• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
svoji:mohl by......odhadne ti to.....
prosteja:no na začátku jsem byla strašně nafouklá furt hlavně, a taky zavodněná,nebylo to dělohou ale timhle
30. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ no u me je prave velkej rozdil, kdyz ho zatahnu a kdyz ne.....tak proto se tady ptam....jasny...volny halenky to jistej.....chichi
30. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa:já teda ne, ale jako džíny už nemůžu, mam v plánu si u vietnamců koupit plátáky pod pupek:slight_smile:))a bude na léto vystaráno:slight_smile:šaty taky:slight_smile:jinak rozepnutý kalhoty mam už skoro imrveeere
30. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se bavím :grinning:
Třetí měsíc se končí 13 + 2
30. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji me rikal doktor, ze kluka mozna v 16 tt a holcicku pozdeji :sunglasses:
30. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj verled to věřím....... to zavodnění, to si stěžují hodně těhulky :wink:

svoji tak mi mluv ještě o špeku, když ti jde bříško zatáhnout :confounded: to mi šlo než jsem začala brát clostík :astonished: a po něm? to už se ani nesnažím to zatáhnout páč to vyjde nastejno, zatažený nezatažený :sweat_smile: já jsem ale jen nepochopila, proč ho zatahovat :confused: tady holky popisují, jak si libovaly, že jim roste bříško a že se s ním chlubí a ukazují ho světu a vy ho zatahujete :confounded:
Mě taky džíny nedělaly moc dobře i když jsem je zapla..ale já nikam moc nechodila, tak se to dalo vydržet, těhu kalhoty mi byly ještě volný
anget proč se bavíš? :grinning:
30. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Svoji my na pohlaví koukali při tom NT screeningu a ty dětičky to mají stejný, netroufal si odhadnout co to je..
30. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko kdo zatahuje, vytahuje, jak je tvrdý nebo měkký..jsou to tak hezký starosti :dizzy_face:
30. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to mame podobne brisko VER....teda ja tam mam ale jen spek....

Ja tehu veci nenosim a chci nosit co nejdyl normal obleceni. Ja mam vetsinu kalhot volnych v pase, jelikoz na svoji postavu nesezenu takovy, aby me padly, takze to zatim neresim a ani rozepinat nemusim....navic je mam vsechny nizssi, takze spicek muze dychat:slight_smile: No ale az to prijde a ja se uz nevejdu, tak nejaky zakoupim.....zatim to nebudu hrotit....zvlast v lete, to se daji nosit normal veci...
30. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG no ja si prave myslim, ze si na to jeste netroufne, ale "udelany" to pohlavi uz je, ze?
30. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no anget já se spíš bavím, jak to řeší těhulky :grinning: :grinning: :grinning: já když si vzpomenu na vás, na tebe, na efi, na sac.... jak jste ty bříška hrdě vystavovaly a těšily se, až bude hezky a budete ty "špíčky" moct vystrčit :grinning: jéééééé :dizzy_face:
Udělaný je...ale jsou stejný
PROSTEJ no a ted uz zatahnout moc nejde, tak jsem si rikala....ha...ze by uz mimi?...no ale na omak je to spek, proto se tady ptam....
30. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji ale kuš :grinning: pohlaví má miminko v okamžiku splynutí spermie s vajíčkem :grinning:
30. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji tak já na omak budu mít špek tak do porodu :grinning:
30. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hehenka se nám ztratila někam :confounded:
30. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já pujdu asi až v ějakým 17tt, takže tam mi to řeknou:slight_smile:))) :wink: doufám:slight_smile:
30. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled tak chlapečka už by mohli uvidět :wink:
30. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER no tam uz ti to reknou urco....

Stejny jo?....no teda....
30. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pokud bude chlapecek po tatinkovi, tak uz by ho mohli uvidet:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji když se miminko bude schovávat tak to verled neřeknou :confounded:
30. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi teď říkal manža, že u nich odcházela na mateřskou kolegyně a ač chtěli vědět, co to bude, tak měli smůlu... miminko tam mělo celou dobu omotanou pupeční šňůru, takže to bude nechtěně překvapení :grinning:
30. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:)))))))))))))))) ty vogo....na manžu teď řvala do telefonu bez ustání nějaká baba... :slight_smile:))) tak se jí jako snažil uklidnit a pak už na to neměl, tak položil telefon na stůl a nechal jí vyřvat a ona to pak položila.....
30. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a proc? co ji udelal?

holky co to je subluxace symfyzy???
30. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko a ty máš tvrdej nebo měkkej špek? :grinning:
30. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej nojo....i to se muze stat....
30. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe :grinning: :grinning: :grinning:

ange :grinning: :grinning: :grinning: ty už asi tvrdej co? :grinning:
30. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš