Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
25. lis 2009

AMAL to oboci si vyskubej jeste 😉

cat79
25. lis 2009

Prostěj super, to nastoupíš na mateřskou až já, svoja i Ver porodíme...snad🙂)hihihihi

Jojo, až malej klesne třeba se to zlepší, ale mě se to teď strašně zhoršilo během té nemoci, a není divu když piju čaj s citronem, zázvorem, medem a cpu se samýma pomerančema a tak...by mě asi pálila žáha ikdybych těhu nebyla.-)))

Jo a holky jakto že nám řekli že Bioparox se v těhu nesmí!!!! 😲 😲 😲 asi je to od lékárnice, co...ale tak ježiš jedné těhulce to prodají a jedné ne...co je to za blbost.Mě dali na nosohltan Sinupret a toť vše...a do nosu mam vincentku a teď mi miláček jde pro průduškovej čaj a maliník a lněné semínko🙂))

svoja
25. lis 2009

jako co to nase dite dneska vyvadi... 😲 Se tam toci jak silena, mam pocit, ze snad lezi vodorovne tedka...a teda boli me to ukrutne...potvurka jedna 😅

svoja
25. lis 2009

me bioparox doporucila dr, takze v klidu...

me nechteli v lekarne dat ani ziv.uhli na prujem....teda manzelovi pro me....a v jine lekarne me ho nabizeli a jeste i smectu....

cat79
25. lis 2009

mě taky svoji občas jako připadá že je tam na štorc a né hlavou dole🙂
Jo a včera jsem ležela na levém boku a pak jsem měla normálně bříško na dvě půlky, ale tak divně, jako pupík byl dole a kolem něj 2 hory...jsem fakt nechápala co to je...jak to udělal to je teda záhada🙂))

amallie
25. lis 2009

svoji: no jo, asi čeká na obočí 😀 ale to udělám až odpo, teď se mi nechce vstávat 😅 zbytek mám, tak kdyby něco, umeju hlavu a můžem

jo, měla bych si asi vyprat tepláky, ale to udělám teda přes noc.......... chodím furt v jedněch 😅

kolik stál ten kolotoč s hrochama? my ještě kolotoč nemáme, třeba to tomu dítěti vadí.............

cat: no já četla např. na jedné poradně, že když chceš nějaký lék, nesmíš říct, že jsi těhule, páč ti neprodají vůbec nic, ač by se to mohlo, ale prostě se bojej

prosteja
25. lis 2009

AMAL jj, jen mě zaráží, že každé těhulce vykládají něco jinýho 😠 sestra na mě hleděla jak zjara, když jsem jí řekla, že někomu tvrdí, že těch 8 týdnů je jen ze zdravotních důvodů 😅

CAT no vidíš 😀 a ten bioparox se může.... mě ho doporučili 2 doktoři 😉 že je to naopak lokální, takže lepší, než nějaký pastilky 😉 a je to snad jedinej lék, kde není na tom letáku napsáno, že se nedoporučuje v těhotenství 😉

cat79
25. lis 2009

aha, asi nechtějí nést zodpovědnost když ti to vyloženě nepředepíše Dr. že jo??no já ale takhle byla v tom 8tt nemocnná asi 3 týdny, páč mi nikdo nic nechtěl prodat a myslela jsem že paralen se nesmí, tak jsem to léčila jen čajem, medem a citronama a to dá rozum že se ta nemoc držela jak sviňa☹(((

Ale já si to myslela že mě to během těhu ještě jednou musí chytnout, bývám nemocná jednou za 6 měsíců, takže by bylo divný kdybych se tomu vyhla zrovna teď v týhle epidemii a pandemii☹

No ale lepší vyležet to ve 35tt než rodit s teplotou kašlem a ucpanym nosem, to by mě asi jeblo🙂)))

prosteja
25. lis 2009

holky tak jsem přidala to foto, ale není tam nic moc vidět 😅 musím si pohrát s tím videem..... 😉

cat79
25. lis 2009

Prostějko ale na tom Bioparoxu to před miláčkem ta lékárnice četla a bylo tam že se v těhotenství NEDOPORUČUJE, mi to řkal, že to tam studovali 😲 😲 😲 tak to mi teda vysvětlete 😉

prosteja
25. lis 2009

CAT já ho mám doma a študovala jsem to asi před 3 týdnama schválně znovu, když mě škrábalo v krku a o těhotenství tam není lautr nic.... 😉

prosteja
25. lis 2009

ale teď mě napadlo CAT, mluvíš o Bioparox spreji? já totiž mluvím o spreji a prej se prodávají i tabletky... a mě teda doktoři řekli, že jen ten sprej můžu 😉

cat79
25. lis 2009

ona to hledala v počítači☹no nechápu, to je jedno, už mám to nejhorší za sebou, už mi to stejně slezlo na průdušky jako obvykle, takže teď obklady a čaje☹)blééééééééééééééééééé

cat79
25. lis 2009

Prostěj krásná fotečka🙂)má tam otevřenou pusinku, že jo??A ten malinkatej nosánek🙂))
no nevím, těžko říct jestli holčička nebo kluk...uvidíte až bude čas🙂))ještě 14týdnů🙂)

prosteja
25. lis 2009

CAT hmmm, tak to je divný...... já vím, že poprvé mi ho doporučil obvoďák a alergoložka už loni, když jsme se začali snažit a já onemocněla a nechtěla do sebe nic cpát, tak řekli, Bioparoxem nic nezkazíte, to můžete... a teď v těhu jsem se ptala gyndaře a říkal, že Bioparox sprej jo... a na tom letáku fakt není nic napsanýho 😅 tak kdoví, co to bylo za bábu, třeba se fakt kreje radši...... na mě jednou lékárnice hleděla jak trubka, když jsem chtěla kontryhelový čaj, prej co to je a hledala si to v počítači 😀 😅

cat79
25. lis 2009

není lékarnice jako lékárnice🙂)))ale což, hlavně ať už jsme zdravý☹(

Jdu si hajnout, ve 4 musíme začít dělat to sushi, tak ať jsem večer na oslavu fit..od neděle jsem v pyžamu☹((

prosteja
25. lis 2009

CAT díky... jj má otevřenou pusinku... a nos prej po mě... 😀 i když já mám teda malej pršák 😀 ..... jako to video když se natáčelo, tak to je úžasný, tam zívá, otvírá papulku, cucá si paleček, dokonce nám mával... viděli jsme ťapičky s prstíkama, má trošku uhnutej paleček do strany 😀 ...... ale ty fotky z toho nejsou nic moc no... 😔

svoja
25. lis 2009

AMAL neco pres 800 cca...no tak to je jasny...oboci a kolotoc...teda matko 😲

ja se tesim na porooood 😵

prosteja
25. lis 2009

a jinak to pohlaví, při prvním pohledu na tu fotku, říkám, to je jasnej kluk, dívej na tu bambulku mezi nožičkama.... ale schválně jsme si to tu s kolegyněma zvětšovali a neeeee..... je to jasná pupeční šňůra.... 😉 takže nevíme, co to bude, až za těch 14 týdnů 😉 CAT lehněte si a uzdravte se brzo 😵

cat79
25. lis 2009

🙂 Prostěj díky🙂)
Hůavně že je to dvd super, to máte památku napořád, my na to taky koukali pořád🙂)))

prosteja
25. lis 2009

CAT šup ležet 😀 jj, DVD je fakt super, na ty fotky problém, že prcek leží pod mým pupíkem, tak jsou tam stíny přes obličejík, doktor z toho byl chudák nešťastnej 😖 ........ máme nahraný i srdíčko, takže super..... teď budu doufat, že ta plodovka bude za 3 týdny ok 😉

amallie
25. lis 2009

tak holky, v těhotenství není doporučený žádný lék, to ale neznamená, že se nemůže

schválně jo, na tom Magne B6, magnezko, co uklidňuje dělohu a tak, tam je napsáno, že se v těhu nedoporučuje 😅
sichr je sichr no, radši napíšou, než by se pak soudili.........

svoji: a odkud je? třeba jí jde fakt o ten kolotoč 😀 já ale myslela, že mrňavá ho nepotřebuje a pak ho dostane k vánocům..........

dneska strašně zlobí, kope kolem pupíku, fakt to jako bolí a mlátí do močáku, asi má prdel z toho, že maminka uchcává, nebo nevím 😀

prostej: no, ono to chce často používat svůj rozum a přečíst si třeba zákon a tak, protoře nkěterý lidi blejou sračky a svoje odhady a vědí h...., že 😖 😖 😖 já jsem proto, aby se každej držel svýho řemesla, např. sestry ať dělají medicínu a socku ať řeší spíše účetní, daňaři a tak 😉

svoja
25. lis 2009

CAT jak jsi rikala o tom brisku, ze se tam Denisek kuli a melas ho vyboulene do dvou bouli...to mam skoro porad...jedna boule vpravo, jedna nad pupkem a kolem pupiku propadlina....nevim teda, co tam dela... 😒 Ale jsem stastna, ze se hybe... 😉

luciebx
25. lis 2009

ahoj holky tak se zase hlasim... dneska se nam v anglii strida slunicko a dest.. no ale zatim slunicko prevlada... 😀

prosteja
25. lis 2009

AMAL to je taky dobrý s tím magnézkem... mě zase doktor na velký nevolnosti napsal čípky do začátku těhu a tam bylo napsáno, že se nesmí v těhu 😉 a když jsem se ho na to ptala, tak říkal, že jo, že jsou nějaký studie a může se..... a Duphaston, kterej jsem brala rizikový 3 měsíce první? ten se taky nedoporučuje 😀

a s tou mateřskou máš recht.... 😉 narazíš na blbou sestru a je to..... mě sestřička mrkla do počítače, když jsem se zeptala na nástup a řekla datum kdy můžu poprvé nastoupit a kdy musím nastoupit nejpozději 😉 tak jsem si vybrala toho 4.1., ona mi to zrovna vypsala a máme klid obě dvě 😉

svoja
25. lis 2009

AMAL mame to z babydracek...vsechny ty hrochy 😀 😀 😀

Cpes se dneska? Kvuli tomu klistyru se ptam 😀 😀 😀

prosteja
25. lis 2009

SVOJI důležitý je, že se malá hýbe 😉 já takhle sledovala bříško myslím v pondělí po tom testu na cukr.... četla jsem si navečer a jak jsem měla knížku před břichem, tak mě to pořád upoutávalo zrak, jak se mi to břicho vlnilo a boulilo a prcek pěkně vyváděl 😀

ahooj LUCI 😵

p.e.t.u.l.k.a
25. lis 2009

cat všechno nejlepší 🙂

prostej krásné miminko 😵 😵

prosteja
25. lis 2009

když už jsi to počasí nakousla, tady je tak 14 stupňů a nádherné sluníčko... jako na jaře fakt... mám strach, že pak v květnu budu prcka ještě vozit ve fusaku 🙄

prosteja
25. lis 2009

PETUL díky 😵