Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
18. lis 2009

VER hmhmhm, tak tam asi nebudes moc casto, co?🙂 co bricho? ja mam pocit, ze me brzy popraska, protoze se tam Bara tak jako vyvaluje, ze je ta kuze uplne napnuta chvilema...a to jeste mesic poroste 😒

verled
18. lis 2009

svoja:ani mi nemluv, malej se taky furt hejbe je to děs jak cejtiš každej sebemenší pohyb a pořád škytá tak mě to tam dole lechtá🙂)))......neumim si představit kam mi ještě vyrostě ale cejtim jak malej je každym dnem větší a já mam na orgány menší a menší místo.....🙂

nuki
18. lis 2009

tak jsme měli poradu tak jsem byla pryč..🙂

Zuzi: teprve jsem kolem ovulace..🙂

nuki
18. lis 2009

Ver: mohla bys mi taky napsat svoje číslo, ráda bych Ti někdy napsala či zavolala, at víme jak se máte..🙂)) moc díky🙂

verled
18. lis 2009

nuki:jasně🙂IP

nuki
18. lis 2009

Ver: díky ..🙂) budu dávat zprávičky..🙂

verled
18. lis 2009

nuki:to je dobře.-)

nuki
18. lis 2009

Ver: to je jasné, musíš být přece v obraze.... 😉

cat79
18. lis 2009

Tak jsme zpět z obídku ve městě a z lítání, na podprdi ještě pojedu, musela jsem miláčkovi dovézt obídek🙂)
Venku je taak krásně🙂))

Ver teda to musíš ňák vymyslet, chyběla bys nám tu!!!Tak si zkus net na měsíc pořídit, třeba UPC, nebo 02n nebo tak..dávají třeba zkušební balíčky..poptej se🙂))

nuki
18. lis 2009

aaa konečně se tady někdo objevil....🙂)))
už jsem si říkala, že jsou všichni pracovně zaneprázdněni nebo doma..🙂

prosteja
18. lis 2009

já se též hlásím, no holky, než to tu dám dokupy, to snad porodím 😀 budu tu muset dokonce archivovat věci ještě po kolegyni, no já se picnu 🙄

zdravím NUKI, jak se máš snažilko naše 😵

cat79
18. lis 2009

Prostějko neboj, to zvládneš, zase když si řekneš že za pár týdnů jdeš na mateřskou, tak ti to půjde od ruky🙂 poslední práce jsou nejlepší🙂)

Nuki držíme palečky, byl by to super dárek pod stromeček, viď???Určo to vyjde, Vánoce jsou čas kouzel, zázraků a splněných přání🙂))

Tak jsem si dala čokoládku a bolí mě pupek, asi jak nám dneska prohmatávala ten čípek..

Příště jdeme na natáčení srdíčka, prý je to tak na hodinku, tak budu studovat časáky miminko a maminka🙂))

nuki
18. lis 2009

Prostejko: jojo mám se doobře, snažíme se a budeme ještě...zítra jedeme s manžou na konfernci do Brna budeme spát v krásném hotelu, bude tam i bazének atd...to si užijeme..🙂)) včerejší volno jsme taky využili.🙂)))

prosteja
18. lis 2009

CAT no budu muset 😀 ...... na jednu stranu se těším, že po vánocích už zůstanu nejspíš doma, na druhou stranu se děsím co budu doma proboha dělat 😀 😲 .......

prosteja
18. lis 2009

NUKI tak to by bylo aby už fakt nebylo 😀 😀 😀 budu držet palec, noc v hotýlku si užijte 😉

cat79
18. lis 2009

Prostějko nudeš nakupovat po netu, na koníkovi, chodit plavat, ve 4 už bude stejně tma, takže si to užiješ, neboj, kafíčko s kámoškama a mamkou a tak....jde jen o pár prvních dní a zvykneš si až se budeš divit, spinkat do 10, pak vanička, kosmetika, pedikůrka, masáže..sem tam ňákej kurzík a budeš rodit🙂))

Nuki taky vzpomínám na snažilkovací období, to bylo milování všude a pořád...jééééééééééééééééé, už aby jsme měli snažilkování č. 2🙂hhihihihiihi

prosteja
18. lis 2009

CAT 😀 .... noooo rodinu mám daleko, tu už asi do porodu neuvidím 😅 .... jinak s kámoškou snad to nějak stihneme, ona má termín v únoru 😉 ...... no a když to tak vidím, jak holky před porodem vstávali v 5 hodin a podobně, tak pochybuju, že já bych s tím spaním nějak hla 😀 spíš budu asi pospávat přes den a číst vás tady a závidět vám vaše čerstvě narozená miminka 😵 😵 😵

nuki
18. lis 2009

Prostej: v práci to krásně zvládnes a doma pak budeš hezky odpočívat..🙂))

Prostej díky🙂

Cat: to by byl opravdu krásný dáreček..🙂)) bychom si ho zasloužili..🙂)

nuki
18. lis 2009

Cat: teda tak ty už bys druhééé...tak to budeš muset chvilku počkat..🙂)

cat79
18. lis 2009

Prostěj aha,to je mi líto, že máš rodinu tak daleko, já si to nedovedu představit☹bez nich
Teda ono to bude za 6-7 týdnu tady a fakt, já, Svoja, Ver a Amal budeme čerstvé maminky...a vy už budete ve 32tt tak jako my před chvílí...waw, letí to teda mega rychlostí...ještě néééééééééé🙂))ještě si to chci užívat...🙂)))

Jo a čím víc se blíží porod tím víc začínám přemýšlet jak to zvládnu a aby byl malej OK a nebyly komplikace..tak v tom 20tt když někdo řekl porod mi přišlo že se mě to ani netýká a teď...brrrrrrrrrr

Ale spaní se neboj, já jsem 34tt a spím od 22h do 9m každej den někdy i dýl🙂)))nesmím před spaním moc pít, jinak jdu mezi 4-5 na WC, ale pak hned zase padnu🙂))

Nuki ano, zasloužili a moooooooooooooooooooooooc🙂

prosteja
18. lis 2009

CAT by to brala hopem co? 😀 😀 😀

tak holky, já se loučím, mažu domů, na dnešek mám z půjčovny DVD Bathory, tak se vylepím u telky.... mějte se krásně a zítra páčko 😵 😵 😵

hehena
autor
18. lis 2009

ahoj holky 🙂 jsem tu na skok a pak jdu zas ležet.. byla jsem u dr. dělala mi výtěr z krku, tak uvidíme, jestli mám prase nebo ne...

vůbec jsem netušila, že byla Blahu s Ondráškem ve špitále 😖 ... to musely bejt nervy... tak snad už to bude jen lepší. 😵 BLAHU myslím na vás...

holky jak se vůbec připravujete na porod? už jste nějak nervozní?

hehena
autor
18. lis 2009

jé NUKI vy si takhle užíváte.... samozřejmě vám přeju, ať už se povede, ale teda já bych si přála noc plnou sexuelních hrátek... tak dobře, nemusela by bejt ouplně plná, ale aspoň trochu 🙂)))

aha tak čtu CAT, že už má z porodu brrrrrrrrrrrrrr.....

zrovna jsem si říkala, že se na to těším a sem tam jsem malililinkato nervozní... jsem věděla, že to určitě příde...

hehena
autor
18. lis 2009

a tak tady nikdo... tak jdu zas pod deku... a za chvíli valíme pro kočárek... 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
18. lis 2009

jo a CARCUL jak ses ptala na tu čokoládovou, tak tu jsem chtěla... je to UNI a s těma vložkama z toho může bejt jednou klučičí a podruhý holčičí kočár, takže to se mi zdá moc fajn... .) i kvůli ségře, že nebude mít ouplně stejnej kočárek 🙂 tak aby taky byla trochu spokojená .) 😵

nuki
18. lis 2009

Hehe: tak hezky lež a ta je Ti brzy dobře..🙂)))

padím domů...papa🙂)

zuzka.o
18. lis 2009

Než se rozloučím a poletím zu house..... vtípeček.

Baví se Sněhurka a Ježibaba, kam na vejšku.
Sněhurka: "Já půjdu na ekonomku. Tam nebudu nejhezčí, ale budu nejchytřejší!"
"To já půjdu na matfyz", na to Ježibaba, "tam sice nebudu nejchytřejší, ale budu nejhezčí!"
Přiletí k nim jepice a povídá: "Já půjdu na práva do Plzně, sice se tam nic nenaučím, ale zato stihnu dostudovat."
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Papááááá

cat79
18. lis 2009

Zuzko 🙂)))

Hehe před porodem to bude ještě horší..já se taky celkem těšila, ale prostě se nevyhneme strachu co kdyby....

Jo tak mám 1 kojo podprdu, fakt hezkou, velikost 80E..haha, jsem se nasmála..ty padáky..no koupila jsem si krásnou s krajkou a kosticema, ty ostatní bych si navlíkla jen s krajním odporem...ještě to omrknu v Praze, ale teda tyhle nikdy!!!!🙂))

Heheko hajej, to chce klid, hodně tekutin a citronu a med!!!

luciebx
18. lis 2009

ahooojky holky tak sem zase dosla se kouknout co se tu deje.. zapnula sem pracku a uvarila cajicek... zasli sme s pritelem na obed ale nejak sem to nemohla ani snist.. sice mi uz nebyva uplne tak zle jak minuly tyden ale furt do sebe nemuzu dat poradnou porci jidla... 😖 no snad se to zlepsi...

cat79
18. lis 2009

Ahoj Luci, nebooj, zlepší se to tak, že si budeš dávat 2 porce🙂))))