Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
2. lis 2009

ver: jo, to se oholím vodou jenom, ale musí téct, takže ve sprcháči 😉
normoš mejdlem se nemeju, neb to by bylo jasný a to necchííííí, mám sebamed nebo lactacyd a nic jinýho mi tam nesmí 😉

svoji: tak teď je to jiný, ale mimo těhu to mám dobrý, když si tam nedám mejdlo

a tom pochc.... mi nemluvte, už se mi párkrát stalo, že jsem třeba kejchla a ............... jen maličko, ale přece 😖

amallie
2. lis 2009

jéé, tak nejsem sama, uf, to se mi ulevilo 😉

verled
2. lis 2009

amal:ale to je normálka ti říkám že já taky🙂))

prosteja
2. lis 2009

tak mě ten pánskej balzám poradila ZUBAJ tenkrát tady na diskuzi, taky jsem jí nevěřila a bránila se tomu, ale je fakt, že od té doby mám klid.... namáznu to stejně jen těsně po holení, to štípání se dá chvilku vydržet a samozřejmě si to nemažu úplně všude, jen trochu v tříslech, jinde ani pupínky nemívám.... háklivá nejsem zatím mi to nic neudělalo a manžovi to fakt nevadí, zas tak háklivej není 😉

amallie
2. lis 2009

😀 😀 😀 😀 huráááá, sem normální

svoja
2. lis 2009

Tak to ji mam asi odolnou nejak....

luciebx
2. lis 2009

tak i druhy testik je pozitivni tak jdeme k doktorvo

amallie
2. lis 2009

svoji: to buď ráda, neb je to děs jinak 😖 😖 😖 cokoliv jinak a hned nějakej sajrajt

amallie
2. lis 2009

lucie: a není to brzy?

verled
2. lis 2009

luci:hodně štěstí tfuj tfuj 😉

svoja
2. lis 2009

No napada me par situaci kdy by asi manzovi vadilo citit panskou vuni.... 😒 😀 😀 😀 Ale kdyz ti to pomaha.....proc ne🙂

AMAL no moc me to nepripada, ze bys byla tak uplne normalni....ale to uchcavani v tehu pry normal je....

svoja
2. lis 2009

LUCI jeste vydrz, dr tam jeste nic neuvidi, budes zklamana....bolesti jsou normalni.... 😉

verled
2. lis 2009

svoja😀DDD

amallie
2. lis 2009

svoji: já tě asi praštím 😀 😀 😀

holky, musím, páč nám jdou předělat zvonky, se musím umejt aspoň a svlíct pyžamo

zatím papapa

angetha
2. lis 2009

Lucie, tak gratuluju moc 🙂 🙂 ať je u dr. alespoň maličkatý váček 🙂 🙂
Holky vy tu řešíte věci 😀 😀 Knír nakřivo 😀 😀 U nás nosí kníra tchán, to bych nemohla 😀
No a jmenuje se Karel, má ve středu svátek..tak říkám manželovi, hele taťka ( Karel) má svátek...a on : No tak Karlovi něco koupíme 😀

verled
2. lis 2009

amal:v pyžamu??.-´DDD
ange:no tak hlavně nekupujte nějakou blbost🙂

zuzka.o
2. lis 2009

Tak dneska je to s váma fakt veselý 😀 😀 😀 😀 😀

svoja
2. lis 2009

no tak pyjamo jsem schodila a umyla se pred chvili....pac musim do mesta koupit nejaky vence na hroby...asi uz budou vyprodane...budu je muset uvit....

zuzka.o
2. lis 2009

Holky, která z vás aspiruje na 1.miminko v novém roce 2010? Já nevim, jsou za to nějaké odměny? Dřív se dávaly penízky.... by se mohly hodit, co?
CAT, SVOJA, VER......což??? 😉

amallie
2. lis 2009

no, teda, nejsem v pyžamu, ale v košili 😀
kdyby nepřišli ti zvonkaři, tak bych se s tím nejspíš nesundavala, páč se stejně do ní budu večer navlíkat, zbytečná práce 😀

tak papa, už jdu do tý vany

verled
2. lis 2009

zuzu:já mam v průkazce termín 1.1.2010:-)takže asi já🙂

svoja
2. lis 2009

ZUZKA ja chci mit mimi uz na vanoce!!!!! nejlepe uz na vanoce doma🙂 ja se te pocty rada vzdam...

adelka89
2. lis 2009

ahoj holky 🙂 prosim vas kdy jste jako prvorodicky citily prvni pohyby? ja jsem citila v sobotu miminko poprve, ale to dneska jsem teprve 15+3 😅 kazdopadne nic jineho to byt nemohlo 🙂
od te doby jsem ho ale necitila, tak zjistuju jak jste na tom byly/jste vy 🙂

svoja
2. lis 2009

no nas nejpravdepodobnejsi termin je 31.12. rikal dr

verled
2. lis 2009

adelka:já jsem v tvym tejdnu cejtula bblinky tak jako jednou a pak až pořádnej kopanec ve 21tt🙂)

prosteja
2. lis 2009

SVOJI tak jestli myslíš jako že se oholím, napatlu se pánskou kolínskou a pak na to jako vlítnem a manža je celej nadšením bez sebe, že voním jak chlap, tak to tak samozřejmě neprobíhá 😀 😀 😀 a ta vůně fakt za chvilku vyprchá........... 😉

svoja
2. lis 2009

ADEL ahoj, v 16tt to asi bylo nejspis traveni....ja citila nekdy mezi 18-19, ale dlouho jsem neverila, ze to je skutecne ono....az pak kdyz to porovnas s tema opravdickyma....dr me rikal, ze u prvorodicek to byva az kolem 20tt

prosteja
2. lis 2009

ADEL ahoj, kolem 19. týdne první kopanečky, pak takovej útlum a cca 21-22tt už to je opravdu nezaměnitelné 😉

nuki
2. lis 2009

Luci: tak to moc gratuluji....at je vše v pohodě..🙂)

nuki
2. lis 2009

holky jak jsem tak pročítala s tím holením, tak jsem na tom jako Hehe, taky se nemůžu vyholit celá, hned opuchám, svědí to...no hrůza... 😒