Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
19. lis 2009

CAT no tobe se nedivim, kdyz jste si dovezli ten pokojik🙂

Tak jsem si vytrhala oboci a ted delam ty nehty, jsem na sebe hrda...

Odpol jdeme na navstevu ke znamym (maji mimi a pres rok starou holcicku) jak od nich mame ty plinky, takze se vyptam na to prani a tak a taky na nasi porodku....

cat79
19. lis 2009

Car mám kurzík každý čtvrtek, celkem 9x, teď už jen 3x a zkončilo to☹(
Jinak si dělám těstovinky s kuř. masem a zeleninkou🙂))

Amal asi jo, viď vyperu to v čem miminko bude, zbytek je ok.

carculka
19. lis 2009

tak nas pak informuj svoji...

no holky jsem zvedava na ty prvni tydny a taak...jak to zvladnem

carculka
19. lis 2009

cat..hmmm,mnam 🙂 🙂 🙂

hehena
autor
19. lis 2009

SVOJI no tak mě bylo ještě v úterý teda hodně mizerně... takže se zmůžu akorát tak na poklizení a umytí nádobí, ale u vysávání a vytírání se člověk dosti zapotí a zadejchá, no tak jsem to odkládala.. ale odpoledne už to nevydržím, je tu humusněééééé ble...

zničení a seprání se taky bojím, ale řekla mi doslova "co se zničí, to se zničí, to neřeš..." takže snad to bude ok a nebudou pak dohady 🙂)) já jsem si to chtěla odkoupit, ale to zas ona nechtěla...

ty jo tak to bříško teda ve 40+0 necháááápuuuuu 😲 😲 😲

AMALLI vydrž už to brzo všechno splaskne 🙂 😵 😵 😵 huš to tu bude každou chvíli 🙂

amallie
19. lis 2009

francovku mám, ale nepomůže, ani takové ty ice gely............ jsou to úplný boule......

svoji, takže ty máš někdy taky takovej den, jo? 😀 tak to jsem taky ráda, že nejsem sama

cat: jasně, jen to, co n a něj položíš 😉

hehena
autor
19. lis 2009

já jsem taky chtěla bázi, drahý taky... u Maxi Cosi by se musela koupit ta Family fix, bo ty ostantí jsou jen na autosedačky 0-13, nebo pak vyšší - Family fix je myslím univerzal... já vám nevím holky. mám dojem, že ten první půlrok toho moc nenajezdíme... jasný, že to zvážím. ale fakt bych to brala tak z druhý ruky. bo ty ceny jsou teda strašný...

svoja
19. lis 2009

Holky vcera jsem videla v zrcadle sva stehna (normalne si na ne nevidim) a teda mam depresi...copak z profilu, to na te fotce neni videt...ale zepredu...dyt ja je nedam ani k sobe a kdyz jdu, tak se o sebe trou...fuuuj...tlustoska....

carculka
19. lis 2009

hehe..tak ete mas cas..si vyjistis,rozmyslis a pak se rozhodnes

hehena
autor
19. lis 2009

jj CARCUL... nějak se rozhodneme...

amallie
19. lis 2009

svoji: ty moje se taky trou o sebe, jako u babky stare...........

hehe: no, ono staci jet jednou................ ale z druhy ruky klido pido, ja jen zadnou nenasla, prodavali bez baze treba za 3tis. 😲 Nova mě vyšla na 3,7 .................. a baze asi taky tak

carculka
19. lis 2009

svoji..dyt vubec nejsi tlusta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hehena
autor
19. lis 2009

AMALLI jj nejsem blb, vím, že stačí jet jednou... já pak nevím, jak to dělají lidi se svým svědomím, který mají sto let starou autosedačku.... navíc mi příde, že většina těch levnějších kočárků se prodává s autosedačkou bez báze i bez možnosti isofix... tož asi budem radši furt doma nebo co..

hehena
autor
19. lis 2009

SVOJI já se ke svým stehnům též nevyjadřuju, taky tam budu mít samou strii :((( přibírám vyloženě na vnější straně stehen víc nahoře, takže ten tvar začíná bejt dost vtipnej 🙂))

amallie
19. lis 2009

tak některý lidi to neřeší..............

já jsem postižená svým povoláním, takže bezpečnost řeším vždy a všude, jsem¨pořídila i odrzaky na kočár

carculka
19. lis 2009

svoji,amal ..mat naky strie?

hehe..a delaj se jen na stehnech?no hehe uz ted si clovek prijde hrozne,vid....co nas ceka za dva mesice 😅 asi schovam vsechny zrcadla..

svoja
19. lis 2009

AMAL ale takhle vypada vetsina mych dnu....se az stydim nekdy....jako kdyz je muz doma, tak ne, to se snazim treba se i prevliknout a vetsinou nekam jdem nebo tak, ale kdyz neni doma, tak jsem fakt takova...hnipava mrcha lina🙂

...a tlusta....jako ja tam mam uplny polstare tukovy, to sem nemela, proboha....jako i v ksichte, i na rukach....me to tak ani neprislo, jak na sebe nevidim....ale vcera jsem v pokojicku kracela k zrcadlu ve spodarech...a fuj teda....jako pardon, ze to tady omilam....a kozy me vyrostly taky 😠

CAR jsi moc hodna, ale me to fakt nepomuze...z profilu to neni videt (taky se tam do toho fotaku hodinu steluju)...ale fakt je me na bliti ze sebe...

Jasne, jsem tehotna, cekam zdravou nejkrasnejsi holcicku, vse je OK, pak to pujde dolu, ja vim ja vim ja vim....a to jeste vic jak mesic budu tloustnout....

amallie
19. lis 2009

carcul: pár na boku se mi udělalo, stehna a břuch v pohodě, snad už to tak zůstane, těch na boku se; ale už nezbavím

svoja
19. lis 2009

Strie nemam...ale asi to je otazka casu.

carculka
19. lis 2009

holky ta diskuze zahadny muz-fakt prca 😀 😀 😀

hehena
autor
19. lis 2009

AMALLI na Teutonce jsou odrazky ne?

vodnice
19. lis 2009

ahoj, je tu někdo na pokec

hehena
autor
19. lis 2009

tak mě jak se ukládá tuk, tak se mi okamžitě dělají strie, tož svoje stehna pokládám pořád za štíhlá, ale bohužel, nabírám z vnějšku a hned se mi dělají červený fleky... a mažu co můžu a stejně nic... a to mám mezi stehnama pořád škvírku... no prostě moje elasticita asi NULA či co... :(

hehena
autor
19. lis 2009

čau VODNICE 🙂 tady nás je 🙂)) ty jsi koukám ouplnej nováček.. 🙂

amallie
19. lis 2009

mně už na blití není, rezignovala jsem.................pak budu makat až zčernám

svoji: no tak mých taky, můj muž doma není přes den 😀 jen, když jdu někam ven, tak je to jiný

zítra jdu do porodnice, tak ráno vstanu 😀

svoja
19. lis 2009

😠 Skvirku mam tak mozna mezi kotnikama

amallie
19. lis 2009

hehe: já koupila ještě externí 😀 😀 😀 třeba je tam nedám, ale co kdyby.............

tak mezi kotníkama zrovna škvírku nemám, au au

svoja
19. lis 2009

...ale teda tu skvirku si jen predstavuju, nebot ty nohy nedam k sobe, ze....

hehena
autor
19. lis 2009

SVOJI neřeš, hlavně že nemáš strie jako já, to pak půjde dolů a bude to bez následků...

add ty strie, moje kamarádka je totální vyžle, no prostě nádherně štíhlá, ale má šílený strie nad zadkem až na bederní páteři... je to dost vidět, když se jí vyhrne tričko a to už je má světlý... :( prostě nevím čím to, že někdo nabírá a nemá ani jednu strii a já sotva naberu, tak tam mám sarajevo :((( a na břiše zatím nic a to se mi prokazatelně zvětšuje nejvíc... ťuk ťuk... doufám, že se ani neudělají no...

prosteja
19. lis 2009

tak jsem se konečně odtrhla od práce 😅

probírali jste něco důležitýho? ještě tu musím dodělat nějaký papíry, tak nedočítám.....

holky to já mám míry jak modelka fakt.... 😀 😀 😀 takový krásně souměrný.... včera jsem se měřila přes pupíka, tak říkám, vezmu to z gruntu.... tákže když už se nemůžu vážit, tak moje míry: 100-96-104 😀 😀 😀 a strie na stehnech, o tom mi ani nemluvte, můžu mazat, nemazat, stejnak se tam dělají potfory jedny.....

s tou sedačkou taky zvažujeme, jestli jít do kombinace s kočárkem, ale právě jak píše HEHE, spíš ty levnější kočárky nemají ani tu bázi..... takže nakonec možná pořídíme jen kočárek a pak zvlášť sedajdu s bází 😉 taky se mi to nechce riskovat, už teď víme, že když budeme v pořádku, tak nás první velká návštěva přes 200 km vzdálené rodiny čeká někdy v červnu na tchánovi narozky 😉 tak ať jsme na dálnici jakžtakž v bezpečí 😉