Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
30. čer 2009

Svoji nevím co to je, ale jedna holčina to má v albíčku, že to má ne? Co jsem se já koukala, tak je to možná nějaký vykloubení stydký kosti nebo tak něco..fakt nevím

angetha
30. čer 2009

No Prostěko tvrdý je ..hlavně když opravdu ztvrdne

prosteja
30. čer 2009

ange ale netvrdne často doufám 😖

jako holky já vám můžu říct, že špek mám fakt až nechutnej, ale břicho tvrdý 😕 což mě na tom zaráží nejvíc a právě proto mi to nejde asi zatáhnout.... my jsme se bavily o tom i s doktorkou z CARu a já jí to právě říkala, že po tom clostíku mi pěkně vylezlo břicho, teda spíš špek 😅 a ona mi ho prohmatala a říká, ale vždyť ho máte krásně tvrdý a pak když jsem si stoupla a oblíkla se, tak říká, no máte pravdu, clostík opravdu zvětšuje 😖

svoja
30. čer 2009

ANG jj, koukala jsem na to albicko....

PROSTEJ chichi to se te dr povedlo...🙂 teda.....

hehena
autor
30. čer 2009

ani mě nejde to břicho zatáhnout a taky je tvrdý... příde mi, že se mi děloha roztáhla vyloženě dopředu!!!! :-O
nechápu....

angetha
30. čer 2009

Tak to budeš asi nějak nafouklá Prostějko..
Tvrdne mi dost navečer, nebo když vstanu a někam jdu..

hehena
autor
30. čer 2009

no já jsem měla vždycky trochu potíže s trávením a nadýmáním... teď k tomu občasná zácpa... ale i když jsem použila tu lactulosu a pořádně se vyprázdnila, tak mi to břicho stejně nesplasklo ani nezmněklo...

svoja
30. čer 2009

Prostej a hehe...jo, to bude asi nejaky nadmuti nebo neco, jak pise ang

prosteja
30. čer 2009

svoji ona to nemyslela zle.... bavily jsme se o tom a já jak ležela, tak to nebylo vidět to břicho a ona, že mám štěstí, že na mě ten clostík nepůsobí že se mi nezvětšil podbřišek a já říkám, no to určitě, mám pěknej špek a ona mi ho pak prohmatávala a říkala, že bříško mám krásně tvrdý a jak jsem si pak stoupla, tak jsem jí to ukazovala, schválně jsem si vyhrnula tričko a ona říkala no jo, bohužel vedlejší účinek clostíku 😖 ale zle to nemyslela, jako že bych tam přišla a ona na mě vybalila že jsem tlustá 😲

anget jj, asi nafouklá po tom clostíku a teď se to tam začne všechno roztahovat, tak to asi jen tak nesplaskne 😉

hehena
autor
30. čer 2009

no v tom případě jsem nadmutá furt... i po ránu... 😉 😅

angetha
30. čer 2009

Já byla taky nadmutá...jak nadmutý kozy 😀 😀

prosteja
30. čer 2009

ange 😀 😀 😀 ale teď mi to tak nějak nevadí, aspoň budu ukazovat bříšo 😵

hehena
autor
30. čer 2009

šmarjá musím pracovat a táááááák moc se mi nechce... :((((((((( furt jen myslím jen na to mý nadmutý panděro a na to, jak se asi má pasažér......

prosteja
30. čer 2009

hehe pasažér se má dobře 😉

sacvi
30. čer 2009

Ahoj holky, si děláte srandu že je zase do rána popsaných snad 80stran 😲 😀

angetha
30. čer 2009

Jo a moje švagrová jde zítra taky na ten NTscreening, jsem zvědavá..ona se bojí aby zase o miminko nepřišla, ale já věřím, že tam prcka má a že je to kluk 🙂

prosteja
30. čer 2009

ahooooj sac a mimi 😵

angetha
30. čer 2009

Ahoj Sac a mimi 😀

svoja
30. čer 2009

prostej ja vim, ale vyznelo to legracne....

ang 😀

hehe co to spineni????

hehena
autor
30. čer 2009

svoji furt... takovej jako by světle béžovej výtok...

angetha
30. čer 2009

Hehenko a ty si ten Utrouš zavádíš? Nemůže to být z toho?

hehena
autor
30. čer 2009

holky nene, polykám...

Svoji ahoj .)

prosteja
30. čer 2009

hehe a nemůže to být těhu výtok 😉 to je asi blbá otázka....ale já ho mám někdy vyloženě bílý a někdy spíš do žluta 😉

hehena
autor
30. čer 2009

teda SACVI... 😅

hehena
autor
30. čer 2009

no je to vyloženě béžový... takže bych řekla, že slabý špinění tam je.... ale fakt je to tak slabý, že bych to zatím neřešila...

hehena
autor
30. čer 2009

řekla bych, že je to tím roztahováním, bo mě i pobolívá břicho a nemůžu se ani jakoby protáhnout, to hned cítím břicho pod pupíkem..... prostě to beru tak, že se tam něco chystá a je to....

prosteja
30. čer 2009

jj hehe, to může být klíďo tím 😉 já bříško pod pupíkem taky cítím, ale ne celý den, spíš až k večeru 😉

prosteja
30. čer 2009

a pokud to není nějaký tmavě hnědý nebo vyloženě krev, tak bych to taky neřešila a doktorovi to řekla až na té prohlídce 😉

sacvi
30. čer 2009

holky mě normál pořád bolel podbřišek..je to fakt tím jak si miminko chystá bydleníčko 😉 😵

hehena
autor
30. čer 2009

nene tmavý to není a je to vyloženě trochu... nic ze mě neteče.... takže jsem zatím v poklidu a kdyby něco tak běžím... 😉 ale tý kontroly se fakt nedočkám... kdyby byla aspoň příští týden...tohle je týrání drahý zvěře....