Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
9. lis 2009

carculko já taky neporadím..My měli první výročí letos v červnu a myslím sme byli akorát na véči a to vše..prostě romantika 😝 😀

Ahoj luci, se eště neznáme 🙂 Vy taky nechcete vědět pohlaví miminka dopředu?? 😉

luciebx
9. lis 2009

sacvi: ahojky... no ja bych to nechtela vedet ale pritel zase rika aspon budem vedet co jakou barvu a tak.... no a moje mamka mi rika.. to stejne nevydrzis a budes si to chtit nechat rict.. tak ja nevim no.. ale chtela bych prekvapenicko..

sacvi
9. lis 2009

v tom Tě podporuju 😉 My to taky vydrželi a to překavpení za to opravdu stojí 😵

luciebx
9. lis 2009

no ja si to myslim... ja se dneska pritele ptala a chtel bys kluka nebo holku... a on ze kluka.. a ja mu rikam ja spis asi holku pac u nas v rodine prevladaji kluci... tak on rika no aspon jeden z nas bude stastnej hihi... mu rikam vsak je to jedno ne.. mimisek jako mimisek..

sacvi
9. lis 2009

přesně tak..hlavně když bude miminko zdravý a spokojený 🙂 U nás to bylo stejně..já chtěla víc holčičku a muž kluka. On má velkou dílnu a tak už viděl následníka no 😀 A nejlepší je že jak se malá narodila a ležela na břichu tak než řekla PA že je to holčička tak si myslel muž že je to klučík..myslel že vidí pinďoura a ona to byla pupeční šňůra 😀

eeefffaaa
9. lis 2009

ahoj holky!!

jak se mate??my ted bojujeme s rymou ☹ je to trapeni...a maly nam ted posledni dobou krasne v noci spi,spal dve v noci celou noc a ted kdyby ho netrapila ta ryma tak se taky nebudi

eeefffaaa
9. lis 2009

no my jsme sice asi tusili ze to bude kluk,protoze v sesti mesicich jsem tam pindu videla,ale to pry bylo tak na 50% v tomhle mesici,ze to pry mohlo byt cokoliv a od ty doby uz tam nikdy nic videt nebylo,protoze byl malej schoulenej...takze jsem i pocitala,ze na nas nakonec muze vykouknout i Anezka 😀

luciebx
9. lis 2009

😀 😀 tak to by mel mimisek sakra velkyho pindika hihi... no stejne chlapa obdivuju kdyz to zvladne s zenskou u porodu..... 🙂

carculka
9. lis 2009

holky vas obdivuju ja bych to nevydrzela 😀 😀 😀

sac..a co Janicka jak se mate holky?

luci..tovis ze roste 😀 ale jinak je fajne,ted jdu papat tak je vesele 😀

eeefffaaa
9. lis 2009

no Luci pry to mohla byt i pupecni snura...pry v tomhle mesici nejsou jeste varlata v sourku,takze si nebyl jisty ze je to fakt pinda 😀 Luci a proc by ne,na mimco si taky zadelali oba a taky to oba zvladli 😀 a podle me je to pro tu zenskou hrozna pomoc a psychicka podpora..moje kasmoka tam pritele nechtela ani nahodou a nakonec to dopadlo tak ze ji tam vezl a uz tam zustal a jak byla za to rada

luciebx
9. lis 2009

jako ja ho tam budu chtit.. pac co si natropil tak at si to vyzere hihi.... no mu rikam doufam ze tam neodpadne az bude fotit nebo tocit at z toho neco mame na pamatku hihi... on nejak nemusi jehle a krev a tak podobne.. tak uvidime no.. ale mame jeste hoooodne daleko to tohohle vseho

eeefffaaa
9. lis 2009

car ja bych to taky asi nevydrzela,aspon vedet jen tak zhola nez vubec 😀 car ja bych taky porad zrala,ale ted uz si to nemuzu dovolit jako v tehu,prijde mi ze desne kynu....uz musim zacit cvicit

carculka
9. lis 2009

holky vsak ten chlap ikdyz je to zahul furt je to pro nej v porovnani s zenskou minimum tam jit...

ahooj eff

eeefffaaa
9. lis 2009

luci ten muj rikal,ze se taky bal,ale ze tam ani nejde z ceho se slozit...teda aspon u nas stal u hlavy a fotil malyho od hlavy a pak kdyz me zasivali a vytahovali delohu,tak si malyho popisoval a choval,takze to vubec ani nevnimal

luciebx
9. lis 2009

no ja s tim jidlem zadna slava.. mozna si to namlouvam .. ale posledni 3 rana do sebe nemuzu skoro nic dat.. .az tak kolem 12 zacinam mit hlad.. ale zadny chute me nechytaji spise naopak.. nic nechci jist.. hned sem plna a to toho moc zase tak nesnim... a pak je mi tezko.. uff...

svoja
9. lis 2009

Tak jsme zpet.
Prodala jsem nase dve kombinezky pro malou...byla jsem moc hrrr a neodhadla velikosti a chci misto nich koupit jednu poradnou....tak jsem si na jednu myslela a byli jsem se na ni kouknout a nemeli velikost, chjooo 😖

luciebx
9. lis 2009

oni ti vytahovali delohu?

eeefffaaa
9. lis 2009

car souhlasim a aspon vidi jak je ten porod tezkej a namavahej,protoze spousta chlapu si mysli,ze je to jen tak,ze akorat my s tim nadelame caviku

eeefffaaa
9. lis 2009

luci teda kecam placentu 😀 uz pisu nesmysly 😀 😀 😀 jezis se tomu musim hrozne smat 😀

luciebx
9. lis 2009

no ja si rikala ze urcite myslis placentu ale pak zase.. clovek nikdy nevi co z cloveka ti doktori v dnesni dobe vytahnou... hihi

eeefffaaa
9. lis 2009

jo a dneska se kamaradovi narodila holcicka Terezka a ted se podrzte,jeho pritelkyne sla o tri tydny driv na planovanyho cisare a malamela 4200g a 55cm 😅 si predstavte kdyby rodila v terminu,tak je mala jeste vetsi a rodit takovyho macicka normalne,no to si nedovedu predstavit me stacil bohate stacil Davidek se svyma mirama

cat79
9. lis 2009

Svoji ty jsi expertka🙂))
No já jsem zvědavá co tomu našemu prďolkovi bude🙂)co unosí a co ne🙂))
Ahoj Efi🙂
Jo dočítala jsem dopoledne a musela jsem se smát jak všechny komolily ty naše přezdívky🙂)Vat, Car, var🙂)hihihihi...jojo

Tak jsem se dozvěděla že ta moje kámoška jak jsem vám psala že chce otěhotnět aby si udržela chlapa tak je v 8tt ale ten chlap jí opustil...hustý, co??Ona bez koruny, s cronovou chorobou a chce si to nechat...já tohle holky NIKDY nepochopim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!chudák dítě!!!!!!

luciebx
9. lis 2009

ty blaho to je vazne macik mimco.. 😨

carculka
9. lis 2009

luci-ze zacatku jsou nevolnosti-vetsinou prvni tri mesic a nekdo i cely tehu..

svoji..a na jakou sis myslela??a v jaky velikosti si je mela a jakou chces ted?

eff..presne tak..je to to nejmensi co muzou udelat,my to devet mesicu tahame,je nam blbe,trpime u porodu tak tam snad muzou taky byt..snad prcka delali dva,ne..a je to to nejmensi co muzou udelat a podporit zenskou..manza se taky boji,ale pry jestli chci tak pujde..sem rekla ze ho nutit nebudu ale ze bych chtela a ze kdyz mu bude nejhur muze odejit za dvere,ale ze stejne bude jen u hlavy a pak malou popise a tak..

eeefffaaa
9. lis 2009

ahoj car..tak to je docela smutny a od ty kamaradky docela nezodpovedny,poridit si dite,jen aby si chlapa udrzela..taky nepochopim

luci to jo,jsem ji psala at je rada ze sla na cisare,ze kdo vi jak by to normalne dopadlo...a to nedavno jedna holka od nas z vesnice ktera ma 50kg i sposteli porodila mimco 5,10kg a 56cm 😅 a to ho porodila normalne...to si ani nedovedu predstavit

p.e.t.u.l.k.a
9. lis 2009

Holky já se rozhoduji jestli nepůjdu na 2 roky na mateřskou , protože když vidím tu mojí známou, že si to dala na 3 roky a využije jen 2 tak jsme nad tím začala přemýšlet i s M a jdu asi na ty 2 roky. Stejně chceme ještě 1 miminko a je lepší, když jsou sourozenci věkově blíž 🙂 Já s ségrou jsme o rok a půl a je to super

p.e.t.u.l.k.a
9. lis 2009

Sacvi a ty jdeš na jak dlouho?
Ef ty druhé miminko nechceš tak to je jiné 🙂

eeefffaaa
9. lis 2009

no a uz to pletu taky 😀 nechtela jsem napsat AHOJ CAR ale AOJ CAT 😀

carculka
9. lis 2009

ef..ty jo to je teda burticek-barokni andilek 😀 😀 😀 😀

cat..no mazec..to taky nechapu..ja tu asi nebyla kdyz si to psala...no s prominutim je hloupa a nezodpovedna ikdyz je to tvoje kamaradka..dite maji chtit oba a ne se rozhodnout jen jeden

luciebx
9. lis 2009

no moje obe sestrenice sly cisarem a rikali ze dobry... pac to te uspi a jak se probudis mas mimco u sebe... zadny tlaceni a tak... no nevim co je lepsi teda...