Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
19. lis 2009

jinak ta naše postýlka nic moc teda... ale co se dá dělat....

prosteja
19. lis 2009

tak já jsem taky pro BIOPAROX, je to hnus, ale pomáhá do 2 dnů...... 😉 a to mi za to stojí 😉

HEHE postýlku i kolotoč máme složený, ale já mám výhodu, my to máme strčený v šatně a v tom mám daný věci na mimi 😉

hehena
autor
19. lis 2009

ženy, tak já jdu udělat pár fotek 🙂

prosteja
19. lis 2009

HEHE na foto se těším 😉

prosteja
19. lis 2009

a taky jdem příští týden do divadla, dokonce tam bude hrát těhule 😀 a začne v průběhu rodit, tak jsem zvědavá, jak se to prckovi bude líbit 😉

hehena
autor
19. lis 2009

jj já tam mám taky naskládaný věci 🙂) a matraci mám téže pořád v obalu... ale čučím na ní každý ráno, když se probudím 🙂)) tak si tak sedím v tý posteli, rozhlížím se kolem, čumím na postel, na vaničku, lehátko, pleny a jsem konsternovaná 🙂)) a vůbec nechápu, co tam ty věci dělají a proč jich je čím dál víc 🙂)) 😀 😀 😀

svoja
19. lis 2009

ANG nestras s tema tamponama....ja vlozky nechci, nebot si v nich pripadam jak v plinach a kalich taky nee...co jabudu delat....asi hned otehotnim 😀 😀 😀 😀 ...pockej a to tam ty tampony jakou nejdou nebo co??

hehena
autor
19. lis 2009

my jdem na Uvolněte se prosím... tak doufám, že se neuvolním až moc 🙂))) 😀 😀 😀

hehena
autor
19. lis 2009

já to s těma tamponama radši nechci vědět... furt doufám, že co budu kojit, tak MS nebude... 😅

amallie
19. lis 2009

anget: a myslíš, že změny už nafurt???? to mě zajímá tohle................ říkalas, že sexík v pohodě, tak aspoň, že tak
jako jedna známá má práv i 9 měsíců po porodu při sexu bolesti, říká, že ze šití 😲 😲

hehe: no, já jsem, ji v krame nevidela, ale my bysme ji mit stejne nemohli, amali se narodi na zimu, to by mi umrzla.........

jako kdybych byla na chcipnuti, tak ten bioparox mozna taky pouziju, ale je fuj fuj fuj blé............ takovej divnej smrad z toho

svoji: aha, já myslela, že kořen je něco ošklivýho 😀

romik84
19. lis 2009

ahojte děvčata, tak si dělám vývar z pěknýho kousku masíčka, musím doplňovat železo, ale po tom v tobolkách jsem měla pěknou koliku, takže už nikdy více

moncicak3
19. lis 2009

Ahojte princezny 😎

nestíhám vás dočítat, nějaké novinky?

koukám Amal už se ti to blíží což 😉 🙂

svoja
19. lis 2009

Holky ja se tady musim smat...najdete si na volne diskuzi temu s nazvem "zahadny muz" nebo tak nejak....

zuzka.o
19. lis 2009

Ahoooj PRVUŠKY 😵 😵 😵 Japa je?

Moooc gratuluju HEHE ke kočárku. 🙂

PROSTEJCE musím pochválit krásné kulaté bříško....to bude holčička 🙂

EROS je kus..... i teď po těch letech je fakt k sežrání 😵

Ta znásilněná ženská mi přišla dost v pohodě, kdyby se mi něco takovýho stalo, nelezu do telky a hlavně jsem zavřená někde ve cvokárně a klátím se dopředu a dozadu a slintám u toho. Je to nějaký podezřelý!

Očkovat bych se taky nenechala, je to (jak píše AMALI) nafouknutá bublina. Kolik lidí umře na obyč.chřipku se nikde nezveřejňuje.

AMAL: fajn story s ptačí chřipkou... jsem se nasmála 😀 😀 😀

romik84
19. lis 2009

taky mám asi největší obavy z toho, jakou budu mít tam dole "úpravu"

svoja
19. lis 2009

MONCICICICICIIIIII ahooooj 😵 😵 😵 Jak je??? Povidej!!!

ROMI no ty si to teda uzivas 😲

ZUZI mas recht...

romik84
19. lis 2009

ze začátku jsme si s přítelem mysleli, že to je nafouknutá bublina, ale když přišel včera domů, dostala jsem od něj instrukce, co mám a nemám dělat, takže děvčata, ona to zase taková prdel nebude(je to plicař)

zuzka.o
19. lis 2009

SVOJI: krásné téma ten "záhadný muž".... se tlemim ještě teď 😀

hehena
autor
19. lis 2009

tak huš se mi loaduje foto do počítače... pak hodím odkaza 🙂)

jééé MONCI, ROMI.... ZUZI 🙂 to je nadílka 🙂 ahooooj 😵 😵 😵

svoja
19. lis 2009

romi co mas na mysli? tu praseci chripku?

zuzka.o
19. lis 2009

Ahoj MONČI a ROMIKU 🙂

ROMI... tak nás pouč co máme a co ne..... 🙂

moncicak3
19. lis 2009

Svoji ahooooj 😵 koukala jsem na tvoje břišánko, pěkňoučký 😵 😵 😵
no je to náročný, ale neměnila bych 🙂 sice se na net nedostanu třeba celý dny, ale to neva, mrzí mě ale, že nemůžu s vámi klábosit 😒
jinak Terez je zlatíčko, teď ale máme ten růstový sprut a to je teda mazeeeec, vzteká se teda pěkně 😀 ale snad už to brzo přejde 😉
teď měla po dva dny vyrážku....dostaly jsme od mojí sestřenky koupel a olej po koupeli s levandulí od Johnsons a ta se chudák osypala 😒 ale teď už je to dobrý 😵 😵 😵

a taťka je z ní celej poprděnej 😀

hehena
autor
19. lis 2009

jj AMALLI to víš, že byste mohli mít vložnou tašku, do toho bys dala fusak, tašku ještě přikrila dekou a na to nánožník - s tím nánožníkem ani není poznat, že nejde o korbu... ale jasný, to je celý o pocitu .) sama nevím, jestli to bylo dobrý rozhodnutí...

romik84
19. lis 2009

jako těhule jsme daleko náchylnější a to poslední co bych teď chtěla se nakazit chřipkou, bych to určitě neodrodila v tom stavu, jinak můžu potvrdit, že projevy jsou stejné jako u normal chřipky, snad by měl být průběh mírnější, jde o to, že ve zprávách říkakí jen čísla nemocných a mrtvých ale neříkají prevanci dost důkladně jako nechoďte hned k doktorovi, lehněte si do postele, srážejte teplotu a až když ji nesrazíte, pak navštivte odborníka, když každý půjde hned k doktorovi a bude mít chřipku, nakazí tam všechny v čekárně. U téhle chřipky to bude jiné v tom, že se prostě nakazí o dost víc lidí než u normální

romik84
19. lis 2009

doporučuju všem, holkám, co maj těsně před porodem vyhýbat se místům, kde je moc lidí v uzavřeném prostoru, mýt si často ruce, nechodit do restaurací, prostě snížit riziko na minimum

moncicak3
19. lis 2009

ahoooj Zuzi, Hehenko a Romiku 🙂

Romiku taky už to máš za pár co 😉

hehena
autor
19. lis 2009

MONCI za pár dní, týdnů budeš zvládat levou zadní, všechno se uklidní a i s náma víc poklábosíš 🙂 😉 😵 😵 😵

jo ROMI, nejhorší na přenos chřipky je teď bych řekla moje milovaná Ikea 🙂)) a ta jídelna, každej tam osahává příbory, všichni chrchlaj... no děs... a jinak si taky myslím, že to taková sranda nebude..

romik84
19. lis 2009

samozřejmě to ještě média zhoršují, tím, že panikaří lidi, ty pak budou dělat nálety na zdravotnická zařízení a chřipkou se ve výsledku nakazí víc lidí, taky spousta lidí nemá příliš hygienický návyky v těchto situacích

romik84
19. lis 2009

bych se nedivila, kdyby se z tý paniky někde nevrhli na zdravotníky a nevyžadovali ty vakcíny nebo Tamiflu

amallie
19. lis 2009

ahoj monci a terez 😵 😵 😵 po porodu všechno dobrý???

hehenko: no, korba mi přijde teplejší a líbí se mi 😉 ale tašku jsem zvažovala taky