Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
22. lis 2009

Ahooj holky🙂)
Ahoj vendel, teeda ty užs tu dlouho nebyla🙂vítej tu🙂))

..tak včerejší baby párty byla naprosto dokonalá, papání, virgin piňa koládka a zákuseček, dárečky nádherný, Denísek se bavil🙂)
bylyjsme tam 3 těhulky a 5 netěhulek, strašná legrace a zábava, fakt super!!!
Dám pak fotečky do albíčka, hlavně dárečků..ty jsou mega úžasný🙂))

Ale od včera mě škrábe v krku a to teda dost☹(mám strach, je tu teď ta epidemie☹
hoky mám si koupit ten bioparox?a co nejvíc pomáhá?Snad je to jen nosohltan a né H1N1☹by mě kleplo☹

svoja
22. lis 2009

Ahoj zeny,

tak CAT vzala jsem si z tebe priklad a uz mam skoro hotovy komplet uklid bytecku...jsem teda zplavena a vyrizena, ale stoji to za to...ja totiz nesnasim bordel, takze vzdycky ukloizim az do padnuti 😀

Barca me zase nenechala moc spat, vecer jsem nemohla usnout, nebot se porad strasne moc mlela a kopala a rano jsme byli uz ve ctyri zase vzhuru...tak jsme museli dospavat potom...porad si rikam jak je mozny, ze je tak strasne pohybliva, vzdyt uz tam nemuze mit tolik mista? 😲

CAT neboj, holky ten bioparox doporucuji, ze jim pomaha, tak to zkus...je to teda hnusny, ja to nevydrzela, ale pry pomaha! a na fotecky se tesim!!!

VENDY no ahooooj, ztracena snazilko!!!!!

LUCI fakt skvelej zazitek 😒

cat79
22. lis 2009

Ahoj Svoji🙂)
chválím cgválím, jsi pilná těhulka🙂)
To já ale dostala od miláčka nakázáno teď už konečně ležet a nic nedělat, má o nás strach, na karlovarsku je fakt epidemie takže mi jel akorát do lékárny pro ten bioparox a zázvor a vitamínky🙂))

No není mi moc dobře, ale snad to zvládnem, mám strach o malého, jsem fakt trubka že jsem pořád tak akční, ale já jiná nebudu, no🙂))ale teď to ten měsíc vydržim, ať tatínka nezlobíme🙂))

Malej teda kope hlavně když ležím nalevo, to nesnáší🙂)a napravo zase nemůžu spát já...takže na zádech hodně pod hlavou..

Holky smí se paralen plus????

vendelinka1
22. lis 2009

Ahoj hoĺky,

CAT, já myslím, že Parelen plus nee, obsahuje takové ty látky, co se dávají do perníku 😀
Mi teda doktorka říkala, že jedině normální paralen a ještěse to nemá přehánět...
Holky, díky za milé přijetí 🙂

Já si budu muset upravit profil, na koníku jsem fakt nebyla ani nepamatujuuuu...
Jsem ve 13 tt (dnes 12plus 2)

Svoji a CAt, vy to už máte za pár co? Těšíte se už až budou prckové venku?
Jak jste na tom s pálením žáhy, trpte na to a pokud jo, co na to funguje?

No nic, jdu dodělat pozdní oběd 🙂

cat79
22. lis 2009

Vendel na pálení žáhy je super gaviskon a renie, já teda trpím slušně.-((

Já si včera jeden paralen plus vzala 😲 😲 😲 měla jsem takový bobky z tý prasečí chřipky, že jsem si na noc radši vzala...ježiš nestane se malýmu nic?????????????jsem blbá, co????

zuzka.o
22. lis 2009

Ahoooj PRVUŠKY 🙂

CAT: rozhodně si už ten paralen plus neber!!!!! Je to fakt nebezpečný. Když nic jinýho nezabere na horečku (srážení teploty), tak jedině půlku paralenu obyč. A s ním to taky nepřehánět!

VENDELÍ: ahooooj ztracená prvosenko..... tak co domeček..... a koukám, že jsi taky těhulka....moooooc gratulujuuuu. Hehenka tě přidá do tabulky, aspoń tam nebudu poslední těhule. 😉

svoja
22. lis 2009

VENDUL jeeee, to je skvely!!!! strasne moc gratuluju 😵 😵 😵 😵 paleni zahy me nejak extra nepostihlo, spis hodne zridka...pomaha rennie nebo tums- teda me, ale fakt jsem to mela minimalne....tak at te to trapi co nejmin!!!

CAT kliiiid, po jednom se ti nic nestane, neboj. pro jistotu ho uz neber, ale myslim, ze to zadna tragedie nebude!!!! a nic si nevycitej, ja naopak schvaluju, kdyz tehulky ziji aktivnim zivotem, kdyz jim to zdravotni stav dovoli. poslu ti do ip neco o te pr.chripce, prislo me to mailem. neboj, par dni lez v teple a bude to zase dobry!

zuzka.o
22. lis 2009

Letíííím.....pááááááá 🙂

cat79
22. lis 2009

Jo Vensel taky mooc gratuluju!!!!!!jupí, další snažilka je těhulka!!!!

Už si ten paralen plus nevezmu,ale na netu jsem to hledala a názory se různí, někde píšou že paralen se smí, nepíšou nic o plus nebo tak...ale radši ne..
....do pytle nemůže se mi nebo malýmu něco stát???si říkám některá mamina si dá cígo a vínko, tak snad já jako asketa nebudu kvůli 1 paralenu plus vyřízená☹((((bojim bojim.-(((

svoja
22. lis 2009

CAT paralen normalni doporucujou doktori, ja jich mela nekolik za tehu, jedna moje tehu kamaradka treba 3 denne. lepsi srazit teplotu nez miminko varit a trpet. a ten plus....o tom jsem ja osobne nic neslysela, ale jeden ti neublizi si myslim, zas takovej jed to bejt nemuze prece 😉

ZUZIKU ahoj...ty poletucho 😀

cat79
22. lis 2009

..takže paralen plus se fakt nesmí, našla jsem to...sakra☹((jsem fakt trubka, ale já jsem to chtěla zachytit ještě v začátku a my tu nic jiného neměli..tak jsem to na noc polkla, ale malej se hejbe, mě je o trošku lépe,...snad jeden neva...sakra sakra!!!

cat79
22. lis 2009

Uff, tak jsem našla vyjádření lékaře a napsal:
Informujte o jeho užití gynekologa, ten doporučí další postup. 1 tableta neublíží.

...uffffffffffffff!!Já bych se radši zabila než ohrozila toho mýho prďolku sladkýho..holky taky tak ty miminka zbožňujete?Mě někdy přepadne takovej stav mega lásky k tomu malýmu tvorečkovi🙂))

svoja
22. lis 2009

CAT ty ses prdlous 😀 😀 😀 😀

vendelinka1
22. lis 2009

Cat
Já bych se tím asi zas tak netrápila, jestlis měla jen jeden, tak to asi velký vliv mít nebude... neboj, budeš v pořdku a prcek taky, vůbec o tom nepochybuju....

Holky, pamatujete se ještě na první trimestr? Zuzi, Ty to asi máš nejblíž, co... Mi teda bývá hrozně zle, stále hubnu...za poslední týden 1,5 kg dolů, ach jo ☹ Nemáte někdo nějaký tip, co bych mohla zkusit? Já už jsem asi zkoušla všechno a nakonec jsem se uchýlila k poslednímu řešení - modlit se, ať už je to za mnou 😀 Doufám, že nebudu z těch, kterým je zle celý těhu...to by mě asi kleplo....

vendelinka1
22. lis 2009

Cat, je to zvláštní, já to ještě zas až tak moc nevnímám, ale docela mi utkvěly slova jedné kamarádky, která má teď cca ročního prcka... Když jsem se jí ptala, jak se jí pocitově změnil život po porodu, tak říkala jediné, že si vždycky myslela, že už není možné víc milovat, než milovala a s prckem zjistila, že to jde ještě víc....

cat79
22. lis 2009

Neboj Vendel, myslím že do 14tt bylo skoro každý blbě, Svoja zhubla asi 5 kg, že jo?
Mě dělaly dobře jogurty a ovocný salátek, Svoja jedla rohlíky s pomazánk. máslem...něco najdeš, nestrachuj se, ona se ti ta váha zase uklidní a poroste až se budeš divit🙂)

díky za uklidnění, už si žádnej pseudoefedrin nevezmen🙂)si denda zapařil, no??🙂

vendelinka1
22. lis 2009

JJ, nedávno bylo v telce Kdopak to mluví I., jsem se u toho nařehtala u těch komentářů, zvlášť, když byl Mikey ještě v břiše 😀 Tož Denisek to včera určitě taky komentoval, si to představ 😀 😀

angetha
22. lis 2009

Ahoj holky 🙂
Venedelinko gratuluju k těhu, mě na nevolnosti pomáhalo studený mlíko..
Cat já ke konci těhu měla taky Paralen..i Plus to byl, měla jsem dva, šíleně mi třeštila hlava, nepomáhalo už vůbec nic 😒 a předpokládám, že Vendulce to neublížilo 😎
Svoji vyvařovala jsem v hrnci i dudlíky a koukni se do návodu k lahvičkám, některé plastové se určitě dají taky vyvařovat 😉
Ahoj Zuzi 🙂 🙂

svoja
22. lis 2009

VENDY cat ti to napsala presne....neboj, me dr i rikal, ze nejaky to kilo dole je v poradku. jez proste na co mas chut, to same s pitim...ono se to upravi...neboj, jsi pod lekarskym dohledem, kdyby ubyvani vahy bylo extremni, dr by to resil....takhle ti proste nezbyva nez to vydrzet!!!

Holky, jdu k nasim a pak muzovi naproti az pojede z prace...budu vecer....tesim se na superstar, tak papa 😵

cat79
22. lis 2009

Ange ahoj, tak díky moc, to mi spadl kámen ze srdce🙂)
Jo a akorát se vrátil miláček z lékárny a bioparox mu nedala, že se to prej v těhu nedoporučuje 😲 😲 😲

takže asi si koupím tu roušku a budu mít klid🙂tak mi donesl sinupret na nosohltan, páč ten mám fakt chycenej a paralen 500, dám si na noc..

Vendel jojo, úplně jsem si představila jak tam v bříšku Denísek mává tou rukou a vidí ji 2x🙂 a zpívá si gotta🙂)hhi

vendelinka1
22. lis 2009

Holky, dík za podporu, já vím, že to tak je, ale člověk to tak nějak rád slyší, že v tom není sám. Nejhorší je to v práci, musím se soustředit a když je mi zle, tak to moc nejde... Na druhou stranu někdy je zas docela dobře 🙂
Už aj manža na mě tlačí ať si vezmu nemocenskou, na týden nebo tak něco, ať si spočnu...ale zrovna se to v práci vůbec nehodí, ach jo.
1.12. jdeme na screening do Ostravy, manža jde se mnou, tak se těšíme.
Holky, prohlížela jsem vaše albíčka, moc vám to všem sluší 🙂

vendelinka1
22. lis 2009

Cat, jojo, a představ si, jak si před týdny říkal : "Jejej, roste mi další ruka ! Ta je teda na divným místě, jak si ji budu moc strkat do pusy, to teda nechápu " 😀 😀 😀 😀 😀

cat79
22. lis 2009

Vendel děkujem.-)))
Utz si užijete na to se těš🙂)super že jsdete oba, my skoro buleli🙂))
Taky se těším na superstar, jdu si dát ty léky a nastrouhat zázvor do čaje..bléé, ale musíme, musíme..

tak zatím...papapa a děkuju za rady!!!

angetha
22. lis 2009

Tak jsme byli na procházce s foťákem 😉
?body=http://www.facebook.com/photo.php?pid=125934&l=... miminko - Vendulka

sacvi
22. lis 2009

Ahoj angethko, teda to je fajn jak Vám to vyšlo 🙂 Moc pěkné 😵

Já přidala taky nějaké fotečky 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

eeefffaaa
22. lis 2009

ahoj holky!!!

jak zijete???povidejte,prehanejte!!! 😵

tak ja se taky pochlubim,taky jsem pridala novy fotecky 😀 https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

eeefffaaa
22. lis 2009

taky jsme se pred chvili vratili z prochajdy...bylo tak krasne...dneska jsme byli i na nakupu a Davidka hlidal deda...takze jsem si udelala i radost a neco si koupila,ale sla jsem si koupit neco na sebe a skoncila jsem stejne v detskym oddeleni a spis koupila veci na Davidka 😀 koupila jsem mu takovy botky na doma (ty ma i na dnesni fotce),pak takovy sobi boticky na Vanoce,overal a bodycko..no mela jsem z toho desnou radost a utratila jsem nehorazny prachy,dlouho se zase nikam asi nedostanu tak co,clovek si nekdy radost udelat musi 😀

eeefffaaa
22. lis 2009

a tu zase nikdo ☹ ach jo...Davidek usnul,tak ze bych si sla taky lehnout 🙂

angetha
22. lis 2009

Holky krásný fotečky 🙂 Efi moc vám to spolu sluší 😉
Sac a jak jsi spokojená s tou oranžovou plínkou? Baby Idea..

eeefffaaa
22. lis 2009

angeth diky...ange to hrozny jak to vsechno strasne rychle utika co!!za chvili tu jsou vanoce...az kdyz clovek ma dite tak na nem vidi jak ten cas strasne leti...a hlavne to behani kolem malych je takovy ze ten den utece ze ani nevis..teda me to tak prijde..driv kdyz jen spinkal,tak me to prislo nekonecny,ale ted jak uz si s nim hraju a je casteji vzhuru to utika strasne