• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Me neotyka nic...zatim...a ted jsem sit o urcite privolala :sweat_smile: ...leda bricho mam natekle :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihihi:slight_smile:
já teda kdybych dlouho stála tak mi otečou nožky, to se mi stalo na té galadegustaci, a když jsme třeba na návštěve u našich na chatě u krbu a topí se a já sedím 5h s nohama dolů, tak mě pnou žíly a bolí to:frowning2:

Svoji kdy budeš kupovat kojo podprdi???já nevím, jak psala Nitenka bylo by fajn zajet si k apolináři páč tam ty ceny jsou teda super, nevím, kde tady seženu ňáký slušný a i hezký a né extradrahý...
a kolik si jich budeš kupovat?2-3??
11. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT lytka me treba natykala vzdycky, hlavne v lete, kdyz jsem dlouho stala....ted nejak ne ani...je to divny :confounded:

Na ty podprdy jsem se tady dneska ptala a nikdo me neodpovedel. Jestli s kostici nebo bez? Jestli uz?...ja nevim. Koupim dve. Kouknu u nas v jednom obchode, pani rikala, ze maji za 350 bez kostic a asi za 450 s kostici. Vyzkousim, uvidim, kdyz budou dobry, zakoupim. Nebo az budu nekde ve vetsim meste. Pres net asi nee...i kdyz....ja nevim fakt. A koupit vetsi velikost nebo ne?
11. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi určitě trošku větší velikost, prý by ti v krámě měla prodavačka poradit, ale víš jak to je s prodavačkama:slight_smile:))proto bych klíďo zajela do té porodky u apolináře, budeme v praze za 2 týdny....jinak to budu honit na poslední chvíli:slight_smile:))
Asi si taky vezmu 2, bílou a černou a pak se rozmazlim krásnym prádýlkem až budu mít po kojení:slight_smile:))
Dneska mě ňák bolí bradavky:frowning2:(jsem si je odřela trošku při sexíku:slight_smile:))

No nic, jdu koukat na přešlapy, berou to tam ňák hopem, jak jsem koukala na ty ukázky a je to trošky švihlý, nezdá se ti??A pak topstar magazín, drby...to je moje:slight_smile:)hihihihiihiihi
tak papa a dobrou:slight_smile:)))zítra dopo tu budu, mám ouřední den:slight_smile:))
11. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: no, mně to říká celou dobu, ale co mám dělat, že jo.............. jako pít musím a to mi zase říkal, že pít jako dost, jen to nepřehánět, že zas těhule se někdy bojej pít kvůli čůrání a že to je taky špatně

se mnou nebylo dosud co řešit, protože jsem sice tloustla, nemysli se, ono to není jen voda!, ale zároveň jsem nebyla oteklá a měla jsem dobrej nízkej tlak

uvidíme zítra no
11. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, asi je koupim uz ted taky, pokud budou dobre....cernou a bilou.

Jo, Preslapy, mam stejny nazor...a topstar mam taky rada....casto na nej ale zapomenu :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, sice mezi Vás bohužel nepatřím (jsem snažilka) a vidím, že vy, co tu jste už máte mimíska v bříšku, ale třeba byste mi některá mohla poradit...
s přítelem se už 7. měsíc snažíme o mimi (po 7 letech jsem vysadila HA) a od té doby mám hoodně nepravidelnou menstruaci (po 40 - 50 dnech)..
k dr. jsem šla před 2 měsíci a řekla mu, že se snažíme a nic, tak mi udělal hormonální profil(vše v normě), poslal přítele na spermio (v normě, dokonce nadprůměr )...docházela jsem na UTZ a dr. zjistil, že mi nedozrávají vajíčka (neprobíhá ovulace)
3. - 7. den MS jsem minulý měsíc poprvé brala Clostilbegyt, 12. DC jsem byla na UTZ a folík byl prý ještě malý, tak jsem šla na UTZ ještě 16. DC, kdy už měl 18,3mm (to je u mě úspěch, porotože já celý půl rok před léčbou měla cykly anovulační) a další den jsem přišla na injekci Pregnylu. Ten den a den potom jsem se měli snažit, což jsme dodrželi :slight_smile: :wink:
jen nevím, jestli ovu proběhla - žádné bolesti jsem v těch dnech neměla:unamused:
Píchání v podbřišku jsem pociťovala asi 5. a 6. den po pregnylu, což nechápu, protože si myslím, že je blbost, aby ovu byla tak pozdě, když má po Pregnylu přijít do 36 h Je možné, aby po pregnylu ovu nebyla?:frowning2:
Dnes jsem 9. den po injekci Pregnylu a cítím se úplně normálně, snad až na to, že mám doost nafouklé břicho, ale to prý Pregnyl způsobuje..
Holky, prosím, poraďte, máte s touto léčbou některá zkušenosti? Pomohla Vám některé k mimískovi? Vím, není to tak dlouhá doba 7 měsíců, jsou i holky, které se snaží dýl, ale už z toho jsem nešťastná :frowning2:
MS by měla dorazit až 15.11. - v sobotu, takže je na testík ještě brzy...

Díky moc za každou odpověď a omlouvámse, až teď pozoruju, že jsem se trošku víc rozepsala:wink:
Jinak Vám moc gratuluju k Vašim bříškům a přeju zdravíčko jak Vám maminkám, tak Vašim mimískům :slight_smile:
11. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL no bodejt...a kolik vypijes denne?? ja cca 2-3l treba i...

MISO ahoj, bohuzel, v tomto ti neporadim, nebot ja temto vecem nerozumim.... :sweat_smile: :unamused:
11. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...jakpak se mate?a co je noveho?docitat nebudu jelikoz ete varim a nestiham,tak mi to prosim nekdo shrnete,ze jooo :grinning:

jinak dnes jsme litali cely den,pak kavicka,tehu cvico a taky jsem koupila sofince krasnej komplet a pak ete laclacky k tomu kompletu(na stridacku)-je to z jedny kolekce...no uuuuuplne naaaadherny :grinning:
11. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj misa
ja jsem na tom nějak podobně nedochází k ovulaci clostík jsem brala minulý měsíc poprvé, folíky vyrostli 2 hned ten den co byl utz jsem dostala injekci a druhý den a ten další jsme se měli snažit ale nakonec z toho nic nebylo ted mam za sebou druhý měsíc clostíku a čekám na konec měsíce zda mrcha dorazí nebo ne pokud jo tak nastupuju do nemocnice na laparoskopii jestli mama průchodný vejcovody.
budu ráda když sem napíšeš taky svoje názory a rady atd.
11. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MÍŠO ahoj .) myslím, že Clostík tady brala PROSTEJ, a hned otěhulila. taky měla anovulační cykly, a myslím, že jim to pak vyšlo po 8. měsících snahy.

my se snažili půl roku a vyšlo to první cyklus s Utrogestanem.

CARCUL takže už je to jasná Sofinka? krásný!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

SVOJI jen 10,5 kilo? závist veliká... se ani nechci zítra u dr. vážit... :(((
a strie už se mi dělají i na druhým stehně. jsou to teda zatím takový menší červený fleky, takže to naní táhlejší červená linka... ale netěší mě to ani trochu :(((( mažu furt, mám i spešl olejík z lékárny a prostě asi nemám elastickou kůži :(

holky já bych ráda byla rázná, ale to nějak u mojeho drahýho ouplně nefunguje. a já zas nechci kupovat nic na truc, vždycky mám ráda diskusi, ale samozřejmě, když už se to vleče, tak jsem otrávená jak mraky a neba mě to ani trochu. no tak jsme se aspoň domluvili na velkým úklidu a třídění o víkendu a pak se uvidí, kolik toho místa ve skutečnosti je .) :wink:
11. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ale vsak on uz byl v pohode ne? to uz na to zapomnel zas?
11. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
...sem zas dala jiny fotky do vybavy :sweat_smile:

A tramtadadaaaaa...mame vsechno...krom tech kojo podprd:slight_smile: Jeste to vyprat a vyzehlit :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
svooooji..coze jen 10,5kg???????????????????????????????????????zaaaaaaaaviiiidiiiiim a jaaaaak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to me se teda tykat nebude :confounded: minule bylo sedm a ted beztak uz zas naky to kilo navic bude :grinning:

hehenko...jojo Sofinka je to :grinning: hehe,fakt zalezi na kuzi,nekdo muze mazat furt a nepomuze to..ale kdyz mas jen flicky...nekdo treba popraska ke konci a vic nez nekdo postupne...jeee ty jdes zitra k dr?a uvidis broucka??hehe mas taky takovy trama z vazeni se? :grinning: .. ted u dr musim pokazdy a ja vahy tak nerada :confounded: :confounded: :confounded:

joooa jinak jsem objednala dekoraci na zed-zviratka(zoo) at je to vesely k tomu metr taky nalepit a ete jsem koupila samolep.tabuly taky se zviratkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hehe..a drahy se tolik brani vsem nakupum??to ja domu neco prinesu,objednam,ukazu,oslintam :grinning: a uklidim..a proste manza to bere ze to asi je treba :grinning:
11. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a co obleceni??to tam nedas?
11. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR no, ale za poslednich 5 tydnu je to 5kg, coz se mu zdalo dost....jestli to bude timto tempem pokracovat... :confounded:
Oblecko pridam...musim fotit ve dne, at jsou hezky barvicky....tak az budu mit cas:slight_smile:
11. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji tak ja mela 3kg za tri tydny :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky no tohle se týká komody a já bych chtěla v ikea tu největší za 6500.- bo tu moc úložnýho prostoru nemáme jak jsem psala... takže to jsem chtěla řešit s manžou... jinak už jsem něco pokoupila, pak se ségrou povlečení a peřinky a taky jsem jen oznámila... to jsou spíše diskuse ohledně těch větších věcí... předhazujem si navzájem argumenty, tak je to na dlouho... :sweat_smile:

SVOJI výbava parádní :slight_smile:

CAR mno trauma nemám... žravou netrpím, přesto nabírám dost, tak radši neřešit, to by bylo stejně k ničemu. prostě to tak je a musíme doufat, že většinu necháme v porodce a se zbytkem už si prostě poradíme...
kamarádka je po půl roce po porodu téměř na původní váze... takže ještě tak dva měsíce a bude to pohoda. což jde. někdo porodí a celkem rychle má i míň... to je prostě indivindy, stejně jako přibírání a strie a tak vůbec...

u dr. malýho neuvidím... asi půjde jen o poslech srdíčka... a možná kontrolu čípku no. ale to se uvidí, každopádně bych ráda, aby mě prohlídl, prostě pro klid duše...
11. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR asi zalezi ve kterem stadiu....v tom mem by to melo byt pul kila tydne...

No nic, jdu se umyt a asi do postele....snad se vyspim aspon trochu, mala zacala tancit:slight_smile:

Brou :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo je to třeba i vyločováním... si zas několik dní nemůžu pořádně dojít na tu větší stranu.. jaksi prostě mi tam malej asi zalehl střeva :slight_smile:))
11. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..za to my zerem a jak...a hlavne kravoviny..a dnes jsem mela zas sladky den-samy bomby-zakusky asi 4koblihy atd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

svoji...no mate krasnou vybavicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a z vahy si nic nedelej..mas furt malinecko a vsechny ti zavidime-teda aspon my s hehe :grinning: :grinning: :grinning: brou svojenky
11. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..to je kanour vid :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cjo.furt nevim co k tomu vyroci :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
k výročí nejlépe vyjet někam na relaxační víkend... něco prodlouženýho... nebo pokud jsou penízky, tak nějakou romantiku - paříž, řím, ale na to už je asi moc zima...

takže já bych volila něco v parádním horským penzionku, s výřivkou, saunou, masážema a tak... a to by možná bylo nejlepší se domluvit :slight_smile: :wink:

my to nijak neslavili :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: my jsme celkově nějak neslavící nebo co .))) jsme zas byli vejletit a na večeři :slight_smile: :wink:
11. lis 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj SVOJI já závidím :slight_smile: samo v dobrým... přej a bude ti přáno - tož se toho držím a třeba toho mojeho valibuka vyplknu a budu jak laň :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: no, já vypiju spíš ty 3l............ plus sním dost ovoce - pomeranče, grepy a tak, všechno tohle vodovatý :unamused: plus jím denně polívku :unamused: ale což, už to nějak dopřežiju, bohužel mě ale z těch otoků až bolí kůže.......... no a to je mám 10 dní, ty jo, ještě 20

já koupila podprdy dvě carriwell, bez kostic, vzala jsem velikost XL, takže sedí i teď a budou sedět i potom, teď se jakobypřisály, takže mi nejsou velké, ale dala bych tam ještě tak troje prsa :grinning: jedna stála teda 750 asi, ale jsou super, mám bílou a vínovou

hehenko: jen si tu komodu kup co nejdřív, ať si tam ty věci uklidíš, neb pak se nehneš a všechno ti půjde hůř a hůř :unamused: a pokud jí stejně koupíte, nemá cenu čekat, oni nezlevní :wink:

carcul: možná by stačila večeře a něco malého??? ho pozvat do restaurace a třeba předem objednat nějakej dort s nápisem, kterej by pak bez pokynů přinesli? jako překvápko?

jinak holky, já se naštěstí vážím doma, takže pak jen tu váhu špitnu a je to, zítra budou určo zas dvě kg nahoře, jsem zvědavá, co ten tlak :confused:
11. lis 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo... normálně budu nakupovat v kojeneckých sekáčích na netu :slight_smile:)) to je paráááda :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

AMALL no uvidím po tom víkendu... kdyžtak koupím menší a odstěhuju do ní manžu :grinning: :grinning: :grinning:

jak to máš vůbec s tlakem?
11. lis 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,ten vylet na vic dni je skvelej napad,urco do zacatku prosince to nepripada v uvahu vypadnout na vic dni..kdyz uz bude mit manzilek cas mame kopec veci mimo co budem muset udelat a zaridit..takze vylety tak jednodenni nebo jen cast dne...no prave ja chtela neco hezkyho..my brem i vyroci seznameni :grinning: a to si delame romntiku bez darecku :grinning: no a ted preci jenom prvni od svatby tak bych chtela neco hezkyho..no vsak uvidim...bud neco koupim nebo zas zustanem u veci a pozvu ho vsak mu nosim jeho nej darek :grinning:

amal carriwel jsou super-mam od nich tehu podprdu :grinning:
11. lis 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a ty mas uz nakej sekac vyhlidlej?
11. lis 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ženy... mrkněte - tyhle tři se mi jeví moc dobře:::

www.brumla.cz
www.detsky-svet.com
www.laclik.cz
11. lis 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek