Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
14. lis 2009

me to prijde zvraceny kojit starsi dite teda....10mesicu je pro me strop!...at nezeru 😀 😀 😀 😀

amallie
14. lis 2009

si taky myslím, já mám strop 9 měsíců, ale možná budem kojit půl roku a budem rádi 😉
stejně se pak dětem dávaj rozemletý krůty a tak

sac: bydlíš na vesnici, nebo ve městě?

svoja
14. lis 2009

no oni potom vpodstate snedi rozemlety vsechno 😀 😀 😀 chichi...me nsi dycky rikaj, jak me delali rozemlety zeleninovy kasicky a podobne, se me z toho uplne zveda kufr ted....a to budu delat sve male... 😀

amallie
14. lis 2009

jsem s tím krmila babičku, s těma koupenýma, jako nezvládla jsem to ochutnat, to prostě nešlo

ale jako kolegyně to někdy jedly v letadle, když bylo třeba na noční hnusný jídlo 😒 bléééé

jako ale nesnědí všechno čoveče, oni toho půlku nechtějí a plivou to 😲

amallie
14. lis 2009

chutná mi ale rozemletý ovoce a polívky, to zas jo 😉

carculka
14. lis 2009

holky,uff jsem doma..jen nakukuju..jako kdyz jdu na cvico tak jsou tam deti s maminama(je tam takovy prostor kde maminy kafickujou deti hrajou a taak)no a naky deti se i pribehnout nakojit-prijde mi to teda divny 😖

ja chci kojit pul roku nebo nak tak(s myma obtizema buhvi jak to bude),ale urco kojit chci..no ete budiz kdyby jsme to protahli o mesic o dva a vic ne..stejne jsem cetla ze pul roku(jak psala amal ze jsem rikala)je ideal-mimi dostane imunitu a to nejnutnejsi z vyhod kojeni a maminu to ete nejak extra nepostihne(jako odvapneni kosti,atd)...a teda dite se zubama kojit nechci 😀 oni pak pry pekne kousou kdyz jim chces prso sebrat a nebo jen tak 😀

jinak ty prikrmy-to je humel..a ete se to ani nema solit a taak.. 😝 ..

carculka
14. lis 2009

rozemlety ovoce je dobry,amal..ale zelenina na kasi,neee 😝 ...teda aspon pro me nee..

a jinak deti plivou moc radi(jak nam rikala na cvicu-oblit nejlepe vse igelitem a i dite a sebe 😀 )a pry mrkev pekne lita 😀 teda ta kase z toho

svoja
14. lis 2009

Barunka bude papat zavrena ve sprchaci a nahata 😀 😀 😀

carculka
14. lis 2009

svoji 😀 😀 😀 😀

sacvi
14. lis 2009

Amali na vesnici. Navíc jsem tu přistěhovalec..stěhovala jsem se sem za přítelem - teď už mužem takže tu nikoho neznám a sem tu pořád sama a nemám s kým pokecat a tak 😒 Kámošky občas za mnou příjedou ale to je jak nic když sme s Janičkou celé dny skoro samy.

Holky mi už za měsíc s příkrmama začneme..se fakt těším 😵

Holky a co když se Vám mimi narodí už se zubama?? 😅 Já byla v porodnici s holkou a její mimi se už narodila s jedním zubem 😲

amallie
14. lis 2009

svoji: 😀 😀 😀

carcul: viď, že je to hnus, jak si přijdou pro kozu 😲

sac: sakriš, to je nemilé........... já teda taky budu spíš sama s Amálkou, ale mám kámošky s dětma, takže počítám, že se občas srazíme, i když ne denně 😉
na vesnici je méň lidí, tam se hůř shání parťák...........
leda jezdit do města do takovejch těch plavání a cvičení a tak a tam bys možná mohla potkat nějakou maminu z okolí, co myslíš?

amallie
14. lis 2009

jo o těch zubech jsem četla.............no zase malý mimino neumí kousat, i když má zub, tak to bysme snad nějak dali, no 😕

svoja
14. lis 2009

jj, SAC nekam zajedte, jak jsi na tom, jsi mobilni? mate to daleko nekam mezi lidi?

sacvi
14. lis 2009

holky esi chcete vidět jak po porodu vůbec nepadají vlasy tak koukněte ke mně do alba 😝

amallie
14. lis 2009

ivuš, já mám ale vlasů celkem málo!!!!!!!!!!!!!!!! uááááááá 😨 😨 😨 😨

sacvi
14. lis 2009

Jo tak auto mám k dispozici skoro pořád a třeba do Brna to daleko nemám ale Janička moc na cestování není. Jak někam jedeme a ona vypadne z toho svýho "harmonogramu" tak je to pak hrůza..je mrzutá a kňourá takže nikam nejezdíme. A kamarádku s mimi mám jednu právě v Brně a než se malá narodila sme se vídali ale teď co se malá narodila nic no.
Do plavání chci chodit ale teď přes zimu ne. Aby malá něco nechytla nebo se nenachladla.

amallie
14. lis 2009

koukám, že máš v pase napsáno okres Brno, to je jak daleko? páč tam bude všechno

amallie
14. lis 2009

tak to je blbé......... snad na jaře v létě to bude lepší, Janička bude větší, bude teplo, tak budete moct vyjet 😉

až pojedu do Brna, kam jezdím často, tak se s Amali stavíme 😉

carculka
14. lis 2009

amal..jooo hnuuus 😝 😝 😝 😝

a jinak deti pry umi nektery pekne zkousnout i tema dasnickama

sac..jinak my jsme taky na vesnici..mezi lidma jsem tak za 10-20minut(jako ve meste)podle toho do jaky casti jedu a jaky je provoz..a poctam z budem jezdit kocarkovat treba i tam(jelikoz jsem zde taky pristehovalec a chvililinku a nikoho tu neznam)a tak jezdim stejne furt pryc..a taky plavat budem jezdit,cvicit a pak maminka cvicit a vedle hlida kamoska deti(takze 3x tydne aktivita)plus pak za holkama a taky jsme domluveny s orchi,ze budem kocarkovat,bydli ve vesnici pres kopec..a navstevovat se 😀 takze asi nebudem mit ani chvilku volna 😀 😀 😀

sacvi
14. lis 2009

ale hlavně já sem strašně stydlivá 😅 Já prostě se neumím začít jen tak s někým bavit. Tady taky potkám třeba nějakou mamku s kočárkem ale prostě neumím nahodit řeč a navíc si říkám že kdyby chtěla nahodí řeč sama 😅

carculka
14. lis 2009

sac..jinak padaj hodne holkam vlasy po porodu a zvlast tem co koji... 😖

jinak ja chci malou naucit hned ze se mnou bude akcni,at si zvykne holka 😀 jedna holcina malou vsude tahala jak kocku,byly akcni ,furt nekam jezdili,podnikali ,dovci a taak..a jak ma pohodovy dite ted..si ji vycvicila.. 😀

sacvi
14. lis 2009

car to buď ráda.. 🙂 Závidím 😔

amallie
14. lis 2009

no to já taky nenahodím řeč jen tak na ulici, ale když byste právě byly na nějaké té aktivitě, tak se zeptáš, jak se starý dítě, jak se jmenuje, nebo jestli je trčápí taky to a ono a tak 😉

carcul: i dásničkama, jo????

jak to máš s těma bradavkama, zlepšilo se to po tom bepanthenu?

svoja
14. lis 2009

SAC mala si zvykne, neboj....ted je jeste malinka, ale na jare uz bude vetsi a bude i vic moznosti, kdyz bude teplo.... 😉
JInak ja jsem taky stydlin, sama bych nezacala....ja mam nastesti u nas ve meste veskere zazemi...

amallie
14. lis 2009

ty jo, já jí teda tahat taky budu, ale zároveň nechávat s babičkou, abysme mohli taky s mužem někam sami 😉

sacvi
14. lis 2009

no car tak jejímu mimi to možná nevadilo. Ale Janička pak byla k neutišení 🙄 Nemohla spinkat jak je zvyklá a pak to stálo za to. Už sem nevěděla co sní. Takže další takový večer riskovat nehodlám

sacvi
14. lis 2009

no a do jara budem furt "samy"..?! 😒

amallie
14. lis 2009

důležitý je dítě vycvičit a naučit a ne se nechat cvičit od něj

oni jsou to pěkný potvůrky už odmala, vědí, jak na to 😀

carculka
14. lis 2009

sac..fakt na tech aktivitach se seznamuje samo 😀 to pak zkuste 😉ted v zime to ete tolik neva byt doma zavrena ale na jare vyrazte 😉
jako bez auta bych se tu zblaznila,vesnice mi nevadi(ctvrt hodka cesty je prd,takze si dojedu a jsem tam stejne co holky mestskou)ale jako byt bez auta a zavrena tu,bych se odstrelila..jsem spolecensky tvor a musim byt mezi lidma a nebo neco tvorit 😀

amal..jojo i tak to umi 😀 a pry taky ne zrovna prijemny ten stisk

cat79
14. lis 2009

Ahoj holky, jsem tu na skok🙂už koukáme na televizku, ještě jsem upravovala ňáké fotečky pro babi a dědu na vánoční kalendářík🙂)

Sac teeda to je děsný, tolika vlásků!!a jíš ňáký doplňky??Já si právě od babi z lékárny přeju REVALIT, je to na vlasy úplnej zázrak, tak to chci začít jíst ještě před porodem.

Jinak já mám z kurzu 5 nových kámošek a všechny rodíme 1. tá´ýden v lednu nebo poslední v prosinci, takže kočárkovat budeme určitě společně a od 4 týdnů už máme to cvíčo a masáže s mimískama...to jsem fakt strašně ráda!!!!
Nebojte, určitě taky najdete spolu maminky spolu kočárkovky🙂)))