• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
joo, tak do malejch kolecek bych teda taky nesla...nejsou dobry do terenu-vubec....asi taky zalezi jak je kocik tezkej s tou stabilitou....
3. lis 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem zase nic neprocitala a nic o nem nikde nehledala...jen jsem si vyslechla prodavace a vybrali jsme ten kterej nam pripadal jak funkcne tak vzhledove nejlepsi...jen jsme to nedomysleli s tou sirkou korby :sweat_smile:

jeee uz se zase budi...to je cvrcek fakt,dneska se mu nejak nechce spat
jéé, a já teď koukám a já se spletla, já tu teplotu nastavuju na 23,5:slight_smile: né 30:slight_smile:)hihiihihi, jsem blbounek:slight_smile:)Hehe takže pohoda, jazz:slight_smile:))
Efi a co vy máte za kocík??

Svoji vy jste ho taky vybrali napoprve a v klidu, že?A celkem brzy..to u nás to byla věda:slight_smile:))
3. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat mam ho v albu,u briska...Tako Jumper
3. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my ho teda napoprve rozhodne nevybrali. mela jsem nekolik favoritu, kteri se postupne menili...byl to velkej boj a mnoho prectenych stranek na netu...do obchodu jsme jeli puvodne pro jiny a vylezl z toho tento...
3. lis 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ..jakpak se mate??

procetla jsem jen zbezne...

vitam novou snazilku :wink:

holky jinak u me po mlezivu ani pamatky..

hehe jak ses ptala na prirustky kolik mam,jsem to tu vcera psala-jako sedm kilo uz navrch..

holky,myslim ze ty recenze s kocarky jsou i o tom co kdo od nej ocekava...jinak my budem mit trojkolku a obstala i zkousku manzilkem(se divil ze necekal jak je stabilni,ze ji do ty doby nechtel)-ono totiz neni trojkolka jako trojkolka-zalezi na vysce,sklonu atd..proste musi byt vychytana..jinak myslim ze jsou dobry pegperega,mutsy,teutonie,bebecomfort a pak joolz a asi jese naky ale to uz nevim..jinak taky myslim ze nemci si davaj zaleet a maj dobry

amal.jinak myslim zes udelala urcite dobra s fusakem ,ze ho budete potrebovat a budes ho mit i na pristi rok :grinning:
nuki,ze by??drzim paluchy :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak drzte palecky,itra budou vysledky na cukr,ak at muzem papkat vsechny naminky bez omezeni..snad..

jooo a holky dnes mi bylo uplne tezko-pani nam v cekarne vypravela-ze ma syna a jako malyho dala na 5min k sousedce ze dobehla naproti do kramu(5min),aby malyho nemusela tahat do toho necasu..a prisla a maly cely od krve a rval..si pohladil sousedky psa a ten nebyl zvykly ,ohnal se po nem a ukousl mu pul koulicky :cry: :frowning2: a to mel ete plenu,puncochacky a teplacky..a zadny bojovy plemeno to nebylo..
no a s tou nasi sousedkou jsem vam urco rikala jak si deti hrali a jedna holcika prisla o 4prsty(hrali si s paletakem)byla tady z vesnice..ale nastesti ji je prisili,ze sousedu byli fakt pohotovi...
a pak nekam dite pustit nebo nekomu pujcit :confounded:
3. lis 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj carcul,
no ja se teda ted trochu nudim...venku je hnusne...hruza :unamused:

7kg? ale i presto jsi tady nejstihlejsi a brisko neni skoro videt, tak bud rada a nerouhej se, mohlo to byt horsi.

s tema kocikama....souhlas :wink:
3. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
car jezisi to jsou story hrozny :astonished:
3. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul neboj, cukr vyjde na 1:slight_smile:))
Jinak teda ty tvý historky mi daly:slight_smile:)bože chudáci děti!!!!!!!!
3. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a ete TFK jsou dobry kocarky-nemeckej..nojo no..jsem se puvodne rozhodovala..ale nejde pro i proti smeru..

svoja...jojo 7kg...jako jsem mela peknej soking..ale hlavne ze je mala zdravoucka..vahu pak shodim...snad se neobjevi nejak extremne strie... :confounded: ..v to jediny doufam..a myslim ze budu rada kdyz se vejdu do dvaceti
a jinak uz brisko vykukuje pekne uz se nezapre...

kolik mas ty svoji?
3. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..jako uplne mi dneska mrazilo..to fakt je hruza bes co se deje :frowning2: aby mel clovek pernamentne strach a stejne mrne neuhlida
3. lis 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zitra 24 plus 0...toto leti :grinning:
3. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
Mám vás dočítat? :confused: :grinning:
3. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car 7kg?třeba se ti to pak už nebude tolik měnit, já měla zase opak pořád nic nic a najednou 8kg, teď mám myslím 9-10, zítra vvám řeknu:slight_smile:
Ahoj ange, nemusíš, nic extrase tu neu´dálo:slight_smile:)
Nuki bude testit zítra.-)
3. lis 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ange..jakpak se mate holky??

cat..jo jako sedm kilo mam navrch... :confounded: :confounded: :confounded: ...ja jen jako jak mi tu rikate jak sem hubena tak abych vas vyvedla z omylu..bojim bojim kam to poroste,snad se to pak zastavi...cat tak to mas super prirustky :wink:
3. lis 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul díky.-)ale teda kulička už jsem pěkná:slight_smile:
3. lis 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul budem držet palečky...sakra to jsou příběhy..lidi musí dávat na děti pozor..
No..dopralo mi prádlo tak to jdu pověsit, papapa
3. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..no tak v tehu je jasny ze nikdo neni jak lanka :grinning: ale jako mame dva mesice rozdil a dve kila..takze ja ti pak povim jak vypada kulicka,ju :sweat_smile: ..no si uz ted prijdu jak vorvan :grinning: nevim co pak..po porodu se musim dat poradne do kupy a pekne cvicit at malej pak nedelam ostudu :grinning:

ange to ses tu moc nezdrzela...jinak pani vzorna maminka-cekala na mimi 13let a jednou ho nechala 5min u sousedky..no hruza bes
3. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víte mateřský povinnosti :grinning:
Manžel vaří, tak mám zrovna na starosti Vendulku :wink: prádlo ještě počká :slight_smile:
3. lis 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange to je jasnacka :wink: ..a copak budete mit dobreho?
3. lis 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat a vy budete mit korbicku nebo vloznou tasku?
3. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL já nevím no... já mám navíc něco maličko přes 6 kilo, takže jsem nabrala v podstatě to samý co ty... a co má bejt jako? :slight_smile:))) mi každej může s údivem popusinkovat zadnici... zatím mi všichni říkají, že to na mě není vůbec vidět, tak to prostě neřeším... :wink:
3. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..ja jen jako ze fakt zadny tintitko nejsem,nekdo ma 7za cely tehu :grinning: ...no tak vidis,mas min :sweat_smile:
3. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem,
vítám novou snažilku, at se brzy zadaří
Nuki: držím palce at tam máš 2//
a přeju všem maminám a čekatelkám klidnou dnešní noc :wink:
ahuj cib..
autor
http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=62

21. týden ::::

"...... Tvá děloha by již měla růst nad pupík. Doteď jsi asi přibrala něco mezi 4 až 8 kg. "

takže mít ve 24 tt 7 kilo navíc není teda žádná trága!!!! :wink:
3. lis 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL no o pár deka mám míň... a neřeším to. nevím proč bych měla... kdyby se cítila blbě, tak neřeknu, ale těhu gatě jsou mi pořád stejně, prostě mi roste břicho a jen trošičku to ostatní kolem..... a neboj se nic ve třetím trimestru už bysme tolik přibírat neměli...

co má pak říkat AMALLI... už taky psala, že 10 kilo nabrala do konce 12. týdne...
3. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul:ahojky
tak jsem objednaná na příští uterý na utz, měli by vyrůst nějaký folíky a pak budem snažilkovat :grinning: doufam že vyrostou minule byli 2 ale nic z toho nebylo
3. lis 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek