Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
3. lis 2009

joo, tak do malejch kolecek bych teda taky nesla...nejsou dobry do terenu-vubec....asi taky zalezi jak je kocik tezkej s tou stabilitou....

eeefffaaa
3. lis 2009

ja jsem zase nic neprocitala a nic o nem nikde nehledala...jen jsem si vyslechla prodavace a vybrali jsme ten kterej nam pripadal jak funkcne tak vzhledove nejlepsi...jen jsme to nedomysleli s tou sirkou korby 😅

jeee uz se zase budi...to je cvrcek fakt,dneska se mu nejak nechce spat

cat79
3. lis 2009

jéé, a já teď koukám a já se spletla, já tu teplotu nastavuju na 23,5🙂 né 30🙂)hihiihihi, jsem blbounek🙂)Hehe takže pohoda, jazz🙂))

cat79
3. lis 2009

Efi a co vy máte za kocík??

Svoji vy jste ho taky vybrali napoprve a v klidu, že?A celkem brzy..to u nás to byla věda🙂))

eeefffaaa
3. lis 2009

cat mam ho v albu,u briska...Tako Jumper

svoja
3. lis 2009

no my ho teda napoprve rozhodne nevybrali. mela jsem nekolik favoritu, kteri se postupne menili...byl to velkej boj a mnoho prectenych stranek na netu...do obchodu jsme jeli puvodne pro jiny a vylezl z toho tento...

carculka
3. lis 2009

ahojky holky ..jakpak se mate??

procetla jsem jen zbezne...

vitam novou snazilku 😉

holky jinak u me po mlezivu ani pamatky..

hehe jak ses ptala na prirustky kolik mam,jsem to tu vcera psala-jako sedm kilo uz navrch..

holky,myslim ze ty recenze s kocarky jsou i o tom co kdo od nej ocekava...jinak my budem mit trojkolku a obstala i zkousku manzilkem(se divil ze necekal jak je stabilni,ze ji do ty doby nechtel)-ono totiz neni trojkolka jako trojkolka-zalezi na vysce,sklonu atd..proste musi byt vychytana..jinak myslim ze jsou dobry pegperega,mutsy,teutonie,bebecomfort a pak joolz a asi jese naky ale to uz nevim..jinak taky myslim ze nemci si davaj zaleet a maj dobry

amal.jinak myslim zes udelala urcite dobra s fusakem ,ze ho budete potrebovat a budes ho mit i na pristi rok 😀
nuki,ze by??drzim paluchy 😵 😵

carculka
3. lis 2009

jo jinak drzte palecky,itra budou vysledky na cukr,ak at muzem papkat vsechny naminky bez omezeni..snad..

jooo a holky dnes mi bylo uplne tezko-pani nam v cekarne vypravela-ze ma syna a jako malyho dala na 5min k sousedce ze dobehla naproti do kramu(5min),aby malyho nemusela tahat do toho necasu..a prisla a maly cely od krve a rval..si pohladil sousedky psa a ten nebyl zvykly ,ohnal se po nem a ukousl mu pul koulicky 😢 ☹ a to mel ete plenu,puncochacky a teplacky..a zadny bojovy plemeno to nebylo..
no a s tou nasi sousedkou jsem vam urco rikala jak si deti hrali a jedna holcika prisla o 4prsty(hrali si s paletakem)byla tady z vesnice..ale nastesti ji je prisili,ze sousedu byli fakt pohotovi...
a pak nekam dite pustit nebo nekomu pujcit 😖

svoja
3. lis 2009

ahoj carcul,
no ja se teda ted trochu nudim...venku je hnusne...hruza 😒

7kg? ale i presto jsi tady nejstihlejsi a brisko neni skoro videt, tak bud rada a nerouhej se, mohlo to byt horsi.

s tema kocikama....souhlas 😉

svoja
3. lis 2009

car jezisi to jsou story hrozny 😲

cat79
3. lis 2009

Carcul neboj, cukr vyjde na 1🙂))
Jinak teda ty tvý historky mi daly🙂)bože chudáci děti!!!!!!!!

carculka
3. lis 2009

jooo a ete TFK jsou dobry kocarky-nemeckej..nojo no..jsem se puvodne rozhodovala..ale nejde pro i proti smeru..

svoja...jojo 7kg...jako jsem mela peknej soking..ale hlavne ze je mala zdravoucka..vahu pak shodim...snad se neobjevi nejak extremne strie... 😖 ..v to jediny doufam..a myslim ze budu rada kdyz se vejdu do dvaceti
a jinak uz brisko vykukuje pekne uz se nezapre...

kolik mas ty svoji?

carculka
3. lis 2009

holky..jako uplne mi dneska mrazilo..to fakt je hruza bes co se deje ☹ aby mel clovek pernamentne strach a stejne mrne neuhlida

carculka
3. lis 2009

holky zitra 24 plus 0...toto leti 😀

angetha
3. lis 2009

Ahoj...
Mám vás dočítat? 😕 😀

cat79
3. lis 2009

Car 7kg?třeba se ti to pak už nebude tolik měnit, já měla zase opak pořád nic nic a najednou 8kg, teď mám myslím 9-10, zítra vvám řeknu🙂
Ahoj ange, nemusíš, nic extrase tu neu´dálo🙂)
Nuki bude testit zítra.-)

carculka
3. lis 2009

ahoj ange..jakpak se mate holky??

cat..jo jako sedm kilo mam navrch... 😖 😖 😖 ...ja jen jako jak mi tu rikate jak sem hubena tak abych vas vyvedla z omylu..bojim bojim kam to poroste,snad se to pak zastavi...cat tak to mas super prirustky 😉

cat79
3. lis 2009

Carcul díky.-)ale teda kulička už jsem pěkná🙂

angetha
3. lis 2009

Carcul budem držet palečky...sakra to jsou příběhy..lidi musí dávat na děti pozor..
No..dopralo mi prádlo tak to jdu pověsit, papapa

carculka
3. lis 2009

cat..no tak v tehu je jasny ze nikdo neni jak lanka 😀 ale jako mame dva mesice rozdil a dve kila..takze ja ti pak povim jak vypada kulicka,ju 😅 ..no si uz ted prijdu jak vorvan 😀 nevim co pak..po porodu se musim dat poradne do kupy a pekne cvicit at malej pak nedelam ostudu 😀

ange to ses tu moc nezdrzela...jinak pani vzorna maminka-cekala na mimi 13let a jednou ho nechala 5min u sousedky..no hruza bes

angetha
3. lis 2009

To víte mateřský povinnosti 😀
Manžel vaří, tak mám zrovna na starosti Vendulku 😉 prádlo ještě počká 🙂

carculka
3. lis 2009

ange to je jasnacka 😉 ..a copak budete mit dobreho?

carculka
3. lis 2009

cat a vy budete mit korbicku nebo vloznou tasku?

hehena
autor
3. lis 2009

CARCUL já nevím no... já mám navíc něco maličko přes 6 kilo, takže jsem nabrala v podstatě to samý co ty... a co má bejt jako? 🙂))) mi každej může s údivem popusinkovat zadnici... zatím mi všichni říkají, že to na mě není vůbec vidět, tak to prostě neřeším... 😉

carculka
3. lis 2009

hehe..ja jen jako ze fakt zadny tintitko nejsem,nekdo ma 7za cely tehu 😀 ...no tak vidis,mas min 😅

cibka
3. lis 2009

ahojky všem,
vítám novou snažilku, at se brzy zadaří
Nuki: držím palce at tam máš 2//
a přeju všem maminám a čekatelkám klidnou dnešní noc 😉

carculka
3. lis 2009

ahuj cib..

hehena
autor
3. lis 2009

http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=62

21. týden ::::

"...... Tvá děloha by již měla růst nad pupík. Doteď jsi asi přibrala něco mezi 4 až 8 kg. "

takže mít ve 24 tt 7 kilo navíc není teda žádná trága!!!! 😉

hehena
autor
3. lis 2009

CARCUL no o pár deka mám míň... a neřeším to. nevím proč bych měla... kdyby se cítila blbě, tak neřeknu, ale těhu gatě jsou mi pořád stejně, prostě mi roste břicho a jen trošičku to ostatní kolem..... a neboj se nic ve třetím trimestru už bysme tolik přibírat neměli...

co má pak říkat AMALLI... už taky psala, že 10 kilo nabrala do konce 12. týdne...

cibka
3. lis 2009

carcul:ahojky
tak jsem objednaná na příští uterý na utz, měli by vyrůst nějaký folíky a pak budem snažilkovat 😀 doufam že vyrostou minule byli 2 ale nic z toho nebylo