Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
2. lis 2009

CAT aha, tak já mám jen mejl, že to vyřizují a když mrknu na stav objednávky, tak tam mají napsáno, že čekají až jim dodavatel dodá všechno zboží 😉 mám tam právě taky svetřík, tak už bych to potřebovala, třeba taky něco nemají, prostěradla jsem objednávala taky..... tak díky za info, ještě počkám a kdyžtak bych tam zavolala co a jak 😉

verled
2. lis 2009

cat:preotože to je podle doktora a tady mam termín podle sebe🙂))

eeefffaaa
2. lis 2009

no blahu na krabici Nutrilonu je napsany tech 170ml do 3 mesicu od 3 mesicu 200ml,ale prave ze tady ctu ze holky co krmi stejnym,tak vypijou tak 120ml a ze si davkujou samy,coz nevim jestli je dobre 😒

prosteja
2. lis 2009

tak holky já se loučím pádím domů 😉 mějte se moc krásně a zítra páčko 😵

blahovka.cz
2. lis 2009

cat neni zac za rady,ale je fakt,ze me uz nic nenapada,co tam mit,krom tech znamych veci 😉 ja jsem paf,ze spinka ve stojicim kocaru,venku takovej hnus jsem zmrzla

efi manza byl taky nemocnej,ale malej to chytil jen malinko a uz je uplne dobrej

hehena
autor
2. lis 2009

ahooooj EFI 🙂 ahoj BLAHU 🙂 😵

eeefffaaa
2. lis 2009

jo a holky ted jsem si ovikendu tak odpocinula..Milan Davidka krmil,prebaloval,uspaval...no proste krasa...zacinam byt v docela dost velky pohode a zacinam si matersvi maximalne uzivat...dokonce me to strasne zacalo bavit 🙂 to bych nikdy neverila,ze to bude takovy

blahovka.cz
2. lis 2009

no to urco neni dobre efi,jako udelame celou davku a bud ji malej vypije-necpu to do nej,nebo ne,ale prece ho nebudu sidit,to je hloupy

protejko mimisku,tak se mejte!!!!

angetha
2. lis 2009

Ahoj ahoj..
Efi 170 je fakt dost 😕

eeefffaaa
2. lis 2009

ahoj prostej

ahoj hehenko

jo a malej maximalne zvatla,porad se smeje,cumla ruce,zacina drzet hlavicku,akorat co me docela znervoznuje ze se jeste neprevalil...jako uz tam naznaky jsou,ale to co predvadi,je teda strasne vtipny 😀 a ty zvuky pri tom...uz se jako prevalil,ale to byl gauc trochu z kopce,ale na rovine mu to nejde

cat79
2. lis 2009

Prostěj tak tam cinkni ať víš, je to lepší🙂))ať víš co chybí🙂)

Efi tak to je úžasný že si to užíváš, si pamatuju ty začátky jaks byla hotová🙂))bylo mi tě líto!!!
Blahu super že kojíš, taky bych to chtěla
Ver aha🙂))je mi to jasný🙂))tak se můžem vsadit kdo dřív.-)))

eeefffaaa
2. lis 2009

no ale angeth na krabici je napsany ze tolik bymel pri krmeni vypit...

jo balhu pise se tam ze se ma udelat davka co je tam napsana a nijak si to neupravovat,ze by mohlo to dite byt podviziveny

angetha
2. lis 2009

U nás je nový to, že Vendulka objevila ručičky , vždy když si jí všimne tak vyvalí očička a zaostří a směje se na ní..no a když si s ní uhne, že na ní nevidí, tak se vzteká 😀 taky jsem jí dala do ruky dudlíka, tak se ho snažila narvat do pusy 😀

verled
2. lis 2009

zuzu:děkujem.-)no máma říkala, že veme klacek a bude mě honit kolem baráku😀D...jeee máš krásný zážitky z uz🙂)
cat:já už taky brzo nastupujuu jupíííí...jiank děkujem...

blahovka.cz
2. lis 2009

zdar hehe a kubikulo 😀 voskem holka jo,to ja bych nedala ani nohy,natoz triiisla 😀 😀 😀 😀 😀

ange a proc ,ted to nechapu,ja mam teda bebu,ale davkovani je vetsinou podobny a tam malej ma podle veku 180ml,ale po pridani mlika to stoupne na 190ml a vymlaskne to jakop nic a to uz od zitra zvedame,ackoliv mu to dam asi uz dneska,protoze rve kdyz mu seberu flasu 😀 my bastime jednou za 4 hodky

verled
2. lis 2009

cat:žádný sázky na to nemam peníze na hazard😀DD

eeefffaaa
2. lis 2009

cat jo zacatky byly doooost krusny a zly...jako jsem docela i byla nestastna ze jsme jeste nepockali a takovy myslenky me napadaly...ale ted bych si za to nejradsi nafackovala,ale tak co takhle slysim,tak takovy myslenky ma ze zacatku skoro kazda prvorodicka..jo a ted nedavno se mi zdal uplne strasnej sen,jsem se vzbudila a uplne brecela a pak snad tyden mi z toho bylo hrozne zle...

hehena
autor
2. lis 2009

EFI moc ráda tohle čtu, že tě to tak pohlcuje 🙂 těším se o to víc 🙂))

a s tím přetáčením si nedělej starosti... každý miminko má prostě svůj rytmus, na tabulky prď 🙂

ANGE to je dobrý 🙂)) 😀 😵

angetha
2. lis 2009

U každý výživy to je asi jinak.. 😉
Verli, snad Táda vyleze sám...za odbíjení půlnočních zvonů a výstřelů rachejtlí, venku by padal sníh 😵 romantika 😎
Cat snad se ti ozve víc lidí, když děláš takový reklamy 😉
Blahu, to je škoda, že budete plavat až na jaře..

blahovka.cz
2. lis 2009

cat to jsi si me s nekym spletla,ja kojila pouhy mesic 😀

hehena
autor
2. lis 2009

mno jo BLAHU voskem.... musím aspoň občas, bo mě se to fakt celý opupínkovává, tak to občas prostě přežiju... tím epilátorem je to mnohem horší než voskem a taky se to dá 🙂

eeefffaaa
2. lis 2009

hehe no trochu me to znervoznuje..treba svagrovy syn,ktery je o mesic a pul maldsi uz se pretaci 😒 ale je fakt ze kazdy dite je jiny,tak se na to takhle nemuzu koukat

ange to je dobry 😀 Davidkovi zase moooc chutnaj ruce,kdyz ma dudlik tak vyplivne nebo rucickou vynda a zmoula ruku 😀 a uz tak krasne "povida" to se mu pusa nezastavi

angetha
2. lis 2009

Efi v měsíci už se sám přetáčí jo? to je zvláštní..
Já se řídím podle Sac a její Janičky.. 😉

blahovka.cz
2. lis 2009

no ange ani nevis jak me to mrzi s tim bazenem asi to nevydrzim a nekdy pujdu jen s manzou 😀

jo holky malej si cuca rucicky co muze 😀 nejradsi tam rve obe najednou a taky si umi krasne vyndat a zandat dudlik,skoda,ze to neumi i v noci,to si zacne ze spani cuplat rucicku a mlaska tak,ze nas vzbudi a pak budi i sebe,takze mu dame dudlika aon si ho vynda a tak je to treba 6x za noc,ale je fakt,jinak k nemu absolutne nemusime vstavat

angetha
2. lis 2009

Jo, vypadnutí dudlíku je naprostá katastrofa, nic horšího ( kromě prdíku a hladu) pro Vendulku asi neexistuje 😀

cat79
2. lis 2009

Aha Blahu...je nás tu prostě moc🙂)hihiihihhii, nevím co kdo kdy kde a jak.-))))

Jsem teda zvědavá na sebe jak to budu zvládat..kéž by dobře, kééééž by🙂))
Holky jdu okouknout ten emitex fusak, jdu to prostudovat a prostřihnout ty dírky do autosedačky a tak🙂))
a pak se tu zase ukážu🙂)

Ange doufám, fakt makám a nepodceňuju tu reklamu, ono to bez ní nejde, ale vetšinu peněz prostě otočím zase zpět do reklamy, a to mě mrzí, vím, že to bude nekonečný koloběh..ale před těma Vánoce,a musím...🙂)

hehena
autor
2. lis 2009

jé BLAHU koukám kolik vážíte... no to je macan!!! 🙂)) ále teda musím ti říct, že jsme před týdnem viděli 7 kiláčka ve 4. měsících - to budete tak nastejno a přišel mi čoveče hrozně maličkej 🙂)) tak nevím, kde to ty miminka mají 🙂

blahovka.cz
2. lis 2009

k otacweni,my se pretocime na bok ze zad,ale na brisko to jeste prs tu tezkou hlavicku neda 😀 ale pase krasne a nejradsi vecer pri mazani olejickem,kouka do ty svy kosmetiky,jak ja rikam,dela si inventuru 😀

angetha
2. lis 2009

Blahu to je Ondrášek šikovnej, že se otáčí už i takhle 🙂

eeefffaaa
2. lis 2009

angeth jj,ted budoukoncit sestinedeli...ja se nebudu radsi ridit podle nikoho,protoze bych pak z toho byla prave nervozni... 🙂 😅

blahu 😀 no dikybohu davidek uz taky pekne spi i usina...tak jednou za noc mu dame najist a vzbudi se rano nebo kranu a pak jeste treba do deviti spi kdyz ho zase nakrmime...je to krasa...kdyz si vzpomenu na ty jeho zacatky a na nase probdeny noci,tak si rikam,ze doufam,ze uz to tak zustane