• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
BLAHU bytecek hotovej?????? huraaaaaa

holky tehulky, kolik jste mely NT??
30. čer 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu mě nevadí, že píšeš Prostějce :grinning:
Chuděrka malá..ale lepší než 10 dalších štěnátek :sweat_smile:
30. čer 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla NT 2mm
30. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam 2,5 na diskuzich jsem vycetla, ze to je jeste normal....dr rikal, ze v poradku....tak snad....
30. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo 2,5 je ještě v pořádku :wink:
30. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pardon, měla jsem tu strašněj frmol, zrovna jsem ráno říkala, jak ten business stojí...to mám za to:slight_smile:)a pak přišla návštěva, přítelova nej kámoška z gymplu no a ve 31tt, takže drbem a drbem:slight_smile:)))

Jinak Svoji supeer, gratulace, naprosto chápu co cítíš:slight_smile:)já jsem taky jak prdlouš, pořád na to myslím:slight_smile:))
My jsme teda 13+1:slight_smile: tak jsme mladší:slight_smile:))to číslo máme 2,1 myslím a do 3 je norma..ty zkratky na ty se ještě mrknu.....

jinak prostějko já mám kontrolu u gynekologa zítra, tohle je genet centrum a je privátní, není to součást té mé nemocnice, proto se platí 1000kč, tam kdeme ještě v tom srpnu, ale ke své gyndařce určo budu chodit asi co měsíc a pak co 2 týdny:slight_smile:))
30. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU my kdyz nechali kastrovat naseho kocourka, taky jsem z toho byla hotova...jak se chudacek motal....

CAT no jsem hotova...rekonstruuju albicko:slight_smile: pridam kociky a nejaky fotecky....
30. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak ta čísla:
AS pravidelná, vitální plod, CRK 72mm, NT 2,27 NB nelze pro polohu plodu, placenta nalevo, normohyramnion...

jojo španělsky bylo asi bylo srozumitelnější:slight_smile:)
kdo tomu rozumíte?.-)))
30. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akce srdeční pravidelná..
CRL - délka od hlavičky ke kostrči
NT - to je to šíjové projasnění..
NB ?
a ten normohyramnion by mohlo mít něco společného s plodovou vodou..
30. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo spíš NT - bude ta kožní řasa a NB nosní kůstka, říkala jsi, že mimi bylo zády že?
30. čer 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji už se těšíte taky na příště, co?Ale ten náš lump na nás vystrkoval jen prdelku:slight_smile: pan doktor mu dělal jako zemětřesení, zkoušel ho otočit ale kdepak, mimi tam bylo zachumlané a mooc spoky:slight_smile:)))jsme se nasmáli:slight_smile:)

No miláček ten je v sedmém nebi, ještě se modlíme ať dopadne ta krev dobře, tu nosní kůstku nebo co, to nám neříkal:frowning2:((ale ukazoval prstíčky, žaludeček, močáček:slight_smile: srdíčko...no mazeeeeeec.-))
30. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
NT je sije a NB nosni kustka (nose bone)....CAT my jsme o kousicek delsi 73,2:slight_smile: :slight_smile:...placentu mame vzadu...rikala ang:slight_smile:....taky me vsechno ukazoval (manzel byl v praci)...a mimi se teda predvadelo v cele sve krase:slight_smile:
30. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange ajo, bylo zády, takže nebyl vidět nosíček:frowning2:
no tak snad je ok, prďolinka náš malej.-)nebo naše malá:slight_smile:)

Holky já teď vyšla na zahradu a našla 2 čtyřlístky a jeden oětilístek:slight_smile:))hihihhii
30. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja videla i oblicejik.....-) je nejkrasnejsi....:slight_smile: se zase usmivam jak debilek....
30. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda Cat, to je štěstí :slight_smile: :slight_smile:
Asi udělám vanilkový pudink s malinama :sunglasses:
30. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme byli skrčení, tak pan dokrtor říkal, že je ve skutečnosti větší:slight_smile: MY JSME SE TEDA MOC NEPŘEDŘELI:slight_smile:)JSEM SI ŘÍKALA, TEEDA, TO BUDE RAUBÍŘ, MY SE TAAK TĚŠÍME A ONO SI TRUCUJE...TO MÁM ASI ZA TO pálivé jídlo:slight_smile:))hihihihi, snad máme i tu nosní kůstku, třeba to zítra uvidíme na normálním UTZ, kéž by, ať mám klid..
30. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a ahoooj Blůahu!!!a Ondrášku, jak jee???Už to máte za pár, co?Jak je na mateřské?:slight_smile:))

Teda dneska tu od 1h bouří a ještě nekápla ani kapka, dusno je, že mouchy chytíte do dvou prstů, jsou ouplně mimo:slight_smile:))a pořád neprší....
30. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady začíná bouřit víc a víc..
30. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas bouri jako prase porad...byl i poradny slejvak, ted zas bouri a venku je tak divne ....asi bude zase nejakej mazec....
30. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji krásná fotečka a bříšánko už se krásně rýsuje:slight_smile:)
Hele, jestli jsi 13+3tt, tak akorát začínáš dle tabulky 4. měsíc, je to tak?
30. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji to je krásný bříško :dizzy_face:
30. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je taková bouřka, že mě to zvedlo z gaučíku holky :grinning:
30. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem dokupy albicko.....mam tam novy vecicky a trochu jsem to porovnala....brisko je vystrceny....reklo se nezatahovat, tak nezatahuju:slight_smile:
30. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady mame bourku jako prase....
diky holky:slight_smile: neni moc velky?:slight_smile:
30. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT jj
30. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
paráda:slight_smile:)))takže už 4. měsíc, to je =ulet, to to letí:slight_smile:
já jdu ve čvrtek na první těhu cvičení:slight_smile:)))

holky to není možný, my jsme fakt těhotný:slight_smile:)))))
30. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je dusno jak kráva..a už se blejská
30. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mizim..
Svoji ta fotka je ze školní fotky? :wink:
30. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tma tu je :confounded:
30. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak dneska to byl zas den :frowning2: . Zase jsme málem zkončila v nemocnici,ale tentokrát ve Zlíně :angry: , mám vyšši cukry, tak mi chtějí dát inzulín, nakonec jsme je ukecala, a zítra si budu brát 9krát odběry a musím jet ve čtvrtek zase do Zlína a uvidíme co a jak. Já už chci opravdu mít po porodu
30. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek