• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Svoji nevím co to je, ale jedna holčina to má v albíčku, že to má ne? Co jsem se já koukala, tak je to možná nějaký vykloubení stydký kosti nebo tak něco..fakt nevím
30. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Prostěko tvrdý je ..hlavně když opravdu ztvrdne
30. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange ale netvrdne často doufám :confounded:

jako holky já vám můžu říct, že špek mám fakt až nechutnej, ale břicho tvrdý :confused: což mě na tom zaráží nejvíc a právě proto mi to nejde asi zatáhnout.... my jsme se bavily o tom i s doktorkou z CARu a já jí to právě říkala, že po tom clostíku mi pěkně vylezlo břicho, teda spíš špek :sweat_smile: a ona mi ho prohmatala a říká, ale vždyť ho máte krásně tvrdý a pak když jsem si stoupla a oblíkla se, tak říká, no máte pravdu, clostík opravdu zvětšuje :confounded:
30. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG jj, koukala jsem na to albicko....

PROSTEJ chichi to se te dr povedlo...:slight_smile: teda.....
30. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani mě nejde to břicho zatáhnout a taky je tvrdý... příde mi, že se mi děloha roztáhla vyloženě dopředu!!!! :-O
nechápu....
30. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budeš asi nějak nafouklá Prostějko..
Tvrdne mi dost navečer, nebo když vstanu a někam jdu..
30. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já jsem měla vždycky trochu potíže s trávením a nadýmáním... teď k tomu občasná zácpa... ale i když jsem použila tu lactulosu a pořádně se vyprázdnila, tak mi to břicho stejně nesplasklo ani nezmněklo...
30. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej a hehe...jo, to bude asi nejaky nadmuti nebo neco, jak pise ang
30. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji ona to nemyslela zle.... bavily jsme se o tom a já jak ležela, tak to nebylo vidět to břicho a ona, že mám štěstí, že na mě ten clostík nepůsobí že se mi nezvětšil podbřišek a já říkám, no to určitě, mám pěknej špek a ona mi ho pak prohmatávala a říkala, že bříško mám krásně tvrdý a jak jsem si pak stoupla, tak jsem jí to ukazovala, schválně jsem si vyhrnula tričko a ona říkala no jo, bohužel vedlejší účinek clostíku :confounded: ale zle to nemyslela, jako že bych tam přišla a ona na mě vybalila že jsem tlustá :astonished:

anget jj, asi nafouklá po tom clostíku a teď se to tam začne všechno roztahovat, tak to asi jen tak nesplaskne :wink:
autor
no v tom případě jsem nadmutá furt... i po ránu... :wink: :sweat_smile:
Já byla taky nadmutá...jak nadmutý kozy :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange :grinning: :grinning: :grinning: ale teď mi to tak nějak nevadí, aspoň budu ukazovat bříšo :dizzy_face:
30. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šmarjá musím pracovat a táááááák moc se mi nechce... :((((((((( furt jen myslím jen na to mý nadmutý panděro a na to, jak se asi má pasažér......
hehe pasažér se má dobře :wink:
Ahoj holky, si děláte srandu že je zase do rána popsaných snad 80stran :astonished: :grinning:
30. čer 2009 v 09:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a moje švagrová jde zítra taky na ten NTscreening, jsem zvědavá..ona se bojí aby zase o miminko nepřišla, ale já věřím, že tam prcka má a že je to kluk :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj sac a mimi :dizzy_face:
30. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sac a mimi :grinning:
prostej ja vim, ale vyznelo to legracne....

ang :grinning:

hehe co to spineni????
autor
svoji furt... takovej jako by světle béžovej výtok...
30. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko a ty si ten Utrouš zavádíš? Nemůže to být z toho?
30. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nene, polykám...

Svoji ahoj .)
30. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a nemůže to být těhu výtok :wink: to je asi blbá otázka....ale já ho mám někdy vyloženě bílý a někdy spíš do žluta :wink:
autor
teda SACVI... :sweat_smile:
autor
no je to vyloženě béžový... takže bych řekla, že slabý špinění tam je.... ale fakt je to tak slabý, že bych to zatím neřešila...
30. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
řekla bych, že je to tím roztahováním, bo mě i pobolívá břicho a nemůžu se ani jakoby protáhnout, to hned cítím břicho pod pupíkem..... prostě to beru tak, že se tam něco chystá a je to....
30. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj hehe, to může být klíďo tím :wink: já bříško pod pupíkem taky cítím, ale ne celý den, spíš až k večeru :wink:
30. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pokud to není nějaký tmavě hnědý nebo vyloženě krev, tak bych to taky neřešila a doktorovi to řekla až na té prohlídce :wink:
30. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě normál pořád bolel podbřišek..je to fakt tím jak si miminko chystá bydleníčko :wink: :dizzy_face:
30. čer 2009 v 10:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nene tmavý to není a je to vyloženě trochu... nic ze mě neteče.... takže jsem zatím v poklidu a kdyby něco tak běžím... :wink: ale tý kontroly se fakt nedočkám... kdyby byla aspoň příští týden...tohle je týrání drahý zvěře....
30. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek