Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
22. čer 2009

Já se snažila usnout, ale nějak mi to nešlo, když venku manžel pořád startuje fichtla 😖
K obědu jsme měli kuřecí křídla, potřela jsem to horčicí s medem 😉
Hehenko, to je hned vidět, že testíky fotí někdo, kdo má výtvarné cítění 🙂 🙂

lenka_bohousek
22. čer 2009

Ahojky těhulky a snažilky, i když bych řekla, že tu převládají těhulky 🙂
Koukám, že probíráte jména pro vaše drobečky - Hehe my chceme pro holčičku taky Aničku. A pro kloučka Honzíka 😉 A stejně jako vy, tak bysme mooooc chtěli holčičku. Jenže zatím nemáme ani to embrijko v bříšku 😢
Dneska se jdu přiklášit ke kadeřnici, tak snad se mu pak bude u mě víc líbit 😀 Vidíš Hehe, teď mě napadlo, že jsem tě neviděla ostříhanou, pošli mi prosím taky odkaz do IP. Děkuju mooooc 🙂

A jak se jinak cítíte, vy naše nové těhulenky?

carculka
22. čer 2009

ande,ahoooj

hehe...no holcicka.Nathalka nebo Julie a kluk Mathias-toho proste chci a manza souhlasi..vy mate vybrano jak jsem koukala

angetha
22. čer 2009

Ahoj Leni, to budeš kočka 😉
Ahoj Carcul, máte rádi "h"? 😎
Taky jsme původně chtěli Aničku, ale je to teď hodně častý jméno

carculka
22. čer 2009

ta natalka nevim jestli se pise s h nebo ne a manza matyase nechce-to byl prvni navrh-jeho kamos ma psa matyase

ahoj leni

hehe..my taky chcem holcicku-teda manza ,mne je to jedno

lenka_bohousek
22. čer 2009

Carcul, vy máte vybraná také krásná jména 🙂

Anget, no nevím, jestli kočka, ale už mi nějak odrostl melír, tak to musím napravit 😉

angetha
22. čer 2009

Julinku jsem taky chtěla ale manželovi se nelíbí

hehena
autor
22. čer 2009

LENI ahoooj 🙂

já bych hrozně chtěla Jakuba - vždycky jsem ho chtěla - jenže pak byla těhotná žena manžova bratrance a samozřejmě se nás ptala, co bysme vybrali za jméno pro kluka... no tak jsme vyklopili Jakuba a mají Jakuba... :((( tak si myslím, že by se k tomu rodina postavila dost negativně...

JAKUB i ANIčka jsou teď jedny z nejčastějších jmen... mno jo... za čas to bude třeba Slavěna a Leonard... mě příde, že těch pěkných českých jmen moc není... a jména typu Patrik a Melanie - to se mi vůbec nelíbí...

lenka_bohousek
22. čer 2009

Hehe, to máš pravdu, Jakubů znám taky hodně moc. A mě se víc líbí taková ta "starší" jména - třeba i Alžběta-Betynka a pro kloučka Vašík. No ale kdo ví, co nás napadne, až budeme na porodním sále 😉

baeszinka
22. čer 2009

ahojky Holky 🙂
Vy jste ale toho zase nadrbaly nemám šanci dočíst 🙂 .Tý jo,koukám,že většinou na konci diskuze se vždyckyy vyrojí pozitivní testíky 😀

lenka_bohousek
22. čer 2009

Ahoj Bae, zrovna odcházím, škoda. Holky jsou pořádné drbny, viď. Já se dostala ke compu až doma a taky nemám šanci dočítat.
Kočky, tak už mažu k té holičce. Mějte se tu krásně, opatrujte se buď ještě dneska večer nebo zítra ráno ahooooj 😵

baeszinka
22. čer 2009

papa Leni 😉

hehena
autor
22. čer 2009

ahooooooooj BAE... jak se máte??? 😵 😵 😵

LENI páááá!!!!!! 😵 😵 😵

baeszinka
22. čer 2009

ahojky těhulkóó,no to je gól co? 🙂 .Ale je to nádherný najít na testíku ty dvě čárky 😉 😎
My se máme fajn,rozhodla jsem se netrápit,protože to nemá stejně cenu,nějak to dopadne 😉 😵 S kryštůfkem to zvládnem,buď s taťkou,nebo sami 😉

carculka
22. čer 2009

ahoj bae

leni dekujeem..

baeszinka
22. čer 2009

ahojky další Těhulko 😉

hehena
autor
22. čer 2009

to je fajn, že tě to tolik netrápí... a co chlap, je to trošku lepší?
dej mu taky trochu zabrat, ať si nemyslí, že tě má jistou.... potažmo vás oba!!!

no góóól to teda je... 🙂))) když nad tím člověk dva a půl roku přemejšlí, tak už ani nemůže snad přijít ta pravá euforie... prostě zmatek... člověk má spoustů otázek, obav... a tak vůbec....
ale už se začínám těšit 🙂))

svoja
22. čer 2009

Ahojky, tak mam prukajdu, nemam zadnou pohlavni nemoc a dostali jsme spoustu darecku🙂

HEHOUS jeste jsme se nepotkali....strasne moc gratuluju, preju ti to moooc....a taky te chci mooooc videt ostrihanou!!!!🙂🙂

BAES drzis se? a jak manzel?

hehena
autor
22. čer 2009

jé SVOJI díky 🙂 😵 😵 😵

gratuluju k průkajdě... cos všechno dostala??? 😵

baeszinka
22. čer 2009

No manžel v pátek brečel,že je mu to všechno strašně líto a že si nadává za to,jak moc mi ubližuje..ale jinak furt stejný...
Jo,Hehenko,tak obav už se jen tak nezbavíš...ty už teď budou pořád... 😒 😉
Jé Svoji,dárečky jo?No to se někdo má 🙂 Gratuluju k těhu řidičáku 😉

baeszinka
22. čer 2009

Já tě taky Hehe neviděla ostříhanou..je to bordel,jak sem člověk nechodí každej den,tak se na něj hned zapomene 😔 🙄 😀

hehena
autor
22. čer 2009

mno bečí, že ubližuje, ale nehodlá to s ní utnout?
holka moje... mor na ní, na potvoru!

hehena
autor
22. čer 2009

kde stééééééé?????????

svoja
22. čer 2009

no dostala jsem takovy kufrik a v nem nejaky vzorky hipp kosmetiky a ubrousku na zadecek - ty vonej mnam, plinku, dudak, napoj pro maminky, pak ten instatni hnus...caro nebo jak se to jmenuje, indulonu na oprizeny zadecky....ale ta me moc nevoni...a spousty casaku a letaku....ale hlavne....mam prukajdu...sice tem udajum teda moc nerozumim, ale hlavne ze ji mam. Mam zvysenou nejakou hodnotu z testu na stitku, ale jsem v peci endokrin., tak snad dobry....konecne vim svoji krev.skupinu a rh faktor pry +...ale to taky nevim co to znamena....jezis ja su dementik🙂

BAES to jako asi abys ho litovala....bud si pripravuje pudu na odchod...aby pak vypadal jako chudacek, ze teda sice te opousti, ale strasne ho to mrzi.....a nebo te neopusti, ale je malo rozhodnej na to, aby to utnul....myslim si, ze se lekl zodpovednosti...je tady nekolik diskuzi na tve tema....mrkni (matka, otec, rodina)....staci si procist, spousta holcin na tom byla podobne....a pak se ten jejich vzpamatoval!!!!

carculka
22. čer 2009

hoolky uvareno 😀

svoja
22. čer 2009

hura hura...hehence to slusiiiii

baeszinka
22. čer 2009

Když on s ní zatím nic neměl...teda krom toho,že spolu byli na bowlingu..ona totiž krasavice rozhazuje sítě na všechny strany..v pátek byla s tím mým na bowlingu a v sobotu zase s jiným v hospodě na romantický večeři...prostě přebírá kluky a asi jí to dělá dobře,že se jí chytnou na háček...navíc spala s půlkou města a to se tomu mýmu taky zrovna moc nezamlouvá..má strach z nemocí 😀 aspoň něco...a s tím strachem ze zodpovědnosti.nevím,ani mi to ale moc nepřijde,na mimčo se těší pořád stejně..furt básní o tom jak se těší až tu bude s námi a až bude vozit kočárek..no holky čas ukáže 😉

No tys toho Svoji teda dostala..to u nás se dostává prdlajs 😠

svoja
22. čer 2009

LENI koukala jsem do albicka...takhle mas ty vlasy supeeer nic s tim nedelej!!!!🙂

baeszinka
22. čer 2009

Jéé Hehenko,ty jsi ale kost 😉 🙂 Moc ti to sluší!!

svoja
22. čer 2009

no...nic s ni nemel....byl s ni na bowlingu....proc proboha????? ja nevim no....ja jsem teda od prirody spis podezirava....myslim, ze me by ten bowling bohate stacil...!!!!!!! ale kazda jsme jina....

no, nesla jsem si ten kufrik pysne pres cely mesto...jak trubka🙂...byl tam litr toho napoje, tak to bylo tezky jak svina🙂