Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

romik84
2. lis 2009

no děvčátka?to je teda diskuze.......................

hehena
autor
2. lis 2009

ROMI nářez co??? 🙂))) 😀 ahoooj.. jak se máte?

romik84
2. lis 2009

vůbec nestíhám dočítat, jak tu furt drbete o sto šest

prosteja
2. lis 2009

HEHE na to svědění a pálení jsem někde teď četla, že pomáhá hned po oholení zasypat dětským pudrem 😅

hehena
autor
2. lis 2009

PROSTEJ už jsem všechno zkoušela a chodit pak tejden s nohama od sebe, za to mi to prostě nestojí....
tož na to prostě musím jít několika směrama.... 😀

prosteja
2. lis 2009

ahooj ROMI 😵

romik84
2. lis 2009

moooc gratuluju monče...........mně už se to taky blíží........ máme se zatím dobře, věci do porodky ještě připryvené nemám, sakra jsem nějak pozadu, tak doufám, že se malé nebude chtít dřív, já bych si ji tam klidně ještě nechala

romik84
2. lis 2009

taky něco přidám k diskuzi, od tý doby co si tam nevidim, tak mi to tam holí přítel vždycky před kontrolou u doktorky, jeho to vyloženě baví

prosteja
2. lis 2009

HEHE 😀 ok, já jen, že jsem to někde četla.... mě docela pomáhá balzám po holení pro chlapi, ten pudr by taky nemusel být k zahození, ale nemám vyzkoušeno 😉

verled
2. lis 2009

svoja:tak já právě taky dokud ten pupek neni upe větší než já🙂
ahoj romi🙂
hehe:ty vole na vosk tewda nemam au.....já teda žiletkou

ale holky řeknu vám že kdybych měla šušně na to tak si necham laserem odstranit chlupy právě tam dole, páč nohy a podpaží ma za chvilku za to pindu to upe nesnášim!!

amallie
2. lis 2009

hehe: tak to jsem si oddychla, jsem si už představovala proces všude voskem, to by bylo asi horší než ten porod 😲 😲

to osypané máš z toho, jak hned začnou vyrážet malý chloupky, co píchají
já to mívala taky a mi říkali lidi, že si zvyknu
no a hele, zvykla, už nic osypaného není, ale pár měsíců to trvalo, to bylo svědění děsný

svoja
2. lis 2009

jako vosk bych si tam taky asi nenamazala....tyvogo....
a knira nenechavam...ja jsem na holcicku...ted teda na slepici prdel....fakt sexy

romik84
2. lis 2009

jinak jsem taky zásadně proti porodům doma,ikdyž taky bych si přála porodit co nejpřirozeněji, ale i přesto, že doktoři nejsou bohové, tak přecijen je to v porodnici menší riziko než doma, může se stát cokoli, ikdyž je ta ženská do posledka úplně v pořádku

zuzka.o
2. lis 2009

Holky, snažím se dočítat.... a teda stránka 787 mi fakt pobavila, tečou mi slzy smíchu ...... jako HEHE manža je kolík, že jí balonek bude v pipce nafukovat sám....hahahahahahahaha ..... a že vám tam proleze citron, že Amal je pozadu.....hihihihihi .... a holení a sněžná žena.....doooooobrýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luciebx
2. lis 2009

holky tak ja nevydrzela a udelala testik.. mam fotecky v albicku.. no jdeme udelat dalsi a pak k doktorovi... pritel sel hodit sprchu pac to musi rozdychat.. no treba je to planny poplach

amallie
2. lis 2009

ver: to jde odstranit???? já četla, že jen na chvíli, ty myslíš jako úplně???

verled
2. lis 2009

amal:lidi ti říkali??tys to ukazvala ledem??kolika?? 😀 😀
svoja:já jak kdy, podle tohgo jakou mam náladu, ale jelikož teď neni pro koho tak taky na prdel.-DDa anio se moc nesnažim nahladko...

verled
2. lis 2009

holkyyyyy luciebx si dělala test a má je tam.-DD

romik84
2. lis 2009

no voskem to tam musí bejt fakt mazec, já jsem vosk používala na nohy dokud ho dělali v tom kelímku, teď jsem zaregistrovala jen ty pásky s voskem a to se mi zdá drahé, tak taky žiletkuju

amallie
2. lis 2009

ver: no jako kamarádky, když se krafe 😀 😀 😀 ne jako lidi z ulice 😀

verled
2. lis 2009

luckjo:gratuluju jsou tam.-)
amal:no prej to pak je trvalý asi po 4řech návštěvách...

hehena
autor
2. lis 2009

slepičí prdel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

na holčičku se to manžovi naštěstí nelíbí... prý by měl pocit, že je pedofil či co 🙂))) tak jsem ráda...

jo VER na laseru jsem byla.... brali mi to tam několikrát (asi 8x) a za prvý to bolí jako prase 🙂)) a trvá to samozřejmě dýl než škubnutí voskem... a za druhý mi to teda moc nepomohlo.... :( trošku to pomohlo na nohách, prořídlo to a dost chloupky změkly, ale ty třísla, achjo....

já prostě nechápu, 21. století lítá se do vesmíru a na chlupy je věda krátká 🙂)) 😠

jako AMALL, kdybych to párkrát vydržela, tak za pár měsíců klid? no třeba se někdy odhodlám... ale zatím radši vosk, epilátor, nebo obyč strojek...

verled
2. lis 2009

amal.já si to myslela, ale jak jsme to četla tak jsem se zas řezala že to tak vyznělo😀Da představovala si jak na zastávce metra si stahuješ kalhotky abys to někomu ukázala aby ti poradil co stim.-DDD

romik84
2. lis 2009

luci, užij si ten krásný pocit, mně kapaly slzičky štěstí, když jsem si udělala test

luciebx
2. lis 2009

verled: moc dekuji.. .no sem jeste furt v soku nevim co a jak.. ale asi k doktorovi jdeme pac mam bolesti briska uz tyden,. a to neni normalni.. .

hehena
autor
2. lis 2009

LUCI jééééééééééééééééééééé gratuluju já mám ouplně husinu z teho... parááádní čáry!!!! krása... potichu gratuluju a držím palce, ať to vyjde!!!!! 😵 😵 😵

svoja
2. lis 2009

amal ja ji teda lidem bezne neukazuju...ale asi na to jde zvyknout...me se pupinky udelaji kdyz holim proti srsti a mam bud hodne ostrou nebo naopak hodne tupou ziletku.....a machat si na to pansky vody po holeni?????? PROSTEJ vis jak to stipe??????? bych vyletela z kuze jako!!!!!!!!!!!!!!!
A jako udrzovat si tam knir, kterej me sel stejne vzdycky nakrivo...to me muze ....a natoz ted, kdyz jsem rada, ze se tam trefim vubec....

prosteja
2. lis 2009

LUCI gratulace velikááááá, žádnej planej poplach, je to tam 😀 😉 😵 a bolesti bříška jsou normální 😉

amallie
2. lis 2009

ver: no ale jako zas když ................... bych se asi styděla, to bych musela ...................nééééééééé 😲 😲

hehe: jo, já to teda zkusila už před hodně lety, ale bylo to tak
mám epilátor na třísla, podpaží a nohy a samozřejmě tam dole nelze, neb bych asi o pysk přišla, tak tam holím žiletkou a už se neosypávám, zvyklo si to 😉
dřív to bylo děsný, to svědilo, samej pupínek, rudá pipna, hnus............ ale fakt to po pár pokusech zmizelo, na mou duši 😉

hehena
autor
2. lis 2009

LUCI bříško bolí často, toho se neděs 🙂 😉
znepokojující by pro tebe měly být akorát křeče....

no krásný!!!!! to je nostalgie... a přitom je to chvíle.... 😀