Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

luciebx
2. lis 2009

dekuji dekuji.. no za chvilku udelam dalsi at vim co a jak a rano taky... a asi zajdme k doktorovi na krev... jejda jestli je to vaaazne pravda musime menit datum svatby... to bude rychlovka.. haha

hehena
autor
2. lis 2009

VER laser určitě trvalej není, natož po 4 aplikacích... to jsou ty reklamní žvásty...

moje mamina mi ale právě díky těmhle žvástům vyřvala další návštěvy a ošetření zdarma!!!!

luciebx
2. lis 2009

no praveze to jsou krece... na prave strane podbriska... vis spis aby to nebylo mimodelozni.. tim me hrozili uz parkrat.. no doktor uvidime co reknou.. .

prosteja
2. lis 2009

SVOJI no vím, že to štípe, vždyť píšu, že ji používám 😉 a není to tak hrozný teda.... dá se to chviličku vydržet a pak mám klid, krásně vydezinfikovaný a pupínky se mi nedělají 😉

AMAL taky jsem zkoušela, jestli si to nezvykne a nezvyklo 😀 😖

romik84
2. lis 2009

já si teda úplně v těch inkriminovaných místech nechávám alespoň krátký sestřih, taky to nemám ráda na slepici

verled
2. lis 2009

hehe:tak já nevim jak to je, ale říkaj to ........že by to mělo mít trvalej účinek.......bych po nich chtěla prachy nazpět ty jo po 8mi laserech!!..mě by se líbila nějaká koupel...víš že bys tam třeba půl hodinky ležela a vylezla upe holaaaaa🙂)))

amallie
2. lis 2009

já jí taky běžně neukazuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ženský jedny teda

gratuluji lucii 😉

prosteja
2. lis 2009

LUCI taky budeš blázen do testů 😀 ....... neboooj, bude to ok 😉 zase aby tě doktoři zbytečně nevystresovali 😖 pokud ti to ale pomůže a uklidní, tak si k doktorovi zajdi 😉

verled
2. lis 2009

lucie:to je právě uplně normální😀Dty bolesti.....
svoja.já taky veškerý pokusy\ o knír vzdala, já tam totiž mam chlupy jako doooost daleko od sebe jako řidký nahoře.. tak to pak vypadá blbě🙂)))
amal:proč styděla na gyndě se taky stydíš??

luciebx
2. lis 2009

no ja mam bolesti briska od minule soboty vis.. nejdriv sem si rikala ze hold asi jde mrcha ale stale nic a vcera v noci to uz bylo divne sem aji brecela nemohla sem si ani lehnout.. ale za par min to prestalo... ale divny radsi si zajdu no...

amallie
2. lis 2009

ver: aby ti pak nebyla zima bez porostu ale 😀

romik84
2. lis 2009

taky mě bolelo v podbřišku, asi jako před menstruací

prosteja
2. lis 2009

taky se hlásím k těm, co bolelo bříško asi jako před menstruací, občas tam i tak píchlo nepříjemně 😉 a všechno bylo v naprostém pořádku.... ale jak říkám, když tě to uklidní, zajdi si k doktorovi, jen počítej s tím, že na utz nebude vidět vůbec nic, takže spíš asi vezmou jen krev a budeš muset jít znovu za pár dnů, aby se porovnalo hcg 😉

romik84
2. lis 2009

neboj luci, taky jsem si myslela, že to jsou premenstruační bolesti, ale k dr radši zajdi,ať máš klid

svoja
2. lis 2009

amal a jaky ziletky pouzivas? a nejakej gel nebo penu nebo neco? ja jen sprchac....pak to objedu ziletkou a je to....ale ne proti srsti, to bych se posr....pak

zuzka.o
2. lis 2009

LUCI...mooooc gratuluju .... a bříško mi jako na mrchu bolelo hodně cca 14dní, takže je to normál 😉

Holky, vy mi zabijete....chichichi. .....kníra nakřivo ....hahahahahaha 😀 😀 😀

amallie
2. lis 2009

ver: no tak nestydím, ale to je mudr a před nima mám respekt
ale tohle to je nějaká kosmetička, nebo někdo takovej, ne? to bych se teda hodně styděla, kdyby mě měli holit jako pip......... 😲 😲 😲

jako a teď jsem na gyndě pískala jak husa potrefená, když na mě vytáhl ty zrcadla, to jsem teda hned hlásila, že ať s tím na mě nechodí, tak vzal aspoň dětský

verled
2. lis 2009

lucie:já je měla taky, proto jsem is byla jistá že těhu "nejsem"🙂)))to je jak se malej zahnízďuje🙂))
amal:neboj teď jsem porostlá dosti🙂)))
svoja:ty voo tak drsný jako...balzám po holení uaaaa.........
prostej:hele a nemá pak manža blbej pocit??když tam voníš jako on??.-)))

romik84
2. lis 2009

děvčata pa pa, berušce se u pc moc nelíbí,hrozně mě tlačí

svoja
2. lis 2009

LUCI huraaaaaaa 😵 😵 😵 gratuluju!!!!

amallie
2. lis 2009

svoji: nějaký gillete ty jednorázový za pár kaček, použiju párkrát a vyhodím
pěnu ani nic takovýho, já dokonce jen vodu
ale nejspíš i proti srsti, nebo já te´d nevím, teď to probíhá všelijak, říkám, máchám tam, kam si dosáhnu 😀

prosteja
2. lis 2009

VER většinou si vybírám vody bez parfemace a když nemají nebo když mi dojde, tak použiju jeho...... a nezapomeň, že to vyprchá 😀 ...... to druhej den nejde vůbec cítit, když se sprchnu..... 😉

svoja
2. lis 2009

ja bych si ji od nikoho ciziho odsrstovat nenechala teda jako 😲 ...jako myslim nekde v salonu nebo ordinaci

amal moje rec...

ver sem si cvrkla z tebe....

prostej ja bych si tam teda panskej balzam nedala ani za nic...a fakt...nema manzel divnej pocit??? 😀 😀 😀 😀 😀

svoja
2. lis 2009

prostej no ja mam zkusenost ze to teda zas tak rychle nevyprcha....ale voni to hezky, to jo....

verled
2. lis 2009

romi:pa
amal:ale to se oholíš jo??jenom s vodou tak to já musim něčim změkčit bo by se mi žiletka zlámala🙂
svoja:jeee z toho si nic nedělej to se mi teď stává furt, pomalu začínám přemejšlet že začnu prckovi zkoušet pleny na sobě😀DDDjsem totiž v jednom kuse pochcaná😀DD

amallie
2. lis 2009

já teda taky nic pánskýho a ještě ke všemu s alkoholem nééééé, to bych skočila hned na gyndě s nějakým sajrajtem zas 😲

svoja
2. lis 2009

Tak to ja teda v jednom kuse pochc nejsem...to zas ne, to mas blby teda🙂 😀 ....jen ted jsem si mozna trochu strikla od toho smichu....

verled
2. lis 2009

amal:ty máš taky nelinu citlivku jako já??já se umeju normoš mejdlem a na gyndě to hned pozná😀D

svoja
2. lis 2009

Holky me je jedno cim ji meju...ja mam ted stejne vytok furt....

verled
2. lis 2009

svoja:no právě a já se řežu furt a nejhorší je když si hepčíknu to mam co dělat abych se nepočůrala🙂))...tak výtok je v pohodě, ale jak to svědí a choď a drbej se třeba v práci.-DDD