• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
no ja taky, takovej ten nunu mekounkej
3. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji,jojo presne ten..a dlouhej nebo kratsi?
3. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
spis delsi teda
3. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jako kde je kdo?????
3. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji ja musela odskocit..ale ted tu beztak nejsi ty
3. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem, ale uz jdu pryc
3. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak teda dobrou,kdyz uz jdes a at Barunka nezlobi :wink:
3. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
brou s kobrou:slight_smile:
3. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
at Sofinka nezlobi...krasne jmeno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky kojící polštář doporučuju, je jedno čím je plněnej, spíš aby se dal tvarovat - využijete ho v těhu i při kojení, když si třeba budete podkládat ruku, já se o něj opírám i zádama, nebo když mi při kojení Vendulka usne, tak je tam jak v pelíšku a nikam nespadne a můžu si třeba číst..usne tam i samotná ( mám na konci tkaničku a knoflík).
V noci na něm spí manžel a nemůže si ho vynachválit :sweat_smile: máme 180 cm dlouhý, plněný kuličkama
3. lis 2009 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ete mam dotaz na nase maminky..holky jako prvorodicky,jak jste to zvladali po prichodu z porodky?pomahal vam nekdo?a nebo jste zvladli v pohode
3. lis 2009 ve 23:59  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face:

tak jsem vás zběžně dočetla......

tak kočík si určo každá vybereme a je pravda, že každá máme jiný požadavky.... :wink: ale na trhu toho je spousta, tak snad každá vybereme to co chceme :wink:

SVOJI košilky krááááásný :dizzy_face:

a k tomu kojícímu polštáři, mám přesně ten co sem dávala odkaz CAT - ten TERABAG a zatím musím říct, že fakt super..... tak doufám, že ho využiju i s mimi :wink:

a dneska držím palec NUKI :dizzy_face:
4. lis 2009 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
No jo Nuki :dizzy_face:
Carcul..když je miminko hodné, tak stihneš hodně..ale já třeba nemusím denně vařit a sama nakupovat takže tak..ale chybí mi taková chvilka večer, abych si třeba napustila vanu, namazala krémem a tak. většinou už jsem tak utahaná, že jdu taky spát. Rozhodně ale nemáme pořád naklizíno, prostě tady žijeme a bydlíme a co je komu do toho, že tu je provozní nepořádek
4. lis 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooooj ANGE :dizzy_face: vy to zvládáte bravurně.... :wink: :grinning: a taky si myslím, že nikomu není nic do toho, jestli a jak máš doma naklizeno.... prvotní je Vendulka že jo.... :wink:
4. lis 2009 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
a ANGE když tě tu tak vidím, tak se tě zeptám, co vy máte za kočík? :wink:
4. lis 2009 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No ale včera Vendulka usnula až někdy kolem půl dvanácté :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice od 10 v klidu ležela v postýlce ale vrtěla se tam a padal jí dudlík..všechno probíhalo v pohodě, sice jsem dvakrát musela přebalovat, ale smála se..dala jsem jí do postýlky, zapla kolotoč, smála se na mě..a pak spustila řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: manžel byl v hospodě, tak jsem byla vyloženě navztekaná...vždy přijde do ložnice, když už Vendulka spí..má to bez starosti :sweat_smile:
Kočárek máme DorJan Danny sport 2009
4. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ANGE tak měla nějaký svůj den no....... snad to nebude častější :pensive: a díky moc, už mě trubku jednu napadlo podívat se ti do albíčka :grinning: a myslím, že jsi mi psala, že jsi ho kupovala v tom obchodě v Benešově že? jak jsem se tě na něj ptala..... :wink:
4. lis 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Tak kde je ta NUKI?
4. lis 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj PETUL :dizzy_face: taky čekám, kdy dorazí a jsem napnutá jak kšandy :grinning:
4. lis 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak už jsem tady, měli jsme poradu....moc díky za čekání..:slight_smile:

ale čekám dál, mrcha nikde a na testu zatím stále nic..:(
4. lis 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdy Nuki říkala, že dorazí?
4. lis 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
huš je tu :grinning:

ahoooj NUKI :dizzy_face: a ms jsi měla vždy pravidelnou????
4. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostej: jo měla, po vysazení, jsem nejpozději v pondělí ráno měla mrchu tady...:slight_smile: každý měsíc..:slight_smile:
4. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tý jo, tak je možný, že jsi měla později ovulku..... to jsem teda zvědavá jak tohle dopadne :grinning: :sweat_smile:
4. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostej: jo je to záhada...tak doufám, že to dobře dopadne..:slight_smile:)) ale je to psychicky náročný, ale říkám si, že je to furt v poho, když mrcha nikde..:slight_smile:
4. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano, dnes jsem se dokonce i vyspala... :dizzy_face:
nuki ty nas teda napinas!!!!
4. lis 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
NUKI přesně tak, dokud mrcha nedorazila, tak je to v poho :wink: a ani nic nenasvědčuje tomu, že by měla dorazit? myslím jestli jsi měla třeba bolesti před mrškou nebo tak, jestli máš něco podobného?
4. lis 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoja: tak to je dobře, že jsi se vyspala, mě se zdálo, jak jsem dělal několik testů a na jednou se mi dokonce ukázalo + ..:slight_smile:))

prostej: břicho mě trochu pobolívá, ale přijde mi, že trochu jinak než před mrchou.....když to mám dostat tak mě občas břicho bolí, ale naštěstí to není nic hrozného, ale poznám to..:slight_smile:
4. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
NUKI jeee, no ja se divim, ze jsi vubec usnula.....:slight_smile:
4. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek