• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Ange to musí být prča pozorovat ji, viď?.-)))hihihihhi a efi taky..jo a každé mimi je jiné, já bych se nestresovala že se jedno už přetočí..ty mimča na to přijdou sama a u maturity se vás na to nikdo ptát nebude v kolika: jste se začali přetáčet a v kolika chodit-))hihihihi
2. lis 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj CAT: ) tebe jsem ještě nepozdravila.. :slight_smile:

hele to je jako můj manža, má těhotnou spolustudující na dálkařině a je ve stejným týdnu jako já... a říkal mi jak s ní stál u automatu na kávu a všichni kolem ní chodili a říkali jí jak to těm těhotným sluší a že je to paráda... a jemu nedocvaklo vůbec nic :slight_smile:)) až mu to ta slečna víc naznačila a on si jí teprve pak pořádně prohlídl :slight_smile:)) říkal, že měla bříško skoro jako já, ale že si toho prostě vůbec nevšiml... :slight_smile:))) některý lidi se asi nedívají bo co...a jiný toho vidí zas až moc :slight_smile:
2. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ange jeho neco upouta,otoci za tim hlavu a telo ho nasleduje :grinning: :grinning: :grinning:

metaky neprijde,ze by hehe malej byl pulik,jako ma tvaricky,ale nijak velky njesou,akorat ma faldiky na nozickach,jinak nam prijde soumernej,uz se tesim za hodinku snad dorazi tatka a ja konecne nacpu mycku a pracku,ted nechci rambarit :grinning:
2. lis 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to davidek kdyz pase,tak uz se trochu jako nataci na prevrat,ale vypada to jako kdyby chtel vzlitnout :grinning: ma nohy uplne nahora a dela takovou kolibku,je to hrozna sranda
2. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já chci sušičkuuuuuuu :slight_smile:))))))
2. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hehe:slight_smile:jojo, ale u mě už se to fakt přehlídnout nedá:slight_smile:)hihihi, je to psina

No tak já jdu na ten emitex:slight_smile:
Holky já bych si dala sušenky bebe...asi si pro ně budu muset zajet:slight_smile:)))déšť nedéš´t:slight_smile:
2. lis 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jak ja bych si dala susenky bebe dobre rano,ale ty uz mi nikdy nebudou prany :angry: je tam musli a to by me sakra prohnalo
2. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale sím tě CAT... máš parádní malý břuško .) a přehlídnout už se nedá ani mě... ale každej prostě čučí jinak :slight_smile:))

jé mám tady CAT dvoje bebe.... poooď poooď :slight_smile:)))
2. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady pár foteček, kouknětě na ty poslední :wink:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2859&id=100000120474330&l=1d1b20b63a

Efi jo jo, kolíbka je správný směr, pak se odpíchne ručičkou, zahrabe nožičkou a bude zírat co se to stalo :grinning:
chceš video, jak to dělá Vendulka?
2. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heh lákáš lákáš:slight_smile:)hihihihi, já budu na čerňáku až v pátek:slight_smile:
Hi jsem se tě dopo ptala jestli nevíš kde se tam vyřizuje porodný a tak, ale myslím že vím, je to naproti albertu na rajský zahradě, že?
2. lis 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE paráda :slight_smile: mi Vendulka příde ouplně miniaturní :slight_smile:)
2. lis 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chichi těhotenský chutě :slight_smile: :slight_smile:
Efi :wink: teď to zvládá i s plínou
http://www.youtube.com/watch?v=bg-ow0pITOw
2. lis 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange:no to bude romantika a já mezi tim všim vypouštim jedno sprostý slovo za druhym.-DDD
2. lis 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ange to je bozi a jak se na zaver prekuli :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ten malej nejen,ze spinka ve stojicim kocare,ale spi uz pres hodku v kuse,nepichli mu oni neco naspani??? :grinning: zaspava i jidlo :grinning:
2. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nage me to neco pise a nic tam nenajede :frowning2: ale myslim,ze uz jsem Vendulku videla jak se pretocila,na posteli myslim...tak to je parada ange,to uz se snad brzy pretocime :slight_smile:

jo a holky pristi leto se s Milanem bereme :dizzy_face: asi na Davidkovi narozky to vypada...
2. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Efi to je paráda!!gratulace!!!!My máme taky v plánu praštit do toho v srpnu 2010:slight_smile:)
Jéé, to je krásný!!!!!
2. lis 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis efi tak to je krasny a jeste hezci to je spojit na ty narozky,teeeda tak ty budes planovat svatbu,nebo uz mas/te predstavu??
2. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi tak gratulace ke svatbě :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI paráda, gratuluju :slight_smile: to bude super :slight_smile: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky :slight_smile: jsem z toho byla uplne takova vyplasena :grinning: no my jsme nevedeli datum,chteli jsme treba nejaky symbolicky nebo nejaky ktery je pro nas dulezity a co jinyho je dulezitejsi nez nas syn a zrovna to vychazi na sobotu...no mame predstavu,ze bysme udelali obrad a obed pro nejblizsi a pak by u nas byla pokracovacka,jeden den asi pribuzny od obou a druhej den kamaradi..to jeste presne nevime
2. lis 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyby davidek uz chodil s cim jako moc nepocitame tak by nam donesl prstynky..ale na svatebni cestu asi nepojedem,protoze to bude Davidek jeste malej to bysme asi o rok odlozili,milan by pry jel zatim jen nekam na vikend..hlavne on ho tu nechce nechavt,pry by mel z toho spatnej pocit a porad by myslel,jestli se mu po nas nestyska :slight_smile:
2. lis 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný datum jste si vybrali:slight_smile:))
Já chtěla původně 27.7., že to jsme se jako poznali, pak 7.8., ale nakonec to asi bude 21.8. aby měli všichni čas a naši stihli dovču:slight_smile:)a nebo pak ještě září..ale mě je to vlastně jedno, který datum, hlavně že si vezmu tohohle úžasnýho člověka se kterym čekáme Deníska..:slight_smile:)
2. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat tak to je parada,tak aspon budu od tebe cerpat inspiraci treba... :slight_smile:
2. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se ten napad moc libi efi,a kdyz jsou prostory,tak proc ne,ja chtela nekde venku a selatko,ale bohuzel,to bych se nesmela vdavat v zari :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no blahu to my prave tak chcem...koupit sudy s pivcem,nadelat neco dobryho,mame domaci slivovicku a udelat prasatko...urcite nas to vyjde levneji jak v restauraci
2. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave to vyjde nejlevneji efi :wink: a ten napad s prinesenim prtynku je dobrej,ale spis jeste aby vam s nima nezdrhl :grinning: :grinning: :grinning:

cat krasne receno :grinning:

holky ten kluk chrni a chrni v tom kocarku,v teploucku oblecenej,ale ne ze by se tam varil,to ne v predsini neni takovy teplo udveri a za chvilku snad prijde tatinek,kdyz stihne autobus v 16:45,nebo pak az v pet
2. lis 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU já se vdávala v půlce srpna a jak mi vyšlo počasí :slight_smile:))) takže klid... tohle září bylo celý na svatby jako dělaný :slight_smile: :wink:
2. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
manza je tu,tak ja se zatim loucim
2. lis 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
když to vezmu podle sebe, tak to chce aspoň nějakej prostor, kam se schovat když počasí nevyjde... bo kdo by řekl, že v půli srpna 2008 bude 12 stupňů :slight_smile:)) že pršelo, to bylo ještě dobrý, ale ta zimááááá :slight_smile:)))

takže když na zahradě, tak aby byla aspoň alternativa ve stodole :slight_smile:
2. lis 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek