• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Holky už to tu řešily a dávaly odkaz na stránky, kde jsou ty zkratky..zkusím to najít :slight_smile:
30. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim, ze na to nesmim myslet, ale kamaradce vysel screening naprosto v poradku a v 17 tydnu ji prave diky tripple testum objevili nejake vazne postizeni a sla na potrat. tak tomu prave nerozumim, ze to nekde nedoporucuji.

verled: ja si taky vzdycky prala jenom holcicku, ale ted si rikam, hlavne at je vsechno v poradku a miminko je zdravy a ma vsechno tak jak mam mit.
jinak drzim palecky, at to spolu zvladnete a at ti dela jenom samou radost na rozdil od tatinka!
30. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/tehotenska-prukazka/zkratky-v-tehotenske-prukazce.html

Misi, tripple nenajde to, že je mimi postižené..jen ukáže, že MŮŽE být postižené :confounded:
30. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange.aha.-))))
misa_1.děkujeme:slight_smile:))tak tos vystihla.-)))))jo doufám že mi to vynahradí, už bych ho chtěla pomuchlat:slight_smile:))jinak já bych šla na vč´šechna vyšetření,i když mě na ten screen teď neposlal:slight_smile:
30. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG jsi uzasna...dik:slight_smile:
takze my jsme v 13+3, od prdylky po hlavicku mame 73,2, BPD (hlavicka?) nam meri 24, 8...FHR 150 b/mm(nechapu), plac ZS (nechapu)...pupecnik 3 cevy a norm inzeruje (??)...NT i NB 2,5 ...pry v poradku

VER no...ja bych se ty plodovky trochu bala asi....je tam riziko potratu ....
30. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange.už jí mam v oblíbenejch a hned zejtra na to vlítnu:slight_smile:
30. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
plac ZS - placenta je na zadní stěně..to znamená, že budeš dobře cítit pohyby miminka
30. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG byla jsem mrknout v jedny prodejne na kociky....a docela se me zalibil ten V-cross....ten zatacel uplne sam....
30. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to FHR může být srdeční akce...
30. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:já vim, ale nemyslim si že by to dělali, kdyby to bylo tak hrozně nebezpečný jak se toho všichni bojí..... :unamused: ale prostě kdyby tripplle vyšli blbě, jdu tam......no vidíš hned jsi o kousek chytřejší:slight_smile:
30. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:hmm píšu si.-)))ten kočár.-)ale já stejně chci ten x-jumper:slight_smile:)))
30. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
FHR...taky me to napadlo anget
30. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER ja bych asi taky sla....
x-jumper tam meli taky....taky hezkej!!!
30. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je širší než v-cross:slight_smile: já jdu hlavně po rozměrech korbičky, páč budu mít zimní mimi:slight_smile: tak tan ci:slight_smile: :grinning:
30. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mi padla, takže páčko a zejtra sem zas vlezu:slight_smile:))) :astonished:
30. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja stahnu fotky a neco pridam do alba...
30. čer 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER jasne, prijd!!!!!!! papa
30. čer 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk ahojky,jdu se na vas podivat,naposledy v celku vic uz se sem asi do porodu nedostanu!!! :grinning:
30. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu a Ondrášku ahoooj
Verled ahojky..
Svoji, stahuj stahuj
30. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky :slight_smile: vy dneska jedete :slight_smile: vás se nedá dočíst :slight_smile: tak jen všechny moc zdravim,mám tady elektrikáře a dodělávají nám kuchynskou linku :slight_smile: tak jsem furt venku děsnbě tu řvou vrtačky a to nesnášim :slight_smile:
Hehenko bud v klídku všechno bude v pohodě,tu nervozitu dělají také hormony a tak ,pozdravůj od nás miminko a usměj se ...upřímě já jsem klidnější tak od tohop 23tt jinak furt strach..Já na fandu nekoupila ani ponožku prostě jsem se snažila nepřivolat nic špatného..Od 24tt už nakupuju a už se cítím klidnější..
Ale od každého vyšetření k dalšímu to byl nervík... každej to má jinak hormony dělají své... Já se dneska rozbrečela pod stromem na zahradě jen proto že v domě se vrtalo prášilo ,vyplá elekrřina a já byla hladová a neměla ten svůj klid :slight_smile: tak jsem se chovala jak fracek rozmazlenej a bulelela naštěstí mě nikdo neviděl,za chcilku už jsem v tom randálu chodila jak sluníčko :slight_smile:
30. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nitenko :slight_smile:
30. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak se tu mate prvosenky??? :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu holky plodí ostošest :slight_smile: :slight_smile: Prostějka jde ve čtvrtek na kontrolu, Hehenka až 14. 7., Leni a Zuzi myslím čekají až budou moci udělat test a Svoji s Cat byly dnes na screeningu a dopadly výborně..
30. čer 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co ty? Zítra jdeš na to kardio?
30. čer 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to je parada!!! :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Ange zitra nakardio,tasku mam pro jistotu zabalenou a bez terminu hospitalizace se jim z ordinace nehnu :grinning: :grinning: ale uz se tesim,co mi tam povi noveho,ale jinak uz na sobe pocituju takovou nervozitu,lehkou! :slight_smile: zaroven se tesim ,ze z nas uz treba budou pristi tyden rodice

jo a o vikendu se stehujeme,huraaa
30. čer 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je fuska....ty fotky:slight_smile: trochu pracuju na albicku...
NITEN ahooooj...ja taky obcas takhle nesmyslne brecim:slight_smile:
BLAHU jeeee ahoooj jeste v celku koukam:slight_smile:
svojui v celku,ale doufam,ze uz jen na kratko :grinning:
Blahu tak dej vědět :wink: to je super, že se stěhujete, že jste to krásně stihli :slight_smile:
30. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ange,tak at jsem spravedliva,ted jsem dvakrat psala info prostejce,tak zitra pisnu tobe,ju :slight_smile:

to jsme jeste stihli vykastrovat nasi NellYnku,ale byl to zahul holky,videt ji jak nic nemuze,kdyz ji manza prinesl,tak jsem 15minut jen koukala a brecela,jeste,ze zustal pak chvili doma :slight_smile: ale uz je dobra
30. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek