• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Asi to má zrovna nějaký zásek :frowning2:
20. lis 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale mě už to jede ANGE :wink:
20. lis 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE jsem se tě chtěla zeptat, tvůj je hasič, jak jsou na tom se snižováním platů?
20. lis 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky:slight_smile:)
Tak klasika, u manželek jsem opět vytuhla:slight_smile:)no nic, asi si je budu přát na dvd od ježíška a mám klid:slight_smile:)

Ange teda Vendulka je úžasná, já chci taky takové miminko!!!kolik je vlastně malé měsíců???
20. lis 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj CAT :dizzy_face: já mám pocit, že manželky teď vychází jako příloha nějakých novin, to máš za 40,- :wink:
20. lis 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, supeer, ale to už jsem asi pár dílů prošvihla, nebo???na www.iprima.cz se dají objednat:slight_smile:
20. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no CAT nevím, jak dlouho to vychází.... :sweat_smile: jen jsem to teď někde viděla, že už snad páté DVD takhle vychází.... ale to se dá většinou v trafikách sehnat :wink: i zpětně jako :wink:
20. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super, poptám se.-))aby to měl ježíšek snažší:slight_smile:))
20. lis 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak jsme posnídali:slight_smile:holky muluju sušenky BEBE dobré ráno ty zelené, to je úlet!!!!!ňáááááááááááám:slight_smile:
20. lis 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo se poptej, já taky občas zjistím s křížkem po funuse, že něco vyšlo a pak to sháním v trafikách..... nebo i na aukru to občas prodávají lidi :wink: a ještě levnější než v trafice :wink:
20. lis 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, holky :wink:

Za chvilku jedu do poradny do Motola, tak jsem zvědavá, co mi tam řeknou :wink: No a samozřejmě nervní z tý mý váhy a tlaku, neb mám zas o 2 kg více a tlak asi taky šílenej, neb už se mi o tom v noci zdálo :astonished: :astonished:

Dám vedět, mějte se fajnově, papapa
20. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snižování platů? Co na to říkají? Jsou nas*aný :grinning: :grinning: fakt děs..
a dnes jsou Vendulce přesně 3 měsíce :slight_smile:
20. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMal ať ti to dopře dopadne :wink:
20. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL držím palec :wink:

ANGE no já spíš myslela, jestli jim to vůbec budou snižovat :wink: se chystají demonstrovat, tak třeba ne :wink:
20. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky.....
20. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:

Angeth teda ty se máš že ti spí vendulka celou noc :dizzy_face: Ke 3 měsícům gratuluju nám už budou v sobotu 4 měsíce strašně rychle to letí. A taky už nám rostou dva zoubky :slight_smile:

Hehenko máš nádherné bříško :dizzy_face:

I prostejka a cat a všechny :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás je poslední dobou nádherné počasí fakt paráda :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se holky snazim snidat ale jde to tezko fakt... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry den....krasne slunecne rano....
20. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci terezka je krásná i Ema :dizzy_face:

Hehenko ten kočárek je fakt super

Prostej ty tepláčky co máš v albíku tak ty mám nejraději s tím vyšším pasem mám asi patery :slight_smile:
20. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my v anglii mame pod mrakem :angry:
20. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji vůbec nejsi tlustá jsi krásná :slight_smile:

Já teď začnu cvičit, půjčuju si posilovaci stroje a udělám si doma posilovnu :slight_smile: Do záři musím schodit 10 kg jdeme na svatbu :grinning:
20. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se prozatim loucim ukazu se tu nekdy odpoledne papa
20. lis 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj, všechny zdravím....

LUCI neboooj, bude líp :wink:

PETUL díky za pochvalu... ty tepláčky s tím vyšším pasem sháním taky ještě nějaké, ta značka je dost drahá, ale hoooodně dobrá, tak sháním sháním, kde se dá :grinning:

a zdravím i SVOJU, tady taky krásně svítí sluníčko :dizzy_face:
20. lis 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooj holky :slight_smile:

PROSTEJKO výbavička parádní... kolik máš vůbec těch plenek?

PETI děkuju ti!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
koukám PETI, že mi roste bendžíno přibližně jako tobě... toho závěru se docela bojím - dá se ten pupík vůbec unýst?? :sweat_smile:
20. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL ty jsi hodna, ale vis jak to je.... :wink:
20. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
K tomu lnenymu semenu: kamoska me rikala, ze se pije ten odvar z toho, ze se ani ty semena jist nemusi, ze si to proste uvarila (a ted si nejsem jista, jestli to nedelala spolecne s tim malinikovym cajem, to fakt nevim) a pila a par tech semen spolkla, ale ze tu kasi z toho jist nemusim....a mela porody jedna basen:slight_smile:
20. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj HEHE :dizzy_face:

díky za pochvalu, na malé mimi už mám snad všechno, tak jen kdybych na něco narazila, třeba na tu polodupky ONO, jinak už nic kupovat nebudu a budu muset ještě juknout po větších velikostech :grinning:

jinak plíny, tak zatím mám 10 ks těch vícevrstvých POPOLIN a pak mám svrchní kalhotky 7 kousků (z toho jedny fleesáčky a dvoje vlňáčky a je to v nejmenších velikostech), pak 5 plenkových kalhotech (na ty jsou potřeba ještě ty svrchňáčky) a 3 plenky AIO (na to už ty svrchní kalhotky dávat nemusím)..... takže už budu dokupovat jen vkládačky, separačky a čtvercové plíny a samozřejmě ještě mrkám po těch kalhotkách, jestli se někde najde něco za rozumnou cenu, tak bych přikoupila i plenkové kalhotky :wink:
20. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo teď jsi mi SVOJI připomněla, jak jste se tu bavily včera o tom lněným semínku a maliníku, tak hodně poctivě tohle před porodem pila SAC.... myslím, že oboje a taky porodila nádherně a rychle :wink:
20. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI jsem si vzpomněla, že jsi se mě myslím ptala na ty těhu rifle...

tak ty mi půjčila kamarádka... a koupila je na mimibazaru - nový teda... když jsem otěhulila já, tak jsem je taky sháněla, ale už měli bohužel jen velikost 44 a 48 :( a cena byla myslím něco kolem 850.-
20. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a je zajímavý, že ty rifle jsou velikost 38 :slight_smile:)) a v HM jsem na sebe oblíkla jen 42 ... :grinning: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:
20. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek