Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
4. lis 2009

ahooj SVOJI 😵 já spala dnes taky jak zabitá 😀

NUKI a ještě k tomu ty zvětšený prsa.... já myslím, že je to hodně nadějný..... teplotu asi neměříš co? kdybys tak zkusila ráno než vstaneš změřit cvičně bazálku 😉

cat79
4. lis 2009

Dobré ranko🙂
Nuki neklesej na mysli a testni za 4 dny znova🙂))kolikátý jsi DC?Mě se slaboulinká ukázala až 25DC a to jsem ji hypnotizovala očima🙂)

Za 45min jdeme na gynekoligii do poradny tak musím vzít papíry na mateřskou a chci si nechat předepsat ty silonky na žíly, prej se pak jen něco doplácí🙂)

Pak máme kosmetiku a pak jdu polepit ta naše auta, takže tu dneska moc nebudu.-(
Díky za info o kojo polštářku, huš si ho objednávám🙂)
Jo a Carcul taky chci tem Nunu županek, já už jeden takovej mám, ale je krátkej☹jediný co je blbý je, že když se pere, tak se blbě suší jak je huŇatej a mnohdy zatuchne☹((chce to sušičku nebo sušit na topení..na sušáku je to málo a je fakt mokrej těžkej.-(

Holky hezký den a papa večer

p.e.t.u.l.k.a
4. lis 2009

Nuki tak hlavně že nedorazila mrška 😉

nuki
4. lis 2009

holky tak moc děkuji za podporu...))) jsem 31DC...tak nevím🙂

prosteja
4. lis 2009

ahooj CAT 😵 do poradny držím palec a s tím kojícím polštářem budeš určitě spokojená 😉 tak papa 😵

NUKI no ale mohla jsi mít prostě ovulku později a tím pádem testík ještě nic neukazuje..... zase když jsi to měla na den pravidelný, tak je divný, že teď máš 2 dny zpoždění ne? 😉

nuki
4. lis 2009

Prostej: jojo něco se děje, ted jen co tak budeme doufat, že to správné...holt budeme čekat a uvidíme..🙂 na mysli neklesám...já myslím, že to přijde..🙂

prosteja
4. lis 2009

NUKI co myslíš že přijde? jako mrcha.... neeeeee 😅 držíme i s prďolou nadále všechno co máme 😵

a ještě CAT jak jsi tu psala o tom župánku, že ti blbě schne, já se schválně mrkala jaký župánek máte na mysli a mám taky takový ten chlupatý "ňunací" 😀 a schne parádně..... a to ho dávám na menší otáčky do pračky než běžné prádlo a je suchý za chvíli...... 😉

nuki
4. lis 2009

Cat: tak hodně štěstí na kontrole..🙂

cat79
4. lis 2009

Nákm tu asi Prostějko schne blbě prádlo, víš☹ale na baráčku bude sušička a bude klid🙂))

Holky musím letět, tak papapapapappa

prosteja
4. lis 2009

CAT aha, tak tenhle problém už tu říkala myslím HEHE, že jí taky blbě schne prádlo ☹ ..... mě se taky stane, že jak teď suším v tomhle počasí prádlo už vevnitř, že něco hůř a dýl schne...... naštěstí teda župánek je za chvíli jako nový 😀 tak papa 😵

nuki
4. lis 2009

Prostej: myslím, že konečně přijde 2.čárka..🙂)) mrcha neeeeeeeeeeeeeeeeee..🙂

prosteja
4. lis 2009

no to doufám NUKI 😀 😀 😀 kdy budeš zase testovat???

prosteja
4. lis 2009

tý jo holky, to tak hrozně letí všechno..... my dneska s prckem končíme 23. týden, večer budeme zase fotit a zítra už 24tt..... to je děs, jak to letí 😅

nuki
4. lis 2009

Prostej: asi v pátek..🙂

prosteja
4. lis 2009

takže zítra vydržíš jo? jsi dobrá NUKI 😀 já kdybych věděla, že to mám takhle pravidelný a nic, tak testím minimálně každý den 😀

amallie
4. lis 2009

Holky, dobré ránko, resp. dopolko 😵

svoja
4. lis 2009

cau AMAL a Amal

nuki
4. lis 2009

Prostej: to se uvidí...🙂)) nějak mám dobrý pocit i tak ze všeho, tak mě to tak nenutí...ale uvidíme..🙂

Ahojky Amal🙂)

amallie
4. lis 2009

Holky, mám nějaké info ohledně holení, klystýru a nástřihu, jestli vás to zajímá.

Už jsem to všechno rozlouskla včera na té přednášce, přednášela nám porodní asistentka z Podolí.

angetha
4. lis 2009

Ahoj holky..
No Nuki tak snad v pátek se ta druhá čárka ukáže 😉
Prostějko a v Bene teď otevřeli ještě jeden obchod s kočárky - kočárky Karlov - chystám se tam okouknout zimní nánožník do sedačky..
a sháním kaučukový dudlík Canpol..ale objednávat dudlíka za 50 Kč přes net 😅 😅 😅

amallie
4. lis 2009

A mám objednaný ten fusak!

anget: jsem se ještě chtěla zeptat ohledně praní těch plen, kam dáváš ten "sliz"? nakdydáš nějak do bubnu? kolik? páč jak jsi říkala, že ti 4litry vastačí na 10 praček, to je celkem dost...........se nevejde do těch nádobek od persilu 😲

prosteja
4. lis 2009

ahoooj AMAL 😵

ANGE no ale nevím, kde bychom to tam hledali, zkusím na netu, jestli mají adresu 😉 díky moc..... ten kaučukový dudlík bych taky chtěla zkusit, nikde nemají jo? 😲

prosteja
4. lis 2009

jééé ANGE oni mají i internetový stránky 😀

angetha
4. lis 2009

Amalko mám to v kyblíčku vedle pračky...a pak dávám přímo do bubnu, lépe se to rozpustí..
Prostějko mají i stránky na netu, je tam i mapa 😉

prosteja
4. lis 2009

ANGE 😀 😀 😀 díky moc 😉

hehena
autor
4. lis 2009

čus bambus ženy 🙂 😵 😵 😵 přeju vám krásnej upršenej den 🙂 😉

amallie
4. lis 2009

nuki: držíme s Amál palce 😵 😵 😵

amallie
4. lis 2009

anget: jako naleješ to tam z toho kýble? nebo jak?

prosteja
4. lis 2009

ahooj HEHE 😵 my tobě i Kubíkovi přejem taky krásnej propršenej den..... ty déšť ráda ne? 😉 😀

svoja
4. lis 2009

AMAL to budou nejaky zverstva zase vid? sem s nima 😎