Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
14. lis 2009

waw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

carculka
14. lis 2009

cat..tak jako hned ze zacatku taky malou nikam davat nebudu..si to nejdriv budem muset vsechno nak dat do kupy...ale doufam ze to nejak pujde 😉 ..a u nas asi manzilek malou nikam nepujci 😀

amallie
14. lis 2009

ty jo, já jsem přísná, snad ten režim nějakej nastavím 😉

svoji: tak tak, na vesnici nás rádi nemají 😀 😀 😀

carcul: super, že se to hojí, zdá se, že ten bepanthen je fakt zázrak 😵

mimino může zůstat v pyžamu celej den, ne? já to tak někdy taky dělám, tak proč ne mimino?

carculka
14. lis 2009

cat,..tak dovci jdou ted i s prckama a s malyma lip nez s vetsima..dokud je kocar je to vetsi pohoda nez pak 😀
mam totiz malyho brachu 😀 ...no vsak uvidime jak to vse bude..paa

cat79
14. lis 2009

Taky si říkám že se otrkáme a uvidíme, některá mimča jsou v pohodě a jiná zase bez mamky ani ránu, ale to ti teď nikdo neřekne, ale myslím, že jak si to mimi naučíme takové to bude, snad to nebude ani pro nás těžký odejít od nich a nechat je na noc u babičky🙂strach teda budu mít určitě, ale do půl roka asi na noc určitě ne🙂tetičky budou kdyžtak hlídat u nás a my si uděláme romantiku🙂)

Holky tak dobrou!!!!!!!!!!ještě si pročtu tu něžnou náruč rodičů a jdu hajat.Miláček je v hospůdce🙂)

amallie
14. lis 2009

carcul: jak malýho????

sacvi
14. lis 2009

amali já začala malou na noc převlíkat abych pravdu řekla až dneska 😅 Mám pro ni takovej jako spací pytel tak to dnes zkouším. Ona se totiž strašně odkopává tak snad to zabere. A třeba když ji do toho oblíknu tak bude vědět že se jde spát 😀

Holky dobrou už taky jdu

sacvi
14. lis 2009

Já mám taky "malýho" brášku..je o 17let mladší než já ( je mu 7let) 😀 On bude řádit po diskotékách a já se budu třepat o hůlce 😀

páá holky

carculka
14. lis 2009

cat..jako do pul roku myslim ze treba vypadnem na ctyri hodky a taak...

amal..12 mu je..prvni dovcu mel v peti mesicich a byl zlatej a pak cim starsi tim vic starosti..a hlavne u more muzes courat s kocarem do noci a uzit si a s vetsim uz musis byt na pokoji kdyz se mu chce spat...jinak to mi reklo nekolik znamejch ze dokud ty prtata jsou v kocarku jsou nejmensi starosti a prizpusobi se...pak uz se musis prizpusobit vic ty(treba spanek po obede a tak)..no jinak ja mela na krku bratra furt

cat79
14. lis 2009

v té knířce právě píšou, že se i malé mimi má oblékat do pyžámka jen na spinkání, aby v tom mělo režim, je to asi pravda, nevím...
tak papapa zítra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amallie
14. lis 2009

dobrou sac 😉

carcul: a tobě je kolik? můj brácha je o 6 let mladší, já ho měla taky na krku 😒 a právě si pamatuju, jak jedl ty kaše a tak.............fůůůj, ale trubičku na něj neměli 😀 😀

já chci jet s malou do londýna na jaře, něco jí nakoupit na sebe 😉 blbý je tahání těch krámů s sebou.......... k moři spíš autem bych jela, já zas jsem ale absolutně proti tahání prcků do arabáren, to když vidím, jak tahaj miminka do egypta a tunisu, že je to levný, tak chytám vzteka teda, s tím vůbec nesouhlasím

carculka
14. lis 2009

dobrou cat a sac 😉

amal..podle me se ma s mimi vybirat neco blizko nasi kulture a aby tam pak netrpeli kolikama a tak.jako proti egyptu apod s detma jsem taky..more jo,ale zas prizpusobeny i pro mimi..jinak me je 21

amallie
14. lis 2009

cat: podle mě malé mimi neví, co má na sobě

tak to jsi o 9 let, my s bráchou jen o 6, ale taky jsem si s ním užila..........no, teď jsme oba dospělý, tak už je klid 😉

oni tam jezdí, neb to stojí málo peněz, ale podmínky tam jsou................ jako ne ne a ne

já jsem teda vyrostla v africe taky, to ale bylo jiné, bylo to tenkrát a žili jsme tam, ale takhle na chvíli a do těch veder a špíny, no fuj

carculka
14. lis 2009

amal..vy jste zili v africe?co tam vasi delali?

amallie
14. lis 2009

táta pracoval, máma se starala o mě 😉

svoja
14. lis 2009

holky ja mam strasne vysuseny ty tmavy kolace kolem bradavek....dvorce to jsou??? mam to necim namazat?

amallie
14. lis 2009

svoji: jo, dvorce 😉
já mažu olejíčkem hipp celý břicho a prsa 2x denně 😉

svoja
14. lis 2009

jezisi kriste to je co zas tohle???? to je jeste horsi nez ta trubicka do zadku!!! 😲 😲

ok, namazu si koziska taky 😉

carculka
14. lis 2009

amal...to neeeeeeeeeeeeeeee,co nas ete ceka 😖 😖 😖 chudinky..

amal..ale zas je fajn kdyz ma zenska na deti cas a taak..a libilo se ti tam?

amallie
14. lis 2009

no jako co tady ještě nezjistíme, holky 😲 😲 😲 😲 pane bože!!!!!

carcul: líbilo, ale doma je doma 😉

carculka
14. lis 2009

holky ze na ten internet vubec lezem 😅

svoja
14. lis 2009

to procitam a Barca se muze zblaznit...jakoby to tusila 😀

carculka
14. lis 2009

svoji...mala se tam taky zacla pekne vrtet 😀

carculka
14. lis 2009

holky padim...brou 😉

svoja
14. lis 2009

jako ja jsem to teda poradne nepochopila asi...takze umyvat i zevnitr a roztahovat pysky od sebe? jak casto?...no nazdar teda...dyt ja ani nevim, jak to u miminek ma vypadat...potes prdel teda....

amallie
14. lis 2009

svoji: já myslím, že pokaždý, když jí budeš mejt a utírat prďku 😉

svoja
14. lis 2009

jako nemejt ji ji vubec, to by me asi nenapadlo, dyt se ji tam musi dostat hovinka i...tak to bych myla stejne....ale ze jeste budu roztahovat...jezisi 🤐

se muze ted zblaznit v brise....chudera🙂

svoja
14. lis 2009

CAR brou

amallie
14. lis 2009

amali taky vyvádí 😀 😀 😀

no, jako ale roztahovat s tím olejem asi ne furt,.............. nejspíš občas, ne? ty jo, to bude 😝

třeba ale nesrůstá všem.............