsem nečekala, že bude takovej... a taky nakulmovaný klasický zavinovačky, abychom dělali parádu :grinning: tak jsem to taky vyblejskla...... tu máte odkaz koho to zajímá http://prosteja.rajce.idnes.cz/
29. říj 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak se máme fajn, užíváme si volna, dneska jsme byli vyměnit v autíku olej a na dlouhé procházce...... a prcek se pěkně předvádí, včera se poprvé vyvalil na jednu stranu bříška, tak jsem ho měla krásně našišato :grinning: a ráno kopnul podruhé taťku hned po probuzení, tak jsme měli hned poránu veselo :grinning:
29. říj 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a sleduju, že tady nikdo není, MONCI taky ne ani jsem nenašla zmínku, že by rodila, tak třeba už je v porodce nebo snad brzo bude.... mooooc na ni myslím a zase na vás juknu, mějte se krásně, já jdu píct slanej štrůdl....papa :dizzy_face:
29. říj 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak doufám že moci rodí a brzo uvidíme fotečky Terízka :dizzy_face:

Prostejko mooc krásné všechno :slight_smile:

Janička je moc hodná..dneska sem našla na rodině videa jak si hrát a už několik básniček umím a Janičce se to líbí. Jinak z látkovek sem nadšená a janička taky.. eště aby ne když má zadeček jak v peřince :grinning:

Chystám se že napustím vanu a půjdu s malou plavat a cvičit ale nevím esi mi dřív neusne..nějak zíve :grinning:
29. říj 2009 v 17:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jste toho moc nenapsaly..
No fakt jsem zvědavá na Monci a Terezku..je dost pravděpodobný že je už na světě :dizzy_face:
29. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ hezky...jak se udrzuji ty nakulmovany veci?

SAC no vsak ji to taky slusi v te latkove kravickove:slight_smile:

ANG joooo, huraaaa...to je stejne hezky jak se tady u nas porad rodi:slight_smile:...a zase ve ctvrtek:slight_smile:
29. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak myslíte holky, že je malá Terezka už na světě jo? :wink: já průběžně mrkám..... děkuju za pochvalu věciček...

SVOJI no nijak :sweat_smile: respektive to jsou zavinovačky opravdu jen na parádu, jakmile se zašpiní tak se musí vyprat a to doma nemůžeš, musí se dát do čistírny a tam to kulmují a je to docela složitej proces a taky docela drahej :confounded: ..... proto na doma bud mít rychlozavinku a 2 takový obyčejný bílý klasický zavinovačky, který nakulmovaný nejsou a můžu je tudíž vyprat.... a na ven máme tyhle 2 parádnický :wink:
29. říj 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC krásná plenečka.... to je ITTI BITTI že jo? :wink:
29. říj 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já poletím vytáhnout štrůdlíky z trouby a budeme mít návštěvu, tak zatím papa a zase juknu co MONCI :wink:
29. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak co ja vim, tak MONCI ma kontakt na HEHE, ale ta je nekde odjeta ne??? Takze budem vedet prd a vorech:slight_smile:

PROSTEJ no ja si prave rikala, ze to zni desive to "kulmovani":slight_smile: ale na paradu proc ne....me rikala jedna pani v detskym obchode, ze tadyty klasicky zavinky jdou do mody a ze treba kdyz k nim prijde nakupovat nekdo z velkyho mesta, tak chce jedine tyhle krajkovy....
29. říj 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Itti Bitt Mou mou..to je úžasnej název :grinning:
29. říj 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou teda parádní zavinovačky :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGET promin, ze si to nepamatuju, ale ty jsi rodila v 39tt- to bylo necekane nebo ocekavane? vim, ze si byla doma a hrozil ti predcasnej...jen jestli jsi opravdu cekala, ze pujde malicka driv?
29. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem akorad dosla z obchodu a koupila si digitalni teplomer.. cekala sem ze menzes dojde dnes tak mozna az zitra a zacne se merit.. doufam ze sem to pochopila dobre ze se meri teplota od 1niho dne cyklu...
29. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem to je teda fuška vás každej den dočítat:slight_smile:, taky vítám další snažilku aspon tu nejsem sama :sweat_smile:
29. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ja si myslim ze snazilek na svete je vic nez tech co se jim zadari na poprve...
29. říj 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se jdu zase podivat co se tady deje :slight_smile:

ty jo jak tu pise Sac o tom hrani s Janickou tak jsem uplne dostala vycitky svedomi :frowning2: mam pocit ze si s malym dost nehraju...treba to koupani ve vane me mrzi,nemame vanu,takze nemam ani kde...a pres den si snim jako hraju a povidam,ale porad mi to prijde malo a myslim,si ze se mu dostatecne nevenuju...
29. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá si zaplavala a hned usla :grinning: Sem zvědavá kdy se vzbudí má jíst kolem 20h.

efi to se Ti určo jen zdá :wink:
29. říj 2009 v 18:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteja: nádherný fotečky
luci to máš pravdu jinak by nevznikaly ty centra
:wink:
29. říj 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chcete se pobavit? :grinning: Hlavně angethka si řekne co su zač :grinning:

Já sem dala malé plínu pak ju hezky oblíkla a vzpomněla si že sem nedala separačku..tak sem ju vyslíkla a dala serparačku a malou zase oblíkla..vemu prdelku že půjdem do obýváku a já ji nedala svrchňáčky :grinning: Tak se ju zase musela vyslíkat a oblíkat nanovo :sweat_smile: :grinning: To jsou ty začátky noooo
29. říj 2009 v 18:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek