Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
18. lis 2009

Ahoj holky..
Prostějko jsem ráda, že se Ondrášek uzdravuje 🙂
Hehenko ty se taky uzdrav..
Verli ahojky
Cat, jsem zvědavá jak tam Denisek leží..
A manžel celou noc zasahoval u požáru v Benešově, jak tam hořel nějaký sklad..tak už je doma a spí..Venudulka snad už taky spí..tak co já budu dělat? Jo a včera jsem to dostala... 😒

prosteja
18. lis 2009

zdravím všechny 😵

VER ty jsi dneska naposledy v práci co? 😉

CAT pozdravy vyřídím a na tu polohu jsem zvědavá 😉

ANGE tak hlavně, že je manža už v pořádku doma 😉 a dostala jsi to poprvé od porodu? 😉

angetha
18. lis 2009

Ver ty js naposled v práci? Slavíte?
Prostěj jo poprvé a je to docela silný.. 😖
půjdu něco dělat, tak papa

prosteja
18. lis 2009

a jinak holky, kdo chce mrknout, začaly mi chodit věcičky do výbavičky poslední kousky na malé mimi: http://prosteja.rajce.idnes.cz/Vybavicka_pro_mi...

a dorazily taky nějaké pleny, taky už jedny z posledních: http://prosteja.rajce.idnes.cz/Chystame_se_latk...

prosteja
18. lis 2009

ANGE tak to nezávidím, snad to bude brzy pryč 😉

cat79
18. lis 2009

Prostěj krásný věcičky, my máme hodně podobnou tu zavinovačku🙂))

Ange buď ráda, že ti v tělíčku všechno funguje a MS odejde tak jak přišla🙂))Holky tak já vám pak hned písnu jak tam ten Denísek hajá🙂)držte palečky, ale nemyslím, že to za ty 2 týdny ňák řešil🙂))

Ver užij si LAST day v práci, hezky to oslavte, málo slziček!!!!!

prosteja
18. lis 2009

CAT díky.... 😵 a kterou?

jinak já jsem tobě mrkala, jak ti to hrozně sluší s bříškem....... 😵 😵 😵

amallie
18. lis 2009

Dobré ránko 😵

luciebx
18. lis 2009

dobre ranko holky... taky zdravim..

prosteja
18. lis 2009

dobré ráno AMAL 😵 tak co koncert? teď už můžete rodit ne? 😀

ahooj LUCI 😵 jsem v neděli čekala na holuba s toastem a nic 😖 😀

amallie
18. lis 2009

koncert super, jojo, tak teď už šup rodit!!!!! ale zatím se jí nechce, potvůrce

na koncertě tančila v břiše, asi to taky miluje 😀

luciebx
18. lis 2009

no ten svinak asi zmrznul a nebo ho napadl jinej holub a sezrali to spolu... tak nic ja zacnu smazit dalsi 😉 😅

verled
18. lis 2009

ange:no my to oslavili v pátek.-)
prostej:jojo já už teď jsem zoufalá že nevim co budu dělat:-/

amallie
18. lis 2009

ty jo, ženský, mám zas tak nateklý nárty, že neobuju ani pantofle, jsou na nich boule a děsně to bolí............... chjo................... a to jdu dneska s kaamarádkama z práce na oběd a pak k jiný kamarádce, vrátím se domů až večer 😲

eeefffaaa
18. lis 2009

ahoj holky!!

docetla jsem jen dve strany...jinak nestiham 🙂

jezisi co je s Ondraskem???uplne me zamrazilo...tak hlavne ze uz se uzdravuje a je mu lip,chuderka malej

svoji s tou kamaradkou to je smutny ☹ co se ji stalo??

aaa amal byla na koncerte a jakpak se vam s malkou libil??koukam ze uz Amalku cekas kazdym dnem...

jinak my mame uz prestyden rymu a kasel,Davidek mel ted posledni dny zvysenou,ale maximalne 37.2 ale stejne me to rve srdce a to odsavani uz je horor,se mu uz ani nedivim ze po tech dnech rve vic a vic...doktorka nam dala nejaky kapicky a sirup,tak doufam,ze uz to konecne zmizi...ted spi uz od sedmi hodin takze cekam ze se kazdou chvili vzbudi

a jak se jinak mate vy??

jo a angeth ja uz jsem prvni MS dostala asi pred mesicem a pul a za dalsich 14 dni znova,ale tak silny kramy jsem snad v zivote ani nemela...a do ted jsem zase zadnou nemela 😅 takze to opet cekam kazdym dnem

eeefffaaa
18. lis 2009

a angeth segra mi rikala ze pri MS je pry MM horky a deti ho moc nechteji pit,takze me doporucovala pred kojenim jist sladky...ja od ty doby co jsem dostala prvni mrchu,tak to slo s kojenim do haje ☹

prosteja
18. lis 2009

LUCI no šup šup 😀 my už máme hlad 😀

AMAL aby ses nedivila, teď vypadá, že se jí nechce a za hodinu to může být jinak 😀

VER to se ti teda nedivím, já byla v pondělí sama doma a myslela jsem, že se ukoušu, už jsem fakt nevěděla, co dělat 😅

ahoooj EFI 😵 Ondrášek má zánět ledvin a jsou v nemocnici 😔 ale už je to snad lepší......

luciebx
18. lis 2009

no uz se na tom pracuje... mnam.. 😀 😀 no ale uvidime zda to ti holuby zase nesezerou

eeefffaaa
18. lis 2009

prostej a jak se mu ten zanet udelal??nevis z ceho to muze mit??jsem uplne dostala strach,protoze jsme taky na UM aby to nemel z nedostatku tekutin,ale ja se ptala kolikrat mudry jestli mu mam cpat i caje,kor kdyz je nechce a ona rikala,ze mu ted to umely staci...

prosteja
18. lis 2009

LUCI budeš muset poslat jinýho ptáka..... nějakýho co to nesní 😀 😀 😀

eeefffaaa
18. lis 2009

jeee to se Davidek vzbudi a to zase bude revu,protoze jak takhle dlouho spi tak ma pak hned strasnej hlad a rve dokud nedostane lahev 😀 takze to vzdycky musi byt rychla akce,hlavne ted kdyz ma rymu

eeefffaaa
18. lis 2009

Luci a co varis??ty delas holuby?? 🙂

cat79
18. lis 2009

Prostěj díky za pochvalu🙂
Máme tu bílou s volánkama, v tý půjde na vítání občánků🙂)

Effi s tim kojenim je to teda škoda☹(snad se to zase zlepší!!!!
Fakt je MM teplejší když he MS?To jsem ještě teda neslyšela 😕

eeefffaaa
18. lis 2009

cat to uz se nezlepsi,protoze jsem uz bez mlika ☹ a neni teplejsi ale horky 🙂 pry jak se pri MS vyplavuji nejaky ty hormony tak to dela mliko horky a tomu diteti to moc nechutna a nechce to pit a to mi pak rikala i doktorka,jestli jsem mela uz MS ze to je i treba tim,ze se tolik nechtel pit

eeefffaaa
18. lis 2009

a pry taky MS pri kojeni znamena,ze zacinate mit min mlika,ale na tom nevim co je pravda...me se jen gyndar ptal jestli kojim a kdyz jsem rekla,ze jo,tak rekl,tak to jste MS jeste nemela,takze asi to tak bude

prosteja
18. lis 2009

CAT no fakt ti to hrozně sluší 😵 jsem slintala nad tou fotkou, že bych tak taky chtěla vypadat..... 😅 mooooc hezká těhulka..... 😵 a to se máte, že budete moct jít na vítání občánků v té zavince, u nás vítání občánků probíhá snad jednou do roka a když nám budou víc jak dva měsíce, tak se do zavinky nevleze 😔

prosteja
18. lis 2009

jo a holky slyšely jste tu dobrou zprávu ohledně té mateřské? už to půjde do sněmovny, aby se to nakonec vůbec nesnižovalo 😵 ... a vypadá to prý, že by to mohlo krásně projít 😉 tak si musíme držet palec 😀

eeefffaaa
18. lis 2009

prostej u nas bylo vitani obcanku ted,ale jelikoz se narodilo moc deti,tak uz jsme se nevesli a jdeme az na jare,to uz tam Davidek dojde po svych 😀 😀

prosteja
18. lis 2009

EFI to je taky dobrý 😀 ....

cat79
18. lis 2009

Efi aha, teeda to je věcí!!!
Já bych strašně chtěla kojit alespoň 6 měsíců pořádně a pak do roka, ale asi se to ovlivnit nedá, co?
A tady z prvosenek moc holčin nekojí, že???
No jsem na to všechno zvědavá..
Ale teda zase odstříkat tolik mlíka abysme měli do foroty až pčijde MS..no neví..ale šlo by to, ne?Mít vždycky tu várku v ledničce..poptám se na kurzu, zítra tam máme paní doktorku, tak bude na otázky prostor.