• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Ahoj peti,sem mi fakt líbí kolik má Víteček vlásků :dizzy_face: To Janičce teprve rostou :slight_smile:

prostejko já to nikdy netipnu dobře..a už vůbec to nepoznám :grinning: Ale myslím že to bude klučináááá :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 14:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo ja vim ze to utece takze ted jen budeme doma cekat a cekat.. no sice tam byl jakejsi malej vak ale nemuzou nam nic vic rict..
6. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska malá nějak spinká :confused:
6. lis 2009 ve 14:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI tak gratulace :wink: asi jste viděli plodovej vak a v tom by mělo být za pár dnů už mimi :wink:

SAC tak teď nevím, co si o tom mám myslet :grinning: prej já to nikdy netipnu dobře a myslím, že to bude klučináááááá :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo rikali ze vak no.. a tak uvidime mame 10 dni a me ma dojet ve stredu kamaradka na tyden takze to utece jako voda...
6. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nechám už na Tobě prostejko :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 14:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu prdelce nachystat papání a půjdu ji asi vzbudit..naposledy papala v 10.30..nikdy tak nespinká takže úplně koukám
6. lis 2009 ve 14:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI to víš, že to uteče.... :wink:

SAC :grinning: :grinning: :grinning: no super no.... :grinning:
6. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím pááá holky a zase někdy :wink:
6. lis 2009 ve 14:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC tak papa :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac:jeee ta mašleee, supeeeer:slight_smile:
amal:tak jak je??nějak nestíhám...
svoja:no bodejď:slight_smile:bych se doma ukousala nudou, už teď musim vymejšlet co budu dělat těch 6 tejdnů:-/
blahu:no nepočítám, jde spíš o to že mam bolesti, kdyby těch nebylo tak jsem klidně v práci furt:slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezisi ty prvosencatka jsou tak nadherny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Manzel me privezl domu autosedajdu, abych si s ni mohla pohrat, tak jsem do ni dala fusak, kuk do albicka kdo chce...vypada to pekne, akorat nevim, jestli se tam vejde jeste miminko :sweat_smile: :grinning:
6. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se loučím a letím na víkend..... mějte se krásně a příští týden páčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:ty jsi regulerní pošuk:slight_smile:...pěkný.-)
prostej:paaa
6. lis 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: pěkný, že tys to zase přeskládávala všechno :grinning: :grinning:

já dám do autosedajdy ten fusak, co jsem objednala, to bude míň Amál ještě míň místa :grinning: ale ona bude maličká :dizzy_face: :dizzy_face:

co to tam máš za čaje? a ty vložky jsou z lékárny? s tím nápisem Sanu, nebo jak?
6. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jestli vám můžu doporučit tak ty to jednorázové kalhotky jsou lepší než z DM http://www.rajmaminek.cz/pro-tehotne/fixacni-kalhotky-sitovane-abri-net-5-ks/
6. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no...jestli se vam zda, ze jsem blazen, tak....mate pravdu, asi jsem:slight_smile:

AMAL no ten jsem tam ani nezkousela rvat....ten narvu do kocaru...:slight_smile:

Ty caje jsou leros- mam je z DM z tech kuponku. Jeste mam na dalsi dva, tak ty vezmu asi kojici...a jeste tam jsou na teekanne bud kojici(ten je prej dobrej) a nebo tehu-4krabky.

Vlooozi blaaazi jsou z lekarny.

PETULINKO jeeeezis, skoda, ja uz mam 10ks tech DMackych "sustakovych" :grinning: :grinning: Kdyz uz teda sme to nakously: do techto jednorazovych kalhotek se davaj ty vlooozi, pak se vyhazujou a za jak dlouho zacnu nosit svoje kalhotky? Brala sis do porodky i nejaky normal kalhotky?
6. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL ja jsem ti lhala :grinning: sem si uvedomila....ty caje, o kterych jsem mlela v predchozim prispevku, ty na fotce nejsou...na fotce jsou caje z listu maliniku zn.megafyt- dala me je kamoska, te zbyly...k sehnani urcite v lekarne nebo nekde ve zdrave vyzive nebo tak. malinik je prej dobrej na porod nebo co.....
6. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: jo, prej na dělohu, tak že bych pořídila? Já půjdu ještě pro ty vložky, tak to vezmu s tím........... Mám jedny z Tesca porodnický a jedny nějaký obyč Lidie, či co, ale zdá se mi to málo, tak ať pak nemusím vytírat :grinning: :grinning: :grinning:

A jako s tím fusakem, samozřejmě, že to půjde do té sedačky, že???? Když už jsem ho pořídila!!!! Páč další už se NEBUDE kupovat, nemám to kam dát :grinning:

Peti: ty jo, ty kaťata jsou super a jako za 79 kč, to já je viděla za 200 tyhle prací........... jen je koupit někde v krámě, páč tady se platí poštovný......... se po nich podívám

svoji: já myslím, že hned v porodce nemůžeš mít ty normální, minimálně, než se ti zahojí to šití.
6. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Vendulka zas dlouho chrní :slight_smile:
vypadá to, že pojedeme v prosinci na hory :dizzy_face:
Petulko, máš krásnýho synáčka, moc mu to v tom sluší :wink:
Holky a bacha na ty ubrousky, nekupovala bych do začátku ty multipaky, já tak chtěla jedny koupit a ještě, že jsem to neudělala, Vendulka se po nich osypala :frowning2: ( bílé Babylove z DM)
A naopak bych vychválila vše od Nivey :wink:
Čaj z maliníku - Megafyt - se určitě dá sehnat v lékárnách :wink:
Čaj pro kojící teekanee taky doporučuju :wink:
Blahu a tobě zas budou měnit léčbu jo? :confused:
Lucie gratuluju ke kontrole, hlavně aby to takhle úspěšně pokračovalo :dizzy_face:
Amal moc jsem na tebe myslela a jsem ráda, že je vše v pořádku :dizzy_face:
Zdravím Hehenku, Prostějku, Zuzi, Verli, Svoju :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A doma jsem radši nosila svoje bavlněný spoďáry než ty "umělý" jednorázový :stuck_out_tongue_closed_eyes: doma už jsem tolik nekrvácela, stačila jedna vložka :wink: přece jen bylo vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
anget: jo???? normální spoďáry??? takže, když mám deset těch jendorázovejch, tak mi stačej a pak si vezmu normální?
a díky, jsem ráda, že nemusím běhat po mudrech :wink:
6. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amalko ony ty bavlněné jsou přece jen pohodlnější :wink: Při nejhorším je můžeš vyvařit nebo taky vyhodit
áá tak už spí jen manžel, Vendulka se hlásí
6. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anget: jasný, tak koupím bavlněný normál :wink:

Ten maliník je k nečemu? Nebo k ničemu?
6. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
amali to nikdo neví :grinning: Ale já ho pila dost dlouho :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho pila a Vendulka vyklouzla hezky, nebolelo to :wink:
Sac strašně jsem ti chválila Janičku, její řasy i plínky, je nádherná :dizzy_face:
6. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé angethko děkujíííí :grinning: :dizzy_face:
Dneska sem objednala další plínečky tak už se na ně moooc těším a pak vyfotím a konečně to budou lepší fotky když je už foťák doma :grinning:

Janičce každej den 2krát řasy natáčím tak eště aby je neměla krásnýýýý :grinning:
Vtííííííííííp :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 18:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky muž už byl dlouho zdravej (14dní ) a už ho zase bolí v krku a má 37,7. Mě už fakt klepne..on je teď nemocnej pořád :confounded:
6. lis 2009 v 18:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

jsou nejaky novinky??a jak se mate??co deticky???a co tehuleni??
:slight_smile:
6. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
normalne Davidek po tom ockovani spal celou noc...od deviti do peti do rana a vubec tak celkove byl ospalej..jo a dneska nam prisel novy fusak a dala jsem mu ho hned do kocaru a musela jsem ho pak jit vzbuidt,tak nevim jestli to bylo tim fusakem :grinning:
6. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek