• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
prostej: no aspoň, že tak :wink:
já třeba minule narazila na krávu na poště, která mi tvrdila, že bez lístku ze schránky mi prostě nevydá dopis, jako musela jsem hodně štěkat, aby se umoudřila. Tupá slepice a neuděláš nic, no :confounded:

svoji: no jako jedla jsem no........... a hlavně, už se mi zas nechce :grinning: měla jsem jogurt, banán, dvě mandarky, corn flakes, penne arabiata a ananas........... :unamused:

jdu mrknout na ty kolotoče, aspoň jí ho slíbím od ježíška :wink:
25. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ahojky vsem... jako holky fakt mi pomaha brusinkovy piti no sem z toho nadsena .. nic cely dny nepiju pac do sebe nemuzu nic dat... a nevolnosti taky pomalu ustupuji.. musim jit po min a vickrat.. aby zaludek nebyl prazdny ani precpany jupiii... snad uz to mam vychytany
25. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL jo sestřička u doktora je super, všechno krásně vysvětlí a nedělá ofuky s ničím :wink: ....... a s tou poštou, tý jo, to bych normálně asi rozbila to okýnko a vlítla na ni :grinning: :angry: :rolling_eyes: ale nenaděláš nic, jak píšeš...... nejhorší je srážka s blbcem, jak říká můj manžel :grinning:

LUCI to máš podobné jako já, když jsem měla na začátku těhu prázdný žaludek, dělalo se mi blivno, jak jsem byla najezená, tak šup a nevolnosti byly pryč :wink: :grinning:
25. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak jsem slíbila kolotoč a už ať mě top dítě nevydírá :grinning:

prostej: jako bez dopisu jsem neodešla, ale co mě to stálo vystětlování teda :angry:
manžel má svatou pravdu :grinning:
25. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL bych tu babu fakt roztrhla asi :grinning: .... hlavně, že někdy ten lístek do schránky vůbec nehodí že...... :rolling_eyes: a navíc to stejnak hledá podle občanky, tak co... no ale to jsi prostě narazila na blba :grinning:
25. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: už ti poslali tu zavinku z maminky? mně jještě ne............
25. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL ještě ne, já myslím, že přijde s prvním číslem :wink:
25. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL pekne te ma Amalka otocenou kolem prstiku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: ale jinak jsem přísná jako!!!!! kolotoč dostane, ještě dostane lva a světlušku a to stačí :wink:

tak jsem udělala ještě pudink, škoda, že je teplej............. a v tomhle počasí ani na balkoně nevychladne

prostej: a kdy ho pošlou? má to být prosincové číslo............. to už by nám mělo dorazit, ne? jinak u jiných časáků chodí dárky zvlášť
25. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL no teď by někdy asi mělo dorazit...... :wink: a s těma dárkama nevím, vím, že manža loni taky objednával nějaké předplatné a dárek mu přišel s prvním číslem :wink:
25. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to s nima navíc řešila to objednání přes mejlíka kruciš, protože jsem měla dotaz na barvu té zavinky, tak tam musím zavolat a ověřit adresu...... tak se kdyžtak zeptám, jak je to s tím dárkem :wink:
25. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no že by se mi jako hodila už teď............... :grinning: :grinning: :grinning: bůhví, kdy jí pošlou :unamused: aby mi z ní dítě nevyrostlo
25. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zavoláš tam jako teď? kdy dorazí časák a kdy zavinka?
25. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL to snad neee.... ale já tam zavolám, nejpozději zítra, dneska nevím, kdy přijdu domů, jdu na kafčo s kámoškou..... oni mi posílali nějakou bezplatnou infolinku, kde můžu mít dotazy, tak se budu ptát na tu adresu raději a zeptám se, jak ty dárky rozesílají ju? a kdy to tak můžeme čekat :wink: a dám ti vědět......
25. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL no zavolám ale nemám to číslo u sebe, tak musím doma vyhrabat ten mejlík.... :wink:
25. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když už budu volat ohledně své adresy, jestli ji tam mají správně, tak se zeptám na časák, kdy ho tak můžeme čekat a na ten dárek :wink: a dám ti vědět zítra nejpozději ju? :wink:
25. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale teď už se loučím holky, mizím na to kafčo.... tak se mějte krásně a zítra papa :dizzy_face:
25. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to, tak zítra :wink:

papa
25. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám teda na ty hrochy, jsou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a i ti mýšánci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

máme se svojou stejnou vanu, já mám ale oranžovou (ač jsem objednala bílou)
25. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: taky přeji vše nej k svátečku..:slight_smile:)))
25. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL no jasne, uz ted ma Amal spartanskou vychovu ze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja chci taky jeste lamaze neco...asi to nevydrzim...ma slibeno, kdyz se vyklube, tak asi zakoupim a budu ji lakat... :grinning: :grinning: :grinning:

Bila a oranzova...chichi...to neni zas az takovej rozdil :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus ženštiny :slight_smile: jak se máte? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jsme se teď vrátili z procházky a z pozdního oběda :slight_smile: jelikož dneska nebylo až tak moc práce, tak jsme konečně vyrazili, neboť už jsem musela po tom týdnu na vzduch a pejska to potřebovala ještě víc :slight_smile:)) no krásný počasí, mlask! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE hoj...to ste se z te nocni prochazky vratili az ted?:slight_smile: :grinning:
25. lis 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nene :slight_smile:)) noční procházka ani nebyla, to byla vyjížďka, bo jsme museli do tiskárny zkontrolovat tisk katalogu... :slight_smile:))

ráno mi akorát moc nešel net, a kolem 2 jsme šli na tu prochajdu s obídkem :slight_smile:
25. lis 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: Ahojky, jde vidět, že jste si to hezky užili tak to má být..:slight_smile:))
25. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI hoooj :slight_smile: jak se máš? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem dočetla PROSTEJčin 4D a držím palce na další kontrolu, snad to bude v pořádku. myslíš, že kdybys nešla na ten UTZ tak by se to vůbec zjistilo z 2D UTZ? na fotce je náhodou obličejí vidět... .) a chci vidět to s tou pupeční šňůrou :slight_smile:) sem s tíííím :slight_smile:)) :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

CAT bioparox ve streji se určitě může právě proto, že je to lokální... několik mých kamarádek těhulí ten sprej během těhu užívaly a doporučil jim to dr., takže já jsem šla do lékárny na jistotu... a musím říct, že je to super účinný, šla bych do toho i když to máš už na průduškách... mě se po tom vždycky dost uleví...
25. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: já se mám dobře, ikdyž v práci docela fofr a manža ulehl ....tak je v izolaci, abych to nechytla, kdyby teda třeba byla těhu....sice to není chřipka, ale i tak.. :unamused:
25. lis 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ja myslim, ze by to z utz normalniho zjistili taky tu vodu
25. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki no tak hlavne jestli manzel pred "ulehnutim" splnil sve povinnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek