Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
4. lis 2009

svoji..no tak si myslim ze naka deka je dobra,ale asi je fuk jaka...a ja chci takovy ty slabsi-larisi jsou hunaty,ne?

amallie
4. lis 2009

larisa nemusí bejt huňatá.............. může bejt i tenká.........

amallie
4. lis 2009

carcul: nechceš si dát místo té ikonky nějakou fotku? ani na ní nemusíš bejt vidět, ale bylo by to hezčí

svoja
4. lis 2009

amal prozatim staci si myslim 😉

amallie
4. lis 2009

tak jo, stačí, neřeším dál

jo a píšou taky odsávačku na vysavač............. to bych se bála teda, vždyť to musí vysát i mozek 😲 😲 😲

svoja
4. lis 2009

koukali ste na preslapy? docela mazec teda....jezisi ja uz jsem uplne zdegenerovana z tech serialu 😅

eeefffaaa
4. lis 2009

ahoj holky!!!

jak se mate??co novyho??pokud neco novyho bylo??

co resite???ja ted resim co koupit malymu k Vanocum...je tolik krasnych hracek co bych mu chtela koupit,ale taaak malo penez ☹

carculka
4. lis 2009

amal..myslim ze deky budou stacit ty co mas...a mozna si dam neco misto ikonky,ale dnes uz nee 😀 jsem lina...a ja na vysavac kopovat nebudu..jelikoz mame centralni a ten ma myslim vetsi vykon..a pak takovej smejd kterej brzy odpadne..takze koupim jen obyc

eeefffaaa
4. lis 2009

holky ja mam odsavacku s tema trubicka a odsavacku s balonkem a prijde mi ze neodsava zadna,kdyz taham u ty s trubicka,mam pocit ze me praskne zilka v hlave a ten balonkovej me prijde uplne k nicemu,to odsavam a malyho tam stejne hraje ryma...u obou...a na ten vysavac to mam taky strach kupovat,takze mu to vetsinou doluju vatickama do usi

svoja
4. lis 2009

amal tak tu zrovna mame, videla jsem s tim odsavat a je to bomba...nekdo teda rika ze by se to nemelo, nekdo rika, ze teda jo, ale jen v krajnich pripadech...jako kdyz ho bude trapit ryma, tak mu nejak pomoct budu muset a tu hadickovou odsavacku, kde to odsavas pusou jako....diky, ale ne. tohle je pohodlny, bezpecny....mame asi za trista z lekarny

amallie
4. lis 2009

svoji: koukala jsem, no, byla jsem kdysi v podobné situaci 😲

carcul: my právě máme taky centrální, bych si to nelajzla, koupila jsem jen tu ruční

ahoj efi: tak stačí mu dvě tři hračky, ne? zbytek zase babičky a tatínek a tak 😉

eeefffaaa
4. lis 2009

amal jenze treba jedna hracka stoji 400kc a to je ta nejlevnejsi...chci nejakou s tema melodiema,povidanim a tak...na vanoce uz mu bude skoro pul roku,takze uz to pro nej bude a co jsem takhle koukala,tak nejlevnejsi kolem 4 stovek

eeefffaaa
4. lis 2009

a to bude dohromady s tatinkem...jedny babicce jsme nadiktovali takovy prakticky darky a druha bude kupovat asi choditko...tak se hracky pak kdyztak koupi jeste po vanocich stejne to ted tak moc jeste prozivat nebude

amallie
4. lis 2009

svoji: no, já nemám hadičkovou, co to je???? já mám něco ještě úplně jinýho, je to takový ............ no, z usa jsem to přitáhla, mačká se to

jako na ten lux, zkoušela jsi to????? to musí táhnout jak blázen 😲 😲 😲

carculka
4. lis 2009

svoji..no ja chtela koupit tu na baterky jsem myslela ze je to stejny(abych nemusela porizovat vysavac k tomu) 😀 ..a na central to pry nejde..ale ta na baterky je pry naprd..takze zustanem u obyc..ale je to pak hrozny jak ty mimca rvou,to rve srdicko

svoja
4. lis 2009

amal jakou situaci mas na mysli?

efi tak kup jednu...lepsi jedna poradna nez deset pi*ovin, ne? vsak dostane i od ostatnich....

eeefffaaa
4. lis 2009

car me spis rve u toho odsavani 😀 je vysmatej,nudle mu tam hrajou,ale je spokojenej,ale jak zacnu odsavat zrudne a vzteka se

amallie
4. lis 2009

efi: aha, no, já v těch hračkách ještě chodit neumím 😲
ale volila bych třeba jednu pořádnou, než deset krámů

carculka
4. lis 2009

amal..ja chci taky tu mackaci...a na central to by bl hukot..jsm na to koukali a asi by o diteti urvalo nos..je to o dost vykonejsi nez normalni

amallie
4. lis 2009

svoji: no tu u té, co jela do ber..... 😖

svoja
4. lis 2009

😀 se musim tlemit....videla jsem ji v akci a ono to nesaje tolik, ma to nakej regulator 😀 😀 zkousela jsem si ji na ruku...teda u te kamosky

eeefffaaa
4. lis 2009

http://www.pompo.cz/mattel-fisher-price/fp-mluv... tahle knizka u me zatim vede plus ten medvidek,ale ten se zase nelibi tatinkovi

eeefffaaa
4. lis 2009

http://www.pompo.cz/mattel-fisher-price/fisher-... a nebo tohle a to bych mohla pokracovat...proste je toho tolik ze nevim

amallie
4. lis 2009

efi: ten je boží 😵 😵 😵 však těch hraček nemusí mít moc, stačí nějaká pořádná 😉

tak já mám teda tu mačkací, snad to stačí, bych se bála toho luxu i s regulátorem

carculka
4. lis 2009

eff,ja myslela ten rev u odsavani 😀

eeefffaaa
4. lis 2009

no asi mu koupim tu knizku a nejakou vkladacku treba nejakou takovou http://www.pompo.cz/mattel-fisher-price/fisher-... a medvidka koupime treba po vanocich..hlavne aby pod stromeckem aspon neco mel

eeefffaaa
4. lis 2009

car aha...tak to me srdce nerve,protoze je to pro jeho dobro,spis me rve srdce ta ryma 😀 ja asi nepatrim k tem matkam,co dite berou jen jak zacne trochu brecet apod. to ja kdyz se treba v postylce vzteka a nechce tam spat tak ho proste necham rvat,ale kdyz uz rve tak ze se uplne zajika,tak to uz ho beru,to uz nevydrzim ani ja...ale musi se fakt vztekat,jinak hladem bych ho rvat nenechala...a to uz poznam kdy to zkousi a kdy mu neco je

svoja
4. lis 2009

ta odsavacka je fakt neskodna!!!!

efi ty vkladacky jsou pry dobry pro rozvoj!!!!

amal aha 😖 to je nemila situace....to jako s amal?

amallie
4. lis 2009

efi: hlasuju pro medvidka, ale koukni i na lamaze, to jsou taky bozi hracky