Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cibka
4. lis 2009

ahojky všem, dočítám vás vždy v noci mam noční takže přes den se na pc moc nedostanu
nuki: drž se a vydrž
mějte se fajn

cat79
5. lis 2009

Dobré ranko, hlásím se jako prgo (po dlouhý době)hihihi
hehenko, krásný bříško, ale pořád je to ještě na zasmání, když koukám na to svoje ve 25tt, to bylo podobné a teď🙂 no nechte se holky překvapit🙂ale je to pak čím dál tím hezčí, už mám skoro vylezlý pupíček🙂))

Tu odsavačku jak jste řešili si koupim tu na ten lux, je to prý neškodné, když se ten lux dá na minimum, je to i šetrnější než tlak z toho balónku, mám to potvrzené pediatriičkou...a věřím ji.

Tak dneska zase plno schůzek a zítra kadeřnice, jééé!!
Jo já vám včera ani nenapsla,že jsem byla na kosmetice a normálně se mi tam udělalo tak zle, málem jsem omdlela☹no brali mi ráno krev, já moc nejedla (jogut, banán) a pak mi nabarvila řasy a já se celá opotila a nemohla jsem dýchat..no hnus, ale přešlo to, ale teda fuuuuuuuj☹(

Tak vám všem přejiu krásný den, odpo máme těhu kurz, tak pak poreferujem🙂)

nuki
5. lis 2009

Ahojky holky, jen se ozývám...tak nakonec mrcha přišla..... 😠
no jo co se dá dělat, tak holt někdy příště, večer mě chytla taková bolest hlavy, že jsem šla spát už po 8..:(((

přeji hezký den všem, dnes jsem mimo kancelář..🙂

prosteja
5. lis 2009

dobré ránko všem 😵

téda NUKI a hned taková zprávička ☹ tak to je mi líto, fakt to vypadalo nadějně....... tak hlavu vzhůru a hodně sil do dalšího boje 😉

cat79
5. lis 2009

Nuki, ne´házet flintu do žita, moc mě to mrzí, ale neboj, do nového roku už půjdete ve 3🙂))určitě🙂
Teď budou zimní večery a to se to bude plodit jedna radost🙂))
Držíme palečky.-)))

Ahoj Prostěj, krásný bříško mmj🙂))

prosteja
5. lis 2009

CAT ahoooj 😵 děkujem 😀 za chvíli už budu mít 100 v pase 😀 😀

svoja
5. lis 2009

Dobre rano, ahoj vsem🙂
HEHE a PROSTEJ mate krasny briska🙂
NUKI ☹ ☹ ☹ ☹ Ti me mrzi, ja si fakt myslela, ze...ale hlavu vzhuru!!!

prosteja
5. lis 2009

jo jinak holky včera v tom KIK, slevy tam nějaké jsou, ale ne plošné, co jsem se tak mrkala, tak to chce se hodně prohrabat, ale nakoupit se tam dá 😉 manžovi se tam hrozně líbili jedny tričenka, byly v sadě, jedno proužkované a jedno mělo snad žirafu vyšitou a za obě chtěli jen 70,- 😉 jenže je měli poslední a to v 50 velikosti...... ☹ zdály se mi hrozně malinké, takže jsme je nebrali...... ale jinak prohrabat se tam v tom dá 😉

prosteja
5. lis 2009

dobré ránko SVOJI 😉

taky musím pochválit bříško HEHE, mooooc hezký 😵 a mrkala jsem, že přidávala bříško i AMAL a teda musím říct, že nechápu opravdu kde má nabraný ty kila, v tom tričku vypadá tak na 5. měsíc 😲 ....... takže AMAL klid, moc hezký bříško, i ta postava co tam jde vidět, takže z kil si nic nedělej 😉 ty půjdou dolů raz dva.....

a dneska by snad měli MONCI pouštět z porodky 😉

svoja
5. lis 2009

Jj, dneska prijde MONCICICICI 😵 😵 😵 Snad na nas bude mit chvilicku 😉

prosteja
5. lis 2009

no nevím jestli přijde zrovna sem, ale nejpozději zítra by na nás mohla juknout 😀

svoja
5. lis 2009

...sem taky pridala Barin domecek🙂

luciebx
5. lis 2009

dobre ranko devcata tak sem se ted krasne probudila.. mela sem 11 hodin spanku a citim se krasne... dopijim kaficko... zapnula sem topeni a co vic si muzu prat... tak co mate dnes v planu? 🙂

prosteja
5. lis 2009

SVOJI hezký 😵 řekla bych že víc kulatější než jindy 😅 ale to možná z kresluje ta fotka 😉

ahooj LUCI 😵 tý jo, 11 hodin spánku, co bych za to dala 😅 ....

luciebx
5. lis 2009

no ono to neni nic moc tezkyho ja sem navecer unavena a rano stavat se mi brzy nechce... takze spim jak to jde.. no pokud bude mimisek po me tak to bude peknej lenoch hihi

prosteja
5. lis 2009

LUCI tak to jo, když nemusíš vstávat, tak to máš super.... 😉 já se bohužel musím 5:15 hrabat z pelechu 🙄

luciebx
5. lis 2009

ty brdo to ja sem nikdy v tuto dobu stavat nemusela jen kdyz sem nekam musela jet nebo letet... jinak si spani dopravam... vsak mi to skonci az se mimisek narodi.. pak dostanu ranu do hlavy hihi...

prosteja
5. lis 2009

LUCI ještě teď si živě pamatuju na svoje školní léta... to jsem vstávala i před pátou, abych stačila dojít na vlak a vlakem dojet do školy ☹ ....... no a teď chodím do práce a když chci být dřív doma odpoledne a nechodit až večer, tak mi nezbývá, než si ráno přivstat 😉

luciebx
5. lis 2009

no to chapu to dela moje mamca taky... no jenze to ze jsou anglicani lini a do prace se stejne driv jak na 8 nechodi tak je to ok... 😀 😀

prosteja
5. lis 2009

LUCI taky bych mohla až na 9. do práce, jenže to bych z práce odcházela v 6... když počítám hodinu cesty domů....... no ne, díky, to si raději přivstanu 😀

luciebx
5. lis 2009

no vidis .. v anglii je jina mentalita.. oni si radsi pospi a pak dele makaji...

prosteja
5. lis 2009

jj to chápu LUCI 😉 .... mrkala jsem do pasu, že taky nechcete znát předem pohlaví 😉

luciebx
5. lis 2009

no nechtela bych aspon ja sem si rikala ze to nechci vedet ale pritel zase rika.. no ale vis co aspon budem vedet co v jake barve koupit a co rodice nam budou kupovat a tak.. no tak sem mu rekla ze uvidime.. pac bych se chtela nechat hrozne prekvapit... a nebo to vedet jen my ale ostatni se to dozvi az po porodu... no ale uvidime jaci jsou tu doktori v anglii aby mi to v prvni prilezitosti jen tak nevpalili do oci vis hihi.. to bych pak musela vypit napoj zapomeni.. 😀 😀 😀

svoja
5. lis 2009

LUCI jeee, ty se mas, ze spis tak dlouho...ja bych sice mohla spat cely den i noc a nejak me to nejde...tak si to uzivej, dokud to jde 😉

PROSTEJ ne, to se ti nezda...ono je kulatejsi 😎 😎 osmej mesic no....

svoja
5. lis 2009

LUCI jeee, dalsi tehule se silnou vuli🙂 ja vas holky obdivuju, ja bych to nevydrzela ani nahodou🙂 a Luci to musis byt dobra na Aj, kdyz rozumis doktorum a tak, ze? jako ja bych se asi v beznem zivote nejak domluvila, ale mela bych strach z tech doktoru....to klobouk dolu

luciebx
5. lis 2009

svoja: vis co ziji tu uz 5 let ale strach sem mela taky.. vis co mluvis s doktorama uplne normalne.. jako ty odborny vyrazy taky nevim takze s nema mluvim abych tomu rozumela ja i oni.. no a kdyz oni spusti tema svyma vyrazama tak je zastavim a rikam coze? co to je? co to znamena? haha.. .no a kdyz je tam se mnou pritel tak spis jakoze kyvu hlavou a pak venku se ho ptam.. coze rikali? haha uz mi za to nadal ze jdou odsouhlasim neco co vubec nechci hihi.. takze kdyz nevim hold se ptam znovu.. ale oni na to jsou zvykli pac anglie je plna cizincu takze mluvi ok...

prosteja
5. lis 2009

LUCI manža můj taky prva říkal, že to chce hrozně vědět a pak najednou změnil názor....... já jsem projevila přání, že to nechci vědět, že v tom vidím nějaký kouzlo nebo co, nechat se překvapit...... a těším se na to, až mi na porodním sále řeknou, co jsem to 9 měsíců nosila v bříšku... četla jsem i nějaký studie, že ženskejm co to neví se líp rodí 😀 😀 😀 třeba na tom něco bude 😀

SVOJI tak je kulatěšjí, super.... 😎 moooc hezkej domeček 😉

luciebx
5. lis 2009

no uvidime .. ja sem si vzdycky rikala ze bych to aspon u prvniho nechtela vedet... no snad pritel polevi hihi.. nebo si celou dobu hraje na hradinu a nemuze se tajne dockat aby vedet co budeme mit.. hi hi.. on tomu totiz porad nejak neveri ze se zadarilo... pry az uvidim obrazek hii.. no na ten jdeme zitra.. 😉

svoja
5. lis 2009

LUCI tak pritel je teda borec na aj, kdyz rozumi i tem lekarskym vecem....jezisi ja uz vidim sebe, ja bych tam byla jako tele....a jak to tam je s lekama treba? jako tady si dojdes bezne koupit paralen do lekarny a vis na co je (napriklad)...jsou i tam takovy leky, ktery uz treba znas a bezne si je kupujes? ...si tak rikam, ze to je asi debilni otazka 😅

PROSTEJ dik

luciebx
5. lis 2009

no on je pritel anglican takze on tomu rozumi 🙂 no leky.. jojo tu je bezne k dostani bez predpisu uplne vse... to uz by museli byt jen silne leky nebo antibiotika... jinak cokoliv tu jdes do drogerie tam je sekce kde jsou leky a jen tak si vezmes a koupis co chces.. takze vyhoda.. jsou tam i lekarnice kdybys potrebovala.. dokonce tam delaji i tehu testy kazdy den... takze nikdo nemusi letet do nemocnice.. coz je taky vyhoda.. proste je to tu jednoduzsi uplne se vsim..