Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
11. lis 2009

Me neotyka nic...zatim...a ted jsem sit o urcite privolala 😅 ...leda bricho mam natekle 😀 😀 😀

cat79
11. lis 2009

hihihi🙂
já teda kdybych dlouho stála tak mi otečou nožky, to se mi stalo na té galadegustaci, a když jsme třeba na návštěve u našich na chatě u krbu a topí se a já sedím 5h s nohama dolů, tak mě pnou žíly a bolí to☹

Svoji kdy budeš kupovat kojo podprdi???já nevím, jak psala Nitenka bylo by fajn zajet si k apolináři páč tam ty ceny jsou teda super, nevím, kde tady seženu ňáký slušný a i hezký a né extradrahý...
a kolik si jich budeš kupovat?2-3??

svoja
11. lis 2009

CAT lytka me treba natykala vzdycky, hlavne v lete, kdyz jsem dlouho stala....ted nejak ne ani...je to divny 😖

Na ty podprdy jsem se tady dneska ptala a nikdo me neodpovedel. Jestli s kostici nebo bez? Jestli uz?...ja nevim. Koupim dve. Kouknu u nas v jednom obchode, pani rikala, ze maji za 350 bez kostic a asi za 450 s kostici. Vyzkousim, uvidim, kdyz budou dobry, zakoupim. Nebo az budu nekde ve vetsim meste. Pres net asi nee...i kdyz....ja nevim fakt. A koupit vetsi velikost nebo ne?

cat79
11. lis 2009

asi určitě trošku větší velikost, prý by ti v krámě měla prodavačka poradit, ale víš jak to je s prodavačkama🙂))proto bych klíďo zajela do té porodky u apolináře, budeme v praze za 2 týdny....jinak to budu honit na poslední chvíli🙂))
Asi si taky vezmu 2, bílou a černou a pak se rozmazlim krásnym prádýlkem až budu mít po kojení🙂))
Dneska mě ňák bolí bradavky☹(jsem si je odřela trošku při sexíku🙂))

No nic, jdu koukat na přešlapy, berou to tam ňák hopem, jak jsem koukala na ty ukázky a je to trošky švihlý, nezdá se ti??A pak topstar magazín, drby...to je moje🙂)hihihihiihiihi
tak papa a dobrou🙂)))zítra dopo tu budu, mám ouřední den🙂))

amallie
11. lis 2009

svoji: no, mně to říká celou dobu, ale co mám dělat, že jo.............. jako pít musím a to mi zase říkal, že pít jako dost, jen to nepřehánět, že zas těhule se někdy bojej pít kvůli čůrání a že to je taky špatně

se mnou nebylo dosud co řešit, protože jsem sice tloustla, nemysli se, ono to není jen voda!, ale zároveň jsem nebyla oteklá a měla jsem dobrej nízkej tlak

uvidíme zítra no

svoja
11. lis 2009

Jj, asi je koupim uz ted taky, pokud budou dobre....cernou a bilou.

Jo, Preslapy, mam stejny nazor...a topstar mam taky rada....casto na nej ale zapomenu 😅

misa1misa
11. lis 2009

Ahojte holky, sice mezi Vás bohužel nepatřím (jsem snažilka) a vidím, že vy, co tu jste už máte mimíska v bříšku, ale třeba byste mi některá mohla poradit...
s přítelem se už 7. měsíc snažíme o mimi (po 7 letech jsem vysadila HA) a od té doby mám hoodně nepravidelnou menstruaci (po 40 - 50 dnech)..
k dr. jsem šla před 2 měsíci a řekla mu, že se snažíme a nic, tak mi udělal hormonální profil(vše v normě), poslal přítele na spermio (v normě, dokonce nadprůměr )...docházela jsem na UTZ a dr. zjistil, že mi nedozrávají vajíčka (neprobíhá ovulace)
3. - 7. den MS jsem minulý měsíc poprvé brala Clostilbegyt, 12. DC jsem byla na UTZ a folík byl prý ještě malý, tak jsem šla na UTZ ještě 16. DC, kdy už měl 18,3mm (to je u mě úspěch, porotože já celý půl rok před léčbou měla cykly anovulační) a další den jsem přišla na injekci Pregnylu. Ten den a den potom jsem se měli snažit, což jsme dodrželi 🙂 😉
jen nevím, jestli ovu proběhla - žádné bolesti jsem v těch dnech neměla😒
Píchání v podbřišku jsem pociťovala asi 5. a 6. den po pregnylu, což nechápu, protože si myslím, že je blbost, aby ovu byla tak pozdě, když má po Pregnylu přijít do 36 h Je možné, aby po pregnylu ovu nebyla?☹
Dnes jsem 9. den po injekci Pregnylu a cítím se úplně normálně, snad až na to, že mám doost nafouklé břicho, ale to prý Pregnyl způsobuje..
Holky, prosím, poraďte, máte s touto léčbou některá zkušenosti? Pomohla Vám některé k mimískovi? Vím, není to tak dlouhá doba 7 měsíců, jsou i holky, které se snaží dýl, ale už z toho jsem nešťastná ☹
MS by měla dorazit až 15.11. - v sobotu, takže je na testík ještě brzy...

Díky moc za každou odpověď a omlouvámse, až teď pozoruju, že jsem se trošku víc rozepsala😉
Jinak Vám moc gratuluju k Vašim bříškům a přeju zdravíčko jak Vám maminkám, tak Vašim mimískům 🙂

svoja
11. lis 2009

AMAL no bodejt...a kolik vypijes denne?? ja cca 2-3l treba i...

MISO ahoj, bohuzel, v tomto ti neporadim, nebot ja temto vecem nerozumim.... 😅 😒

carculka
11. lis 2009

ahojky holky...jakpak se mate?a co je noveho?docitat nebudu jelikoz ete varim a nestiham,tak mi to prosim nekdo shrnete,ze jooo 😀

jinak dnes jsme litali cely den,pak kavicka,tehu cvico a taky jsem koupila sofince krasnej komplet a pak ete laclacky k tomu kompletu(na stridacku)-je to z jedny kolekce...no uuuuuplne naaaadherny 😀

cibka
11. lis 2009

ahoj misa
ja jsem na tom nějak podobně nedochází k ovulaci clostík jsem brala minulý měsíc poprvé, folíky vyrostli 2 hned ten den co byl utz jsem dostala injekci a druhý den a ten další jsme se měli snažit ale nakonec z toho nic nebylo ted mam za sebou druhý měsíc clostíku a čekám na konec měsíce zda mrcha dorazí nebo ne pokud jo tak nastupuju do nemocnice na laparoskopii jestli mama průchodný vejcovody.
budu ráda když sem napíšeš taky svoje názory a rady atd.

hehena
autor
11. lis 2009

MÍŠO ahoj .) myslím, že Clostík tady brala PROSTEJ, a hned otěhulila. taky měla anovulační cykly, a myslím, že jim to pak vyšlo po 8. měsících snahy.

my se snažili půl roku a vyšlo to první cyklus s Utrogestanem.

CARCUL takže už je to jasná Sofinka? krásný!!! 😵 😵 😵

SVOJI jen 10,5 kilo? závist veliká... se ani nechci zítra u dr. vážit... :(((
a strie už se mi dělají i na druhým stehně. jsou to teda zatím takový menší červený fleky, takže to naní táhlejší červená linka... ale netěší mě to ani trochu :(((( mažu furt, mám i spešl olejík z lékárny a prostě asi nemám elastickou kůži :(

holky já bych ráda byla rázná, ale to nějak u mojeho drahýho ouplně nefunguje. a já zas nechci kupovat nic na truc, vždycky mám ráda diskusi, ale samozřejmě, když už se to vleče, tak jsem otrávená jak mraky a neba mě to ani trochu. no tak jsme se aspoň domluvili na velkým úklidu a třídění o víkendu a pak se uvidí, kolik toho místa ve skutečnosti je .) 😉

svoja
11. lis 2009

HEHE ale vsak on uz byl v pohode ne? to uz na to zapomnel zas?

svoja
11. lis 2009

...sem zas dala jiny fotky do vybavy 😅

A tramtadadaaaaa...mame vsechno...krom tech kojo podprd🙂 Jeste to vyprat a vyzehlit 😅

carculka
11. lis 2009

svooooji..coze jen 10,5kg???????????????????????????????????????zaaaaaaaaviiiidiiiiim a jaaaaak 😵 😵 😵 to me se teda tykat nebude 😖 minule bylo sedm a ted beztak uz zas naky to kilo navic bude 😀

hehenko...jojo Sofinka je to 😀 hehe,fakt zalezi na kuzi,nekdo muze mazat furt a nepomuze to..ale kdyz mas jen flicky...nekdo treba popraska ke konci a vic nez nekdo postupne...jeee ty jdes zitra k dr?a uvidis broucka??hehe mas taky takovy trama z vazeni se? 😀 .. ted u dr musim pokazdy a ja vahy tak nerada 😖 😖 😖

joooa jinak jsem objednala dekoraci na zed-zviratka(zoo) at je to vesely k tomu metr taky nalepit a ete jsem koupila samolep.tabuly taky se zviratkama 😵 😵 😵 😵

hehe..a drahy se tolik brani vsem nakupum??to ja domu neco prinesu,objednam,ukazu,oslintam 😀 a uklidim..a proste manza to bere ze to asi je treba 😀

carculka
11. lis 2009

svoji a co obleceni??to tam nedas?

svoja
11. lis 2009

CAR no, ale za poslednich 5 tydnu je to 5kg, coz se mu zdalo dost....jestli to bude timto tempem pokracovat... 😖
Oblecko pridam...musim fotit ve dne, at jsou hezky barvicky....tak az budu mit cas🙂

carculka
11. lis 2009

svoji tak ja mela 3kg za tri tydny 😀 😀 😀

hehena
autor
11. lis 2009

holky no tohle se týká komody a já bych chtěla v ikea tu největší za 6500.- bo tu moc úložnýho prostoru nemáme jak jsem psala... takže to jsem chtěla řešit s manžou... jinak už jsem něco pokoupila, pak se ségrou povlečení a peřinky a taky jsem jen oznámila... to jsou spíše diskuse ohledně těch větších věcí... předhazujem si navzájem argumenty, tak je to na dlouho... 😅

SVOJI výbava parádní 🙂

CAR mno trauma nemám... žravou netrpím, přesto nabírám dost, tak radši neřešit, to by bylo stejně k ničemu. prostě to tak je a musíme doufat, že většinu necháme v porodce a se zbytkem už si prostě poradíme...
kamarádka je po půl roce po porodu téměř na původní váze... takže ještě tak dva měsíce a bude to pohoda. což jde. někdo porodí a celkem rychle má i míň... to je prostě indivindy, stejně jako přibírání a strie a tak vůbec...

u dr. malýho neuvidím... asi půjde jen o poslech srdíčka... a možná kontrolu čípku no. ale to se uvidí, každopádně bych ráda, aby mě prohlídl, prostě pro klid duše...

svoja
11. lis 2009

CAR asi zalezi ve kterem stadiu....v tom mem by to melo byt pul kila tydne...

No nic, jdu se umyt a asi do postele....snad se vyspim aspon trochu, mala zacala tancit🙂

Brou 😵

hehena
autor
11. lis 2009

jo je to třeba i vyločováním... si zas několik dní nemůžu pořádně dojít na tu větší stranu.. jaksi prostě mi tam malej asi zalehl střeva 🙂))

carculka
11. lis 2009

hehe..za to my zerem a jak...a hlavne kravoviny..a dnes jsem mela zas sladky den-samy bomby-zakusky asi 4koblihy atd 😀 😀 😀 😀

svoji...no mate krasnou vybavicku 😵 😵 😵 a z vahy si nic nedelej..mas furt malinecko a vsechny ti zavidime-teda aspon my s hehe 😀 😀 😀 brou svojenky

carculka
11. lis 2009

hehe..to je kanour vid 😀 😀 😀

carculka
11. lis 2009

cjo.furt nevim co k tomu vyroci ☹ ☹ ☹

hehena
autor
11. lis 2009

k výročí nejlépe vyjet někam na relaxační víkend... něco prodlouženýho... nebo pokud jsou penízky, tak nějakou romantiku - paříž, řím, ale na to už je asi moc zima...

takže já bych volila něco v parádním horským penzionku, s výřivkou, saunou, masážema a tak... a to by možná bylo nejlepší se domluvit 🙂 😉

my to nijak neslavili 😅 😅 😅 my jsme celkově nějak neslavící nebo co .))) jsme zas byli vejletit a na večeři 🙂 😉

hehena
autor
11. lis 2009

jj SVOJI já závidím 🙂 samo v dobrým... přej a bude ti přáno - tož se toho držím a třeba toho mojeho valibuka vyplknu a budu jak laň 😀 😀 😀

amallie
11. lis 2009

svoji: no, já vypiju spíš ty 3l............ plus sním dost ovoce - pomeranče, grepy a tak, všechno tohle vodovatý 😒 plus jím denně polívku 😒 ale což, už to nějak dopřežiju, bohužel mě ale z těch otoků až bolí kůže.......... no a to je mám 10 dní, ty jo, ještě 20

já koupila podprdy dvě carriwell, bez kostic, vzala jsem velikost XL, takže sedí i teď a budou sedět i potom, teď se jakobypřisály, takže mi nejsou velké, ale dala bych tam ještě tak troje prsa 😀 jedna stála teda 750 asi, ale jsou super, mám bílou a vínovou

hehenko: jen si tu komodu kup co nejdřív, ať si tam ty věci uklidíš, neb pak se nehneš a všechno ti půjde hůř a hůř 😒 a pokud jí stejně koupíte, nemá cenu čekat, oni nezlevní 😉

carcul: možná by stačila večeře a něco malého??? ho pozvat do restaurace a třeba předem objednat nějakej dort s nápisem, kterej by pak bez pokynů přinesli? jako překvápko?

jinak holky, já se naštěstí vážím doma, takže pak jen tu váhu špitnu a je to, zítra budou určo zas dvě kg nahoře, jsem zvědavá, co ten tlak 😕

hehena
autor
11. lis 2009

ty jo... normálně budu nakupovat v kojeneckých sekáčích na netu 🙂)) to je paráááda 🙂)) 😀 😀 😀

AMALL no uvidím po tom víkendu... kdyžtak koupím menší a odstěhuju do ní manžu 😀 😀 😀

jak to máš vůbec s tlakem?

carculka
11. lis 2009

holky,ten vylet na vic dni je skvelej napad,urco do zacatku prosince to nepripada v uvahu vypadnout na vic dni..kdyz uz bude mit manzilek cas mame kopec veci mimo co budem muset udelat a zaridit..takze vylety tak jednodenni nebo jen cast dne...no prave ja chtela neco hezkyho..my brem i vyroci seznameni 😀 a to si delame romntiku bez darecku 😀 no a ted preci jenom prvni od svatby tak bych chtela neco hezkyho..no vsak uvidim...bud neco koupim nebo zas zustanem u veci a pozvu ho vsak mu nosim jeho nej darek 😀

amal carriwel jsou super-mam od nich tehu podprdu 😀

carculka
11. lis 2009

hehe a ty mas uz nakej sekac vyhlidlej?

hehena
autor
11. lis 2009

tak ženy... mrkněte - tyhle tři se mi jeví moc dobře:::

www.brumla.cz
www.detsky-svet.com
www.laclik.cz