Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
9. lis 2009

svoji: jo, neměla jsem nechávat krabici bez dozoru, když spím 😠 😠 😠

já chci taky bez epi, ale potřebuju info, kdybych někde umírala bolestí, tak možná budu souhlasit, zas ale se nějak bojím ty jehly do zad 😲

carcul: japato? to je jako nějaká upgradovaná porodnice? jako že to není nemocnice? ukaž 😉
ty jo, no tak asi proto jsem o tom neslyšela, resp. viděla jsem něco takovýho v knížce jako metodu analgezie, ale jako to vypadalo........... strašidelně, jestli je to ono, ale o obalech se tam teda nepíše

amallie
9. lis 2009

lucie: vy se berete v uk?

svoji: aha aha, tak to já pak taky něco prodám, až to unosíme/neunosíme, ty krásný kousky si nechám, ale něco normálka bych prodala, ať mi to tu netrčí, jsem nevěděla, že to jde tak snadno

svoja
9. lis 2009

AMAL on byl u vas kdyz jsi spala, ze to sezral? 😀 😀 😀

amallie
9. lis 2009

svoji: je tu od včera od rána až do středy

musel to sežrat ráno, páč celý den je pryč 😠 😠 😠 večer byla krabice plná a teď je prázdná, moje prníčky za 90 kč z ikea už jsou někde v hajzlu 😠 😠 😠 😠 a já mám prd

carculka
9. lis 2009

holky me by epi nevadilo kdybych se taaak nebala jehli do zad..kdyz mi to chteli dat na operaci s kolenem,jsem rekla ze bud celkovou nebo jdu domu 😀

amal..tak priste az stryc dorazi,tak zadny jidlo nevyndavat 😀 a jakou kombinezku s ouskama?ze ty v albiku nemas vyfocenych hafo veci-se priznej 😀 jinak ti podrobnosti pisnu do ip 😉

svoji..ahaaa,chapu zase prefocovani 😀 😀 😀 😀

cat..fakt slepice holka..

amallie
9. lis 2009

cat: no, jde o to, kdo se zachoval hůř, jestli on, nebo ona, já myslím, že spíš ona, to se nedělá

luciebx
9. lis 2009

ne praveze se bereme v cr ale vsichni z uk se ptaji co se jako deje ze si jeste nemaji kupovat letenky.. pac sme minulou nedeli rozeslali vsem email s detailama kde a jak.. a hned v pondeli sme rozesilali dalsi ze nastali nejake zmeny at jeste pockaji.. se vymlouvame na to ze se hotel mozna bude rekonstruovat tak cekame az se sef z hotelu ozve hihi.. no zatim nam to zerou..

amallie
9. lis 2009

carcul: ale mám, tahle to je: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

mám bundičku a i kombinézku, tak bych jí dala do té kombinézky, ale radši ne, bude malinká a abych jí něco neudělala 😲

luciebx
9. lis 2009

amal ja bych ho za ty pernicky sezrala za ziva hihi

svoja
9. lis 2009

AMAL tak to by me fakt nastval.... 🙄

CAR nojo...uz me z toho lehce hrabe🙂

ta holka- kazdopadne ma co chtela....s tim musela pocitat, ze to muze dopadnout takhle. Patri ji to. Spis je me lito toho ditete chudaka.

amallie
9. lis 2009

lucie: a tvoje mamka taky žije v uk? já si právě myslela, že se berete normálka v čr, ale tys psala, žes to musela říct mamce, aby si nekupovala letenku, tak mě to zmátlo
svatba v čr totiž bude lepší 😉
bych se vdala i s břichem, ale dřív, no, přesunout na duben třeba, času na to hafo

luciebx
9. lis 2009

no to sem asi mluvila o mamce od pritele.. .no ja ziji v uk a moje rodina v cr a svatba je v cr..
takze hold se anglicka rodinka divi co se deje a tak.. moje mamka vi ze sme tehu a rika no tak se se svatbou pocka no..
no ono to s tim casem je na houby pac ja se do cr asi uz nedostanu ted.. takze to nechame asi az za rok... /

eeefffaaa
9. lis 2009

amal..no oni me tu druhou davku pichli a ja malej byl za pul hodky venku,takze nekdy to jeste stihnes tlacit z epi a nekdy uz ti dalsi davku nestaci pichnout...ale ja jsem i tlacila z epi

svoji ja jsem taky epi nechtela,nesla jsem tam s tim ze si ji dam,ale byla jsem skoro sedm hodin v bolestech a to uz se nedalo vydrzet,kdyby me to nedoporucil doktor tak si ji asi nedam,ale kdyz mi rekl ze to vidi jeste na dlouho ze bych si ji mela dat abych mela pak dostatek sily,tak jsem si ji dala...ty bolesti te tak vysilujou ze bych pak teda nevedela kde bych vzala dalsi sily tlacit...mela jsem dost sil a mel byl venku behem deseti minut...a myslim,ze skoro zadna nejde do porodnice s tim ze si da epi,to zalezi na situaci,ale nekdy jsou ty bolesti tak dlouhy a vysilujici ze jsi za to rada...prave nechapu jak mohly rodit driv

carculka
9. lis 2009

holky myslim si ze kdyz to dite na nej usila ze to je dost hnusny...proste dite maji chtit oba a ne tohle..je to slepice sobecka..kdyby ji ha fakt selhala,byl by blbec on,ale kdyz to planovala tak je blbka a nema hrdost..

svoji..ale zas je videt jak te to bavi 😀

amal..joooo taaahle 😀 jinak se mi hrozne libi to s tim medvidkem na prdelce-to chcu taaaky 😀
a strejce asi necim umlat az prijde nez zas neco sezere 😀

cat79
9. lis 2009

No holky ona tvrdí, že si zapomněla vzít 2 prášky...ale o tom že chce mimi mluví od února a mě je naprosto jasný, že to na něj nahrála..je taková lhářka, no☹(
Ale fakt, chudák miminko!!!ale ono se jí to vrátí...a on to asi taky pochopil že se kočka chce svézt na jeho vejplatách,ale on už bohužel jedno děcko platí, no...má co si našel, no a tu minulou opustil když malýmu bylo 6 měsíců..takže zodpovědnej jako blázen,co??

Carcul a kam ty jdeš do porodky???

svoja
9. lis 2009

amal presne takovou kombinezku jakou mas bych si pro malou prala 😵

ja bych se taky vdala i s brichem 😉

cat79
9. lis 2009

Jo Amal, teeeda sežrat ty dobrý perníčky..my je v sobotu kupovali babi a dědovi, vím který myslíš, ňáááááááám

amallie
9. lis 2009

svoji: no, však mě taky naštval 😠 😠 😠 😠 ještě tu krabici zavřel prevít 😠 😠 😠

lucie: kdybys ho viděla, tak bys ho teda nesežrala 😀 😀 😀 😀 (vypadá jak bezďák)
aha aha, tak teoreticky je času dost, ale když nemůžeš přijet, je to na pytel, no........... tak to počká

eeefffaaa
9. lis 2009

car a v mym pripade jsem u epi necitila ani malinky bodnuti do zad,a hlavne je ti to uplne jedlo jestli te to tam tlaci nebo te to zavadeni trochu boli,ver mi ze proti tem kontrakcim to je pohoda a jsi za tu jehlu v zadech rada...ale ja necitila vubec nic

amallie
9. lis 2009

cat: jo, přesně tyhle perníčky 😠
ta kámoška je husa, dva prášky, jistě.......... chudák chlap, ale když si jí nabrnkl...........no a miminko, no comment, chuděrka ještě větší

svoji: ji mám vypranou

efi: aha, takže oni ti můžou tu dávku doplnit, jo? jako nejdřív jednu, když máš jen kontrakce a otevíráš se a pak ještě druhou, když jdeš už tlačit?

luciebx
9. lis 2009

fuj bezdak hihi... ted mi je jeste hur haha

eeefffaaa
9. lis 2009

amal u nas to je tak,ze ti zavedou tu jehlu do zad a vepredu mas takova tri trubicky ktery ti vedou z tech zad a kdyz uz zase zacinas citit kontrakce a ne jen ten tlak na konecnik,tak PA jde a zase ti da dalsi davku...u nas v porodnici ma kazda rodicka narok na tri davky,takze je na kazdy jak si to rozvrhne,aby si je hned nevyplacala kdyz uz to trochu zase citi a nemela treba dlouhy porod a po tech 6 hodinach uz nemela nic,ale kdyz uz se moc otviras a uz to vypada na tlaceni tak uz ti dalsi nepichnou...me pred dalsi davkou prohlidnul mudr a jeste jsem byla malo otevrena,tak mi dali dalsi ...ta epi se nesmi davat do otevreni 2cm protoze by se porod mohl zastavit a pak treba kdyz uz tlaci,jinak ti ta epi pomaha od bolesti a taky ti pomaha vic se otvirat,taky ti daji kapacku na zvyseni tlaku,protoze po epi se ti snizi tlak,u nas se tlak snizil i Davidkovi takze jsem byla po prvni davce skoro dve hodky na monitoru a sledovali ho,pak uz to bylo dobry

eeefffaaa
9. lis 2009

me kdyz prestaval zabirat ta prvni davka,tak jsem to zkusila asi 15 minut jestli to vydrzim bez epi abych si jo setrila,kdybych nahodou rodila mnohem dyl,ale neslo to,ty bolesti byly uz tak casty a silny ze jsem hrdinku nedelala,a mela jsem celej porod krizovy bolesti,coz je fakt humac

luciebx
9. lis 2009

ufff jejda jak ja nesnasim bolesti.. eeefffaaa tak to nezavidim...

carculka
9. lis 2009

ta amalky kombinezka by se mi taky libila 😵 😵 😵 😵 je booozi

ef..tak ja si rikala puvodne ze proste tam pujdu s tim ze uvidim,ze proste to treba dopadne ze o epi budu skemrat..jsem si nikdy nerikala ze epi NIkdy,jelikoz myslim ze to clovek nevi..takze jsem si rikala ze uvidim a kdyz budu skemrat necham si ho..

eeefffaaa
9. lis 2009

treba moje svagrova pri prvnim mela bolesti jen jako kdyz ma dostat MS takze se na druhy porod vylozene tesila,jenze u druhyho uz mela ty krizovy a uplne je prosila aby ji dali epi,ale uz bylo pozde,protoze se rychle otvirala a sla brzy tlacit

svoja
9. lis 2009

amal zavrel krabici 😀 😀 😀 😀

holky, ja budu mit lehkej porod, do hodiny bude mala venku i s cestou, na treti zatlaceni...ani se nezapotim....vy ne??? 😀 😀 😀

eeefffaaa
9. lis 2009

a taky nez vam to epi pichnou tak vam daji precist snad 3 A4 papiru abyste si to precetla a podepsala aby byli chraneny,takze i z tohdle hlediska jsem byla rada ze tam Milan byl,protoze ja mela od tech osmi hodin rano skoro do tri krizovy bolesti asi po 3 az 4 minutach a cist tam jeste nejaky papiry to bych nedala,takze to precetl Milan,ale podepsat jsem to musela ja a i to me dalo zabrat 😀

luciebx
9. lis 2009

holky tu kamoska rodila v anglii a dali ji dychat takovy jakysi plyn a rikala ze je to oblbovak jak svina ze si vubec nic nepamatuje... ze ji az ten jeji druhy den rikal co se vse delo jhihi.. takze sem se ji ptala a ona rika ze mi toho asi moc nerekne ale ze jako dobry hihi

carculka
9. lis 2009

eef,myslim si ze si to clovek nikdy nemuze naplanavat..nekdo ho chce a nstihne,nekdo nechce a skemra a nnekdo nechava osudu