Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
2. lis 2009

VER: tobě by se prašulky hodily, co? Tak Tádíkovi zkus domluvit, že když vyleze 1.1.2010 v 00:01, že mu za ně něco pěknýho koupíš 😉 A mimochodem..... Tádíkovi opožděně všechno nej k svátečkuuuuuu 🙂

prosteja
2. lis 2009

ZUZI já jsem tobě ještě nepogratulovala ke screeningu...... teď jsem si to uvědomila, že jsem mrkala na fotečky a četla, že je vše ok 😉 tak velikáááááá gratulace dodatečně a bříšánko je krásný, malinký 😉

cat79
2. lis 2009

Zdarec kočky a skoromaminy, maminy a mimísci🙂
Nemůžu vás dočíst ani náhodou, teeda vy jste ukecaný🙂))

Luci to je báječný!!tolik jsem ti to přála, supeer!!!!!tak tfuj tfuj tfuj ať je vše OK🙂

Hele Ver jak můžeš mít TP 1.1. když se ti v pase týdny mění později než mě🙂já myslela že jsi až za mnou, ty máš dneska ještě 31tt a já už mám dneska 31+1tt a mám v průkajdě 3.1....to jsou věci teda.-)))

Ale chtěla bych aby se malej narodil 1.1., to jooo, budu sexovat a vytírat a cpát se cukrovím a on se bude chtít mrknout ven.-))hihihihi

nuki
2. lis 2009

holky, tak se mějte krásně, já pádím..🙂) papa 🙂

cat79
2. lis 2009

Blahu díky za info o porodce🙂)
Ano, tadeáškovi to přejeme, Ver potřebuje penízky víc než my🙂)))

Holky já mám pořád tolik energie🙂 jsem dneska cvičila jak kdybych ani těhu nebyla🙂))ale teda všichni mi říkaj jak se to bříško zvětšilo za poslední 2 týdny, některý lidi na mě !jéé, vy jste těhotná?to jsme si nevčimli až do teď"hihihiihihi-..a před tím jako že jsem tlustá, nebo co???hihihiihii

zuzka.o
2. lis 2009

PROSTEJÍ: díky za gratulation..... fakt jsem si oddechla, že jsou obě mimi v pořádku. Mudrovi to hrozně dlouho trvalo než prohlédl "A" a než přešel na "B" a řekl, že je taky v pořádku. Musel mi u B dloubat do břicha, aby se probudil...jsem se normálka u toho opotila jestli žije!!! Celou dobu jsem křečovitě držela palce. A pro manžu to bylo poprvé a byl straaaašně nadšený! Jooo .... a utz byl přes bříško 🙂

cat79
2. lis 2009

Nuki papa, jsu omrknout tu kuchyň Ver a svoji fotečky a pokusím se něco dočíst, nebo co se událo důležitého?která mi ulehčí práci?🙂)

prosteja
2. lis 2009

ZUZI paráda 😵 😵 😵

blahovka.cz
2. lis 2009

hoj devcata menefugoval pak kolem poledne konik

jsme zpet od mudry,taaakze mame 6810g,63 cm,malej dostal vcelicku a je to sikulka,zase vubec neplakal,prikrmy az od pateho mesice zacneme s polivkama,ale ted muzeme dat kasicku ,bazenek si mame nechat na jaro,jako ze,vek uz na to ma,ale ted budou litat chripky a ja jsem prisla domu naprosto promocena a svete div se,malej spinka ve stojicim kocaru,uz jsem doma 15min. a on nic 😀v pul ma papat,ale nacham ho spinkat

jeeee luci tak gratuluju k testikum,to je stesti,ja to rikal,ze tohle plodna diskuze 😀

prosteja
2. lis 2009

CAT ráda bych ti práci usnadnila, ale nevím, kdy jsi odešla... 😉 mám na tebe ale malý dotaz.... ty jsi objednávala ze serveru www.mamitati.cz že jo? 😉

cat79
2. lis 2009

Ano, objednavala jsem myslím dokonce 2x, proč?
Jo a odešla jsem asi v 11h🙂)

eeefffaaa
2. lis 2009

ahoj holky!!

jak zijete??co MONCI??? a gratuluju luci k pozitivnimu testiku 😵 😵

eeefffaaa
2. lis 2009

blahu my jdemem na vcelicku ve ctvrtek,tak jsem na Davidka zvedava jak bude statecnej 🙂

eeefffaaa
2. lis 2009

zuzi gratuluce ze jsou obe deticky zdrave 😵 jsem zvedava jestli budete mit parecek

jo a nasla jsem ze MONCI porodila!!! 😵 obema preju zdravicko a plno sil!!!a jsem zvedava jak Terezka vypada 😵

prosteja
2. lis 2009

CAT já jen jak rychle ti to došlo? 😉

blahovka.cz
2. lis 2009

ahojky efiiii,no jasne ze bude taky statecnej,jak jinak 😀 ten malej porad spi v tom kocarku 😲 se musim jit podivat jestli je v poradku 🙂

prosteja
2. lis 2009

BLAHU paráda, gratuluju, že je vše ok 😉

CAT no ale to chce dočíst ty diskuze, holky tu zase měly téma 😀 😀 😀

ahoooj EFI 😵

eeefffaaa
2. lis 2009

no blahu ja mam strach ze bude mit horecky...ale segra mi rikala ze po hexa vakcine ten jeji nemel,ze byl v poho,ze az po Synflorixu mel horecky

blahovka.cz
2. lis 2009

no jo je v poradku,ale je to pro me zahada,nas malej totiz v kocarku spi,jen kdyz se jezdi 😀

eeefffaaa
2. lis 2009

jo a holky mame doma asi otesanka...davidek vypije pri kazdym jidle 170ml UM a tak po 3 hodinach nekdy i driv...a co jsem tak cetla tady na diskuzich tak i starsi deti vypijou tak 130 😅

eeefffaaa
2. lis 2009

ahoj prostej...jak se tehuli??

blahovka.cz
2. lis 2009

prostejko ja to cetlo o tom holeni,nejvic me dostala slepici prdel od svoji 😀

efi malej taky nemel po te prvni hexa,tak snad ani dneska a ten synflorix,uvidim,uvazuju o tom,ale asi az ve dvou letech

zuzka.o
2. lis 2009

Ahoj EFI .... a děkuju 😵

Taky jsem mooooc zvědavá, co budeme mít ..... hodíme tady sázky? 😉

eeefffaaa
2. lis 2009

jo a holky uz vubec nekojim...ted tak tri dny uz nic skoro nevytahnu,ani malej ne ☹ no co se da delat..mrzi me to hlavne proto,ze jsou ted chripky tak jsem myselela ze kdyz budu aspon trosicku kojit,tak malyho predtim ochranim,ale bohuzel...tak se snazim uklidnit aspon tim pozitivnim,ale stejne me to mrzi

prosteja
2. lis 2009

EFI to je dobře, že tak přibíráte krásně 😉 a papáte........

a těhulí se dobře 😀

cat79
2. lis 2009

Prostěj asi za 2 dny, nejdřív jsem měla mail vyřizuje se, pak vyřízeno a pak odesláno a další den už volal kurýr, bylo to rychlé.
Ale podruhé neměli jedno prostěradlo a tak jsem tam musela volat jako že kde ta zasilka je a oni že čekaj až bude to prostěradlo..no a já že tam mám podzimní svetřík a že už sněží.-))ale teda poslali to hned druhý den a v obálce mi poslali 222,- za to prostěradlo co neměli, takže taky super servis, jen nedali vědět že něco nemaj a já čekal a čekala a čekal.-)))))

tak já to dočtu až večer, mám moc práce☹ale aspoň že je práce..dneska jsem lepila moje letáčky ve fitku na skříňky, snad se někdo ozve🙂

Blahu Ondrášek je šikula, asi ho injekce zmohla
Ahoo Effi!!!!

eeefffaaa
2. lis 2009

blahu ja kdybych kojila tak ho Synflorixem asi nedam,ale ted nad tim uvazuju kazdy den a asi ho dam...mam ted porad rymu a boli me v krku,ani mu nedavam pusinky protoze mam strach aby to nechytnul a tak celkove mluvim na nej z vysky atd. ☹

cat79
2. lis 2009

jo holky a od příštího pondělí nastupuju na mateřskou!!!!!🙂))

blahovka.cz
2. lis 2009

efi ja vim,je tezky se smirit se ztratou mlika,ale tak dikybohu za kazdou kapku a kolik ma vypit podle davkovani???malej pije bebu celou a jeste rve,ze ma malo,ale je fakt,ze se mu to ted ma zvednout na 210ml a to je vlastne zkrasleny,protoze po pridani mlika to stoupa o dost

eeefffaaa
2. lis 2009

zuzi ja si myslim,ze to budou dva kluci 🙂