Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

misa_1
30. čer 2009

ja se nakonec rozhodla pro krc, protoze tam slouzi i muj gynekolog. nechtelo se mi do zadne z tech velkych. hlavne ted v podoli a u apolinare registruji az ve 14 tt (znamy z protekce samozrejme driv), coz uz je pak pozde na ty mensi porodnice, kde registruji hned jak mate prukazku.
tak krc je zase trochu starsi co se tyce pokoju, ale maji super novorozenecke vybaveni. a pry se hodne specializuji na podporu kojeni.
a taky pro me bylo dulezity, aby tam byly porodni pokoje a ne boxy, nemusim poslochat jak vedle rodi dalsi tri prede mnou 😉
ja mam pocit, ze to je vsude o lidech, vsude muzete narazit na super personal a bohuzel i naopak

hehena
autor
30. čer 2009

no oni zas změnili podmínky..... a tenhle rok se to posunulo a registruje se nejdřív ve 14tt... možná počítají s menším počtem rodiček a možná je to taky tím, že byli zmatky a tak si myslím, že i některé co se musely zaregistrovat brzo, pak třeba o miminko přišly a tím nastaly zmatky...

angetha
30. čer 2009

Kolegyně taky sháněla porodnici hodně brzo..

verled
30. čer 2009

ange:já myslim, ale že ty dr ví co dělaj, tak jim věřme.-)

hehe:nechápu, ještzě v pze kde máte na výběr...

hehena
autor
30. čer 2009

ježiši píšu jak standa trotl... ale snad mě chápete....

Míšo jj - souhlas!
takže i v Krči jsou porodní pokoje? to je fajn... 😉

angetha
30. čer 2009

Ale já nechci nikomu v Praze zabírat místo, tak rodím v Benešově..a hlavně je to blízko

prosteja
30. čer 2009

v Benešově prý super ange 😵

a krč prej taky docela super 😉

verled
30. čer 2009

anget:jasně proč se cpát do phy že??

svoja
30. čer 2009

tAK jsem zas na chvili tady....mam vyluxovano...jeste vysprsit, umejt vlasy....jsem lina jak ves🙂

koukam, ze tady se resi porodky...kdyz je u nas ve meste jen jedna, tak ta by me mela prijmout i bez registrace ne?

angetha
30. čer 2009

Snad to bude dobrý 🙂

angetha
30. čer 2009

Jojo Svoji

hehena
autor
30. čer 2009

ANGE já myslím, že to byla nejlepší volba.... kdybych bydlela jak ty, tak se taky do prahy nehrnu.... kamarádka v tom šumperku měla slučnej komfort, stejně tak, jako by to měla v pze, možná větší... měli s přítelem porodní pokoj, byla tam s nima jen jedna sestra, která si tak podřimovala... a kámoška si skákala na míči, pochodovala, sprchovala se a tak dále.... myslím, že dneska jsou ty porodnice fakt vyrovnaný..... možná menší nemocnice je záruka toho domáčtější příjemnější prostředí a sestry nejsou tak na nervy, bo tam není takovej frmol.....

misa_1
30. čer 2009

hehe: ten 14 tt plati ale zatim jen nekde, coz mi prijde docela hloupy, protoze cekas na podoli, aby ti pak rekli, ze maji stejne plno. na druhou stranu bych to zavedla vsude, mam pocit, ze je fakt divny se v te nejrizikovejsi dobe registrovat do porodnice 🙄

hehena
autor
30. čer 2009

no to jo SVOJI... takhel se registruje jen taky v Pze....

hehena
autor
30. čer 2009

no tak to ani nevím, že to platí jen někde..... to je dobrej bordýlek, to aby dneska trávila těhule hromadu času pročítám webovek jednotlivých porodnic a modlila se u toho, že informace jsou opravdu aktuální........ fakt člověk nemá nic lepšího na práci......... 😠

angetha
30. čer 2009

Nevím přesně jak to chodí v Benešově, ale tašku si odneseš na pokoj, kde budeš po porodu a jdeš do přípravny, tam je sprcha, dostaneš klystýr, je tam i ten balon..a tam odtud jdeš na sál..ale jestli tam budu jen já a manžel nebo i někdo jiný to netuším..
Sály jsou oddělené zdí a chodbou..takže jsou trošku propojené ale to neva

misa_1
30. čer 2009

ty neratovice si ted vsichni hrozne chvalej, ale me se tam nelibi, ze nemaji zadne vybaveni pro miminka v pripade nejakeho prusvihu. a hlevne je mam uplne na druhe strane prahy, takze bylo vyreseno. 😎

hehena
autor
30. čer 2009

jen tady v Pze..... tam mělo bejt..... 😠 😠 😠

svoja
30. čer 2009

nojo, vy musite mit vzdycky neco extra🙂 ....

hehena
autor
30. čer 2009

no přesně SVOJI.... prostě pražáci 🙂))) se radši nevyjadřuju... 😀 😀 😀

angetha
30. čer 2009

Benešov taky nemá novorozeneckou JIPku.. 😒

verled
30. čer 2009

jeee já radšinemyslim na tohle.......prostě mam už rezervé v kadani a tami budu, maj nulovou úmrtnost🙂

amallie
30. čer 2009

ahoj holky moje prvosenky!

já teprv vstávám 😀

hehena
autor
30. čer 2009

jééééé Růženko AMALLINKO ahooooooj 🙂 😵

amallie
30. čer 2009

holky, si tady čtu ty porodky, kleště mají všude i ten vakuextraktor, ale to je krajní případ, kdy mimi nejde ven, protože už ženská nemá sílu a na CS je pozdě 😲

je to ale lepší, než hnedka císaře 😉

a že mimi vezmou v Motole pryč, to je tak, že pokud se náhodou stane, že by zatím byly plné pokoje na odd šestinedělí, dají maminku na gyndu a tam mimi nejde, tak ho přivezou a hned, jak se uvolní pokoj, je stěhování 😉

v krči jakbysmet, ale prej se to nestává 😉

verled
30. čer 2009

ahojky těm co vstávaj🙂

tak myslim že Vás amallie uklidnila ne??.-)))) 😲

verled
30. čer 2009

jooo jsu na oběd, tak si dejte pauzu ať se pak nezbláznim z dočítání🙂

hehena
autor
30. čer 2009

mě jo.... .) 😉

amallie
30. čer 2009

tak nevím, kdy má to dítě kopat jako, prej si to mám zapsat, ale ono je líné a nic 😲 😲 😲

prosteja
30. čer 2009

ahooooj amal a mimi 😵 hmmm tak hehe tak moje kámoška se právě chtěla registrovat do Motola, ale jelikož se to s tím miminkem stalo 3 jejím kamarádkám, tak uznala, že to náhoda není a teď vůbec neví kam se registrovat no..... 😉 ale to mohla být taky náhoda amal 😉