• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
To mi připomíná dobrej příběh :grinning:

Jak existuje ještě ptačí chřipka jo............. Tak jednou takhle v Skopje (Makedonie) nastupuje do letadla ženská s prckem, kterej měl očividně neštovice a to úplně čerstvý. Tak se jí ptám, jestli má potvrzení od mudra, že už není infekční a tak.............ona, že ne. Volám teda lékařskou službu, ať si to přijdou zkontrolovat. Jenže anglicky se neštovice řekniu "chicken pox" no a jak ti blbci slyšeli chicken, hned si mysleli, že máme na palubě ptačí chřipku. Chvíli se nic nedělo a najednou najede k letadlu několik sanitek a vyskáčou lidi v takovejch jakoby protichemickejch oblečkách či co a běžej po schodech nahoru............. já myslela, že padnu, lidi čuměli, panika,..................... a prej, že jsem hlásila ptačí chřipku :grinning: :grinning:

no, vysvětlilo se to, sanity odjeli, ženskou s neštovicema si odvezli s sebou a byl klid, ale celkem prča je vidět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, fuj, tak to jsem zvědavá, bez čeho přijdu já :unamused:
19. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi normálně způsobila hromadnou paniku :grinning: :grinning: :grinning: no jo, ono se vždycky něco nafoukne, novináři z toho udělají ještě větší bublinu a pak to takhle dopadá..... někdo slyší pták a je z toho hned ptačí chřipka :grinning:
19. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to taťka zvládne, nachystá přebalovák, postýlku a tak, co já teď s tím budu dělat, že jo............

I kdyby nic nebylo, stejně jde všechno sehnat kdykoliv a kdekoliv, že............ Moje babička rodila tátu o dva měsíce dřív, neměla doma vůbec nic no a taky z něj vyrostl statnej zdravej chlap. Než přišla z porodky, děda sehnal nějaké plíny a pár hadříků a stačilo :wink:
19. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI co to je? :astonished: ......

AMAL kuš..... teď rodila v Motole od kolegyně dcera a moooooc spokojená :wink:
19. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda sanity odjelY a ženskou si dovezlY jsem chtěla napsat, že

já se Motola nebojím, věřím jim :wink:
19. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL buricka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak ja si dam jeste mesic voraz a necham to tak...postylka nam v loznici teda stoji, ale je v ni pouze matrace v igelitu...nic jineho vybalene nemam a ani se na to nechystam. Prat zacnu v prosinci. A je to.

Holky cetly jste o tom vrahovi jak ugriloval toho chlapka na grilu a pritom znasilnoval jeho pritelkyni?

http://www.novinky.cz/krimi/184725-zalobkyne-chce-za-ugrilovani-muze-a-znasilneni-zeny-dozivoti.html

Poslechnete si to video s ni...Jako prijde vam normalni si privest do baraku neznamyho cloveka z hospody, svliknout se pred nim, postupne se umyt v jedne koupelne...atd.? Jako prijde vam ta zenska psychicky v prdeli???? Muze byt pod praskama nebo v soku, to jo....ale me se to teda nezda....
19. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: fuuuuuj :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: jestli ona s ním nebyla dohodnutá.................
19. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI jj, to jsem slyšela..... ona je z toho prej v šoku, bude mít doživotní následky..... ale taky to nechápu, cizího chlápka si vzít takhle domů...... no brrrrr :pensive: :pensive: :pensive:
19. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na me ta zenska z toho zaznamu teda nepusobi ze by byla psychicky v prdeli....jak to tam s usmevem vypravi do mikrofonu....mnonic.

Si pripadam jak pavlacova drbna, tady sjizdim blesk....vypila jsem asi litr sladkyho kakaa (at zije zavodnovani a praseceni v tehotenstvi) a asi si pujdu jeste lehnout...
19. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVoji nečti ten blesk :grinning: já tu holku viděla včera ve zprávách a kdyby se to stalo mě, tak nikam do televize nelezu, natož o tom ještě vyprávět..podle obrazu vypadala jako černovlasá, černooká..no..
Ale chci se zeptat, jestli nemáte zkušenosti s tím menstruačním kalíškem..? Nechci šustit na každém kroku a tampony už se mi taky nějak nezamlouvají, bolí to :confused: kdyby něco tak pište do IP, děkuji :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooooj :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI tak ten záznam jsem neviděla.... mrknu na to odpolko :wink: jen jsem četla, že je psychicky na tom špatně :wink:
19. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG chichi, to vis, nuda na materske :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj ANGE :dizzy_face: myslím, že zkušenosti má ELITERKA :wink:

ahoooj HEHE :dizzy_face:
19. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ženy co se týče očkování, tak mám taky strach, ale nešla bych do toho, kvůli dítěti. když teď přišli s metodou léčení, tak bych spíše spolýhala na to... samozřejmě se i bojím s tím mým srdíčkem, jakou zátěž by vydrželo, ale jsou daleko nemocnější těhulky a tak musíme doufat, že to všechno bude ok.
pro jistotu jsem byla včera u dr. - dělala mi výtěr z krku, tak uvidíme. ale dneska už je mi o dost líp, v noci jsem se ani jednou neprobudila, což je úspěch a fakt doporučuju Bioparox při jakýmkoliv nachlazení... je to vlastně antibiotikum, ale jelikož se stříká, tak působí jen lokálně a taky rychle.

tak jsem dneska mylselal, že jdem do divadla a my jdem až příští týden :slight_smile:

jinak jsem vadná, jezdím si tu po obývačce s teutonkou, ale zaboha nemůžu přijít na to, jak se sklopí ta stříška u sporťáku :slight_smile:))
19. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe se mas, taky bych chtela jezdit doma s kocikem, ale manzel ho tady nechce...
19. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: jakej kořen???????????????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: borec je to :wink:

ang: tak s tím zkušenosti nemám, ale zas jsem četla o pratelnách vložkách, ty nešustí............

jakto, že tampony bolí?????? to potěš koště teda :astonished: :astonished: :astonished: nemáš to ještě úplně zahojené? nebo to je už nafurt? :astonished: :astonished: :astonished:
19. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bioparox je blé blé ale :unamused:
19. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám postýlku už složenou v ložnici... chtěli jsme vidět, jak ta stoletá postel vypadá a už jsme jí nerozkládali a do vedlejšího pokoje se momentálně nevleze, bo je tam skladiště... :slight_smile:)) mám na ní i kolotoč, ale nemám jí povlečenou - jsou tam naházený některý nakoupený věci a oblečky :slight_smile:)

no a do toho mi tady stojí kočár že :slight_smile:)) takže já jsem fakt asi magor a radši ani nic fotit nebudu :slight_smile:)) ještě si zaťukáte na čelo :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
si jako říkám, že nemám vůbec žádné poslíčky, tvrdnutí břicha, prostě nic.............. takže buď budu šíleně přenášet, nebo nás potká překotnej porod :astonished: :astonished: :astonished: dobré vyhlídky teda
19. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: a jak ta vložná taška? je to praktický? to bych třeba vidět chtěla na fotce...............
19. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI no manža ho tady taky nechce, ale zatím nevíme, tak bysme ho dali... k manžově matce asi nee, bydlí jen v obýváku a ve zbývajících dvou pokojích má nájemníky a kočár za takový prachy... no prostě tam ne... ale je jediná z příbuzných, která bydlí v praze :slight_smile:))

pak by připadala v úvahu ségra, ale cesta k ní je 60 km, tak nevím kdy tam pojedem... takže tipuju, že než to vyřešíme, tak si na to už zvykneme a nebudem to prostě řešit :slight_smile:)) :grinning:
19. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amalko jo pratelný vložky znám, ale do toho se mi nechce :wink: no a bolí to, protože už jsem matka a ne jen žena, takže změny tam nějaký proběhly :grinning:
19. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kořen znamena jako fesak AMAL

bioparox je hnus hnusnej...sem ho strikla jednou a sel z domu!!!

hehe koukej fotit!!!!

amal kliiiid, to se muze rozbehnout z minuty na minutu....jako se me to rika, kdyz ja plasim uz ted, ze....
19. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tu vložnou tašku ještě nemáme AMALLI... mě se zdála praktická... prostě nepotřebuješ korbu - to se mi prostě líbí no :slight_smile:)) na další zimu by nám asi nevydržela, jedině, že bysme měli malý dítě, ale jelikož to bude kluk, tak pochybuju... navíc o polovinu levnější než korba :slight_smile:)) no nás to nadchlo, sklopíš stříšku, šapneš uši a jdeš... asi je to i fajn, když ti mimčo usne v kočárku, takovej šetrnější přenos... ale určitě to má i tunu nevýhod, který já prostě nevidím...

tys tu ložnou tašku na krámě neviděla?
19. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI tak to ti asi nebylo moc zle ne? mě tak šíleně bolel krk, že mi nic jinýho nezbylo :slight_smile:)) a jelikož výsledky jsou vidět docela brzo, tak ho používám dál, ale teda stříkat do krku, to je masakr no :slight_smile:)) pokaždý se zakuckám :slight_smile:)) :grinning:
19. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ vy máte taky postýlku už nějakou dobu složenou ne?
19. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek