Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
30. říj 2009

Ahojky ženy🙂
v 1. řadě gratuluju mooocinky Nitence, jsi statečná a šikovná, já bych se asi zbláznila kdyby mi mimíse nechtěli ukázat☹((a trápit se na sále s mackem v bříšku a až po několika hodinách císař...i to se holt stane..ale tys to zvládla na 1s hvězdičkou!!!!!

svoja
30. říj 2009

CAT ahoj spolutehulko🙂 koukala jsem, ze resis ty fotecky. s tim ti neporadim, ale taky se me to libi...ja budu zitra prefocovat Baruncinu vybavicku....uplne se v tom rochnim🙂

amallie
30. říj 2009

svoiji: mají mast a krém

svoja
30. říj 2009

amal aha...tak to ja vubec nevim...me nabizeli tu tubu, tak ji mame-100g to je. v noci se me zdalo, ze jsem udelala velky nakup v lekarne a dostala zadarmo rybilku🙂 😀 😀

amallie
30. říj 2009

svoja: a nemůžeš se mrknout, co je na tom napsané?

jo, tak ta ryba jo, to je prdel, já přišla ke kámošce, co má 4-měsíčního klučíka a ona mi ukazovala jak se přebaluje a tak........... a vytáhla rybu a říká, to si kup, to je super mastička 😀 😀 😀 jsem málem omdlela 😀 😀

sen dobrej, počkej holka, ona se nám ta ryba mstí za to, jak jsme jí pomluvily 😀 😀 😀

angetha
30. říj 2009

Nitenko moc gratuluju k Fanouškovi...porod jsi měla náročný, ale hlavně, že vše dobře dopadlo a jste oba v pořádku 🙂 😵 😵

cat79
30. říj 2009

Nitenko mimísek je nádhernej!!!!

svoja
30. říj 2009

AMAL 😀 😀 😀 jsem ted u nasich, az prijdu domu, tak na to kouknu...
Doufam, ze me nezradis v nasem odboji🙂 Je fakt, ze kdyby mela mala problemy s opruzeninama, tak ten bepanthen bude drahej spas. Mam koupenej i hipp na opruzeniny (ale to spis kvuli sobe- krasne voni, asi se s nim budu mazat sama...treba ksicht nebo ruce...abych to citila 😀 😀 😀 ) a zkusim kdyztak i ten, i kdyz jsem se puvodne komercni kosmetice branila. Pripadne bych se poptala v lekarne na nejakou jinou eventualitu, ktera se nevyrabi z ryb 😀 😀 😀

Jsem se dnes byla ptat ve dvou obchodech na kojici kosile. Tak jsem se docela nasmala...me nabizeli kosile s knoflikama, ty klasicky duchodky....myslim, ze videt me v tom manzel, tak se se mnou rozvede 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (SRANDA!!!-rikal, ze prej to bude to posledni, co me bude po porodu zajimat)...ale ja proboha nechci vypadat jako starena🙂 Ale nejakou si koupit musim, ja mam doma bud pyzama a nebo takovy ty kosilky, ktery me s materstvim moc nekoresponduji 😒 😒

amallie
30. říj 2009

svoji: ja mam bez knofliku, ale bohuzel za 790, kdyz by ti to nevadilo, reknu znacku

jo, na opruzeniny je i aviril krem, ten taky poridime

amallie
30. říj 2009

jinak samozrejme rybe nepodlehnu 😀

cat79
30. říj 2009

Svoji a ten HIPP je dobrej?
U nás v globusu mají balení za super cenu, je to is taštičkou..tak uvažuju
a nebo Seba Med?holky nevim nevim
Rybilku majím prý v porodce a stojí 45kč, ale ten Bepanthen stačí pomazat nepatrnou vrstvičkou, to by mělo vydržet na dlouho, ale ta cena je teda 5x vyšší, no☹

A tu košilku taky musím alespoň jednu nebo dvě..ale mysíme mít s knoflíčkama, že jo?na kojení

Amal už je ti lépe?

cat79
30. říj 2009

Holky ještě teda prej nejlepší jednorázové kalhotky jsou od Teny, takové kra´tásky jako, je jich v balení 5, v globusu v lékárně mají těhu balíček s kalhotkama, vložkama do podprdi a vložkama od TENA a je to prej super a za super cenu, tak do toho taky jdu🙂))

jinak dneska mi řekla kamarádka že je taky těhu, 14tt, byly jsme jeden čas nej kámošky, tak mám strašnou radost!!🙂))jééééééééééééééééééé

svoja
30. říj 2009

Ty kalhotky mam z DM, vlozky z lekarny, podprdovy vlozky Johnoson a johnson z tesca(byly v akci) a jeste asi vyuziju ty z DM(na ten kupon). Mmch ty tena kalhotky jsem videla, vypadaji dobre, ale ja jsem na ne moc tlusta.

Kosile se delaj s tema prustrihama po stranach-to jsou klasicky kojo...a pak jsou prakticky ty na knofliky, ale to jsou i normalni klasicky kosile a nemusi byt nutne kojici....jako nejakou si koupit budu muset, protoze fakt nic nemam, ale nechci si pripadat jako duchodka🙂 AMAL jasne, pisni....ja pokouknu na netu, asi objednam nekde....stejne pak zas pojedu ve svych pyzamech doma....

svoja
30. říj 2009
amallie
30. říj 2009

svoji: já koupila carriwell, jsou drahé, ale mám jednu a dvě kojící podprdy, nosím už teď a super 😉
ta košile je jako že to zvedneš ten vrch, nebo jak to říct

z těch obrázků se mi líbí ta druháí s červeným, ale myslím, že to není praktické

cat: jojo, už jen bolí záda a malá kope, ale podbřišek přestal, uf

amallie
30. říj 2009

tohle mám

svoja
30. říj 2009

AMAL jo, to je dobra znacka! podprdu koupim nejakou kvalitni...asi dve nejspis, takze to bude investice....kosili nejakou obycejnejsi asi...

Na tech strankach nektery dobry, u nekterych bych mela strach, ze me ta koza vypadne🙂 To uz bych si mohla nechat ty sve sexy kosilky....ale nektery jsou vychytanejsi....nektery zase jsou jak pro holcicky-ty obrazky....smarjaa

svoja
30. říj 2009

AMAL ta je vychytana!!!

cat79
30. říj 2009

Svoji krásný košilky, tak jsem si jednu objednala

http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...

ta mi pšipadá k chlapečkovi super a vypadá že je ze všech nej na rozepínání🙂)
moc díky!!!

svoja
30. říj 2009

amal me ted taky obcas docela dost boli podbrich...sem se ptala dra a rikal, ze kdyz to neni vic jak desetkrat za den, melo by to byt ok, ale ze kdybych mela pochybnosti, at radej prijdu....ale u tebe to uz asi bude zavanet porodem mozna casem ne?

cat79
30. říj 2009

Ty těhu podprdi ještě vyřešim koncem listopadu🙂
Holky a teče vám mlezivo?mě poslední 2 dny z pravého prsíčka🙂je to zvláštní🙂a malej chrní a chrní a ne a ne se otočit🙂))

Tak ještě dokoupit ty maličkosti a mám klid
V pondělí mi dorazí emitex zimní vak..hele Svoji ten jsi asi neprala, ne?

svoja
30. říj 2009

Me netece nic, asi tam nemam dirky🙂
Nam uz chybi jen vanicka a neco malinko v drogerce, ale to uz jsou jen detaily...no a pak ty kosile a podprdy. Jinak mame vse....
Neprala...ale asi vyperu...i kdyz nevim, protoze tam holou kuzi nebude zejo....ani to snad nebude zuzlat....

cat79
30. říj 2009

Svoji mě spíš někdy bolí jako na pravo jako když doběhnu 1500m🙂 jak se tam malej vzpříčí🙂)))
ale jinak mě podbříšek nebolí...zatím🙂)

jé, já se těšim až přijde ta košilka, ta je fakt hezoučká.Nám prej v porodce budou dávat erární, ale na návštěvy si můžeme vzít svou,..tak si budu brát tuhle🙂)))

luciebx
30. říj 2009

ahoj holciny tak se zase hlasim...

cat79
30. říj 2009

právě nevím svoji, asi možná vyperu..uvidím jak to bude vypadat🙂
No tak to mě toho chybí malinko víc, ale ještě je čas a já to miláčkovi pomalu dávkuju, aby ho ty sumy nekleply🙂))
Ahoj Luci🙂)
Holky jdu koukat už na telku, naši hokejisti to projeli se spartou tak šel manža na drink🙂a já jsem chtěla dělat ty fotečky, ale nevím pořád jak☹((a když chci něco stáhnout, trvá to 3h☹((a stejně to pak není to co chci.-(((asi si budu muset koupit ňáký photo program, se to oplatí, když teď bude mimi a fotek bude habaděj🙂))

svoja
30. říj 2009

CAT a co ti chybi? treba prijdu na neco, co taky nemame....

cat79
30. říj 2009

mě chybí odsávačka, vanička a stojan a ty dopňky(to mi paní doveze příští pátek),kosmetika, ty krémy na zadeček, teploměr rektální, rektální rourka, pleny do porodky a pleny pro novorozence, krabička na dudlík, držák na dudlík, plyšák na kočárek, věci do porodky pro mě(umyvtelné pantofle, vložky, kalhotky, vložky do podprdi), ten avent sada, ty přebalovací podložky jako pleny, ještě jedno povlečení (3.),nůžtičky, termofusak na lahve, hrací deka, kojící polštářek, balón na cvičení, chůvičky a nannynka(od kámošky bude) a koš na pleny, a kojící podprdi..........

tyyyyyyyyyyyyyyyy jooooooooooooooooo, toho ještě jéééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cat79
30. říj 2009

Svoji spočítalas kolik jste celkem utratili za to všechno?
já se bojím že i s oblečkama to máme téměř 100000,-a to nekecám!!!

svoja
30. říj 2009

jeee, tak dost veci z toho ja ani porizovat nebudu....ale jinak myslim, ze to zmaknes....spousta veci se da objednat z netu...