• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
ty jo dneska je na padnutí:frowning2:
30. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj souhlas, dneska je fakt na padnutí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

ještě že jdu za chvíli domů :wink:
30. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteja:já teda až za hodinu:-/
30. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, jsem zpet:slight_smile: musim se porad usmivat jako debilek....
30. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja.ale to je přece dobře:slight_smile:)))debílk zní skvěle :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizím holky, pa zítra :dizzy_face:
30. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteja.páááčko měj se pěkně:slight_smile:
30. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to strasne zajimavy a jako jsem si predtim pripadala netehu, tak ted si pripadam tehu...konecne to tak nejak cejtim, protoze jsem videla uz miminko, ne nejakyho morskyho zivociska:slight_smile: Mlelo sebou, mavalo...ukazalo nam uplne vsechno, hezky se chlubilo, srdicko jsem slysela, dr si vsechno zmeril, nosni kustku mame, na vsechno rikal jen ze to je v poradku, ze to je dobry. Je to ten nejkrasnejsi pocit na svete....uplne vysledky me rekne v poradne, musi to nejak zpracovat jeste, ale rikal, ze si mysli, ze neni duvod k obavam a ze to vypada, ze je vsechno v poradku. Do poradny jdu...sem to zapomnela....asi za 14dni....

Ptala jsem se na bolesti v podbrisku...normalni!!!
Na pohyby...u prvorodicek v 20tt asi....

Uz nestahuju brisko....vim, kde mimi haja:slight_smile: Spek je trochu vedle:slight_smile:
30. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej ahoj
30. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:jojo to moje se taky dycinky strašně předvádí:slight_smile:))já už se hrozně těšim za měsíc na ty testy:slight_smile:))až to uvidim a řeknou mi pohlaví:slight_smile:)))minule máchalo rukala, má je hrozně dlouhatánský i doktor říkal.-)))a pak se najednou zklidnilo a koukalo přímo do utz a to jsem se rozbrečela:slight_smile:
30. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jinak muj dr triple testy nedela...ty se delaji v 16tt a maji jen asi 60procent uspesnost, jsou jen z krve a casto falesne pozitivni a "donuti" tim maminku na odber plodovky, coz byva nebezpecny a je tam velky riziko....muj dr dela tento screening (utz+krev), kde je uspesnost odhaleni DS cca 80 procent....a zadarmo....takze jsem nadmiru spokojena...uplnou jistotu ale pry nebudu mit vzdycky....ale uklidnil me.... :sunglasses: :sunglasses:

Prekvapilo me, jak sebou to mimi uz hybe....je to taaak rozkosny.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Je tady nejaka tehu? Mam v prukajde nejaky info a moc tomu nerozumim.... :confused: :confused:
30. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:no to my pak na ty testy vlastně pujdem společně asi za ten měsíc:slight_smile:
30. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER taky jsem trochu bojovala, ale bylo me blby se i usmivat, protoze se me hejbalo brricho....:slight_smile:
rikal, ze chlapecek uz v 14tt nekdy byva videt, ale ze je na tohle opatrnej to rikat, tak me nerekl nic...
30. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaky testy???
30. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:já, ale taky tomu nerozumim, vim že je dobře hodnota NT do 2 a NB+ znamená dobře:slight_smile:, aha tak to na ty testy nepujdeš:slight_smile:
30. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja.já myslela ty tripple, no ale na velkej utz pujdem tak nějak stejně tak si pak řeknem jestli máme pipnku nebo pinďourka:grinning:D
30. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...ja slysela do 3...my mame NT 2,5 a NB taky...nevim absolutne co to znamena....pak tam je nejaky CRL, BPD, FHR, plac ZS...atd...
30. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak asi do tří, vim že holky od nás měly kolem 1,3 a jásaly:slight_smile:........a NB máte +??tžo je nosní kůstka, DS je většinou nemá
30. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji, ale hlavně dr řekl v pořádku a to je hlavní tomu co tam píše rozumět nemusíme :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER no...chichi...jsem sama zvedava....vzdycky jsem chtela holcicku, ale po dnesnim zazitku me to je tak nejak uplne jedno....a konecne verim, ze v tom brise neco mam:slight_smile: je to fakt nepopsatelny....ze?
mmch....diky za IP, vazim si uprimnosti...jeste jednou, klobouk dolu....mimi je tvoje odmena....vynahradi ti vsechnu bolest na svete!!!
jo a muj ma taky byvalou manzelku....maji spolu 7mi lety dite, doted me nesnasi a byly doby, kdy delala hnusny veci....ted jeste obcas nejakej naschval, jinak klid....ten muj ji nesnasi....kdyby se me stalo to, co tobe...nevim nevim....jsi vazne dobra
30. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rikal, ze nosni kustku mame a je to v poradku....tak snad....
30. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem na jine diskuze ohledne NT rozmeru...nekde maji normu 2,5 nekde 3....patologicka je pry 3,5....

jinak...muzu vedet, co delas, VER??? ja jsem ucitelka....1.st. ZS
30. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zvlastni, ze ty vysetreni dela kazdej doktor jinak. me meril NT a NB podle ultrazvuku muj doktor, na hodnoty me nenapadlo se ptat, lae rikal, ze je to naprosto v poradku a na krev me poslal s tim papirem (me nenapadlo, ze se z nej da neco vycist :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:) do krce (porodnice), tam to dali dohromady a za tyden mi rekli, ze je to ok :sunglasses:
a pry mi bude delat i tripple testy v 16 tt (priste) a ty oboje vysledky jeste porovnava a podle toho se rozhodne, ze je vse v poradku.
30. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa...no a muj rikal, ze tripple nedela, protoze tam je pravdepodobnost odhaleni nizssi a byvaji casto pozitivni zbytecne a maminu, ktera ma jinak screening v poradku jen zbytecne desi....takze tak.
ale kazdy dr ma sve metody....
30. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja.o zlých věcech bych mohla vyprávět:-/.....ale tak chtěla jsem abyste věděly co a jak:slight_smile:)))já bych taky chtěla holčičku, ale nakonec je mi to jedno, hlavně aby bylo zdravý:slight_smile:doufám že mi bude dělat radost:slight_smile:..nejsem dobrá, spíš mi nic jinýho než se nějak postarat nezbyde :unamused: ale nějak to dopadne si říkám.......jo můžeš, pracuju v japonský firmě, děláme volanty airbagy a tak v plánování výroby:slight_smile:
30. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k těm testům, já jsem, stejně rozhodnutá, že jestli nebude všechno upe ok zz těch tripplů, tak pujdu na plodovku, ať mam klid na dušíčce a tam budu vědět všechno stopro:slight_smile:
30. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji tak gratuluju ke zdravému miminku.. :dizzy_face: :dizzy_face:
CRL je délka od hlavičky ke kostrči
a ty dvě ostatní jsou délka stehenní kosti a obvod hlavičky/ bříška
to třetí nevím, ale kouknu se k sobě :wink:
30. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange:ty jsi nějaký´á chytrá poslyš :wink: :slight_smile:
30. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak to poslední tam nemám, ale není to třeba ve tvaru 13+6?
30. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek