• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Ahoj holky,
jak se máte????

amal to je super :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 12:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky sac a janicko,no my s Ondou dobre celkem,venku je slunicko,tak to prispiva k dobre nalade,pujdeme ven az se vzbudi :grinning:

jen si ty posledni 2-3tydny ami hezky uzij doma a v klidku,zadnej spital :grinning:
6. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu co venku svítí?? :astonished: :confused: U nás teda nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. lis 2009 ve 12:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac: ahojky!! bude mít Janička naušničky???

blahu: jojo, pěkně doma :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
amalli no já doufám že jo :grinning: tento týden sme mudr nestihly tak půjdeme ve středu na prohlídku v 3měsících (mimochodem dnes má prdelka 3měsíce :dizzy_face: ) tak se na to zrovna zeptám :wink:
6. lis 2009 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SSSSSSSSSLLLLLLUNIIIIIIIICKKKKKKOOOOOO SAC :grinning: :grinning:

tak kulisek se vzbudil,tak se ted tuli,ale pojedeme do meste a zpatky se projdeme

takze loucim pa pa
6. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska objednala další plínečky tak mám z toho obrovskou radoost :sunglasses: Sem totiž zjistila že se asi jen tak do toho obchodu nedostanu ale tak co..stejně za tu cenu je poštovný zdarma :grinning:
6. lis 2009 ve 12:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu si dělá srandu asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak pa pa blahoušku a Ondrášku :slight_smile:
6. lis 2009 ve 12:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac: tak to bude parádnice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a s těma plínkama jsi spokojená???
6. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL skvely :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

SAC koukala jsem na Janulku v albu...to je bozi v te vane:slight_smile: :dizzy_face:

BLAHU a Ondra jak se soustredi na te posledni fotce, to je taky bomba.... :dizzy_face:

...jak uz jsou ty miminka takovy vnimavejsi, ze?:slight_smile:
6. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL: moooooc gratuluju, super zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo amali jsem..včera jsem šla přebalovat a to měla malá plínu už docela dlouho a eště by aji vydržela tak jsem byla i překvapená :wink:

svoji díky..mám eště lepší fotky v té vaně ale musela bych je zmenšit a to zase nechci..tak aspoň ty dvě :slight_smile: Ona je Janička taková kačenka :grinning: Vodu miluje :dizzy_face:

amali ty chceš taky látkovat??
6. lis 2009 ve 12:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2009 ve 12:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac: my budeme látkovat, už máme nakoupeno :wink: tak právě, jestli jsi taky spokojená

janička v tý vaně je vážně boží, to je těším na amali, já se budou koupat s ní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

svoji, no ufff :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: můžu na koncert :grinning:

zuzi: díky, hned je veseleji :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu na obídek, zatím pápá
6. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC: to je ale krásná princezna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já ci taky takovouuuuuu :dizzy_face: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi dík..símTě ty budeš mít třeba hned dvě :grinning:

pa amali :slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo.... to by bylo super mít 2 princezničky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale teď nevím, kdo to byl, ale tvrdil, že vypadám dobře, tak budu mít 2 kluky .... ale podle toho se to nedá poznat, když tam mám 2. Mám chuť jak na čokošku tak na řízek :grinning:
6. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to bude princezna a princátko :grinning:

Mně každej říkal kluka..i prostejka poslední moje naděje že to bude holčička si to rozmyslela a nakonec mám stejně princezničku :grinning: ha háááá :grinning: Já to věděla :grinning:
6. lis 2009 ve 13:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, tak bychom to s manžou nejradši. Páreček. Já bych už další mimi nechtěla a ráda bych si vyzkoušela obě pohlaví..... tak uvidíme. Mudr říkal, že tak v 17tt by to mohlo být vidět. Další kontrola bude v 17tt+0, tak by se prďousci mohli ukázat :slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem zvědavá :slight_smile: Překvapit se nechcete nechat?? :wink:
6. lis 2009 ve 13:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se tu nějak zabrala do práce :grinning:

mrkám, že tu byla AMAL, tak gratulace, že je vše ok, už jsem klidnější :wink: tak teď doufám, že Amálka vydrží u maminky v bříšku až do koncertu :grinning:

ahoooj SAC :dizzy_face: tak já jsem byla jediná tvoje naděje jo? :grinning: no ale podle bříška a podle toho, jak ti to slušlo, to byl jasný kluk :grinning: :sweat_smile: a mě teď zase každej hádá holku podle břucha i podle toho jak vypadám, takže si myslím, že budu mít klučinu :grinning: :grinning: :grinning: a malá je úúúúúúúúúúúúúúúúžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty řasiska :astonished: jééééé :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych překvápko nevydržela, ale budeme to vědět jenom my s manžou, nikomu jinému to neřekneme :wink:
6. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko přesně tak :grinning: Ale nakonec jsi to taky vzdala a přiklonila s ke klučinovi :astonished: :grinning:
Sem zvědavá co ty nakonec v bříšku schováváš :dizzy_face:

Malá má ty řasy fakt krásný a úúplně natočený nahoru.. :dizzy_face: Taky to pořád obdivuju :slight_smile:

zuzi tak aspoň ostatní budou mít překvápko :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC no ze začátku jsem si myslela (nevím proč) že čekáš holčičku :sweat_smile: to si pamatuju.... jenže pak když jsem viděla jak kveteš a jaký máš bříško na kluka, tak jsem to musela přehodnotit :grinning: ale prvotní odhad byl správný :grinning: .... no a co ty bys řekla, že čekám? :wink:
6. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sacvi janička je úplná fešanda a opravdu má obrovsky krásné řasy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vítek je má taky dlouhé ale normálně směrem dolů, to jsme ještě neviděla
6. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víteček je nádhernej PETULKO..... ty úža vlásky :dizzy_face: A jako teda ta vesta je naprosto boží :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme dosli z naseho prvniho ultrazvuku a doslo na to ze asi sme tak mozna ve 4 tt... coz nam ani fotecku nedali pac tam fakt nebylo skoro nic videt ale 16teho valime znovu a uz by tam snad melo neco byt videt hihi :grinning:
6. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi díky :dizzy_face: Ale nevím jestli ho do toho obleču, chtěla bych, ale má být zítra zima :frowning2: . Dneska je krásně a teploučko tak uvidíme ale ještě mám jedny kalhoty z Jamajky dovezené tak ještě nad těma uvažuji
6. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx tak to uteče jak voda :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek