Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
25. lis 2009

holky koukám na ty látkovky..a kamoška si koupila tuhle sadu...vypadá to taky dobře.....🙂

http://www.branakdetem.cz/multipack-pop-in.htm

nuki
25. lis 2009

Svoja: no to se uvidí...🙂))) snažil se..🙂

nuki
25. lis 2009

holky tak já pádím, mějte se skvěle..🙂))

svoja
25. lis 2009

nuki taky se mej krasne 😉

cat79
25. lis 2009

..holky tak jsem vytuhla jak miminko, ale už mi přijdou gratulanti, tak jsme udělali sushi, mějte se, papa zítra a hezký večer🙂))

svoja
25. lis 2009

CAT hezky ten svatecek oslav🙂 ja sice jednu katku znam, je to mojeho exmanzelka, pekna pi*a, ale ty jsi fajn, tobe jsem poprala rada 😉 😉 😉 😀

hehena
autor
25. lis 2009

NUKI ty POP-in jsem si chtěla pořídit taky... měla jsem možnost si je osahat na veletrhu v letňanech a paráda... manža byl taky nadšenej, ale ty Multipacky potřebuješ určitě dva a pak už se nám ta cena nezdá tak super...

myslím, že ty látkovky se pak vyplatí finančně s druhým či dalším dítětem... ale když si vezmeš energie - praní, voda a prací prášek, případně sušička... tak jsme si to rozmysleli a řekli jsme si, že zkusíme spíše ty vícevrstvý... no ale uvidíme... ještě nejsme ouplně stopro rozhodnutý...

jinak teda je manžel hodnej, že je v izolaci, ten můj je tak nezodpovědnej, že po nemoci zase po venku běhá bez bundy a nemůžu s ním hnout... 😠 😠 😠

hehena
autor
25. lis 2009

CAT všechno nej, užijte si to 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
25. lis 2009

holky tak mi od mamky dorazila "těhotenská teplákovka" ale to je teda sranda... takovej stan jsem neviděla, navíc to není elastický, takže mi od pupku po pipinu trčí velkej kus látky... 🙂))) no legrace... 😀 😀 😀 to se nedá nosit ani teď ani po těhu 🙂)) ale nemohla jsem jí zklamat, tak jsem jí řekla, že je v fajn....

svoja
25. lis 2009

hehe 😀 😀 😀 vyfotit 😀 😀 😀

amallie
25. lis 2009

tak jsem vzhůru 😉

a mám vyškubané obočí

hehe: ukaž ukaž 😀

amallie
25. lis 2009

lamaze máme dva slony, fialový, úplně božíííí 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
25. lis 2009

ženy tak zítra přes den se vám do toho navleču 🙂)) stejně jsem chtěla fotit pupík neb zrovna zejtra začíná třetí trimestr, tak to sfouknu 🙂))

svoja
25. lis 2009

amal tak ted uz pujde ven...co nehty, mas je v poradku??? treba ceka na to... 😀 😀

amallie
25. lis 2009

hehe: tak tě beru za slovo, se nám v tom ukážeš 😀

svoji: no nehty jsou ok, nelakuju to, abych tam neměla "krvavý" prsty

jestli teda nečeká na to vyprání tepláků................ 😀 😀 😀 ale to bych zas neměla co mít oblečený, nic jiného nemám 😲 😲 😲

no a vlasy bych si stihla umejt před odjezdem

hehena
autor
25. lis 2009

tak si hledám něco už kojícího 🙂)) asi koupím jednu košilku a jedno pyžamko... dle čeho jste vybíraly holky?

http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...

svoja
25. lis 2009

amal i na nohach to mas v cajku? jako si vem, ona se tam canca a vyleze a matka nebude mit pedikuru, bude mit mastnaka na hlave a spinavy teplaky....no uznej, ty bys vylezla??? 😀 😀

hehena
autor
25. lis 2009

SVOJI 🙂)) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 AMALL útěchou ti může bejt to, že to miminečko toho moc nevidí 🙂)))

amallie
25. lis 2009

svoji: to může bejt i ono čoveče, páč dneska jsem měla mít pedikuru v 11, ale zrusila jsem to 😲 Na ty otekly nohy mi nemuze nikdo sahat, bych asi padla............. že by jí šlo i o to???? No tak to ještě připiluju večer ty hakle, no...... O vlasy ať se nebojí, ty umeju ráno, nebo kdybysme jeli dřív, tak hnedle, slibuju!!! S těma teplákama............. tak já je večer sundám a vyperu, jsou trochu pokecaný no 😒

hele ale já bych vylezla, neb bych se těšila na ty hračky a tak 😀 😀 😀

hehe: no já vybírala podle toho, co mi bylo dobře v krámě a šla jsem po jedný značce............ mám ale jen jednu kojící košilku, zbytek nejsou přímo spešl, mají ale knoflíčky

amallie
25. lis 2009

jako o košili mi přímo moc nejde, neb doma jí shodím a je to 😉

spíš to pak možná bude chtít nějaký tričko na ven a tak, když bysme kojily třeba v kavárně..............

svoja
25. lis 2009

hehe ja nechtela ten vystrih do v, aby me z toho nelezly kozy, pac vim, co pres noc udela i blbe tilko na spagetova raminka a jak vypadam, kdyz se probudim, hlavne kde co mam, ze 😀 chtela jsem zkusit jednu s tema otvorama na prsa, byla jsem zvedava....(je to dobry, prsa me tam dosahnou, jen se blbe zehli)...no a jednu klasickou na knofliky....obrazky nektery sileny, nektery min sileny....vybirali jsme s manzelem, kdyz mel nocni - po icq - a dost jsme se spolu nasmali u toho...planuju koupit nekde treba dve nejaky hodne levny hodne obyc, kdyby ze me valila krev nejak hodne, tak at si tyhle hodobozovy kosile neznicim....pyjamo by bylo lepsi, ale to asi az nadoma poresim, nebot nevim, jak bude vypadat spodek...

amallie
25. lis 2009

třeba ti dají ústavní košili...............

hehena
autor
25. lis 2009

AMALLI právě si tak řeším jestli je dobrá takováhle rozhalenka, co jsem sem vkládala (ale u toho se bojím, aby se to nerozlejzalo moc, nebo knoflíčky... prostě co je jako praktičtější no.... navíc bych řekla, že u tý rozhalenky se joo musím strefit do velikosti, aby to dobře sedlo... 😅 to mám ale starosti co? 🙂))

a kdes kupovala???

myslíte, že vlasy, či poslední kosmetický úpravy můžu dělat i při počínajících porodních bolestech? kdybych to případně nějak nevychytala... stejně se říká, že si tu větší část má ženská odfunět doma...ale otázka je, jestli tyhle úkony jako člověk u toho zmákne 🙂)) 😅

amallie
25. lis 2009

mně by asi nevadila, aspoň to po mně vyperou.............

ale hehe jí vlastně nemůže, no, uvidím sebe

dochází mi maliník, sakra, budu muset koupit další, když to dítě nic

hehena
autor
25. lis 2009

mno přesně moje úvahy SVOJI 🙂)) 😀

hehena
autor
25. lis 2009

jj no tak kojící tričko bych taky brala... nevadí mi kojení na veřejnosti (teda když ho vidím, sama jsem ještě neprovozovala 🙂)), ale příde mi divný, když si ženská ouplně vytahuje ty hadry... já bych se právě asi styděla... tak mi ty kojící halenky přídou asi taky vhod... sice je to drahý, ale což už... pokoupím to teď, dokud jsou ještě nějaký kešeně, ať si pak nepřipadám jak vandrák.... jak se člověk cítí hezky oblečen, hned je psychika lepší...

amallie
25. lis 2009

hehe: já vybrala carriwell, kupovala jsem to v obchodě anna a viktorie a velká spokojenost, nic nikde neleze

si piš, že poslední úpravy zvládneš, já na to spoléhám 😀 😀 😀 vám pak povím, ale podle mě jo, když říkaj, že máš jet až při pravidelnejch kontrakcích a bejt tam za dlouho, to stihneš a mezi kontrakcema je to snad pohoda......... naložím se do vany a bude, vlasy umeju, poslední chlupy stáhnu, asi i zuby vyčístím 😀

plány mám dobrý jako

hlavně, ať se mi nestane to jako švagrový anget, voda bez kontrakcí, to néééééé

amallie
25. lis 2009

no tak ono by šly i blůzy obyč........... plus jedno dvě ty trika a je to 😉

kamarádka ale kojí v normálních hadrech a nic vidět není, páč je malá, štíhlá, tak jí celý břicho zakreje miminko 😉

ale to mně asi nehrozí, no ☹

hehena
autor
25. lis 2009

tak to jsem nedočetla..... mám tu šílenost od ANGE číst vůbec? 😅 😅 😅

na zuby se vybodni, ti tam kdyžtak dají žuvačku 🙂)) 😀 😀 😀 😀 😀