Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
4. lis 2009

jo holky klidne mi sem napiste co byste koupily vy...me to jen pomuze budu rada za vas nazor

amal diky za tip...mrknu na to

amallie
4. lis 2009

svoji: néééééééé, to už je pár let 😖

eeefffaaa
4. lis 2009

a holky jak se vam tehuli??

koukam amal ze uz to mas za par 😵 😵 😵 tesis se??

amallie
4. lis 2009

efi: no, těším se, až se zbavím toho břicha, na mimi taky, ale trochu jsem nervozni a na porod se teda netesim ani trochu

carculka
4. lis 2009

eef..bych etetaky jukla na to lamaze🙂 😉

eeefffaaa
4. lis 2009

jeee amal co ja bych dala za brisko...samozrejme ne za to spekaty co mam ted,ale tehotensky 😀 tohle jsem rikala taky,co ted pises,ale co bych ted za nej dala...a normalne asi to bude znit divne,ale rodit bych sla klidne znova...ted postupem casu si uvedomuju,ze to tak vlastne ani tak hrozny nebylo 🙂 ze to mohlo byt i mnohem horsi...jen se tes a niceho se neboj...to teseni ti psychicky pomuze,to opacny ti moc neprospeje

svoja
4. lis 2009

efi ja bych volila uz neco akcnejsiho...treba tu vkladacku nebo knizku....jako treba ja nejsem zastancem tisicu plysaku, se kterejma si deti stejne nehrajou....a cim bude starsi, tim "zajimavejsi" hracky ho budou bavit...muj nazor 😉

amal aha 😉

eeefffaaa
4. lis 2009

svoji ale ten medvidek,kdyz se ho dotknes tak leze,zpiva a myslim,ze i neco povida...ted nevim...jen tak samotnyho plysaka bych mu taky nekoupila...plysaci mi prijdou zbytecny to at kupujou babicky 😀

carculka
4. lis 2009

eff a to jsi po porodu rikaa ze uz nikdy,vid 😀 jestli si to nepletu 😀

amal..to zvladnes levou zadni 😉 😉

eeefffaaa
4. lis 2009

car jj rikala,ale taky hlavne po tom co nastane po tom porodu,hlavne pro prvorodicku,ktera je na vsechno sama je to tezky...ta piplacka a nevis co a jak,do toho sesiti,unava,navyknuti na novy rezim...to je zahul a makacka,kvuli tomu se bojim mit druhy,ale tehotenstvi bylo tak krasny a porod taky tak hroznej nebyl...me spis moc nepomohlo to vyvolavani,byla jsem vlastne o ctyri dny dyl v nemocnici nez bych byla pri normalnim porodu a to ceakni a stesk po priteli a rodine byl hroznej

carculka
4. lis 2009

eff..jen jsem si na to vzpomnela..a ma to tak hodne maminek a pak jim to to mimi vse vynahradi a chtej zas 😀

amallie
4. lis 2009

ef: a tos říkala, že už nikdy! tak to ráda slyším, že to zas nebylo tak hrozný, já to taky zvládnu, musím 😉

ale to břicho chci pryč!!!!!!!!!!!!!!

mně se ještě moc líbí ti hrošíci, co má svoja, ale ty jsou spíš pro miminko

eeefffaaa
4. lis 2009

car ten pocit kdy ze me malej vyklouzl,snad nikdy nezpomenu,bylo to tak strasne emotivni a krasny,ze se na to zapomenout ani neda 🙂 ale myslim,ze do druhyho se asi uz ukecat nedam...i kdyz ted si i zacinam rikat,ze bych do toho mozna i zase sla,kdyz si vzpomenu na to hezky a jak to bylo pekny,tak nevim no,ale na to je jeste mooooore casu 😀

carculka
4. lis 2009

amal..ty hrosici jsou uplne uzasni 😀 taky tise zavidim

svoja
4. lis 2009

efi ja vim, ze ten medved byl funkcni...bavila jsem se o hrackach obecne 😉 a s tim porodem...no koukam teda🙂🙂 takze prcek bude mit sourozenceeee, huraaa 😵 😵

amallie
4. lis 2009

no tak až ze mě vyklouzne, to si taky oddychnu 😉 😉 😉

carcul: že jo, takoví slaďoučcí 😵 😵 😵

eeefffaaa
4. lis 2009

pro me bylo asi fakt nejhorsi ze jsem na vsechno pak byla sama...Milan porad v praci a mamka taky...ted uz je to fajn,Milan si to v praci zaridil tak,ze je kazdy den doma ve ctyri a fakt maximalne pomaha,s malym zacina byt sranda a uz je to o necem jinym a hlavne uz jsem se do vseho zazrala,ze me to i zacalo bavit 😀

eeefffaaa
4. lis 2009

svoji s tim sourozencem to neni jisty 😀

svoja
4. lis 2009

dik holky, ja jsem do tech hrochu taky zamilovana....myslim, ze jsou tak pro miminko, za chvili ji prestanou bavit...a budu si s nema hrat ja 😀

carculka
4. lis 2009

amal..asi svoji prepadnem,okrade a rozdelime si to 😀 😀 😀 😀

carculka
4. lis 2009

svoji,nebudes ,my vam je ukradnem 😀

amallie
4. lis 2009

sama budu, to už mám jistý, já jsem sama pořád 😕 ale jsem zvyklá, tak to budem muset holky zvládnout 😉
a nebo mě manžel překvapí, ale to by stejně bylo tak na týden

dneska tu byla celý den kámoška s 3-měsíčním mimi a dobrý

amallie
4. lis 2009

carcul: tak jo 😉 😉 😉 😉 😉

carculka
4. lis 2009

amal.. 😵 😵 😵 😵 😵

jinak amal si z toho nic nedelej,manza taky bude dost pryc,ale my si s prckem poradime,budem vyletovat,plavat,cvicit a se zabavime 😀

svoja
4. lis 2009

car ja se nedam...a hrosiky uz vubec nedam 😀 😀 😀

ef tak to je super, ze je milan uz vic doma....ja mylsim, ze sourozenec bude....treba ne hned, ale jednou urcite🙂

eeefffaaa
4. lis 2009

pro me bylo asi nejhorsi sestinedeli,pak uz to zacinalo jit a hlavne malej se uz srovnal a uz to s nim jde a je strasne hodnej...fakt mam zlaty dite,ale ze zacatku to bylo hrozny a pak kdyz jsem mela malo mlika a on porad rval,to bylo taky desny,ale ted uz fakt pohodicka..TUK TUK TUK...jen se hrozim toho co bude az budou rust zuby nebo bude nemocnej..minule se mu dostalo do oka trochu mydla a rval jak tur...a zitra jdeme na ockovani,tak jsem zvedava jak bude statecnej 😀

carculka
4. lis 2009

svoji..chacha ,myslis ze se te budem ptat 😀 😀 😀

svoja
4. lis 2009

holky me se strasne hejbe dite v brise....mazec...

eeefffaaa
4. lis 2009

jeee svoji zavidim...pohyby byly zuuuzo dobrodruzo..Milan vzdycky rikal,ze mam v brise vetrelce 😀

carculka
4. lis 2009

😀 svoji,slysela ze ji chcem vzit hrosiky

eff..jeezis tak at zitra moc nebreci