Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
4. lis 2009

carcul: viď? to zvládneme holky samy 😉

jen se modlím, ať mi jde kojení a bude to dobrý, šestinedělí naštěstí máme přes vánoce taky, to bývá i ten můj chlap doma, takže bude pomáhat, už jsem mu ukazovala, jak se zapíná pračka 😀

jen nevím, jak s příbuznými.......... snad se bude chápat, že vánoce nebudeme nijak moc slavit a nok 😀 ho navštěvovat

eeefffaaa
4. lis 2009

no doufam ze nebude...nastesti s nami jede Milan,tak to bude snad dobry,protoze nevim jak bych to vsechno delala kdyby rval jak tur...

svoja
4. lis 2009

holky ja se jdu vysprchovat a asi zalehnout....tak brou noc!

eeefffaaa
4. lis 2009

amal to je jasny,ze zadny navstevy nebudete delat,at prijedou navstevy k vam...u nas by tohle asi nepochopila tchorka..ted jsme taky rikali ze pokud budou silnice spatny a bude moc snehu tak pred vanocema neprijedem at prijedou oni a tos mela videt ty ksichyt...takze my bysme s malym mohli a nekde uviznou popripade,ale ona zadek nezvedne

carculka
4. lis 2009

amal..tovis ze zvladnem..jsem uz svymu rikala jak budem vyletovat s malou a ze ho mozna obcas vemem sebou 😀 jinak na sestinedeli taky pocita ze mi pomuze,nabizela mi i tchyne,ale to nechci,by me jeblo..jsem mu rekla ze pomuze on at s tim pocita a ze to zvladnem sami..ale myslim ze budem mit program azaz 😀 chci bejt akcni matka 😀 a pribuzni musi pochopit amal

eeefffaaa
4. lis 2009

no holky jdu asi taky chrnet..malej o pul devaty usnul,tak jsem cekala jestli se nevzbudi,ted dva dny byl po hodine vzhuru a treba az do pulnoci,ale spi,tak jdu do sprchy a spat...mejte se hezky a dobrou

amallie
4. lis 2009

carcul: tak to budeme mít tak nějak podobně 😉

mně pomůže mamka zpočátku, ale jako že přijde na chvíli, nečekám a ani nechci, aby tu trávila dny s námi, chodí do práce

tchýně..........já mám dvě, jednu pravou, tak s tou se nestýkáme, ta ani neví, kde bydlíme a druhou nepravou, ta je super, ta ale děti své nemá, takže sice nabízí třeba pomoc, ale já radši sama, nebo se svou mamkou

pak se bude chodit plavčit, cvičit a na prochajdy, to už bude dobré, jen zvládnout začátek 😅

efi: no, my máme všechny blízko, všichni bydlí v praze, tak přijdou k nám, jen babi a děda bydlí 40 km a tam se nepojede, nehodlám se stresovat s pakováním nějakých krámů a nevím čeho, mají tam zimu a psa, ne, díky

carculka
4. lis 2009

eff a svoji..dobrou 😉

hehena
autor
4. lis 2009

ahoj holky... 🙂 tak jsem dovalili až před hodinkou... doplnila jsem aspoň fotky břuchu, bo jsem nakonec musela fotky postahovat k manžovi 🙂 tak můžete mrknout 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

hehena
autor
4. lis 2009

CARCUL aspoň uvidíš jakej mám mega břuch 🙂)) 😀 😵 😉 😉 😉

amallie
4. lis 2009

hehe pěknej pupíček, taky mám můj v albu

carculka
4. lis 2009

amal..no vsak a ti nasi ete budou prosit at si udelame cas a vemem je nekdy s sebou :- 😀 😀 😀 😀 😀

hehe jdu juknout 😵

amallie
4. lis 2009

carcul: jasný 😀 😀 😀 a na mýho to fakt platí 😀

hehena
autor
4. lis 2009

AMALL parááádní pupínko 🙂
mě teda asi vyroste víc než tobě... 😅 😅 😅 radši nemyslet... 😀

carculka
4. lis 2009

amal..mam stejny trico,jen do nej dorust 😀

hehe..teda zadnej mega bruch nevidim,ty kecale..krasny 😵 😵 😵 😵
u me to totiz zkresluje,jelikoz ty mas takovej jen dole ze roste a me roste uz pod kozama

hehena
autor
4. lis 2009

jo CARCUL ??? 🙂)) mě taky přídem že mi rostě už pod koziskama.. aspoň teď ty poslední dva týdny 🙂)) 😀

amallie
4. lis 2009

carcul: jo? z ca? to je to, jak jsem ti psala, že se hned roztrhlo 😅

hehe: roste ti spis dole rekla bych

carculka
4. lis 2009

amal..nene ja mam z netu,tak je asi jen podobny ci co...

hehe souhlas s amal..me fakt roste od shora a ty mi prijdes ze mas dole..takovy to spicaty 😀

carculka
4. lis 2009

proste klucici

angetha
4. lis 2009

Ahojky holky
Hehenko moc pěkný bříško s pindíkem 🙂 🙂
taky přemýšlíme co pod stromeček, obyčejné plyšáky určitě ne, nesnáším je 😝 asi koupím nějakou pěknou plínku a nějaké "objevovací" hračky, konkrétně nevím, ale asi by to mělo chrastit, šustit, hrát, zpívat, blikat, hýbat se to, mělo by to mít na sobě různé barvy a vzory, tvary, materiály....uvidíme uvidíme..
Amalko taky jsem koukala na tvoje bříško, vůbec nejsi tlustá 🙂 🙂
no a my jsme dnes byli na zabíjačce, pak ještě u kamarádky, takový rozlítaný den..

carculka
4. lis 2009

jinak amal nevim kde mas vsechny ty kila co pises

carculka
4. lis 2009

ahoj ange 🙂

amallie
4. lis 2009

holky, děkuji za pochvalu mé postavy, no, zítra ale musím hlásit v těhu poradně 101 kg 😲 😲

kila mám, jen se fotím tak, aby to nebylo vidět, nebudu si schovávat prasečí fotky, fuj

ange: jasně, plenku, ať se od malička zacvičuje, já taky miluju různý kalhotky a tak 😉 bude to parádnice

carcul: a máš na něm napsáno kickin baby?

carculka
4. lis 2009

amal..ja nevim a musim rict ze jsem lina vstat a jit se podivat,povim ti zitra ju 😀

amallie
4. lis 2009

carcul: to nevstávej, to jen, že já to tam mám

carculka
4. lis 2009

amal..zitra ti povim 😀 😀 😀

amallie
4. lis 2009

hodlám v tom chodit i po porodu, než shodím, ten nápis je blbej, naštěstí je to anglicky

carculka
4. lis 2009

je napisu jsem si nevsimla,ja tam mam jen ty tapicky

amallie
4. lis 2009

😉 ty jsou nejvíc vidět 😉

přijel mi muž, tak jdu za ním, dobrou 😵

carculka
4. lis 2009

dobrou amalky 😉