Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
2. lis 2009

co se toho balonku týče, tak jsem mrkal do diskuze, jak psala ver no a zkušenosti holek jsou takový, že balonek je skvělá věc, ale všechny nakonec rodily císařem, tak co se namáhat s nějakým balonem

hehena
autor
2. lis 2009

AMALLI čéče kde to čteš??? jsem o manžove citronu nepsala zhola nic 🙂)))) ale tak vybavenej je, to zase jo 🙂))) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

verled
2. lis 2009

amal:citron:-DDDse tady chlámu.....v porodnici mě nikdo holit teda nebude to bych se asi posrala🙂musim zmáknout doma....
ty voe
svoja:ty já a amal bysme byli fakticky hustá trojka, kdybysme byly z jednoho města😀D

hehena
autor
2. lis 2009

AMALLI a jinak můj drahý myslel, že mi nafukoval v pipině obyčejnej balonek z pouti 🙂) 😀 😀 😀

verled
2. lis 2009

amal:nekecej joo???četlas poslední stranu 😀 😀 😝 😝

verled
2. lis 2009

hehe : a regulovat ho budeš...ještě ještě ....stoooooop, vyfoukni to trochu tohle než vytlačim tak se poseru..... 😀 😀

ježiš já se dneska opravdu bavim.........

amal, svoji:necháte se jako vepři vyfotit??

já asi o víkendu😀Dať mám památku na prasečí časy 😀

amallie
2. lis 2009

hehe: no, tak já nevím, čtu mezi řádky, když píšeš, že se ti tam vejde citron, tak jsem si říkala, žes ho porovnala s manželem 😀 jsem nevěděla, že jako myslíš skutečně citron 😀 😀 😀 bacha, bejvaj chemicky ošetřený 😀 😀 😀

ver: no, mě taky holit nebudou, to zvládnu doma, ale stejně se asi poseru, neb to už se tady řešilo před pár dny 😲 😲 😲

prosteja
2. lis 2009

holky 😀 😀 😀

hehena
autor
2. lis 2009

AMALLI vybírám jen bio citrony 🙂))

amallie
2. lis 2009

hehe: z pouti???????????? auuu, co když praskne?????????????? ty vogo, tak to u vás musí bejt veselo 😀 😀 😀

ver: no jo, poslední stranu, ale stačila mi

s tím focením............ nevím, zatím se teda k tomu nechystám, leda, že by mě něco osvítilo 😲

verled
2. lis 2009

amal:no snad to zvládnem nějak doma🙂))a co jste vyřešily:??

amallie
2. lis 2009

hehe: tak když bio, vše je v pořádku 😀 😀 😀

hehena
autor
2. lis 2009

jo je u nás veselo... jsem zvědavá, co mi tam krom toho balonu ještě narve 🙂))) 😀 😀 😀

amallie
2. lis 2009

ver: vyřešily jsme to, že je to asi nevyhnutelné 😲 😲 😲 😲

svoja
2. lis 2009

No tak tedy...ja si tam zadny balon rvat nebudu, s velikosti hlavicky se rada necham prekvapit...pak ji budu mit vykajdanou jeste z toho balonu. Kdyz jsem o tom rikala manzelovi (o balonu a masazi), tak ten v tom zas hledal nejake neslusnosti🙂

Nojo, ale kdy se oholit zejo, aby to bylo cerstve...MONCICI to vychytala. To tady psala, ze segru oskubali a ze se jde oholit no a snad jeste tu noc jeli (nebo tu dalsi)...me se ted do toho holeni moc nechce, rikam si-co oci nevidi, srdce neboli-neb ja si tam opravdu nevidim...ale bohuzel, manzel me tam vidi a tomu se to nelibi 😀 Ja teda prales taky nesnasim, tak se snazim no....

verled
2. lis 2009

amali:no jéo no stejně jako všechno ostatní, ale to je jedno, všechno jenom ať už je to za mnou 😉

svoja
2. lis 2009

A fotit se nechame...od vyborneho profesionala! Musim ale co nejdriv, abych se pak jeste vesla do atelieru!...az me uvidi, tak se bude chudak bat, abych mu tam neporodila....🙂

amallie
2. lis 2009

hehe: zas máš ale dobrou průpravu 😀 😀 😀

svoji: jo, tak když se to manžovi nelíbí, ať s tím pomůže a je to 😉 ten můj slíbil, že pomůže, ale zatím skutek utek, prevít

zatím to holím sama, než jdu k mudrovi no a to jako po paměti tam máchám žiletkou, jak to vypadá, no, jak když má slepice vypelichanou prdel, ale aspoň je vidět snaha, že

jen do té porodky to bude muset bejt pořádně, aby na mě nevzali tu řeznickou žiletku za 2,50 Kč, jak popisovala hehe 😲

svoja
2. lis 2009

Prave asi po stopadesatedevate fotim vybavicku....kdyby se vam zdalo, ze jsem posedla....tak mate pravdu 😎

hehena
autor
2. lis 2009

holky já se žiletkou vůbec holit tam dole nemůžu....

takže teď jsem se ještě oškubala voskem, ale co budu jako dělat potom, to teda nevím....

svoja
2. lis 2009

amal tak to ji mame s podobnym sestrihem🙂

amallie
2. lis 2009

fakt, hlavně, ať už je to za náma 😉

nuki
2. lis 2009

Teda holky, je vidět, že jsem přišla o hodně...🙂)) já bych do ničeho s balónem teda nešla..🙂)))

amallie
2. lis 2009

hehe: jako voskem myslíš všude?????????????????

svoji: spousta slepic vypadá podobně 😀 😀 😀

nuki: však my taky nejdeme do balonu

hehena
autor
2. lis 2009

se bojím, že kdyby mi to trhal voskem manža, tak mě s jeho šikovností serve i kůži.... 😅

nuki
2. lis 2009

amal: fakt se musím upřímně smát..🙂))

svoja
2. lis 2009

hehe potom se taky oskubes voskem...a nebo te oskube manzel...treba pinzetou 😀 😀 😀

amallie
2. lis 2009

ale hehenka snad nemyslí VŠUDE voskem, nebo jóó????? tak to teda nevím, jestli mě víc bolí pip..... z vytírání podlahy, nebo vosku VŠUDE 😅

hehena
autor
2. lis 2009

nééé všude nééé, jááááááuvááááájs 🙂))) tkaovou tu oblast bikin a ještě část dole...

zbytek musím brát strojkem na holení, ale né ouplně do hladka, bo já se prostě vždycky strašně osypu ať už se pak natřu jako čímkoliv, a nechávám proužek. asi tam mám nějak přecitlivělou kůži a silnější chloupky bo co. no hrůza... jsem se jednou vzala dole celá žiletkou a tejden jsem nemohla chodit, jak to svědilo, bolelo, opuchloooo....

prosteja
2. lis 2009

HEHE tak když se škubeš voskem, tak to může být ok podle mě 😉 to můžeš i popaměti 😀 nebo pomůže manža.... ten můj teda slibuje, že jako jo, že pomůže, tak jsem zvědavá 😀