Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
22. lis 2009

..holkyn kráááááááááááááááááááááááááááásný fotečky!!!ta mimnka vám ale rostou, Davídek nejvíc mi přijde že povyrostl🙂))

eeefffaaa
22. lis 2009

cat fakt??ja jak ho vidim kazdy den tak me to vubec neprijde...ale bodycka davame velikost 74 a overaly zaciname davat uz 80 😅 bude asi vysoky po tatkovi...jsem si rikala ze cislo 80 nosi tak skoro rocni deti,teda jestli si to dobre pamatuju a on to nosi skoro ve ctyrech mesicich

luciebx
22. lis 2009

ahoj holky tak sem zase tu... cely den se drzim je mi fajn spise odpocivam a co se nestane.. asi sem se nejak prejedla pri pozdni snidani teda spise obedu a ted mi bylo tak zle.. jako 4 hodky po jidle az... ze sem malem zvracela ale udrzela sem to.. pak sem se rozbrecela ze me to uz nebavi a chudak pritel me tu utesoval.. ja sem asi fakt slepice takhle vyvadet.. cely roky se tesim na mimi a kdyz tu se spise citim ze bych radsi nechtela byt tehu kdyz mi je takhle divne.. ach jo.. 😒 ☹ 😔

eeefffaaa
22. lis 2009

holky ted se koukam na svatebni saty a to uz abych zacala vybirat uz ted,protoze to bude teda neco,chci neco originalniho,ale vsechny ty saty jsou tak strasne krasny ze si asi nevyberu 🙂 a jak na to koukam uz musim zacit hubnout..to bude to nejtezsi

luciebx
22. lis 2009

eeefffaaa.. taky vam mimi prislo drive nez svatba? aspon tak sem to pochopila... my mame naplanovanou svatby na 3.7.2010 uz od srpna tohoto roku planujem a planujem a ja zjisitim 2.11 ze sem tehu hihi 😀 takze misto svatby v roce 2010 bude az v 2011

eeefffaaa
22. lis 2009

luci ty nevolnosti jsou fakt humac,uplne ti to verim,me bylo spatne skoro do 21tt a rikala jsem si ze uz to nevydrzim a ze uz jen kvuli tomu nebudu chtit dalsi dite 😀 ale uz ani nevim jaky to bylo a to tehu mi strasne chybi...moc ti prejuaby ti to brzy prestal a ty sis tehu mohla uzivat naplno...hlavne jez jen to na comas chut at je to nezdravi sebevic..necpi do sebe nic co nechces a jis to jen proto,ze je to pro mimi nejlepsi...nejlepsi pro nej je na co mas chut 😉 tak mi to rikal i mudr...a jestli ti je zle,nejez ani zadny vitaminy,to to jen zhorsuje,teda ve vetsine pripadu a stejne je vyzvracis,takze to nema zadny ucinek..to mi taky rikal mudr 🙂

eeefffaaa
22. lis 2009

luci jj taky nam to tak vyslo 🙂 my jsme se chteli brat ted v lete a minuly rok jsme si rekli ze se pokusime o mimi a pokud to nepujde tak se v lete vezmeme a kdyztak bysme to zacali resit potom kdyby nam to neslo a ono se zadarilo na potreti,takze svatba sla na chvili stranou a ted ji planujeme na pristi leto

luciebx
22. lis 2009

eeefffaaa no ja sice jako nezvracim ale mivam zaludek na vode.. a ted posledni 3 dny jako dobry krasne snidam snim na co mam chut ale dneska sem to asi prehnala rano.. ble.. hlavni je ze nevim co pit.. voda mi moc nechutna.. pomerancovy dzus mi drazdi zaludek tak netusim. skousim jablecny dzus s troskou vodou pac je to sladky jak svina.. .no nevim nevim co bude dal..ale jinak diky moc za rady

eeefffaaa
22. lis 2009

ja taky moc nezvracela taky jsem mela zaludek jen podrazdeny a jen jsem si na nejaky vzpomela tak mi bylo zle 😀 zkus jit min a vicekrat to taky pomaha a me na nevolnost pomahala i cola...vzdycky jsem si jen tak cucla ne nejak po litrech,ale tech cucnuti bylo za den vickrat,ale pomahala mi..navic jak jezdila asi do 34tt busem takze jsem to nejak musela resit ty nevolnosti jinak bych se do skoly nedostala

luciebx
22. lis 2009

s tou svatbou je to sranda fakt.. my sme sice jeste poradne nic nezrusili pac ty prvni tri mesice jsou takovy zradny ze jo. muze se stat cokoliv.. takze po novym roce kdyz uz to bude ok tak vsem pisnem.. mam uz zaplacenou zalohu na saty na fotaka a tak.. hihi no bude sranda.. je fakt ze ty samy lidicky vyuzijeme to dalsi leto pac ja ziju v anglii uz 5 let a pritel je anglican a chceme svatbu v cr vis takze sme litali toto leto ohledne kde a co tak sme vse vybrali a tohle se stalo hi hi.. aspon nebudem na fotkach sami vid.. mrnousek tam bude s nama

luciebx
22. lis 2009

ty blaho ja se rano nemuzu zvednout z postele.. a jeste nekam jezdit to te obdivuju.. no posilam pritele pro colu hihi..

eeefffaaa
22. lis 2009

jo to jo,ja chtela pockat asz bude vetsi a ne se brat na rychlo jen proto,ze musim..jsme spolu uz skoro 7 let,takze to pocka...ale kdyz vy uz jste to meli takhle naplanovany tak to jo,a hlavne kdyz uz mate neco zarizeneho tak by byla skoda to odvolavat

luciebx
22. lis 2009

no sice to mame zarizene ale svatba je v cervenci a termin asi taky takze to riskovat nebudem a taky to nechame az bude ditko tak rok stare.. bude to aspon sranda... ja si myslim ze to kazdej pochopi jako fotak a satky a tak.. no uvidime... tak cucam colu ted. . a asi sse jdu natahnout .. takze dikec a zatim papa

eeefffaaa
22. lis 2009

no ja mela posledni rok skoly Vyssi odborny,takze jsem tam musela kvuli dochazce,ale chtela jsem to tak,tak jsem musela zatnout zuby a nestezovat si a jsem rada ze jsem byla tehotna pri skole,uzivala jsem si to i se spoluzackama bylo nas ve tride 19 holek a jeden kluk,takze to bylo super ..doma bych se asi zblaznila

vendelinka1
22. lis 2009

Ahoj holky, zdravím ty, co jsem ještě nepozdravila 🙂
Luci, tož to na tom jsme tak nějak podobně, mi je zle furt, fakt. Ve čtvrtek a pátek mi bylo tak zle, že jsem nebyla schopná ničeho a ještě jsem odpoledne blindila na parkovišti...fůůůj, ale co se dá dělat, měla jsem i stejné pocity, ale musíš si prostě říct, že to je všechno pro miminko, a že to je aspoň známka toho, že se mu tam v bříšku dobře daří....

angetha
22. lis 2009

Efi vy mu dáváte už 80, panejo..to je teda velikán 🙂 🙂 já dávám Vendulce 68..
už se těším až se budete chlubit fotečkama ze svatby 🙂

sacvi
22. lis 2009

Ahoj efi a vendeli a luci 🙂

Efi kolik símTě malej měří že už má tak velké oblečení?? 😲

sacvi
22. lis 2009

Jo a angethko s tou baby ideou oranžovou spokojená jsem 😉 Paní v obchodě říkala že je dobrá na noc ale já eště nezkoušela..mám eště dost jednorázovek tak zatím na noc dávám ty. A mám i ty vkládácí plínky od Baby idey ty co jsou nejvíc savý a prej jsou s touto plínou super 😉 Zkoušela jsem jen přes den a fakt to nemělo chybu 🙂

eeefffaaa
22. lis 2009

tak jsem ho ted merila a mame cca 66cm...ja jako nevim jak je to mozny,ale fakt overaly davam uz cislo 80,74 jsou mu tesny nebo jen tak tak...a bodycka 74 jako jeste i 68,ale to uz se mu rozepinaji dole panty,takze uz moc taky ne 😀

vendelinka1
22. lis 2009

Holky, co máte za kočárky?

svoja
22. lis 2009

Tak jsem zpet...

LUCI to jsou hormooony...to se taky uklidni...u me se stridal vztek, zoufalstvi, smutek, laska, radost, spokojenost...snad vsechno, na co si vzpomenes🙂...pritel si zvykne, neboj🙂

VENDY my mame peg perego GT3

EFI tyvogo...ale ono to cislovani byva ruzny....

Miminka jsou krasnoucky!!! V prvosenkach ani jiny neumime, ze?🙂

cat79
22. lis 2009

..tak jsme se prospinkali a te´D si dáváme paralen a kapky na nosohltan a pak si u superstar dame tiramisu pro zlepšení chuti🙂))

Taak holky hezký večer, těšíme se na superstar a zítra tu budu celý den, budu se léčit abych mohla ve středu jet pro kočárek!!!
Vendel my máme Gesslein 821821🙂))
tak papapappa

angetha
22. lis 2009

Vendelinko máme Dorjan Danny sport 2009
Jako fakt je, že to číslování je různý..máme ty pruhovaný tepláčky a ty dáváme tak od dvou týdnů a pořád Vendulce nějakým záhadným způsobem jsou 😀
Cat tak se brzy vykurýruj 😉
Sac, tak tu plínku asi někdy koupím 😎

hehena
autor
22. lis 2009

ahoj holky 🙂 jak se máte? 🙂

CAT tak tys taky onemocněla... tak držím paluchy, ať to brzo přejde...
mě už je o dost líp a to mě to chytlo v úterý.

a koukám, že mi někdo normálně ukradl ikonku, jsem si jí i upravila v programu... 😠 😠 😠
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

hehena
autor
22. lis 2009

ty jo EFI velikost 80 ve 3,5 měsících? 🙂)) jsem si myslela, jak budu dávat pomalu až do tří měsíců 62 🙂)) 😅

hehena
autor
22. lis 2009

mno ale koukám, že to byl ouplnej omyl, bo ANGE dává Vendulce 68 🙂)) tak to to naše klučisko bude mít už určitě 74... mno tak koukám jak se pletu... fakt mám dojem, že nejlépe nakupovat v sekáči... to je hrůza jak rychle to díťátko roste... 😅 😒

hehena
autor
22. lis 2009

mno tééééda s fotkama se roztrhl pytel 🙂

krááásný!!! ))) ANGE fotka z procházky je boží 🙂 hlavně ten jazyk vaší pejsky 🙂)
SAC krásně omejváš prdýlku 🙂) Janička je rozkošná..
mno a Davídka musím též pochválit 🙂 fakt to bude asi velikán 🙂 😵

svoja
22. lis 2009

hehe koukala jsem, ja nejdriv myslela, ze to jsi ty, jsem ani necetla autorku a tesila jsem se na fotku a prd prd... ahoj🙂

hehena
autor
22. lis 2009

VENDEL ahoooooj... tebe jsem vyřadila z tabulky, bo si se ztratila ze dne na den a hrozně dlouho nedala vědět... byl tam u tebe otazník, ale pak to už jaksi nemělo smyslu...

co se u vás stalo, žes tak odpadla???

hehena
autor
22. lis 2009

SVOJI ahoooj... no přemejšlím, jestli tý holce mám napsat, nebo to radši nechat plavat... 😅