Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
25. lis 2009

holky, zajímalo by mě, jaké máte jméno pro druhý pohlaví???

hehena
autor
25. lis 2009

jaký rozpory SAC? 😨

SAC a tys měla záchodek na pokoji??

s kaďaním je to asi i hodně psychickej problém... věřím tomu, že i já se budu bát, aby třeba šití vydrželo a tak dále... vím, že v některých porodkách to řeší, jestli jsi byla na velký a ptají se na to a jinde prostě nechají tu ženskou bejt... někdo prostě se prostě ze stresu ty tři dny v porodce nevykadí a prostě to nechá až na doma...

hehena
autor
25. lis 2009

AMALLI já bych dala Elu nebo Annu...

co ty máš pro případnýho chlapečka?

amallie
25. lis 2009

moment! ptají a když ne, tak co????????????? pane bože, ještě aby do mě rvali nějaký čípky nebo něco.......... 😖 😖 😖

amallie
25. lis 2009

pro chlapečka máme vyplněno Adam 😉

svoja
25. lis 2009

kdyz to nejde, daj ti cipek asi....ale jako si vem, pred porodem mas klistyr, jde z tebe vsechno....a co pak jako mas kadit zejo.... 😒

jmeno pro kluka nemame 😅

amallie
25. lis 2009

no právě, třeba v sobě nic nemáš 😒

no a vymyslíte ho? co vyplníš do papírů?

svoja
25. lis 2009

no meli bychom...jsme se o tom parkrat bavili...ale na zadnym jsme se nedomluvili....

svoja
25. lis 2009

mame pak jmen, ktery by prichazely v uvahu....adam treba 😀

svoja
25. lis 2009

par jsem chtela rict....

amallie
25. lis 2009

no, je nutno to mít rozmyšlený, co kdyby, že............

amallie
25. lis 2009

vypila jsem další půl litr maliníku, už na mě budou růst bobule a furt nic a nic, ani cvičně 😢

svoja
25. lis 2009

Jako amal...lepsi, kdyz to prijde raz na raz nez abys mela nekolik dni posly a hovno hovno 😉

Mas tady na nekoho kontakt treba? Ze bys dala vedet kdyby neco?....a nebo pisni sem hned....

angetha
25. lis 2009

Ahoj holky...
četla jsem, že má Prostějka docela málo plodové vody, snad se to spraví..a foto z 3D je nádherný 😵
taky jsem koukala, že řešíte kojící oblečení..myslím, že když si koupíte obyčejnou halenku nebo tričko na knoflíčky, popřípadě slabou mikinku na zip, tak to problém není 😉
Amalko ty dotazy: tak co? ještě nic??: mě strašně štvaly, věřím, že Amálka se brzy umoudří, když jsi jí toho tolik naslibovala 😎
zbytek jsem zapomněla..
jo a Cat gratuluju ke svátku 🙂

angetha
25. lis 2009

Jo Svoji ty ses ptala na tu švagrovou, jsou na normálním pokoji, malou má u sebe, úspěšně se přisává, jen má chloupky ještě na obličeji..ale je strašně maličkatá...je to jak nic když jsme si jí chovali 😵 😵 ještě menší jak panenka 🙂
domů je pustí týden po porodu, jen je čeká ultrazvuk hlavičky, kontrola oušek a takové věci

svoja
25. lis 2009

ang ahojky povez nam neco o te svagrove jeste...jaktoze rodila tak brzo? ma malou normal u sebe? kdy jdou domu?

carculka
25. lis 2009

ahojky holky..nedocitam,nestiham-varim a tak budu jen nakukovat 😀 ..jakpak se mate,co noveho?

cat..gratulace k svatku 😉

angetha
25. lis 2009

Svoji něco jsem psala kousek výš no a rodila dřív, protože se měla šetřit a úplně na to kašlala, tahala dvacetilitrový kanystr, stresovala se a taky ten den zrovna sexovali...

amallie
25. lis 2009

ange: no však mě taky štvou a to pořádně 😠 😠 😠

svoji: písnu sem z mobilu, ať víte 😉

ahoj carcul

amallie
25. lis 2009

a miminko je ok kromě těch chlupů? nebo se uvidí?

amallie
25. lis 2009

jako to ruční roztahování zažít teda nechci!!!!!!!!!!!!

svoja
25. lis 2009

ja se divim, ze mala neni v inkubatoru....to je dobre, ze je ok

carculka
25. lis 2009

ahojky amal..co ty tu jeste?furt si malou nenalakala vid..

amallie
25. lis 2009

cacrul: malá se rozhodla, že před termínem ven nejde, neb má placeno až do pondělka 😀 😀 😀 no jo, je po mamince 😀 😀 😀

svoja
25. lis 2009

holky tema :manzel ma kamaradku....bych ho zabila asi 😠

amallie
25. lis 2009

jdu se mrknout

amallie
25. lis 2009

je to slovensky, to mě nebaví

svoja
25. lis 2009

v podstate je to o tom, jak si manzilci hledaji na seznamkach a na netu kamaradky, se kterymi si pisou pripadne schazej....a manzelky se staraji o deti a domacnost...a at delaji co delaji....manzele proste "unikaji"...jako bych zesilela asi

svoja
25. lis 2009

mala me tlaci na spodek hrozne 😲

amallie
25. lis 2009

to bych ho zabila taky 😠 😠 😠

důležitý ale podle mě je, aby žena zůstala tou, kterou si muž bral (samozřejmě i obráceně), když občas v okolí vidím, jak se ze skvělejch holek, co se předváděly před panem úžasným, staly slepice, co řešej akorát zuté boty, umyté vany a takový blbosti, tak se někdy nedivím............. 😖

to je dobře, že tlačí, sestupuje

mně tlačí taky, ale jako ne asi malá, ale cosi mě tam bolí, když se hýbu