Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hypo
4. lis 2009

svoja - jj kontrakce (stahovani delohy) tvrdnuti bricha, tlak na konecnik a bolesti 🙂

svoja
4. lis 2009

No casto treba zena potrati a ani o tom nevi....proste "to" odejde s ms....

hypo huraaaa, uz se tesim 😅 😀 😎

amallie
4. lis 2009

svoji: to většinou právě z těch 50% potratů se o většině neví

se musím pochlubit, snad ne předčasně, ale zítra budu mít kuchyň 😵 😵 😵 😵 ukážu pak fotky

no, snad příští týden i šatnu, pak to všechno uklidím a malá se může narodit, to vyjde akorát po koncertě 😉

luciebx
4. lis 2009

hoky ve kterym tt jste oznamovali znamym a rodine ze cekate mimiska?

amallie
4. lis 2009

luci: my rodině v 11tt, známým ve 14tt a pak další vlna ve 20tt po velkém utz

luciebx
4. lis 2009

tak to jo.. dekuji..

amallie
4. lis 2009

holky, tu dojičku si beru asi do porodnice, že jo??? a má se asi nějak sterilizovat nejspíš???

svoja
4. lis 2009

no hezky AMAL...tak to vypada, ze to nakonec dopadne a budete mit bydleni nachystany....

mmch, ja uz mam malou otocenou hlavou dolu a dr rikal, ze je nepravdepodobny, ze by se otocila zase zpatky...

LUCI nasim jsme to vyprdelili brzy...teda ja...ja jsem s mamkou jezdila do prace, takze to neslo prehlidnout....takze hned zezacatku...tchanovcum o neco pozdeji...myslim, ze nejak kolem toho screeningu...ja uz si to nepamatuju 😅

Ja dojicku neberu nikam, necham ji zavrenou ve skrini a budu delat ze ji nemam 😀

luciebx
4. lis 2009

svoja: tak to jo.. no my kvuli te nasi naplanovane svatbe sme to museli rict tchanovcum pac si uz chteli kupovat letenky.. ale sami rikali ze vi jak to chodi ze prvni mesice jsou narocne.. takze nedelaji zadne zavery.. a moji mamce sem to rekla.. ta se nemuze uz dockat hihi.. jinak nikdo dalsi..

cat79
4. lis 2009

..tak jsem ještě musela něco dodělat🙂
Jo, holky jsem v klidu, denísek to zvládne a jestli ne, tak bude císařskej řez a budu rodit jako americká hvězda.-))hihiihihi

Zítra máme další těhu kurz, tak jsem zvědavá, bude tam doktorka a budem si povídat o epiduralu a tak...

Do té porodky myslím, že odsávačku ano, a vysterilizovanou, samozřejmě.-)
Jdu žehlit dečky co jsem včera vyprala malýmu a koukat na přešlapy, bude tam taky těhule🙂)

Holky zítra tu budu taky tak ňák nic moc, musím si ještě užít pohybu dokud to jde🙂))ale teda bolí mě kostrč a nohy...ale mě teda bříško netvrdne vůbec....

amallie
4. lis 2009

lucie: celkem odvaha, já bych to neřekla, bych si vymyslela něco jiného kvůli letenkám

svoji: nebereš???? tak já teda nevím................. no, chtěla bych jít na jednu přednášku o kojení, která je údajně moc důležitá, říkali teda v porodnici, tak uvidíme, jaká velká je to věda......... zas pravda, jestli dva dny není mlíko, ale jen to mlezivo a pak půjdem domů................

já mám taky amalku otočenou a mudr říkal, že se klidně otočit zpět může, ale že to nedělají
že ale nemá rád, když to ženský řešej moc brzy, páč pak jsou vystreslé a konečná poloha se zaujímá mnohem pozdějc

jen podle pohmatu a kopanců jí mám otočenou špatně na tu rotaci, měla by bejt zadkem vlevo a nohama vpravo, ona je ale potvůrka zadkem vpravo 😲

luciebx
4. lis 2009

jupiiii v patek jdeme na prvni ultrazvuk.. uz se nemuzu dockat.. 😀 😀 😀

amallie
4. lis 2009

holky, máte pro mimina larisy??? čtu v knize, že máme mít dvě larisy, ale jako už se mi to nechce kupovat, kdyžtak půjčím vlastní, ne? nebo je máte?

cat79
4. lis 2009

Amal já se nestresuju, je mi to fakt jedno.-)))hlavně ať je zdravej miláček můj malej. Jen jsem četla, že někdy se nemůžou otočit že maj pupeční šňůru kolem krčku, ale snad by to u cídśaře pak nevydilo, ne?To není nic extra vážnýho, nebo?,??

My máme kojení a manipulaci za 2-3 týdny na kurzu, je to i s tatínkama🙂)a trénuje se na panenkách ty polohy na tygříka a tak🙂))

Holky tak jetště nevolali že by kocík už byl a dneska jsou to 3 týdny.-(já už ho chcíííí🙂)

...no nic, jdu koukat na přešlapy🙂)papapapa

amallie
4. lis 2009

cat: u císaře by to nevadilo, ale ani jinak ne, on se otočí 😉 kdyžtak jsou metody, jak tomu pomoci a z nějakých 50% fungují

amallie
4. lis 2009

my kočár koupíme až po porodu 😉

prosteja
4. lis 2009

přeju ještě dobrý večer 😉 tak jsem vyfotila pupína, kdo chce mrknout na rajče 😉 a máme zase o cenťák v pase víc 😀

jo a jak jsme se dneska bavili o tom KIK tak mi ujel autobus cestou domů, tak si říkám, že se tam půjdu podívat.... no a co myslíte, zase jsem odcházela s nákupem 😀 .... měli tam slevněné osušky pro mimi, tak jsem jednu vzala a k tomu punčocháčky pro větší mimi 😉

tak krásnou dobrou noc holky 😵

svoja
4. lis 2009

AMAL tak vzhledem k tomu, ze me kope vpravo na boku, tak to ma asi nozicky dobre ze? ale stejne me prijde, ze se tam tak mele, ze to je snad chobotnice🙂 takze tu svoji polohu jeste hleda asi....

s tou odsavackou se mnou nerid, treba me nekdo rekne at si ji vezmu a ja ji vyhrabu...mame taky nejakej kurz o kojeni, mela bych se objednat.... 😒

svoja
4. lis 2009

proc larisy? to nechapu na co jako...mame jednu deku, fleesovou, takovou slabsi....v kazdy knize pisou neco jinyho

luciebx
4. lis 2009

no rodice si mysleli ze se deje neco vaznyho jako ze se rozchazime a tak.. no ale tak sme si rekli tak jim to rekneme vsak co....

carculka
4. lis 2009

ahoj holky,jakpak se mate?a informuje me nekdo o dnesnim deni tady?..my dnes byly na tehu cvicu a od tohohle tydne budem chodit i patky(do ted bylo plno) 😀

amallie
4. lis 2009

tak já uvidím, co na tom kurzu, jestli se tam vůbec dohrabu, neb je to až za 14 dní a pak se uvidí
zatím jí v tašce mám, ale zabalenou, neumytou

larisy nevím, prej se hoděj...................... zas ale nevím, zbytečný prachy možná.......... takže larisu nemáme, ale mají krásný teda 😵 😵 😵

kdyžtak donese ježíšek

luci: však jo, každej si to udělá po svým 😉

amallie
4. lis 2009

ahoj carcul: nic zvláštního

máš larisu?

carculka
4. lis 2009

amal..ahojky..nene nemam 😀 😀 a ani porizovat nebudu...kdyztak pak dokoupim...koupim jen decku do kocarku a jednu do postylky(s outlestem)

carculka
4. lis 2009

amal..a co jak se mate holky?uz mas zabaleno jo 😀 😀 😀

svoja
4. lis 2009

ami oni ti ji tam vydezinfikujou kdyztak

car hoj

amallie
4. lis 2009

tak já taky nebudu pořizovat larisu 😉

fusak jste mě ale ukecaly, je objednanej do špuntíku

máme zabaleno, chybí župan a lejstra

věci pro mimi nejsou zabalené a musím ještě najít objednávku na kočár, aby ho pak manžel mohu dojít koupit

carculka
4. lis 2009

ahojky svojenky 🙂

svoja
4. lis 2009

amal jako nejakou deku asi amal bude potrebovat si myslim....ale jestli larisu nebo jinou....to je asi jedno si myslim ne?

ahoj carculky🙂

amallie
4. lis 2009

no my máme jednu pletenou deku, pak hrací deku, ale ta se nepočítá, pak máme takovou jako tu zavinku, co z ní může bejt deka a larisy mám dvě svoje malé takové, už teda dost ošoupaný jsou, ale kdyžtak by se dala použít