• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Ahojky Holky,jen hlásím,jak jsme dopadli na neurologii..nic moc :frowning2: Zítra jdem na rehebilitaci-Vojtova metoda.Doktor mě připravoval na to,že je to pro maminky dost náročný,miminko to pry bolí a hodně brečí...a samozřejmě já,přehormonovaná matka už předběžně celý odpoledne řvu,protože to mýho Broučka bude bolet :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
3. lis 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu:slight_smile:
Ještě jsem si objednala nůžtičky pro mimi a teď řeším kojo polštář, holky jaký jsou nejlepší?
S polystyrenovýma kuličkama nebo jaký???

Košilka je fakt super, díky za odkaz Svoji, taky jsem tam měla dáreček:slight_smile:a jaký sis objednala ty???

Nuki ty máš teda pevný nervy, já bych to nevydržela:slight_smile:)
Ahoj Cib, neboj zadaří se brzičko!!!

Hehe četlas že jsem si tu teplotu spletla:slight_smile:)hihihi, na 22,ř max 23,5..30 to néééé:slight_smile:)hihihi
3. lis 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae chuděrko malá a malej, to je mi líto..a co vám je?Ňák jsem tu asi nebyla když jsi tu řešila...co na neurologii???
3. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE neboooj, to zvladnete. miminko se tim protahuje, trva to chvilinku a ucinky to ma obrovsky!!!!! hlavu vzhuru mamko!!!!!
3. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky fakt tam maj krasny kosilky,pak tam taky objednam az teda budu trosku vedet kam porostu :grinning:
3. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mějte krásně, já se jdu dívat na ulici a zítra dám vědět..:slight_smile:)
Svoji hezký, mě se ta moje taky mooc líbí:slight_smile: máme pokojíček s žirafkama, a modrou abych ladila k oblečkům pr´dolky:slight_smile:))
ja jsem se te velikosti bala a objednala jsem xl...mohla jsem mit i mensi, asi me budou volnejsi dost, ale co uz....kdovi, jak budu vypadat ze:slight_smile:
3. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae..to mi moc mrzi,ale urco to zvladnete na jednicku a vse bude v poradku :wink:

nuki..paa a drzime paluchy :wink:
3. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a cat jakou mas velikost ty?

svoji..no ty velikosti se pekne blbe odhadujou z netu,vid
3. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty mas tu sedou s modrym vid? taky byla pekna...mas ty knofliky po stranach ze?
jsem zvedava, az je obliknu, tak jestli me prsa dosahnou do tech otvoru:slight_smile: uz se vidim, jak si je lovim v noci v polospanku:slight_smile:
3. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae a neber to tak, ze ho budes trapit...naopak, budes mu pomahat!!!! neboj:slight_smile:
3. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám L a je to trošku větší, ale prsa se nám ještě nalijou, takže to bude akorát:slight_smile:)doufám:slight_smile:)

http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/kojici-kosilka-smlxlxxl3xl-kod-e1100/
3. lis 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat krasna :dizzy_face: budem kocandy:slight_smile:
3. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě ty knoflíčky přijdou super, a když si to obleču tak je to přesně na prsa a teď s bříškem je mi teda super:slight_smile:)

Holky poučte mě některá ohledně těch kojo polštářů, ať vím co si mám koupit, ten za těch 1800,- od notou jsem zavrhla:slight_smile:))ale chci nákej už do porodky:slight_smile:)
3. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat ja kojo polstar nekupuju
3. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak kdo se v tom vyznáte please:slight_smile:)moc děkuju
3. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE to je mi moc líto... ale snad to zmáknete... musíš zatnout zuby a zvládnout to pro Kryštůfka .)

CAT co se týče kojo polštáře tak by měl mít svlíkací povlak (což má skoro každej), ale výhoda je, že i ta vnitřní část se dá vyprat, tzn, že je taky svlíkací... lepší je prý plnění EPS kuličkama, bo je to hygieničtější či co....
no a dělají se kojo polštáře rovný, že si je stočíš jak to vyhovuje tobě nebo miminku anebo se dělá podkova, s kterou už moc nepohneš... a co je lepší fakt těžko říct, takže se rozhodnout musíš sama...

já ho kupovat budu už kvůli spaní, zádům... a pak se v tom dá miminko dobře ukotvit :slight_smile:)) no prostě dole to svážeš tkaničkou a miminko leží v tom... bych řekla, že se jim to líbí, navíc můžeš nechat dítko chviličku jen tak a nemusíš se bát, že se ti překulí....
3. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT tak o teplotě jsem nečetla :slight_smile:)) no vidíš to :slight_smile:))

SVOJI aha, já myslela, že máš tu první, tak je fakt jak šatky...
3. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT ta košilka je parádní, jen nevím jestli ty knoflíčky nebudou nepraktický...
3. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tys mi sem CAT před časem vkládala takoej super kojo polštář pruhovanej a já ho nemůžu vůbec najít buééé .)))
3. lis 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.kojicipolstar.cz/kojici-polstar-terabag-comfort/d-70285/

..tenhle je ještě lepší a cena srovnatelná...co myslíš Hehe?
3. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,budem to muset nějak zvládnout..hlavně já psychicky..ach ty hormony :slight_smile:

Já mám ten kojící polštář s kulička,160cm velkej a jsem s ním moc spokojená,hlavně ho teda používám v posteli na kojení a nebo když si tam čtu tak na podložení hlavy..je suprovej a pohodlnej :wink: Mám ho i v albíčku-válí se v něm naše psisko :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja bych se bala, kdybych do toho polozila miminko, ze me tim otvorem protece....
3. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat,ja mam ten s tema kulickama a ten vetsi a je fajn.. :grinning:
3. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi BAE 160 cm, to je skoro velkej jak ja:slight_smile:
3. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jaky mate zupanky?ja budu muset naky poridit
3. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nemam jeste zadnej...
3. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a mas uz nejakej v planu?ja bych chtela ten hunatej(takovej ten prijemnej)
3. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek