• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
LUCI ahojky, neboj, to je u kazdyho jiny, ja jsem nekolik tydnu nejedla nic...jen treba rohlik s pomazkem, jinak nic...nemohla jsem se na jidlo ani podivat, ale zase jsem nezvracela, i kdyz me bylo blbe dost....nemohla jsem vubec uzeniny, maso, nic takoveho....dala jsem par kg dolu, no a postupne, kolem toho 15 tt jsem zacala zase normalne jist-teda spis zrat bych rekla :grinning:

Holky co to je, kdyz me boli cele bricho, takovy krece jakoby? A i me prijde tvrde? To jsou ti poslove? Uz? Jako ufff :sweat_smile:
18. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
18. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Svoji, poslíčci jsou už jako stahy dělohy,slabé,ty křeče a tvrednutí, to je zase to magnezium, piješ a papkáš?

Cib nazdárek!!!
18. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, takze kdyz me boli podbrich jakoby pri ms a u toho je tvrde bricho, tak to jsou poslove?

a kdyz me boli celej brich a je tvrdej, tak to je "jen" to tvrdnuti"? magnezko piju....teda, kdyz nezapomenu :sweat_smile:

jaka je ta podprda? vyfot....ja taky tu svou vyfotim...
18. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Svoji mě dneska taky bolí ten podbříšek, tvrdnutí teda ještě neznám, ale podbříšek včera a dnes poprve...asi je to změnou počasí:slight_smile:))

Podprďu buď vyfotim, nebo najdu na netu a vložím, jo??:slight_smile:
18. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.lingerie.sk/web/catalog/mama-new-kojenecka-p-373.html

..je prostě úžasná a super se to otvírá na to kojení, já ji teda koupila za 699,-ale je to super značka a kvalita.
18. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT moooc hezka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jak je mimi ted asi velky? Ja mam pocit, ze uz tam nema misto...chudinka se tam tak tlaci a me to boli jako cert, jak se asi musi citit...
18. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..vubec nestiham..ted jsem prilitla domu a musim ete varit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....jen co se napapkam...
tak sup schrnte mi nekdo novinky,jelikoz nedocitam,nestiham a jsem hotova..
18. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR ahojky, myslim, ze za dnesek toho nebylo zas tolik, zkus docist....
18. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT jeste prosimte...jak mas v albicku to pocitadlo...46 dni do porodu...to mas vypocitany na ten termin 3.1.???? To je mazec, kdyz to vidim takhle....46 dni uz jenom :astonished: :astonished:
18. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj ženy, tak je tu kočárek... ještě samozřejmě chybí pár věcí jako vložná taška, fusak, moskytiéra atp... ale snad to příde včas... autosedajdu kupujem jinde a jinou, takže to snad nebude tak dlouho trvat :slight_smile:
18. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem z teho paf... čučím na něj jako puk... si mám kočár v rekordním čase :slight_smile:))
18. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no to je bomba teda!!! ukaz!!!
18. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI mám vyblitej foťák... :slight_smile:)) zítra dotám foto... no prostě Teutonia Cosmo :slight_smile:))
18. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu se konečně nabaštit... ještě jsem od oběda nic nejedla...
18. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE uz se tesim na fota!!! a s tim stravovanim jsi ostuda!!!
18. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko...jeee super..se tesim na fotecky a taky na tvy dojmy z kociku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

svoji,nestiham,nestacim-varim,uklizim ,nakukuju...a stejne to musim uz zabalit...

mejte se holky a mimiskove..paa :wink:
18. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
car jsi rychla jako vitr....:slight_smile: paa
18. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL no dojmy zatím skvělý..
i když jsem z toho taková rozpačitá, že máme tak drahej vůz - vyzní to asi divně, ale je mi to na jednu stranu hrozně nepříjemný... snad je fakt tak kvalitní a stojí za ty děsivý peníze... :sweat_smile: :slight_smile:

CARCUL pá :slight_smile:
18. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to přesně tahle... čokoládově hnědá - Fashion Design 3620
http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/Teutonia-Cosmo-09-doprodej-skladu
18. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic jdu se natáhnout... .) holky mějte se. zítra se snad ukážu víc :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pá a brou noc!
18. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nastesti teda taky nezvracim ale je mi divne no.. uff.. nemuzu ani varit jidlo... chudak pritel kazdy den vari.... to su zenska teda.. :sweat_smile: zase sem se rozbulela u filmu a pritel na me kouka ze jestli sem jako OK haha..
mu rikam ze me toto fakt nebavi.. rano vstat cely den mi je divno nemuzu poradne jist a jdu zase spat a rano je tu a opet znovu.. ach jo..
18. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zase nespím, chjo............. :frowning2: jsem vás dočetla a jdu do zkusit ještě
19. lis 2009 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, my už taky nespíme:slight_smile:))
jsem šla na WC a koukám že už je 7, tak si dávám snídaničku, a poo kakau si ještě asi dáchnu:slight_smile:

Amal, ty už to máš asi těžký, viď???Jinak teda jsem zkoušela spát s kojo polštářem a hrůza, tvrdý jak šutrák:slight_smile:)hihi

Svoji, to odpočítávání mám na 3.1., takže je to tak:slight_smile:))taky se někdy vyděsím 45dní do porodu je fakt za dveřma!!!!copa tam má amal?:slight_smile:))

Carculka nestíhá, chudinka, však mi ti to všechno převyprávíme...
19. lis 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face:

HEHE gratulace ke kočárku :wink: už se těším na foto :wink:

CAT z toho polštáře si buď zkus usypat ty kuličky, tak aby ti vyhovoval anebo chvíli počkej, využij ho spíš přes den a on si jakoby lehne sám :sweat_smile:
19. lis 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak jsem na jiné diskuzi četla od holčin, co teď rodí nebo se chystají rodit, že prý od ledna by mělo být očkování Prevenar zadara :wink: čeká se snad už jen na nějaký schválení nebo co.....
19. lis 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já včera fotila pupíno, tak kdo chce může mrknout: http://prosteja.rajce.idnes.cz/Domecek_pro_mimi_-/
19. lis 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, my jedeme dnes na plicní zkontrolovat očkování proti TBC a v úterý asi první očkování tou hexavakcínou i proti pneumokokovi, prdím na nějaký schválení :sunglasses:
Prostějko máš hezounké bříško :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den!!!
Ja jsem sla spat az ve dve a po sedme uz jsem byla vzhuru...jeste polehavam a pujdu si asi udelat snidani do postylky. Muz prijel z nocni, chrni. A ja lezim v posteli v baruncinem pokojicku:slight_smile:

Vcera jsem fotila vecicky, ale zase jem to smazala, nebot to bylo oranzovy, kdyz jsem to fotila vecer...tak snad dnes. U te vybavicky to tak nevadi, ale u tech hadriku.... :unamused:

Slysela jsem od vice lidi, ze uz bych mela pomalu prat....tak nevim :unamused:

PROSTEJ uz peknej pupik :wink: :wink: Jj, o tom Prevenaru jsem slysela.

CAT tyjo, tak to je mazec....45 dni...klidne za mesic touhle dobou uz muzeme rodit :astonished: :astonished:
19. lis 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po tom, co se ted stalo te me kamaradce jsem se rozhodla, ze nejspis necham malou ockovat proti meningo a pneumoko. Jsou to sajrajty a i kdyz je to treba ockovani jen proti nekterym "druhum", stoji me to za to.
19. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek