Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
10. lis 2009

CAR:To je teď úplně nový krámek, tak jsem tam dneska vlítla, jenom jestli mají kaťata a jaký ..... a jde to. Výběr jako na netu to není, ale snad mi nějaký budou. Po ničem jiným jsem nekoukala, letěla jsem do práce .... ale mají tam věci na miminka i třeba těhu trička .....

Nedávno mi tady u vás pobavila debata o holení .... tak tady máte holky inspiraci 😀 😀 😀
http://tn.nova.cz/magazin/zena/laska-a-sex/napa...

Jejda holky, takový trápení s tvrdnutím máte? Ajajaj... se mám na co těšit, teda...... a to magnézko se může od kdy? Já jsem trpívala na křeče v nohou, tak jsem brala vitamíny Superminerály a bylo to fajn. Tak se mi křeče do nohou rozhodně nevyhnou .... uvidíme.

prosteja
10. lis 2009

CARCUL no to máš možná pravdu 😅 ...... ale tohle teda nemám, jediný co, tak při blbým pohybu nebo vstávání cítím ty třísla, ale to určo není to, co tu holky popisují 😉 a je teda fakt, že piju Magnesii každej den 😉

carculka
10. lis 2009

holky ty krece jako nekdy docela boli-se nemuzu treba narovnat..no a ja si rikala ze se prcek hold vyboulil a neco mi zalehl 😅 ze to k tehu patri

carculka
10. lis 2009

prostej,no ja pocitala v tehu s vetsima problemama(kuli mymu zdrav.stavu pred tehu a taky temer zadny imunite)a tak jako jak jsem pocitala s blbyma moznostma tak kopec veci vubec neresim.a rikam si na vse-to k tehu patri,prcek kope,je to dobry..jelikoz i manzilek rika jak to zvladame zatim dobre a ze sem ani nebyla poradne nemocna coz je div...

carculka
10. lis 2009

zuzi a maji tam hezky veci na mimi?

zuzka.o
10. lis 2009

CARCUL: tak to je fajn, že se ti zdravotní stav v těhu zlepšil....
Výlohu maj teda strašnou a vevnitř jsem ani nestihla na věci na mimi juknout, jenom na ty kaťata.... jmenuje se to obchůdek u čápa.

prosteja
10. lis 2009

jo tak to tvrdnutí k těhu fakt patří, má to každá druhá.... mě to teda zatím ještě nepotkalo, ale my jsme zase mlaďoši oproti vám mazákům 😀 😀 😀

CARCUL to věřím, taky jsem počítala, že na tom budu hůř... pořád mě strašili, že mám blbou páteř a tak a musím zaťukat, že ani záda zatím tolik nebolí, jen občas v noci, když blbě ležím........ a sníženou imunitu jsem měla taky a podařilo se mi ji posílit asi 2 měsíce před těhu a je to hrozně znát....... a beru to asi tak jak ty..... prcek kopká, takže mi dává najevo, že je vše ok a když mě někde píchne nebo tak něco, tak to prostě beru, že to k tomu patří a nemůžu přece proplouvat těhotenství jen tak, bez bříška, bez bolesti, bez ničeho 😀 .......

amallie
10. lis 2009

holky, tak mám pro Amálku nachystané: dvě plíny látkové, dvě papírové, kalhoty, tričko, mikinku, čepičku bavlněnou plus pletenou, rukavičky bavlněný plus pletený, dudlany a kombinézku a deku

všechno?

amallie
10. lis 2009

ještě píšou zavinovačku, ale nechápu na co.............

zuzka.o
10. lis 2009

AMAL: ty máš tak nádherný věci pro malou ..... slintám a slintám 😵 😵 😵

amallie
10. lis 2009

neboj zuzi, taky nakoupíš 😉

necháš si říct pohlaví miminek?

verled
10. lis 2009

holky tak to mě teda tetvrdne část, ale komplet od spoda až po žebra a nemůžu se hnout jako fakt taková křeč, nejde se ohnout a nic prostě, jenom dejchat a čekat až to přestane🙂

zuzka.o
10. lis 2009

Nakoupím, to je jasný,..... ale prostě ty tvoje věcičky jsou naprosto k sežrání!
JJ, nechám, už se nemůžu dočkat až to bude vidět, ale nikomu to s manžou neřekneme. To už totiž nějaká ženská (ani jí neznám) tvrdí mojí babičce, že prý to z nás dostane, že se to dozví a tak.... takže prd, nikdo nic vědět nebude, ani jména .... vše bude překvápko v květnu. Naši jsou nadšení, ale manžovo maminka už teda moc ne.... chce to vědět. Snad je důležitý, aby to bylo zdravé, ne?

prosteja
10. lis 2009

AMAL no zavinovačku píšou klasicky všude, jako že mimi půjde v zavinovačce domů... ale dneska ho vezeš spíš v sedajdě že 😅

ZUZI to mi připomíná moji tchýni.... nedjřív když jsme řekli, že si to nenecháme říct, tak byla nadšená, jak je to krásný, jak jí se nelíbí, že si to dneska každej nechá říct, že to překvapení je na tom to krásný a málem slintala blahem 😀 ..... no a teď, protože si přeje holku, tak se nás pokaždé ptá, jestli až půjdeme k doktorovi, jestli si to náhodou nenecháme říct 😠 😠 😠 že ona už by to chtěla vědět..... 😅

carculka
10. lis 2009

holky ty babicky co 😀 😀

no amal..kdybys pak prodavala ty oblecky s tim obrazkem na zadecku,zamlouvam si 😀

prostej,presne taaaak 😀

prosteja
10. lis 2009

CARCUL no babičky 😀 samy neví co chtějí.... 😀

hehena
autor
10. lis 2009

CARCUL mě to bolí jen trošku. spíše je to nepříjemný...

ZUZI já trápení s tvrdnutím nemám... to tak prostě je a zatím mi to nijak nevadí 🙂
ZUZI jasný, že zdraví je nejdůležitější 🙂 je to vaše věc... naše rodiny bysme ovšem překvápkem taky nenadchly...

šmarjá ještě hodinu než dovalí tchán - asi si ukousnu ruku a to ještě budem řešit, kam teda na oběd, bo do ikea se mu nechce a tady ty hospody nejsou nejlevnější a to se mu taky nechce... :(

amallie
10. lis 2009

zuzi: jestli můžu z vlastní zkušenosti doporučit, řekni, že ani vy to nevíte, že se necháváte překvapit a budeš mít pokoj 😉

prostej: právě, vždyť pojede v sedačce...........

prosteja
10. lis 2009

HEHE jako my kdybychom si to nechali říct a jim nic neřekli, to by nás asi sežraly taky 😀 😀 .... ale jinak naši to vzali tak jak to je, prostě si to nechceme nechat říct, tak se ani neptají, berou to jako hotovou věc...... jen tchýně zase prudí no 😠 .......

a s tím tchánem, tak to já už bych umřela hlady 😅

hehena
autor
10. lis 2009

AMALLI no zavinku chápu jako v porodce... to tam asi nemají nebo jo? tak ať je prckovi bře... to asi není míněný na cestu....

zuzka.o
10. lis 2009

Doufám, že to manža vydrží, byl to koneckonců jeho nápad to neříct..... ale mně se to dost zamlouvá, že to budeme vědět jenom my. Ale bude to tajení, když koupíme něco echt holčičího nebo klučičího...... se nebudeme moct ani pochlubit. 😅 Ale myslím, že to za to stojí.

hehena
autor
10. lis 2009

jo, kdybysme to věděli my a jim nic neřekli, tak to si taky něco poslechnem 🙂)))
jsou prostě všichni zvědaví no 🙂

angetha
10. lis 2009

Verli mě taky tvrdlo celý břicho a i každý viděl, že ho mám strašně šišatý když mi ztvrdlo 😝
Zuzi ty tchýně... 😔
Amal jen dvě papírový plínky?

prosteja
10. lis 2009

já myslela, že zavinku dají v porodnici erární 😲 .... proto jsem to pochopila tak, že je to na cestu z porodnice 😅

angetha
10. lis 2009

Já bych do porodnice zavinku nebrala, určitě jsou na to vybavení ne?
Spíš bylo myšleno na cestu domů, ale to Amálka pojede ve fusaku a autosedačce..Kdyžtak manžel donese zavinku po porodu

prosteja
10. lis 2009

tak já už jsem si to našla v Krči..... pro miminko na pobyt si nemusím brát vůbec nic, ani plíny, ani kosmetiku, nic.... všechno bude k dispozici... a potom na cestu z porodky mám taky napsáno, zavinovačku, deku (podle ročního období) 😉

angetha
10. lis 2009

Jo a konečně máme doma nové dudlíčky, 2 kaučukové a jeden silikonový, všechno třešinky - bambule na konci..no ale je fakt, že ten co má Vendulka teď už je o dost vytahanější.. 😅

hehena
autor
10. lis 2009

aha tak to nevím, jestli dají erární... možná ti dají jednu, ale pro jistotu kdyby jí mimi poblindilo nebo pročůralo.... tak možná proto...

carculka
10. lis 2009

zuzi,treba budete mit parecek-to by bylo kraaasny 😵 😵 😵 😵

prosteja
10. lis 2009

ANGE takže zkoušíte ty obyčejné dudlíky jo? netvarované..... 😉