Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

orchidei
12. lis 2009

AHOJ PETI TAK TAKOVÝ POROD SE MI TAKY LÍBÍ! SNAD TO BUDEME MÍT PODOBNĚ! 😀
CAT TO TI NEPORADÍM, VŮBEC SE V TOM NEVYZNÁM!
A NEVÍTE NĚKDO JESTLI NAMÁ MANŽEL NÁROK NA PLACENÉ VOLNO K TOMU PORODU? NĚCO JAKO JE NA SVATBU?

prosteja
12. lis 2009

CAT s tím ti taky neporadím, nemám zkušenosti 😖

ORCHI k porodu žádné placené volno neexistuje, aspoň co vím

cat79
12. lis 2009

Orchi neteřinka je fakt bomba, to by mě bavilo pozozrovat ji celé dny🙂)hihihihi
za to dotočení by po tobě nemusel nic chtít, neboj🙂)

No na tu nemocenskou se mrknu na netu...ještě že ten net existuje, co🙂))

blahovka.cz
12. lis 2009

Ahoj holky,tak se rano hlasim,noc byla s maylm trosku lepsi,par krat jsem vstavala,ale nabylo to tak strasny,vyspala jsem se.

tak holky jdu vam juknout na briska a vecicky,zatim jsem videla jen ver a jaka koule,tehotna zenska 😀 ,brisko proste roste,ale mas zdravej pristup,protste jez na co mas chut a kolik chces,dieta v tehu by byla blbost,Tada si rekne na co ma chut

cat ja su pamatuju,ja jsem byla strasne nervozni tech par vterin,co mi malyho vyndali,jak bude Onda vypadat,protoze ja na 4D nesla,jsem se trubka nechala ovlivnit manzou a litutju do dneska 😠

prostejko souhlas.,kytka a veca je tak ta klasika 😉 je kdyz jsem jeste byla na zdravce,tak jsem celej prvni rok nasi znamosti dostavala kazdej mesic ruzi,to byli casi,ale co posunuli jsme se dal na spol.bydleni,svatbu a mimi 😀 to je lepsi

orchi tak to se budu tesit 🙂

p.e.t.u.l.k.a
12. lis 2009

orchi nemají bohužel ☹

prosteja
12. lis 2009

ahoooj BLAHU 😵 tak u druhého se nenechávej ovlivnit a na 4D jdi 😉 ..... já jsem zvědavá jak dopadne u nás, jestli se prcek ukáže a jestli pak ta podoba bude souhlasit 😀

prosteja
12. lis 2009

tak na ten porod jedině dovča ne? 😉 nebo nějaký náhradní volno, nebo pak napracovat....... 😅

p.e.t.u.l.k.a
12. lis 2009

já jsem si nechala natočit video,ale taky nic moc Vítek pořád dirigoval ručičkama a to dělá pořád 😀

Jinak u nás už je spaní v postýlce a večer ho tak 18.30-19:00 koupu a pak kojím a do 20:00 -20:30 většinou už spí budí se kolem 1 pak do postýlky a pak v 5 a zase do postýlky a bez breku 🙂 Konečně se to vrátilo do starých kolejí 😵

orchidei
12. lis 2009

ahoj blahuš! Tak já vám ty fotečky jdu vložit hned ale dám do na rajče takže kdo nemáte adresu tak si napište!
Prostej už ti to posílám, ale musela jsem přes úschovnu, je to asi moc velký, tak jsem ti tam šupla všechny!
a šli by jste na to 3D teda hned příští týden to budu 24 a nebo radši až v tom 25(jestli to tak dlouho vydržim 😀 )

prosteja
12. lis 2009

PETUL no vidíš, super 😉 😵

ORCHI já bych šla raději později 😉 to vydržíš, já budu při 3D 26tt+0 😉

orchidei
12. lis 2009

dobrá dobrá, tak já se to pokusám vydržet do toho 25 týdne ať už jsme pěkný buclíci! Už máme 600 a asi 23 cm!
Tak na rajčeti by už měli být ty fotečky z 3D a prostěj úschovna hlásí odesláno!

blahovka.cz
12. lis 2009

holky u me si manza vzal na den porodu volno a na den vyzvednuti z porodky mel volno ze zakona myslim,jako na tu svatbu,ale placene volno to neni,proto se pak s tchanem domluvil,aby mu to napsal,jako normalni dovcu 😉

ahojky peti,tak porod fakt rychlej a krasa,co vic si muze zenska prat

orchi majla poslu a videjko supr,mala je roztomila,ale knizku neukazala 😀 😀 😀 😀

jo rodinna perla - v sobotu jdem na oslavu manzovo bratrankovi,kterej by ho (nas) ani nepozval,kdyby se nedomlouvali,ze v patkek pujdou pit,fakt jako ta jejich rodina me zarazi,tak on pozve uplne celou rodinu a jeho ne a to pomijim fakt,ze mu v 26 letech dela oslava maminka jak v peti letech mu to organizuje,on zije u nich - to bude parada tchyne se sestrou a jeji matkou a nas malej . . . . pommoooooooocccccc 😀 ale rekli jsme si s manzou,ze tam moc dlouho nebudem

ale strasne me mrzi,jak se k manzovi jeho rodina chova,jhsem mu rikal,ze holt bude doplacet na to ,ze si me vzal cely zivot 😖

cat79
12. lis 2009

Petul to máš super že je Vítek tak organizované miminko🙂)
Hele a na ty časy jsi přišla sama nebo ti to někdo řekne?
Já právě přemýšlela jsko v kolik mají tak miminka chodit spát a tak...jo a ty koupeš denně?
No a holky přes den se miminko dává do postýlky nebo kam?Já si to pořád ňák nedovedu představit🙂))
Jako vstaneme nakojíme a co pak???hihihihi

Jo a dostali jsme včera krásnou zavinovačku🙂v té bude na vítání občánků🙂))
Ještě to musím vše vyprat a vytřít důkladně ty skříně.-)

Blahu u druhýho mimi určitě běž!!🙂)

prosteja
12. lis 2009

ORCHI tak vydržet nemusíš, to je jen můj názor, že když jste byli teď, tak to chvíli vydržíš a třeba bude už mimi krásně vidět 😉 a už mi to přišlo, tak na to hned jdu juknout 😉

cat79
12. lis 2009

No Orchi nebo jdete až v tom 30tt, to už je ten obličejíček dokonale vykreslenej a i podobu tam najdeš🙂))

p.e.t.u.l.k.a
12. lis 2009

hehenko super odkazy 😉

cat79
12. lis 2009

Blahu to mě mrzí, s rodinama když to neklape je to na prd☹((ale rodinu si nevybereš🙂))tak se snařž ignorovat noo, dobře se nadlábni, dej si špunty do uší a za hoďku simuluj laktační psychózu🙂)hhihiihihiihihi

angetha
12. lis 2009

Jsem vás tak trochu dočetla..
Blahut mrzí mě to s dědečkem, ale asi je mu takhle líp 😔 😔
Prostějko vlňáčky se perou buď v ruce v šamponu nebo v pračce v programu na 30, pak se dají do toho lanolinu..
A jinak Svoji gratuluju ke kontrole..
Amal ty na sebe dávej pozor, montovat komodou??
Cat jsem zvědavá, jestli se Denísek otočil...jinak Vendulku máme v postýlce, hrajeme si s ní v posteli, občas je v kojícím polštáři, v lehátku, na přebalováku..ale v postýlkách jen spinká..
Petulko, super, že už Vítek zase krásně spinká 😉
a já se zase rozloučím..musím vymyslet co k obědu 😎 papapa

orchidei
12. lis 2009

Cat to myslíš takhle dlouho to taky ještě jde? Možná se domluvím s Dr. on to dělá její manžel tak mi to kdyžtak domluví a řekne mi jestli budu ještě něco doplácet!

Blahu ona tu knížku ukázala při tý písničce jak sepla ty ručičky! On je ten znak jako když tu knížku zavřeš! Ale čepička a ještě to je asi nejoblíbenější znak! Tu čepičku ukazuje na každýho kdo má něco na hlavě, hlavně ve městě! 😀 😀 😀

verled
12. lis 2009

HOLKY DĚKUJU VŠEM🙂
JOO JÁ SE UTĚŠOVAT NEMUSIM, PRDIM NA TO🙂
ale zase nemam ani jednu strii na břiše, jao fakticky, ani na prsou prostě jen ty starý, ale nový žádný🙂

cat79
12. lis 2009

Orchi my byli ve 31tt, mrkni mi do albíčka na fotečky, jak je to krásně vidět🙂)

Jinak máš ty fotečky z 3D krásný, jak je tam i vidět ta pupeční šňůra, co???neuvěřitelný🙂)
a bříško už máš taky krááásný🙂))výbavičku chválím🙂

cat79
12. lis 2009

Ange a dáváš jí teda spinkat do postýlky i jako po obědě?já četla včera o tom jak je nutné miminku nastavit režim, aby se časy shodovaly a tak....ale asi si ještě koupím ňákou knížku, abych byla dobrá máma🙂)

Orchi to CD fakt chci, to musím mít, Denda bude taky ukazovat,jooooo🙂))

blahovka.cz
12. lis 2009

je orchi to je prdelka ta mala a je sikovna,na kazdym diteti je strasne videt,jak se mu kdo venuje 😀

dekuju ange uz je to dobry,ted jeste nasi jedou na rozlouceni,ale tam my s malym nejdem,bylo by to slozity

cat,ty casy si urcis sama jak ty budes chctit a nam v porodce rikali,ze se nema koupat dene v sestinedeli,ale malej se narodil v lete a v parakach,takze jsem po trech tydnech koupali denne

jo prostejko jako,ze by tam byla nejaka cizi podoba 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prosteja
12. lis 2009

ANGE díky za odpověď..... jak říkám, budu se tě ptát operativně, až tohle období pro mě nastane.... mám v pračce i program na vlnu a šetrné praní takových tkanin, tak to snad nebude problém 😉 díky moc a papa

BLAHU no tak to nějak přežij, jak píše CAT rodinu si bohužel nevybereš, nezbývá než tohle nějak přetrpět 😉 😔

VER tak to je super, že nemáš žádnou strii, já musím zaťukat, že na bříšku zatím taky ne, jen na bocích ty staré a na stehnech se mi teda dělají fest a na prsou se mi udělali akorát ze začátku pár a teď už taky ne.... takže zatím ťukám, strie dobrý 😀

orchidei
12. lis 2009

Díky cat! Musím znovu kouknout, vím že už jsem na ně několikrát koukala ale nevěděla jsem kdy jste byli!
Ta pupečníková šňůra mě trošku děsí aby se do ní nezamotal, zatím jí má jen přes ramínko! Jinak jsme zatím hlavičkou dolů tak snad tam nebude moc řádit a neotočí se zas nahoru! 🙂

Ver moooooooooooooooc ti to sluší!

prosteja
12. lis 2009

BLAHU no možný je všechno 😀 😀 jinak já si myslím, že mimi opláchnout denně (však ho nekoupeš hodinu) není vůbec na škodu.... 😉 a režim se miminku trošku nastavit musí, ale to si nastavíš tak jak vám to bude vyhovovat CAT 😉 já si třeba myslím, že se mnou to úplně maličký mimi bude spíš přes den v obýváku, kde budeme mít ten košík, do postýlky do ložnice bude chodit spát jen v noci... jiné to ale bude, až bude spíš přes den vzhůru a bude chodit spát po obědě, to ho asi taky budu dávat do ložnice do postýlky.... prostě nějak se to bude muset vykoumat 😀

ORCHI vy už jste hlavičkou dolů jo? jsem zvědavá jak budeme otočení my 😉 i když na otočení má ještě fůru času, znám i holčiny, co se jim mimi přetáčí pořád a každých 14 dnů je na utz jinak 😀

prosteja
12. lis 2009

ORCHI fotečky úžasný, teď jdu na to video 😉

blahovka.cz
12. lis 2009

orchií a mozna jsi tot tu uz psla,ale vy chcete ,nebo nechcete znat pohlavi???

prostejko takhle to mame taky,malej pres den chodi spinkat normalne do svoji postylky,kdyz si jdu s nim lehnout (to je jednou za uherak - - neni cas),tak si lehnem do nasi postele velky a kdyz je vecer krize pred koupanim tak od tech 18-19 hod,tak se snazime uhoupat v lehatku,ale posledni dny se krize ztratila

catto ja vim,ale myslim si,ze manza to od svy rodiny fakt schytava,jak se k nemu muzou takhle chovat,to udesny 🙄

prosteja
12. lis 2009

ORCHI video parádní, ale mimi teda spolupracovat nechtělo ani omylem... a přitom doktor má super utz, bylo by vidět fakt náááádherně 😉 😵 .... nejlepší je to poslední video, jak strčí hlavu do placenty a ještě si zakryje zboku hlavičku ručičkou..... prostě: nechte mě spát už 😀 😵

verled
12. lis 2009

orchi díkeeees🙂.-)tobě taky jsi fakt kooooča, maličkatej pupíček🙂